اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید آسان بلیط هواپیما

تمامی پروازهای سراسر دنیا با کمترین قیمت
#

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

امکان استرداد آنلاین بلیط در هر زمان
#

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز
مسیرهای پیشنهادی
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
سوالات متداول
 • برای بلیط هواپیما خارجی کدام ایرلاین را انتخاب کنم؟
  رزرو بلیط هواپیما خارجی در حال حاضر و در مسیرهای پرتردد ایرانی‌ها از بین ایرلاین‌های داخلی و خارجی میسر است. خوشبختانه ایرلاین‌های داخلی همچون ماهان و معراج، از نظر کیفیت خدمات حتی از ایرلاین‌های خارجی بهترند. به‌هرحال انتخاب ایرلاین کاملا به سلیقه شما، بودجه و انتخاب فرودگاه مقصد بستگی دارد.
 • بهترین سایت خرید بلیط هواپیما خارجی چیست؟
  برای خرید بلیط هواپیما خارجی از سایت یوتراوز اقدام کنید و بعد از انتخاب نوع بلیط (یک‌طرفه یا دوطرفه) و تاریخ پرواز، از بین نتایج موجود بهترین را برگزینید.
 • آیا رزرو بلیط هواپیما خارجی را می‌توانم برای شخص دیگری انجام دهم؟
  بله! شما می‌توانید برای شخص دیگری بلیط هواپیما خارجی بخرید، اما نکته مهم این است که نام و شماره پاسپورت مسافر باید دقیقا با اطلاعات پاسپورت مطابقت داشته باشد؛ چراکه هرگونه مغایرت در نام و شماره پاسپورت به این معناست که به مسافر اجازه پرواز داده نخواهد شد.
 • برای بلیط هواپیما خارجی میزان بار مجاز چقدر است؟
  میزان بار مجاز پروازهای خارجی به‌طور معمول 30 کیلوگرم و در بعضی ایرلاین‌ها 40 کیلوگرم یا بیشتر است. اما نکته مهم این است که چه تعداد چمدان می‌توانید با خود حمل کنید. اگر در پرواز شما میزان بار مجاز 40 کیلوگرم است، این مقدار را باید در دو چمدان حمل کنید. توصیه یوتراوز این است که در هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی قوانین و مقررات هر ایرلاین را به‌طورکامل مطالعه کنید. همچنین توجه داشته باشید که هر مسافر می‌تواند تا یک چمدان دستی کوچک هم با خود به داخل کابین ببرد.
 • اقلام ممنوع در بلیط هواپیما خارجی چیست؟
  به‌طورکلی هر وسیله‌ای که نظم، آرامش و امنیت عمومی را به هم بزند، جزو اقلام ممنوعه برای سفرهای هوایی به‌شمار می‌رود. توجه داشته باشید که کابین هواپیما یک مکان عمومی است و هیچ‌چیز نباید در آرامش و نظم آن خللی ایجاد کند. بنابراین حمل هرگونه وسیله تیز و برنده، لوازم شکستنی، لوازم قابل‌اشتعال، فندک و کبریت، اسپری و باتری‌های اسیدی به داخل کابین هواپیما ممنوع است.
 • چه اقلامی را نمی‌توانم به داخل کابین هواپیما ببرم؟
  به طورکلی هر شیء یا وسیله‌ای که نظم، آرامش و امنیت عمومی را به هم بزند، جزو اشیاء ممنوعه برای سفرهای هوایی به‌شمار می‌رود. توجه داشته باشید که کابین هواپیما یک مکان عمومی است و هیچ چیز نباید در آرامش و نظم آن خللی ایجاد کند. بنابراین حمل هرگونه شیء تیز و برنده، لوازم شکستنی، لوازم قابل اشتعال، فندک و کبریت، اسپری و باتری‌های اسیدی به داخل کابین هواپیما ممنوع است.
 • با خرید بلیط پروازهای خارجی، چه مدت می‌توانم در کشور مقصد اقامت کنم؟
  مدت زمان اقامت شما در هر سفر خارجی کاملا به نوع و مدت زمان اعتبار ویزای شما بستگی دارد. توجه داشته باشید که پرواز برگشت خود را تا پیش از اتمام مدت زمان اعتبار ویزا خریداری کنید.
 • قوانین کنسلی بلیط پروازهای خارجی چیست؟
  قوانین و مقررات کنسلی پرواز در ایرلاین‌های مختلف متفاوت است و میزان جریمه کنسلی به عواملی متعددی از جمله زمان اعلام کنسلی بستگی دارد. توصیه یوتراوز این است که در هنگام رزرو بلیط هواپیما خارجی، قوانین و مقررات ایرلاین را به خوبی مطالعه کنید. نکته دیگر توجه به نوع پرواز (سیستمی – چارتری) است. توجه داشته باشید که پروازهای چارتری را نمی‌توان به آسانی کنسل کرد.
 • در سفر خارجی، چه وسایلی را بهتر است داخل کابین ببرم؟
  با توجه به اینکه هر مسافر می‌تواند تا یک چمدان دستی کوچک را با خود به داخل کابین هواپیما ببرد، توصیه می‌‌کنیم اقلامی از قبیل مدارک، پول، طلا و جواهرات، وسایل شخصی و باارزش، لپ‌تاپ، تبلت و گوشی موبایل را برای پیشگیری از تخریب، گم‌شدن یا حوادث احتمالی به داخل کابین ببرید.
 • نکات استفاده از بلیط هواپیما خارجی چندمسیره چیست؟
  اگر بلیط چندمسیره خریده‌اید، حتما همه مسیرهای پروازی را استفاده کنید، چون در غیر این‌صورت، ایرلاین می‌تواند بلیط شما را کنسل کند. به‌عنوان مثال اگر بلیط شما شامل مسیرهای تهران به آمستردام، آمستردام به پاریس و پاریس به تهران است، چنانچه هنگام رسیدن به آمستردام تصمیم خود را تغییر دهید و به جای پرواز، با قطار به پاریس سفر کنید، هنگام بازگشت با مراجعه به فرودگاه پاریس خواهید دید که بلیط برگشت شما کنسل شده است.
 • در خرید بلیط هواپیما خارجی، زمان ترانزیت چقدر باشد؟
  وقتی پرواز شما مستقیم نیست، در یک فرودگاه مجبور به تعویض پروازتان خواهید شد که به آن، زمان ترانزیت می‌گویند. زمان ترانزیت نباید آنقدر طولانی باشد که شما را در فرودگاه میانه معطل و خسته کند و نه آنقدر کوتاه باشد که در صورت تاخیر پرواز اول یا تاخیر تحویل بار یا هر پیشامد دیگری، باعث شود که پرواز بعدی خود را از دست بدهید.

مسیرهای پرتردد

InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#