اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه
#

خرید آسان بلیط هواپیما

تمامی پروازهای سراسر دنیا با کمترین قیمت
#

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

امکان استرداد آنلاین بلیط در هر زمان
#

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز
مسیرهای پیشنهادی
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
سوالات متداول
 • بهترین روش خرید بلیط هواپیما خارجی چیست؟
  برای خرید بلیط هواپیما خارجی می‌توانید از سایت یوتراوز اقدام کنید و بعد از انتخاب نوع بلیط (یک‌طرفه یا دوطرفه) و تاریخ پرواز، از بین نتایج موجود بهترین گزینه را انتخاب کنید.
 • برای پرواز خارجی کدام ایرلاین را انتخاب کنم؟
  رزرو بلیط هواپیما خارجی در حال حاضر و در مسیرهای پرتردد ایرانی‌ها از بین ایرلاین‌های داخلی و خارجی میسر است. خوشبختانه ایرلاین‌های داخلی از نظر کیفیت خدمات قابل مقایسه با ایرلاین‌های خارجی و در بعضی موارد حتی بهتر هستند. به هر حال انتخاب ایرلاین کاملا به سلیقه شما، بودجه، انتخاب فرودگاه مقصد و عوامل دیگری بستگی دارد.
 • قوانین کنسلی پرواز خارجی چیست؟
  قوانین و مقررات کنسلی پرواز در ایرلاین‌های مختلف تفاوت دارد و میزان جریمه کنسلی به عواملی متعددی از جمله زمان اعلام کنسلی بستگی دارد. توصیه یوتراوز این است که در هنگام رزرو بلیط هواپیما خارجی، قوانین و مقررات ایرلاین را به خوبی مطالعه کنید. نکته دیگر توجه به نوع پرواز (سیستمی – چارتری) است. توجه داشته باشید که پروازهای چارتری قابلیت کنسلی ندارند و در صورت کنسلی وجهی به شما باز نمی‌گردد.
 • چه مدت می‌توانم در سفر خارجی خود اقامت کنم؟
  مدت زمان اقامت شما در هر سفر خارجی کاملا به نوع و مدت زمان اعتبار ویزای شما بستگی دارد. توجه داشته باشید که پرواز برگشت خود را تا پیش از اتمام مدت زمان اعتبار ویزا خریداری کنید.
 • میزان بار مجاز برای پروازهای خارجی چقدر است؟
  میزان بار مجاز پروازهای خارجی به‌طور معمول 30 کیلوگرم و در بعضی ایرلاین‌ها 40 کیلوگرم است. اما نکته مهم این است که چه تعداد چمدان می‌توانید با خود حمل کنید. اگر در پرواز شما میزان بار مجاز 40 کیلوگرم است، این مقدار را باید در دو چمدان حمل کنید. توصیه یوتراوز این است که در هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی قوانین و مقررات هر ایرلاین را به طور کامل مطالعه کنید. همچنین توجه داشته باشید که هر مسافر می‌تواند تا یک چمدان دستی کوچک هم با خود به داخل کابین ببرد.
 • چه اقلامی را نمی‌توانم به داخل کابین هواپیما ببرم؟
  به طورکلی هر شیء یا وسیله‌ای که نظم، آرامش و امنیت عمومی را به هم بزند، جزو اشیاء ممنوعه برای سفرهای هوایی به‌شمار می‌رود. توجه داشته باشید که کابین هواپیما یک مکان عمومی است و هیچ چیز نباید در آرامش و نظم آن خللی ایجاد کند. بنابراین حمل هرگونه شیء تیز و برنده، لوازم شکستنی، لوازم قابل اشتعال، فندک و کبریت، اسپری و باتری‌های اسیدی به داخل کابین هواپیما ممنوع است.
 • چه لوازمی را بهتر است داخل کابین ببرم؟
  با توجه به اینکه هر مسافر می‌تواند تا یک چمدان دستی کوچک را با خود به داخل کابین هواپیما ببرد، توصیه می‌شود اقلامی از قبیل مدارک، پول، طلا و جواهرات، وسایل شخصی و با ارزش، لپ تاپ و تبلت و گوشی موبایل را برای پیشگیری از تخریب، گم شدن یا حوادث احتمالی به داخل کابین ببرید.
 • آیا می‌توانم برای شخص دیگری پرواز خارجی بخرم؟
  بله! شما می‌توانید برای شخص دیگری بلیط هواپیما خارجی بخرید اما نکته مهم این است که نام و شماره پاسپورت مسافر باید دقیقا با اطلاعات پاسپورت مطالبقت داشته باشد چراکه هر گونه مغایرت در نام و شماره پاسپورت به این معنی است که به مسافر اجازه پرواز داده نخواهد شد.
 • نکات استفاده از بلیط چند مسیره چیست؟
  اگر بلیط چند مسیره خریده‌اید، حتما همه مسیرهای پروازی را استفاده کنید چون در غیر این صورت بلیط شما توسط ایرلاین کنسل می‌شود. به‌عنوان مثال اگر بلیط شما شامل مسیرهای تهران به آمستردام، آمستردام به پاریس و پاریس به تهران است، اگر در هنگام رسیدن به آمستردام تصمیم خود را تغییر دهید و به جای پرواز با قطار به پاریس سفر کنید، هنگام بازگشت با مراجعه به فرودگاه پاریس خواهید دید که بلیط برگشت شما کنسل شده است.
 • زمان ترانزیت چقدر باشد؟
  وقتی پرواز شما مستقیم نیست، در یک فرودگاه مجبور به عوض کردن پروازتان خواهید شد که به آن، زمان ترانزیت می‌گویند. زمان ترانزیت نباید آنقدر طولانی باشد که شما را در فرودگاه میانه معطل و خسته کند و نه آنقدر کوتاه باشد که در صورت تاخیر پرواز اول یا تاخیر تحویل بار یا هر پیشامدی دیگری، باعث شود که پرواز بعدی خود را از دست بدهید.

مسیرهای پرتردد

#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#