اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه
#

خرید آسان بلیط هواپیما

تمامی پروازهای سراسر دنیا با کمترین قیمت
#

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

امکان استرداد آنلاین بلیط در هر زمان
#

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز
مسیرهای پیشنهادی
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
سوالات متداول
 • قوانین کنسلی بلیط هواپیما چارتر چگونه است؟
  در پروازهای چارتری امکان کنسلی بلیط وجود ندارد و در صورت کنسلی هیچ‌وجهی به مسافر برگشت داده نمی‌شود. پس اگر از برنامه سفر خود مطمئن نیستید و احتمال لغو برنامه سفر وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم هرگز از بلیط چارتری استفاده نکنید.
 • چه زمانی قیمت بلیط چارتری به ارزان‌ترین حالت خود می‌رسد؟
  این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که تاریخ پرواز نزدیک باشد اما شرکت چارترکننده بخشی از صندلی‌های خود که اصطلاحا به آن «سیت» می‌گویند را نفروخته باشد. اینجاست که برای اینکه جلوی ضرر را بگیرد، پرواز خود را با نرخ کمتری عرضه می‌کند. این اتفاق بیشتر در زمان‌های غیر پیک و در بازه‌ی وسط هفته رخ می‌دهد که تعداد سفرها به نسبت کاهش پیدا می‌کند.
 • چه زمانی بلیط چارتری گران‌تر از حد معمول است؟
  در زمان‌های پیک مثل تعطیلات آخر هفته، نوروز، اعیاد و مناسبت‌های مذهبی که تقاضای سفرهای هوایی بالا است، افزایش تقاضا بر قیمت بلیط‌های چارتر تاثیر می‌گذارد و پرواز چارتری (در صورتی‌که پروازی پیدا شود) با قیمتی بیشتر از نرخ مصوب به فروش می‌رسد. پس پرواز چارتری همیشه هم ارزان نیست.
 • آیا بلیط چارتر برای مسیرهای خارجی هم وجود دارد؟
  بلیط‌ چارتری تنها محدود به مسیرهای داخلی نمی‌شود و بعضی ایرلاین‌ها در مسیرهای پرتعدد خارجی که تقاضای سفر برای آن بالاست، خدمات پروازهای چارتری را ارائه می‌دهند. از بهترین و پرتقاضاترین بلیط‌های چاتر خارجی می‌توان مقصدهای استانبول ، نجف ، بغداد ، دبی و تفلیس را (از مبدا تهران و بعضی شهرهای مهم) نام برد..
 • کدام ایرلاین‌ها برای خرید بلیط چارتری بهترند؟
  در حال‌حاضر همه ایرلاین‌های داخلی بلیط‌های چارتری را در مسیرهای مختلف داخلی و خارجی (بعضی ایرلاین‌ها) ارائه می‌دهند و این بلیط‌ها در مسیرهای مختلف قابل ارائه هستند. شما می‌توانید با توجه به تجربه قبلی خود و نظرات دوستان و دیگر مسافران، با هر ایرلاینی که تمایل دارید سفر کنید.
 • در کدام مسیرها بهتر است از بلیط چارتر استفاده کنیم؟
  بلیط چارتری در همه مسیرها ارائه می‌شود اما در بعضی مسیرها بلیط چارتری با قیمت‌های مناسب‌تری ارائه می‌شوند. به‌عنوان مثال بلیط چارتر تهران، بلیط چارتر مشهد، بلیط چارتر استانبول، بلیط چارتر بلیط هواپیما چارتر ارزان، بلیط چارتر دبی، بلیط چارتر اصفهان، بلیط چارتر شیراز و بلیط چارتر بندرعباس با قیمت‌های بهتری عرضه می‌شوند.
 • آیا بلیط‌های لحظه آخری همان بلیط‌های چارتری هستند؟
  بلیط‌های لحظه آخری که در ساعت‌های پایانی مانده به زمان پرواز عرضه می‌شوند، نوعی بلیط چارتری هستند که به دلیل پر نشدن پرواز و جلوگیری از ضرر و زیان چارترکننده با قیمت ارزان‌تری به فروش می‌رسند. برای افرادی که متقاضی سفرهای ارزان‌قیمت هستند، بلیط چارتری لحظه آخری می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
 • قیمت بلیط چارتری برای کودکان چگونه است؟
  در بلیط‌های چارتری بهای بلیط برای کودکان و بزرگسالان یکسان است و تفاوتی بین رده سنی وجود ندارد. اگر قصد دارید همراه کودک خود سفر کنید بهتر است به جای بلیط چارتری، بلیط سیستمی رزرو کنید.
 • آیا همه بلیط‌های چارتری معتبر هستند؟
  پاسخ به این سوال منفی است چون اعتبار یک بلیط چاتری به اعتبار چارترکننده آن بستگی دارد. برای خرید بلیط چارتری معتبر لطفا از طریق آژانس‌ها و وب‌سایت‌های معتبر اقدام کنید تا دچار عواقب بعدی خرید بلیط از دفاتر نامعتبر نشوید.
 • آیا امکان تغییر تاریخ در پرواز چارتری وجود دارد؟
  خیر! امکان تغییر تاریخ پرواز در پروازهای چارتریوجود ندارد و برای این منظور باید بلیط قبلی کنسل و بلیط جدید صادر شود. از آنجاکه در پروازهای چارتری، وجهی برای کنسلی به مسافر مسترد نمی‌شود، بهتر است قبل از هر اقدامی برای خرید بلیط چارتری از برنامه سفر خود مطمئن شوید.

مسیرهای پرتردد

#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#