#
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
درباره ما

درباره ما

یوتراوز، از مبدا تا مبدا کنار شما هستیم
داستان یوتراوز

داستان ما از آنجایی شروع شد که تصمیم گرفتیم افق دورتری را «با ایستادن بر روی شانه غول‌ها» ببینیم. سال 1386 آغاز راه فعالیتمان بود؛ آن موقع که همزمان در عربستان سعودی، بحرین، مصر، سوریه و عراق هم نماینده فروش داشتیم و به صورت کاملا اختصاصی بر روی کشورهای حوزه خلیج فارس متمرکز بودیم به طوریکه ما را به عنوان یکی از مطمئن‌ترین شرکت‌های خدمات مسافرتی در حوزه خلیج فارس می‌شناختند. در همان زمان تعداد زیادی هواپیما در ناوگان هوایی کشور داشتیم و پروازهای مستقیم از کشورهای حوزه خلیج فارس به ایران و بالعکس را هدایت می‌کردیم. اما این همه‌ی ماجرا نبود؛ چراکه ما از انواع خدمات CIP گرفته تا کارگو، ترانسفر، رزرو هتل و گشت‌های تفریحی و زیارتی را در شهرهای مشهد، قم و نوار شمالی ایران برای گردشگران ورودی هدایت می‌کردیم و همین توان اجرایی و مدیریتی بود که چیزی نزدیک به 400 آژانس مسافرتی بصورت مستقیم با شرکت ما همکاری داشتند.

ما سالها چارترکننده پرواز از مبدا تهران و مشهد، به مقصد نجف، بغداد و بصره بودیم و این پروازها را با شرکت‌های هواپیمایی معتبری چون آسمان، تابان و ماهان انجام می‌دادیم؛ در همین زمان چارترکننده اصلی این مسیرها از ایرلاین ماهان نیز بودیم، به طوری که در همه جای ایران، ما را به عنوان قدرتمندترین چارترکننده پروازهای دمام و شهرهای مختلف عراق می‌شناختند. در کنار همه این فعالیت‌ها، خدمات عادی هر آژانس هواپیمایی دیگری را هم ارائه می‌دادیم و مجری تورهای تابستانه به مقصد هند، مسکو، ارمنستان و دمشق بودیم.

این توانمندی و تلاش بی‌وقفه موجب شد تا مصمم شویم علاوه‌بر حفظ شرایط موجود به سایر خدمات حوزه گردشگری هم بپردازیم و بهترین جا برای ارائه این خدمات را بستر اینترنت و فضای خدمات آنلاین دانستیم. با این رویکرد و با علم به اینکه دنیای آینده ارائه خدمات گردشگری تنها در فضای آنلاین رقم می‌خورد، تصمیم گرفتیم تا با جذب افراد متخصص سامانه خدمات گردشگری خود را طراحی و پیاده‌سازی کنیم.

حالا «یوتراوز» برآیند ده‌ها سال تجربه، مطالعه و برنامه‌ریزی است و از دل سال‌ها فعالیت بدون وقفه‌ و توانمند «شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی مهد البراق» بیرون آمده است. اما ارائه خدمات یوتراوز تنها به رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما،رزرو بلیط قطار و اتوبوس و خدمات تور محدود نمی‌شود؛ بلکه ما نگاهی کاملا جدی به گردشگری سلامت داریم. همچنین در عرصه ایجاد زیرساخت‌های گردشگری هم اقدامات زیادی انجام داده‌ایم و تا به امروز چندین هتل را به مرحله بهره‌برداری رسانده‌ایم. همچنین در زمینه ایجاد و گسترش فضاهای گردشگری و تفریحی هم برنامه‌های زیادی داریم که از آن جمله می‌توان به باغ گیاه شناسی مشهد اشاره کرد که با رویکرد گردشگری تفریحی به آن پرداخته‌ایم.

این داستان یوتراوز است که به قول نیوتن «بر روی شانه غول‌ها ایستاده»؛ بر روی «شانه‌های توانمند مهدالبراق»، تا افق دورتری از صنعت گردشگری را ببیند. یوتراوز یعنی خدمات نوین سفر، آن هم به پشتوانه سال‌ها تجربه.

لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز