#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرایط و ضوابط عمومی

کلیه فعالیت‌های وب‌سایت یوتراوز مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین مرتبط با جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی انجام می‌شود.

اطلاعات شخصی کـاربران در یوتراوز کاملاً محرمانه اسـت و یوتراوز بدین‌وسیله متعهد می‌شود تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران انجام دهد. کاربر نیز برای حفظ حریم اطلاعات شخصی دیگر کاربران تعهد می‌دهد که هیچ گونه تلاشی در راستای هک کردن هرگونه اطلاعات موجود در سـایت نداشته باشد و با اشخاص حقیقی یا حقوقی در این امر مشارکت و همراهی نکند و در صورت اطلاع از چنین مواردی، مدیریت سایت یوتراوز را در اسرع وقت از موضوع مطلع کند.

نام کاربری و کلمه عبور منحصرا متعلق به مشتری است. مسئولیت استفاده و حفاظت از کلمه عبور و نام کاربری به عهده‌ی مشتری است و هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی، از طریق نام کاربری و کلمه عبور مذکور صورت خواهد گرفت.

ثبت‌نام یا جستجوی محصول در وب‌سایت یا اپلیکیشن یوتراوز به معنای تمایل موافقت کاربر با دریافت پیشنهادات یوتراوز خواهد بود که می‌تواند به شکل ایمیل یا پیامک باشد.

کاربر موظف است اطلاعات ثبت‌نام و رزرو را به درستی در وب‌سایت وارد کند و در صورت ثبت هرگونه اطلاعات نادرست، مسئولیت عواقب بعدی بر عهده‌ وی خواهد بود.

کاربر موظف است هرگونه تغـییر در اطلاعات شخصی خود را سریعا در وب‌سایت یوتراوز اصلاح کند. در غیر این‌صورت، تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات مذکور بر عهده وی خواهد بود و یوتراوز هیچ مسئولیتی در این خصوص را به عهده نخواهد گرفت.

اطلاعات شخصی کاربران کاملا محرمانه است و یوتراوز اطلاعات مذکور را در اختیار هیچ نهاد دیگری قرار نخواهد داد. مراجع ذی‌صلاح تنها در صورتی امکان دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت که در قانون تصریح شده باشد.

وب‌سایت یوتراوز بلیط هواپیما را اینترنتی به فروش می‌رساند و هیچ مسئولیتی در مورد شرایط کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز را تقبل نمی‌کند.

آنچه تحت عنوان خدمات و محتـوا در وب‌سـایت یوتراوز گردآوری شده تنها به منظور استـفاده‌ در این وب‌سـایت است. هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد و یوتراوز حق پیگرد قانونی در صورت هرگونه سوءاستفـاده از محتوای مذکور شامل، اما نه محدود به، عکس‌ها، اطلاعات، متن‌ها، اینفوگرافیک‌ها، طرح‌ها، نقشه‌ها و لوگو از این وب‌سایت را برای خود محفوظ می‌دارد. استفاده از محتوای وب‌سایت یوتراوز در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت و لینک محتوای مورد استفاده و در رسانه‌های کاغذی، با اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است.

هرگونه سوء استفاده از نام/ سایت اینتـرنتی یوتراوز و نیز مکاتبه از جانب یوتراوز یا استـفاده از نام‌های مشابهی که ممکن است نوعی مشابهت و تطابق را ایجـاد کند، غیرقانونی است و سایت یوتراوز حق شـکایت به مـراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به ارائه‌کنندگان خدمات و گیرندگان خدمات اینترنتی را برای خود محفوظ می‌دارد.

استخراج و استفاده از اطلاعات و نتایج جستجوی پروازها، قطارها و هتل‌ها در سایت یوتراوز شامل نام ایـرلاین‌ها، نوع و شماره و ساعت و قیمت پروازها و قطارها و هتل‌ها یا اطلاعات مربوط به مقایسه یا خرید، از هر طریقی، شامل اما نه محدود به، استـخراج دستی، کراولر، ربات، و غیره، و انتشار آن به هر شکلی اعم از نمایش در صفحات وب، پیام‌رسان‌های موبایلی، شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال و غیره، تنها با اجازه‌ی کتبی از مدیریت یوتراوز مجاز است و در غیر این صورت پیگرد قانونی خواهد داشت.

مرکز فوریت‌های سایبری پلیس فتا در آدرس پستی تهران، خیابان مطهری، بعد از تقاطع قائم مقام فراهانی، روبروی خیابان سرافراز، پلاک 330 مستقر است که کاربران می‌توانند به آن مراجعه کنند. همچنین، اطلاعات بیشتر در سایت مرکز فوریت‌های سایبری پلیس فتا موجود است.