........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به مسقط

شهر شیراز مرکز استان فارس از جمله شهرهای ایران است که سالانه پروازهای مختلف و متعددی از آن به سایر کشورها و شهرهای جهان انجام می‌شود. یکی از آن پروازها، پرواز شیراز به مسقط پایتخت عمان است. برای رزرو بلیط هواپیما شیراز به مسقط و سفر به کشور عمان می‌توانید، به آسانی با مراجعه به یوتراوز بلیط مورد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه کنید.

همچنین یوتراوز انواع بلیط‌های رفت و برگشت شیراز به مسقط را در اختیار شما قرار داده است و شما می‌توانید با مراجعه به قسمت جستجو بلیط و انتخاب گزینه رفت و برگشت، پس از درج مشخصات خواسته شده بلیط خود را خریداری کنید.

یوتراوز همانطور که امکان خرید بلیط هواپیما را به آسانی فراهم کرده است، امکان استرداد بلیط هواپیما را نیز به صورت آنلاین و بدون دردسر فراهم کرده است تا مسافران نیازی به حضور فیزیکی در آژانس های هواپیمایی را نداشته باشند.


پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ شیراز

نقشه شهر مسقط

تهیه بلیط سیستمی پرواز شیراز به مسقط

برای تهیه بلیط سیستمی و یا حتی چارتر پرواز شیراز به مسقط هم می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. هنگام جستجو بلیط و نمایش بلیط‌های پیشنهادی، سیستمی بودن هر بلیط در کنار آن مشخص شده است. با این حال اگر قصد دارید تنها بلیط‌های سیستمی به شما نشان داده شود، کافی است از قسمت فیلتر جستجو تنظیمات مربوط به نمایش بلیط را به شکل دلخواه خود تنظیم کنید.

همانطور که اشاره کردیم علاوه بر بلیط سیستمی می‌توانید بلیط چارتر پرواز شیراز به مسقط خود را هم به راحتی از یوتراوز خریداری کنید. برای خرید بلیط چارتر هم می‌توانید همانند بلیط سیستمی اقدام کنید. با این حال در هر مرحله از تهیه بلیط اگر به هر دلیلی با سوال و یا نکته‌ای روبه‌رو شدید، می‌توانید با پشتیبانان ما به شماره تماس 1548 تماس بگیرید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد مسقط
سوالات متداول
 • پرواز شیراز به مسقط چقدر طول می‌کشد؟
  پرواز شیراز به مسقط در صورتی که وضعیت آب‌وهوا مساعد باشد و پرواز تأخیر نداشته باشد، همچنین هم به طور مستقیم و بدون توقف انجام شود، حدود 2 ساعت طول می‌کشد.
 • هزینه پرواز مستقیم از شیراز به مسقط چقدر است؟
  پرواز مستقیم از شیراز به مسقط به طور میانگین حدود 5 میلیون تومان هزینه دارد. این مبلغ ممکن است با توجه به عواملی همچون نوع پرواز، کلاس پرواز و حتی ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز و سایر عوامل متغیر باشد.
 • پرواز شیراز به مسقط در کدام روزهای هفته انجام می‌شود؟
  پرواز شیراز به مسقط به طور معمول دو یا سه بار در هفته انجام می‌شود. غالب پروازهایی که از شیراز به مسقط انجام می‌شود، در روزهای دوشنبه و جمعه است. با این حال باز هم ممکن است که به طور مثال پروازی در روز شنبه انجام شود.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز شیراز به مسقط چه زمانی است؟
  اگر قصد دارید با سفر به مسقط آب‌وهوایی مناسب و دلچسب را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً فصل پاییز و زمستان را برای سفر به این شهر زیبا انتخاب کنید. چرا که مسقط در این دو فصل آب‌وهوایی مطبوع و دلنشین دارد.
 • پروازهای شیراز به مسقط به کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  تمامی پروازهای شیراز به مسقط به فرودگاه بین‌المللی مسقط انجام می‌شود. این فرودگاه در غرب مسقط قرار گرفته است و فاصله چندانی با مرکز شهر ندارد. از این جهت برای دسترسی به مرکز شهر با دردسر زیادی مواجه نخواهید شد.
 • مسافت شیراز تا مسقط چقدر است؟
  مسافت شیراز تا مسقط از نظر هوایی حدود 870 کیلومتر یا 541 مایل است.
 • کدام کلاس‌های پروازی در مسیر شیراز به مسقط پرواز دارند؟
  در مسیر شیراز به مسقط دو کلاس پروازی اکونومی کلاس و بیزینس کلاس پرواز دارند. برای تهیه بلیط هر کدام از این کلاس‌های پرواز می‌توانید در جستجو بلیط مورد نظر خود، نوع پرواز خود را اکونومی یا بیزینس کلاس انتخاب کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز