........
برای اطمینان از عدم ابطال پرواز ها، لطفا قبل از حرکت ، وبسایت فرودگاه های کشور را بررسی کنید یا با 199 تماس حاصل فرمایید.

ارزان ترین بلیط هواپیما ایروان به تهران در هفته پیش‌رو

#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

ایرلاین های پرواز ایروان به تهران در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های ایران ایرتور ایروان به تهران3 پرواز در هفته
#
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين-
يکشنبه26 فررودين1 پرواز
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين1 پرواز
چهارشنبه29 فررودين-
پنجشنبه30 فررودين-
#
پرواز های ارمنیا ایرویز ایروان به تهران3 پرواز در هفته
#
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين-
يکشنبه26 فررودين1 پرواز
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-
چهارشنبه29 فررودين1 پرواز
پنجشنبه30 فررودين-
#
پرواز های سپهران ایروان به تهران3 پرواز در هفته
#
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين-
يکشنبه26 فررودين1 پرواز
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-
چهارشنبه29 فررودين1 پرواز
پنجشنبه30 فررودين-
#
پرواز های وارش ایروان به تهران2 پرواز در هفته
#
جمعه24 فررودين-
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين-
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-
چهارشنبه29 فررودين1 پرواز
پنجشنبه30 فررودين-
#
پرواز های قشم ایر ایروان به تهران1 پرواز در هفته
#
جمعه24 فررودين-
شنبه25 فررودين-
يکشنبه26 فررودين-
دوشنبه27 فررودين1 پرواز
سه شنبه28 فررودين-
چهارشنبه29 فررودين-
پنجشنبه30 فررودين-
#
پرواز های آسمان ایروان به تهران1 پرواز در هفته
#
جمعه24 فررودين-
شنبه25 فررودين-
يکشنبه26 فررودين-
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين1 پرواز
چهارشنبه29 فررودين-
پنجشنبه30 فررودين-

خرید بلیط هواپیما ایروان تهران از یوتراوز

بلیط پرواز مستقیم ایروان به تهران یکی از پرفروش‌ترین بلیط‌های متقاضیان مسافران ایرانی و ارمنستانی است. چون هدف بسیاری از مسافران ارمنستانی از سفر به تهران، بازدید از جاهای دیدنی تهران و دیدن اماکن گردشگری و تاریخی تهران است. و عموماً هدف بسیاری از مسافران ایرانی که به دلایل ادامه تحصیل، زندگی در ایروان و یا به قصد گردشگری به این شهر عزیمت کردند؛ بازگشت به وطن خود و دیدار با خانواده است. همانطورکه می‌دانید مسیر هوایی یکی از کوتاه‌ترین و راحت‌ترین روش‌های سفر است که در مقایسه‌ی سفر با خودرو، اتوبوس و قطار از بی‌دردسرترین گزینه‌های سفر به‌شمار می‌رود. از آنجایی‌که ایران و ارمنستان دو کشور هم‌مرز هم بوده و مسافت کوتاهی بین این دو کشور وجود دارد، خرید بلیط هواپیما خارجی برای طی این مسیر معمولاً در مقایسه با دیگر روش‌های سفر مقرون‌به‌صرفه‌تر است. پس اگر قصد دارید از ایروان به تهران سفر کنید بهترین گزینه پیش‌روی شما خرید بلیط هواپیما ایروان تهران از یوتراوز است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایروان تهران در یوتراوز

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایروان به تهران پس از ورود به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما یوتراوز، تنها با چند کلیک آسان می‌توانید باتوجه‌به یک‌طرفه بودن مسیرتان، مبدأ را ایروان و مقصد را تهران انتخاب کنید، تاریخ پرواز را مشخص کرده، تعداد مسافرین را درج کنید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده کنید. اکنون می‌توانید با تغییر فیلتر زمان حرکت، نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین مورد نظر و سایر موارد دیگر بهترین و مناسب‌ترین بلیط هواپیما تهران را از یوتراوز خریداری کنید.

عوامل تأثیرگذار بر تعیین قیمت بلیط هواپیما ایروان تهران

بدون‌شک می‌دانید که قیمت بلیط هواپیما به عوامل متعددی چون فصلی که می‌خواهید سفر کنید، کلاس پروازی هواپیما، خدماتی که توسط ایرلاین در طول سفر به شما ارائه می‌شود، نوع بلیطی که انتخاب می‌کنید (سیستمی یا چارتری)، روز و ساعت پرواز هواپیما، تعداد توقف‌ها و نوسانات ارزی بستگی دارد. بنابراین برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما ایروان تهران و روز و ساعت پرواز هواپیما، کافی‌ست در ابتدای همین صفحه اطلاعات مورد نیاز سامانه را وارد کرده تا لیستی از بلیط‌های موجود این مسیر را مشاهده کنید.

راهنمای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما ایروان تهران

این روزها هزینه‌های سفر بسیار افزایش پیدا کرده و باید برای خرید بلیط پرواز هزینه زیادی صرف کنید. از طرفی با زندگی‌های پرمشغله امروزی در برخی مواقع امکان جایگزین کردن سفر هوایی با سفر ریلی و زمینی وجود ندارد. در چنین شرایطی باید به‌دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما باشید تا هزینه‌های سفرتان را به نصف کاهش دهید. لذا برای تهیه ارزان‌ترین بلیط هواپیما ایروان به تهران کافی‌ست به‌هنگام خرید بلیط گزینه مرتب‌سازی براساس قیمت را بزنید و ارزان‌‌ترین بلیط را خریداری کرده و راهی سفر شوید.

بلیط چارتری هواپیما ایروان تهران

خرید بلیط هواپیما ایروان تهران چارتری از یوتراوز برای هر مسیر پروازی دلخواه، دو مزیت را برای شما دربردارد. یکی اینکه شما توانسته‌اید در آخرین لحظات نزدیک به پرواز و بدون فوت وقت قبلی بلیط سفرتان را خریداری کنید و دیگری اینکه بلیط‌تان را با هزینه‌ای بسیار کمتر نسبت به دیگر مسافران خریداری کرده‌اید. البته به‌یاد داشته باشید بلیط چارتری همیشه با قیمت کمتر رزرو نمی‌شود بلکه در برخی زمان‌هایی که تعداد متقاضیان آن مسیر در روز و ساعت پرواز زیاد باشد ممکن است قیمت بلیط پرواز چارتری این مسیر بیشتر از قیمت بلیط سیستمی آن باشد. البته جای بسی خوشحالی‌ست که یوتراوز همواره امکان خرید بلیط هواپیما ایروان تهران چارتری را با کمترین قیمت و به سادگی برای‌تان فراهم کرده است.

بلیط هواپیما ایروان تهران لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما ایروان به تهران یکی از آسان‌ترین و بهترین راه‌هایی است که می‌توانید خودتان را از پایتخت ارمنستان به پایتخت ایران برسانید. اما اگر می‌خواهید با صرف زمان کوتاه و کمترین هزینه از ایروان به تهران بیایید، بهترین راه پیش‌روی شما خرید بلیط لحظه آخری ایروان به تهران است که می‌توانید هم‌اکنون آن را از یوتراوز تهیه کنید.

نقشه شهر تهران

آموزش گام‌به‌گام خرید بلیط هواپیما ایروان تهران رفت‌وبرگشت از یوتراوز

برای خرید بلیط رفت‌وبرگشت هواپیما ایروان به تهران از یوتراوز کافی‌ست مطابق با راهنمای زیر پیش بروید و بلیط خود را خریداری کنید.

 1. برای خرید بلیط هواپیما از میان 3 تب پرواز، قطار و هتل؛ قسمت پرواز را انتخاب کنید. 
 2. سپس امکان دو‌طرفه بودن پرواز را برگزینید.
 3. بعد از انتخاب گزینه دو‌طرفه بودن پرواز، لازم است مبدأ را شهر ایروان و مقصد را شهر تهران وارد کنید.
 4. سپس تاریخ رفت و تاریخ برگشت را انتخاب نمایید.
 5. تعداد مسافران را درج کنید. 
 6. بر روی گزینه‌ی جستجو کلیک نمایید

در این مرحله، شما نتایج جستجو و اطلاعات بلیط مانند نوع بلیط هواپیما (سیستمی و چارتری)، ساعت حرکت از فرودگاه و ساعت رسیدن به مقصد، قیمت بلیط و نام ایرلاین را مشاهده می‌کنید. سپس می‌توانید با انتخاب گزینه «مشاهده جزئیات» جزئیات هر بلیط را مشاهده کنید. به‌خاطر داشته باشید اگر به‌هنگام خرید بلیط فراموش کردید گزینه دوطرفه بودن پرواز بزنید و مطابق با پیش‌فرض سایت بر روی گزینه یک‌طرفه بودن پیش رفته و تنها بلیط رفت را خریداری کرده‌اید، جای نگرانی نیست چون می‌توانید به راحتی و با چند کلیک ساده بلیط هواپیما تهران ایروان را نیز خریداری کنید.

نحوه استرداد بلیط هواپیما ایروان تهران

در برخی مواقع ممکن است پرواز از جانب ایرلاین و به دلایلی چون نقص فنی در هواپیما و شرایط جوی نامناسب کنسل شود و در شرایطی دیگر امکان دارد کنسل کردن بلیط هواپیما به دلایل انصراف از سفر، تغییر تاریخ سفر و ... توسط مسافر صورت گیرد. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید و تصمیم به استرداد بلیط هواپیما ایروان به تهران داشتید کافی‌ست به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما مراجعه کرده و در همان صفحه برای استرداد آنلاین بلیط خود اقدام کنید. همچنین می‌توانید اگر در این مورد سوالی مدنظرتان بود با پشتیبانی 24 ساعته ما (1548 ) تماس گرفته تا راهنمای شما باشند.

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و رزرو هتل از یوتراوز

امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی، زندگی روزمره و شیوه خرید بسیاری از چیزها را برای‌تان در دستخوش تغییرات قرار داده است؛ و دیگر نیازی نیست ساعت‌ها وقت خود را برای خرید بلیط هواپیما در آژانس‌های مسافرتی هدر دهید، بلکه تنها با اتصال به اینترنت می‌توانید در کمترین زمان ممکن بلیط سفر خود را خریداری کنید. در ادامه به بیان برخی دیگر از مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار از یوتراوز اشاره می‌کنیم.

 1. صرفه‌جویی در وقت و هزینه رفت‌وآمد
 2. دقت، سرعت، امنیت و سهولت در خرید بلیط هواپیما
 3. در دسترس بودن همیشگی بلیط (عدم محدودیت زمانی و مکانی)
 4. داشتن حق انتخاب بیشتر در خرید بلیط اینترنتی
 5. امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها 
 6. امکان خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و چارتری
 7. امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما
 8. پشتیبانی 24 ساعته

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تهران

راهنمای گردشگری و جاهای دیدنی تهران

اگر برای اولین‌بار است که قصد سفر به تهران را دارید و می‌خواهید از آب‌وهوای تهران، بهترین هتل‌های آن، غذاهای سنتی و رستوران‌های معروف و سوغات تهران اطلاعات کسب کنید؛ پیشنهاد ما به شما این است که راهنمای سفر به تهران را حتماً مطالعه کنید. پس از رسیدن به تهران و اقامت در هتل، زمانی‌که استراحت‌ کردید و خستگی‌تان در رفت؛ برای اطلاع از اماکن گردشگری، تفریحی، تاریخی و مناظر طبیعی این شهر مقاله جاهای دیدنی تهران را از دست ندهید و با دید بازتری تهران‌گردی را آغاز کنید.

اطلاعات پرواز ایروان به تهران

روزانه پروازهای متعددی از مسیر ایروان به تهران در ساعات مختلف و توسط ایرلاین‌های متفاوتی صورت می‌گیرد. شما می‌توانید برای اطلاع از برنامه پرواز ایروان به تهران لیست بلیط‌های این پرواز را در سایت یوتراوز مشاهده کنید. به‌طور معمول زمانی‌که هواپیما از ایروان حرکت می‌کند تا زمانی‌که به فرودگاه تهران می‌رسد، حدود یک ساعت و 30 دقیقه زمان صرف می‌شود. البته این زمان ممکن است باتوجه‌به شرایط جوی و آب‌وهوا تغییر کرده و افزایش یابد.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیمای ایروان تهران چقدر است؟
  برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیمای ایروان به تهران باید در ابتدای همین صفحه اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و جستجو را انجام دهید تا از قیمت بلیط‌ها مطلع شوید.
 • چگونه بلیط هواپیما ایروان به تهران ارزان بخرم؟
  برای خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما از ایروان به تهران بهتر است در صورت لزوم سفر خود را به ایام غیرتعطیلات و روزهای وسط هفته موکول کنید.
 • بهترین زمان برای سفر به تهران چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای سفر به تهران در ایام تعطیلات نوروز است که تهران خلوت و عاری از ترافیک است و می‌توانید در هوایی خنک و دلپذیر به گردشگری بپردازید.
 • آیا امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما ایروان به تهران در یوتراوز وجود دارد؟
  بله، چنانچه به هر دلیلی مایل به کنسلی و استرداد بلیط خود هستید، امکان استرداد آنلاین بلیط در یوتراوز فراهم است.
 • جریمه استرداد بلیط پرواز ایروان به تهران چقدر است؟
  قوانین و شرایط کنسلی بلیط و میزان جریمه استرداد آن روی بلیط ذکر شده است. همچنین می‌توانید برای اطلاع دقیق‌ با همکاران ما در پشتیبانی (1548) تماس حاصل کنید.
 • میزان بار مجاز در پرواز ایروان به تهران چقدر است؟
  میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی برای هر مسافر تا 20 کیلوگرم و در پروازهای فرست کلاس و بیزینسی تا 30 کیلوگرم تعیین شده است.
 • جریمه اضافه بار در پرواز ایروان به تهران چقدر است؟
  به‌طورکلی میزان جریمه به همراه داشتن هر کیلوگرم اضافه بار در هر سفر برابر است با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر.
 • فاصله هوایی از ایروان به تهران چقدر است؟
  مسافت پروازی از تهران به ایروان 793 کیلومتر (493 مایل) برآورد شده است.
 • مدت زمان پرواز ایروان به تهران چقدر است؟
  مدت زمان پرواز ایروان به تهران به‌طور متوسط 1 ‎ساعت ‌و 30 دقیقه محاسبه شده که ممکن است باتوجه‌به شرایط آب‌وهوایی تغییر کند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز