اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان در سال 1371 به همت بخش خصوصی تاسیس شد و اولین پرواز خود را سال 1372 در مسیر کرمان - تهران و پرواز خارجی را نیز از تهران به دبی و از تهران به دمشق آغاز کرد. این ایرلاین رشد زیادی در عرصه هواپیمایی کشور داشته و به سرعت توانست به شهرت و محبوبیت برسد. 

ناوگان هوایی ماهان در مجموع 54 فروند هواپیما دارد که شامل 35 فروند ایرباس، 17 فروند BAE و 2 بوئینگ است. این ایرلاین روزانه به بیش از 50 مقصد در داخل و خارج از کشور پرواز مستقیم دارد. ترمینال مخصوص پروازهای ماهان در فرودگاه مهرآباد تهران، برای پرواز های داخلی و خروجی از فرودگاه، ترمینال شماره 4 است و برای پروازهای داخلی و ورودی به فرودگاه مهرآباد ترمینال شماره 6 است. پرواز های خارجی ماهان از فرودگاه امام خمینی انجام می شود که تنها یک ترمینال فعال دارد.

بلیط هواپیما خارجی ماهان

ماهان ایر علاوه بر پروازهای داخلی، پرواز‌های خارجی زیادی به کشورهای مختلف دارد این پرواز‌ها نیز در دو کلاس معمولی و بیزینس در دسترس است برنامه پروازهای خارجی ماهان در فصول مختلف متفاوت است و برای کسب اطلاعات پروازهای خارجی ماهان باید با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید .بهطورکلی ماهان به دبی، استانبول، آنکارا، شانگهای، نجف، بیروت، دهلی و ... پرواز دارد. قیمت پرواز خارجی ماهان با توجه به مقصد، طول مسیر، زمان پرواز و نوع کلاس پروازی تعیین می‌شود. برای اطلاع از قیمت پروازهای خارجی ماهان در زمان‌های مشخص، کافی است زمان مد نظر خود را در سایت یوتراوز وارد کرده و بلیط‌های موجود را بررسی کنید.

قیمت بلیط هواپیما ماهان

ایرلاین ماهان پروازهای مختلفی در داخل و خارج از کشور دارد و تاکنون جوایز متعددی را بدست آورده است. کیفیت خدمات ارائه شده در هواپیماهای این شرکت باعث رضایت خاطر مسافران شده و بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند سفر خود را با پرواز‌های ماهان سپری کنند و به دلیل همین کیفیت، گاهی قیمت بلیط هواپیمای ماهان ایر نسبت به سایر بلیط های هواپیما از دیگر ایرلاین‌ها گران‌تر است. ماهان‌ایر در مسیر‌های داخلی و خارجی در کلاس‌های پروازی اکونومی (معمولی) و بیزینس (تجاری) پرواز دارد و قیمت بلیط هواپیما در هر مسیر وابسته به زمان سفر، کلاس پروازی و خدمات ارائه شده متفاوت است. در برخی مواقع می‌توانید بلیط چارتر ماهان را با قیمت مناسب‌تر خریداری کنید همچنین برای خرید بلیط ارزان ماهان از بلیط‌های لحظه آخری غافل نشوید! بلیط سیستمی و یا چارتری ماهان را با وارد کردن مبدا و مقصد، با خیال آسوده و با ارزان‌ترین قیمت از سایت یوتراوز خریداری کنید.

رزرو بلیط هواپیمایی ماهان از یوتراوز

برای رزرو بلیط هواپیما از ایرلاین ماهان کافی است مبدا، مقصد و تاریخ پرواز خود را انتخاب کنید. یوتراوز بلیط‌های موجود در مسیر و تاریخ مد نظر شما را با کمترین قیمت نمایش می‌دهد. با استفاده از فیلتر قیمت و زمان و همچنین نوع کلاس پروازی می‌توانید بلیط‌هایی که به بودجه و شرایط شما نزدیک‌تر است را بررسی و بهترین گزینه را انتخاب کنید در هنگام رزرو بلیط از ایرلاین ماهان حتما به جزییات پرواز دقت کنید. میزان بار مجاز و همچنین هزینه‌های اضافی در این قسمت قابل مشاهده و بررسی است.

هواپیمایی ماهان ایر
ایرلاین ماهان
مقاصد پروازی داخلی و خارجی پرتردد ماهان
مسیرهای پروازی ماهان
مسیرهای هوایی

شرکت هواپیمایی ماهان‌ایر در حال حاضر به بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور تبدیل شده است و به  اکثر شهر‌های ایران پرواز دارد. مهم‌ترین شهرهای قطب پرواز این شرکت، تهران، کرمان، مشهد و شیراز هستند که به شهرهای تبریز، اهواز، اصفهان، قشم، شیراز، کیش، ساری، بندرعباس و... پرواز دارند. برای اطلاع دقیق از برنامه پروازی ماهان در مسیر مورد نظر خود، کافی است با پشتیبانی سایت یوتراوز با شماره 1548 تماس بگیرید و یا با وارد کردن مسیر مورد نظر در سایت، از وجود پرواز‌های ماهان در آن مسیر مطلع شوید.

سوالات متداول
 • میزان بار مجاز در پرواز‌های داخلی و خارجی ماهان چقدر است؟
  در پروازهای داخلی اکونومی کلاس، بیشترین میزان بار مجاز 20 کیلوگرم و در بیزینس کلاس‌ها تا 30 کیلوگرم است. در پروازهای خارجی اکونومی بیشترین میزان بار مجاز 30 کیلوگرم و در بیزینس کلاس‌ها تا 40 کیلوگرم است. این میزان ممکن است در برخی موارد متغیر باشد که برای اطمینان از آن می‌توانید با پشتیبانی به شماره 1548 تماس بگیرید.
 • هزینه بار اضافی در پرواز‌های ماهان چقدر است؟
  میزان هزینه اضافه بار به طور معمول برابر با یک درصد قیمت بلیط برای هر کیلوگرم بار اضافه در همان مسیر است اما مبلغ دقیق برحسب طول پرواز، کلاس پرواز و قیمت بلیط محاسبه می‌شود.
 • پذیرایی در هواپیما ماهان چگونه است؟
  با توجه به طول پرواز و ساعت پرواز و همچنین متناسب با کلاس اکونومی یا بیزینس پذیرایی در هواپیما ماهان متفاوت است. معمولا در کلاس اکونومی پذیرایی معمولی و در کلاس بیزینس پذیرایی ویژه‌تری ارائه می‌شود.
 • آیا امکان چک‌این هواپیما ماهان به صورت آنلاین وجود دارد؟
  در حال حاضر برای برخی از پرواز‌های ماهان امکان چک‌این آنلاین وجود دارد و شما می‌توانید مراحل چک‌این آنلاین را در سایت ماهان به صورت اینترنتی طی کنید.
 • استرداد بلیط هواپیما ماهان چگونه است؟
  برای استرداد بلیط هواپیمای خریداری شده از سایت یوتراوز کافی است به صفحه استرداد بلیط هواپیما رفته و بلیط خود را کنسل کنید و یا با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 ارتباط برقرار کنید.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#