........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما اصفهان به نجف الاشرف در هفته پیش‌رو

#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

ایرلاین های پرواز اصفهان به نجف الاشرف در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های وارش اصفهان به نجف الاشرف7 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت-
دوشنبه24 ارديبهشت2 پرواز
سه شنبه25 ارديبهشت1 پرواز
چهارشنبه26 ارديبهشت2 پرواز
پنجشنبه27 ارديبهشت2 پرواز
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های العراقيه اصفهان به نجف الاشرف4 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه24 ارديبهشت1 پرواز
سه شنبه25 ارديبهشت1 پرواز
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت1 پرواز
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های آسمان اصفهان به نجف الاشرف3 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت-
دوشنبه24 ارديبهشت1 پرواز
سه شنبه25 ارديبهشت-
چهارشنبه26 ارديبهشت1 پرواز
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت1 پرواز
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های آتا اصفهان به نجف الاشرف1 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه24 ارديبهشت-
سه شنبه25 ارديبهشت-
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های ایران ایر اصفهان به نجف الاشرف1 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت-
دوشنبه24 ارديبهشت-
سه شنبه25 ارديبهشت1 پرواز
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-

تاخیر و کنسلی پرواز اصفهان به نجف الاشرف در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر آتا
  0%
 • کمترین کنسلی وارش
  0%

خرید بلیط هواپیما اصفهان نجف از یوتراوز

نجف یکی از شهرهای مذهبی و مهمی است که به دلیل وجود مرقد حضرت علی (ع) و وادی‌السلام، مورد توجه شیعیان بسیاری قرار گرفته است. بسیاری از مردم عقیده دارند سفر به مکان‌های مذهبی دعوتی‌ست و باید از طرف امامان معصوم دعوت شوند تا این سفر قسمت‌شان شود؛ پس اگر شما هم جزو دعوت‌شدگان هستید و به دنبال خرید بلیط هواپیما برای خود و سایر همسفرهایتان می‌باشید؛ بدون‌شک یوتراوز بهترین گزینه برای خرید بلیط هواپیما اصفهان نجف برای شماست. 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان نجف

در این قسمت با ما همراه باشید تا شیوه گام‌به‌گام خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان به نجف را تنها با چند کلیک ساده برای شما شرح دهیم.

 1. انتخاب یک‌طرفه یا دوطرفه‌ بودن پرواز در ابتدای همین صفحه
 2. درج مبدأومقصد
 3. انتخاب تاریخ رفت‌وبرگشت
 4. درج تعداد مسافرین

پس از طی مراحل بیان شده لیستی از بلیط‌های موجود از ایرلاین‌های مختلف را مشاهده می‌کنید. علاوه‌براین در سمت راست سایت فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید خرید بلیط هواپیما اصفهان نجف را با انتخاب نوع کلاس پروازی، انتخاب ایرلاین دلخواه همراه با ارزان‌ترین قیمت پیدا کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ اصفهان

قیمت بلیط هواپیما اصفهان نجف

عوامل متعددی بر قیمت بلیط پرواز اصفهان به نجف تأثیرگذار است. این عوامل شامل شرکت هواپیمایی ارائه دهنده (ایرلاین)، نوع بلیط (سیستمی و چارتری)، نوع کلاس پروازی (اکونومی و بیزینسی)، نوع هواپیما، حجم تقاضا، نوسانات ارزی و بازه زمانی خرید بلیط می‌شود. در این میان یکی از مهم‌ترین عواملی که بر کاهش یا افزایش قیمت بلیط هواپیما اصفهان نجف تأثیر مستقیم دارد بازه زمانی خرید بلیط هواپیماست. برای مثال، در مناسبت‌های مذهبی همانند شهادت و ولادت امام علی (ع)، شب‌های قدر، دهه فاطمیه و ایام محرم‌وصفر که تقاضا برای سفر به نجف زیاد می‌شود، بلیط پروازی این مسیر گران‌تر از دیگر بازه‌های زمانی‌ست. 

ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما اصفهان نجف را در یوتراوز خریداری کنید

در میان پروازهای خارجی یکی از مسیرهایی که در ایام مناسبت‌های مذهبی و غیر از این ایام دارای متقاضیان بسیاری است، پرواز اصفهان به نجف است. از‌آنجایی‌که این سفر یک سفر خارجی و زیارتی‌ست دارای هزینه‌های پنهانی بسیاری‌ست که ممکن است شما را غافلگیر کند. بنابراین باید به‌دنبال راهی باشید تا هزینه‌های سفر خود را حدالامکان کاهش دهید. ما در یوتراوز با ارائه ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما اصفهان نجف اولین دغدغه مهم پیش‌روی شما را جهت خرید ارزان بلیط هواپیما برطرف کرده‌ایم. 

این نکته را مدنظر داشته باشید اگر لزومی بر حضور در سفر به نجف در ایام نام‌برده برای‌تان وجود ندارد و خواهان خرید ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما اصفهان به نجف هستید، توصیه ما به شما این است که سفر خود را به خارج از ایام مذهبی و یا فصل‌های تابستان و زمستان موکول کنید. همچنین می‌توانید برای کاهش بیشتر هزینه بلیط پروازتان از میان انواع کلاس‌های پروازی، به سراغ نوع اکونومی بروید.

نقشه شهر نجف

خرید بلیط هواپیما اصفهان نجف رفت‌وبرگشت

اگر مدت زمان کوتاهی را برای سفر به نجف در نظر دارید و ویزای کوتاه‌مدت دریافت کرده‌اید، بهتر است برای راحتی کار خود قبل از شروع به سفر بلیط هواپیما اصفهان نجف رفت‌وبرگشت را خریداری کنید. ضمناً به‌یاد داشته باشید با خرید همزمان رفت‌وبرگشت بلیط‌تان از مزیت ارزان‌تر شدن قیمت بلیط هم برخوردار خواهید شد. اما اگر به هنگام خرید بلیط اصفهان نجف رفت، فراموش کرده‌اید به صورت همزمان بلیط برگشت از نجف را هم رزرو کنید؛ نگران نباشید. چراکه در انتهای سفرتان می‌توانید تنها با کلیک ساده بلیط هواپیما نجف اصفهان را از یوتراوز خریداری کنید. این نکته را هم به ذهن‌تان بسپارید حتی اگر موفق نشده‌اید بلیط لحظه آخری هواپیما نجف اصفهان را خریداری کنید و دیگر زمانی برای خرید اینترنتی بلیط ندارید، تنها راه پیش‌روی شما مراجعه به فرودگاه نجف و تهیه بلیط است.

بلیط هواپیما اصفهان نجف لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما اصفهان نجف لحظه آخری عموماً توسط کسانی جست‌وجو و خریداری می‌شود که ناگهانی تصمیم به سفر گرفته و یا به دنبال خرید بلیط ارزان قیمت هستند. چراکه در بین عموم رایج است خرید بلیط هواپیما لحظه آخری مقرون‌به‌صرفه‌تر است. ازاین‌رو مسافران بسیاری هستند که خرید بلیط پرواز خود را به لحظات آخر موکول می‌کنند. اما جالب است بدانید این موضوع همیشه صدق نمی‌کند. زمانی‌که تعداد متقاضیان مسیری بالاست (زمان پیک سفر)، بلیط‌های موجود به سرعت فروخته می‌شود و دیگر امکان خرید بلیط لحظه آخری اصفهان به نجف وجود ندارد. پس اگر تاریخ پروازتان را تعیین کرده‌اید، پیشنهاد ما به شما این است که همین الان بلیط هواپیما اصفهان نجف را بخرید و به لحظات آخر موکول نکنید. 

خرید بلیط هواپیما اصفهان نجف چارتری و نحوه استرداد آن

همانطورکه در لیست بلیط‌های پرواز اصفهان نجف مشاهده ‌می‌کنید، بر روی هر کدام از آن‌ها نوع بلیط چارتری یا سیستمی بودن ذکر شده است. علاوه‌براین در سمت راست لیست بلیط‌ها می‌توانید نوع بلیط چارتری یا سیستمی بودن را باتوجه به دلخواه خودتان تغییر دهید. شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات مورد نظر بلیط هواپیما اصفهان به نجف چارتری را با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری خریداری کنید.

لازم است این نکته را متذکر شویم که اگر بنابه‌دلایلی خواستار استرداد بلیط هواپیما اصفهان نجف خود بودید، بهتر است صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما را در یوتراوز مطالعه کرده و از قوانین کنسلی بلیط هواپیما آگاه شوید. اگر برای این اقدام نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته ما به شماره (1548 ☎) تماس حاصل کرده تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد نجف

اطلاعات پرواز هواپیما اصفهان نجف

فاصله هوایی میان اصفهان تا نجف با هواپیما 705 کیلومتر (438 مایل) برآورد شده که به‌طورمتوسط 1 ساعت و 15 دقیقه زمان نیاز است تا پرواز اصفهان به نجف به اتمام برسد و زائرین به مقصد برسند. البته متذکر می‌شویم که مدت زمان پرواز باتوجه‌به شرایط آب‌وهوایی ممکن است متغیر باشد. 

معرفی اماکن مذهبی و گردشگری نجف اشرف

اگر زیارت مرقد مطهر حضرت علی (ع) را به اتمام رسانده اما می‌خواهید از دیگر اماکن مذهبی، زیارتی و گردشگری شهر نجف مطلع شوید و از آن‌ها دیدن کنید، پیشنهاد یوتراوز به شما این است که مقاله جاهای دیدنی نجف اشرف را از دست ندهید.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما اصفهان نجف را از کدام قسمت سایت جویا شوم؟
  نمونه پاسخ به سوالاتبرای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما اصفهان نجف در هر روز باید در سایت یوتراوز از تب پرواز اطلاعات مورد نظر را وارد کرده، فیلترهای مدنظر را اعمال کنید تا قیمت روز بلیط پرواز اصفهان نجف را مشاهده کنید.
 • بلیط هواپیما نجف را از کدام شهرهای ایران می‌توانم بخرم؟
  در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما نجف از تمامی شهرهای بزرگ ایران یعنی تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، و ... وجود دارد.
 • جریمه استرداد بلیط پرواز اصفهان نجف چقدر است؟
  برای جریمه استرداد بلیط هواپیما اصفهان نجف نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. بنابراین بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما را در یوتراوز مطالعه کرده و از قوانین کنسلی بلیط هواپیما آگاه باشید. ضمناً به‌خاطر داشته باشید پس از کنسلی بلیط‌ پروازتان، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.
 • چه میزان بار مجاز در پرواز اصفهان نجف می‌توانم همراهم داشته باشم؟
  میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی تا 20 کیلوگرم تعیین شده است. اما در پروازهای فرست کلاس و تجاری وزن بار مجاز برای هر مسافر 30 کیلوگرم خواهد بود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز