ورود
پیشنهاد سردبیر
آخرین پست ها
 • ژئوپارک قشم

  ژئوپارک قشم

  ژئوپارک قشم پدیده‌های گوناگون تاریخی و طبیعی را در دل خود جای داده است. این ژئوپارک چندین سایت دارد که برخی از آن‌ها را معرفی می‌کنیم. ژئوپارک قشم منطقه‌ای بی‌همتاست. پیشنهاد می‌کنیم حتماً برای یک‌بار هم که شده از آن دیدن کنید. اما قبل از رفتن، متن زیرا را بخوانید!

 • بلیط چارتری برای سفر کاری

  بلیط چارتری برای سفر کاری

  در این مقاله از مجله گردشگری یوتراوز، قرار است درباره بلیط چارتری برای سفرکاری صحبت کنیم. پس اگر شما هم یکی از آن‌دسته افرادی هستید که سفرهای کاری زیادی را تجربه می‌کنند. این صفحه را از دست ندهید.

 • غار خربس قشم

  غار خربس قشم

  غار خربس قشم، پدیده‌ای دیدنی از هم‌دستی طبیعت با تاریخ است. این غار که در 15 کیلومتری شهر قشم، روی رشته کوه‌های زاگرس واقع شده، نمونه‌ای بی‌نظیر از معماری دَست‌کَند تمدن‌های ایرانی نیز محسوب می‌شود. اگر کنجکاو شدید بدانید درباره چه چیزی صحبت می‌کنیم، ادامه مطلب برای شماست!

 • دره تندیس‌ها قشم

  دره تندیس‌ها قشم

  اگر بدانید قدم زدن در دره تندیس‌‌های قشم، یعنی قدم زدن در یکی از بزرگ‌ترین صفحات زمین‌شناسی ایران، احتمالا تجربه بازدیدتان از این جاذبه گردشگری در جزیره زیبای قشم، به یکی از جذاب‌ترین خاطرات سفرتان تبدیل خواهدشد. دره تندیس‌ها با قدمتی نزدیک به میلیون‌ها سال، یکی از زیباترین و بی‌نظیرترین آثار طبیعی به‌جامانده از هنر طبیعت است. جاذبه‌ای که می‌تواند....

 • بهترین قطار ایران

  بهترین قطار ایران

  بهترین قطار ایران کدام است؟ پاسخ این سؤال برای هر یک از شما مخاطبان عزیز متفاوت است. اینکه چه قطاری مناسب ماست، ارتباطی مستقیم با شرایط و نیاز ما دارد. در این مقاله بهترین و معروف‌ترین قطارهای ایران را به شما معرفی می‌کنیم، تا انتخابی درست داشته باشید.

 • رستوران صوفی شیراز

  رستوران صوفی شیراز

  رستوران صوفی شیراز یکی از بهترین و قدیمی‌ترین رستوران‌های این شهر است. این رستوران آشپزهای ماهری دارد که لذیذترین غذاهای روز را برای مشتریان طبخ می‌کنند. در مجموعه رستوران صوفی از خوردن غذاهای با کیفیت و تازه لذت خواهید برد. برای آشنایی بیشتر با رستوران صوفی شیراز، این مقاله از یوتراوز را تا انتها بخوانید.

 • جنگل حرا قشم

  جنگل حرا قشم

  جنگل حرا قشم پر از رمز و راز و شگفتی‌ست؛ جایی که شما می‌توانید بی‌مانندترین پوشش گیاهی دنیا را ببینید. شاید در طول سفرتان به قشم وسوسه شوید از این جنگل عجیب که در بین آب‌ها شناور است دیدن کنید؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل سفرتان، حتما مطلب زیر را مطالعه کنید.

 • جزیره ناز قشم

  جزیره ناز قشم

  جزیره ناز را می‌توانیم یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری جزیره قشم بدانیم که در دل آبهای خلیج فارس قرارگرفته و با استفاده از امکانات و تفریحات هیجا‌ن‌انگیزش، می‌تواند میزبان خوبی برای چندساعت از سفر شما به جزیره قشم باشد. در این مقاله می‌توانید جزیره ناز را بیشتر بشناسید.

 • فرهنگ بومی تبریز

  فرهنگ بومی تبریز

  فرهنگ بومی از مهم‌ترین عوامل جذب گردشگران به یک مقصد است چرا که هویت آن مقصد را در ذهن گردشگران تثبیت می‌کند. مردمان ساکن در یک مقصد، فرهنگ بومی خود را از گذشتگان به میراث برده‌اند و آن را برای نسل‌های بعد از خود حفاظت می‌کنند. شهر تبریز با قدمت بسیار زیادی که دارد به شهر اولین‌ها در ایران مشهور است. این شهر فرهنگ بومی کهن و با اصالتی دارد که هم....