ورود
پیشنهاد سردبیر
آخرین پست ها
 • جشن آب ارمنستان

  جشن آب ارمنستان، یک آب‌بازی ملی!

  خوش‌گذرانی جمعی، لزوما به مراسم پرتشریفات و خاصی نیاز ندارد. در هر فرهنگی، آدم‌ها سعی می‌‌کنند بهانه‌های ساده‌ای برای جشن گرفتن پیدا کنند و به ساده‌ترین شکل ممکن خوشی‌شان را ابراز کنند؛ بعضی‌ها فستیوال رنگ‌پاشیدن راه می‌اندازند، در بعضی جاها جنگ بالشی محبوب است و بعضی جاها هم جشن آب‌بازی ملی دارند.

 • سوغات سمنان

  سوغات و صنایع دستی سمنان چیست؟

  سوغات سمنان دو نوع است: خوراکی‌‌‌ها و صنایع دستی. در متن زیر بهترین سوغات سمنان را به همراه صنایع دستی و غذاهای محلی آن معرفی می‌کنیم تا کارتان برای خرید سوغاتی از این شهر گرمسیری راحت باشد.

 • فرودگاه اهواز

  فرودگاه اهواز را بیشتر بشناسید

  فرودگاه‌ها یا داخلی‌اند یا بین‌المللی. انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) و سازمان بین‌المللی هوانوردی کشوری (ایکائو)، برای این‌که فرودگاهی عنوان بین‌المللی بگیرد، معیارهایی تعیین کرده‌اند؛ داشتن امکانات کنترل مرز هوایی و گمرک، امکانات حمل‌ونقل داخل فرودگاه، اتاق استراحت، باندهای فرود بزرگ، رستوران، فروشگاه و... .

 • رستوران دارچین کیش

  رستوران دارچین کیش کجاست؟

  حتما شما هم با ما موافقید که یکی از بزرگ‌ترین لذت‌ها در سفر، امتحان کردن طعم‌های جدید و خوردن غذاهای محلی آن منطقه است. حالا فکرش را کنید مقصد کیش باشد، منطقه‌ای که رستوران‌های آن با دکوراسیون جذاب و منوهای خوش‌رنگ‌ولعاب دل هر رهگذری را می‌برند!

 • تالاب عینک رشت

  تالاب عینک رشت و دیدنی‌هایش

  بعضی‌های‌شان خانه امن پرنده‌های مهاجرند؛ بعضی‌های دیگر، بستری آرام برای رقص نیلوفرهای آبی. بعضی‌های‌شان درست در قلب جنگل قرار گرفته‌اند و بعضی‌‌‌های دیگر در مسیر رودخانه‌ها جاخوش کرده‌اند. تالاب‌ها، از اسرارآمیزترین و پرتنوع‌ترین مناطق طبیعی‌اند.

 • فرودگاه ساری

  فرودگاه ساری

  فرودگاه ساری یکی از بزرگترین فردگاه‌های شمال کشور است و در شش‌ماهه اول سال ۱۴۰۲ از نظر تعداد مسافر و تعداد پرواز در رتبه چهارم ایران قرار داشته. اطلاعات این فرودگاه را در این مطلب از مجله گردشگری یومگ بخوانید.

 • مسجد کبود تبریز

  مسجد کبود تبریز، تماشایی‌ترین آبی!

  رد ناملایمتی‌های روزگار روی تَنَش و خستگی قرن‌ها توی صورتش پیداست. بارها تا مرز فروپاشی رفته، چیزهای زیادی را ازدست داده اما هم‌چنان زیبا و باشکوه است و تماشای عظمتش، کلاه از سر می‌اندازد.

 • پارک برفی کیش

  پارک برفی پنگوئن کیش کجاست؟

  کیش یکی از گرم‌ترین مقاصد گردشگری ایران است. پای صحبت مسافران کیش که بنشینید محال است از گرمای هوای این جزیره به خصوص در فصول گرم سال شکایت نداشته باشند اما همیشه پای یک استثنا در میان است و برای کیش این استثنا، پارک برفی پنگوئن است!

 • موزه قصر آینه یزد

  موزه قصر آینه یزد

  نور و روشنایی در سنت‌های ایرانی از جایگاه خاصی برخوردار است و آینه جزو عناصر اصلی و اساسی خانه‌های ایرانی‌ است. بنابراین شکل‌گیری یکی از جذاب‌ترین موزه‌های ایران یعنی موزه قصر آینه با محوریت نور و آینه در شهر تاریخی یزد دور از انتظار نیست.

خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز