پیشنهاد سردبیر
آخرین پست ها
 • نمای بیرونی فرودگاه امام خمینی

  فرودگاه امام خمینی

  فرودگاه امام به عنوان بزرگ‌ترین و مجهزترین فرودگاه کشور شناخته می‌شود. این فرودگاه در 30 کیلومتری تهران و در مسیر اتوبان تهران به قم قرار گرفته است. تمامی پروازهای خارجی تهران از این فرودگاه صورت می‌گیرند. فرودگاه امام 2 ترمینال، 5 پارکینگ، یک جایگاه تشریفات اختصاصی و تمامی خدمات و امکانات یک فرودگاه در سطح جهانی را داراست.

 • آبشار قره سو کلات نادر

  آبشار قره سو کلات نادری

  آبشار قره‌سو واقع در دره قره‌سو کلات با دیوارهای صخره‌ای، 8 آبشار دارد که بلندترینِ آنها به ارتفاع 8 متر است. برای بالا رفتن از این آبشارها باید از نردبان‌های فلزی استفاده کنید. در ادامه اطلاعات بازدید و معرفی این آبشارهای حیرت‌انگیز را بخوانید.

 • بهترین هتل‌های یزد

  بهترین هتل‌ های یزد

  بهترین هتل‌های یزد اغلب اقامتگاه‌های سنتی هستند که با امکانات مدرن تجهیز شده‌اند. اگر موقعیت مکانی مناسب و سطح کیفی خدمات برایتان اهمیت دارد، با معرفی بهترین هتل‌های شهر یزد شما را به خواسته‌تان می‌رسانیم.

 • فرودگاه بین المللی بغداد در عراق

  فرودگاه بغداد

  فرودگاه بغداد به عنوان بزرگ‌ترین فرودگاه کشور عراق روزانه پذیرای مسافران و زائران زیادی از سراسر دنیاست. این فرودگاه مهم در پایتخت کشور عراق، بغداد، واقع شده و دو ترمینال نظامی و مسافربری دارد. در این مقاله با ما همراه شوید تا هر آنچه در مورد این فرودگاه لازم است، بدانید.

 • آبشار چرم کهنه کلات نادری

  آبشار چرم کلات

  آبشار چرم کلات نادر در روستای چرم کهنه قرار گرفته و نام آن بارها در شاهنامه آورده شده‌ است. این آبشار زیبا طبیعتی بی‌نظیر را در دل دره‌های کوه‌های هزار مسجد پدید آورده که گردشگران‌ و به خصوص کوهنوردان زیادی را جذب این نقطه از کلات نادری می‌کند.

 • منطقه مال تپه استانبول

  منطقه مال تپه استانبول

  در ادامه معرفی محله‌های استانبول، این‌‎بار می‌خواهیم شما را به محله مال تپه استانبول بریم. محله‌ای که در مجاورت دریای مرمره قرار گرفته و آب‌وهوای بی‌نظیر آن، مستتان می‌کند! با ما همراه باشید تا باهم در کوچه‌پس‌کوچه‌های زیبای منطقه مال تپه قدم بزنیم و از زیبایی‌های این محله دوست‌داشتنی بگوییم.

 • Najaf Airport

  فرودگاه نجف

  نجف به سبب قرارداشتن حرم مطهر امام علی (ع) در آن، یکی از مهمترین مقاصد ‌‌‌شیعیان جهان به شمار می‌آید. این شهر در استان نجف، کشور عراق قرار دارد و به لحاظ جغرافیایی در جنوب بغداد واقع شده است. در این مقاله اطلاعات کاملی از فرودگاه بین‌المللی نجف از جمله مشخصات، ایرلاین‌ها و مقاصد پروازی و اطلاعات تماس آن را برای شما آماده کرده‌ایم.

 • روستای خشت کلات نادری

  روستای خشت کلات نادری

  روستا خشت کلات نادر یکی از روستاهای شهرستان کلات نادری با طبیعتی بکر و بناهایی تاریخی ارزشمند است. مردم این روستا از منابع طبیعی، برای رفع نیازها در گذشته استفاده می‌کردند. به عنوان مثال، 366 آب‌انبار این روستا با سیلا‌ب‌ها و برفِ کوه‌ها پر و از آسیابِ بادی برای تهیه آرد در این روستا استفاده می‌شد.

 • بند نادری کلات

  بند نادری کلات

  بند نادری کلات یکی از قدیمی‌ترین سد‌های خاکی در ایران و از شاهکارهای معماری دوره سلجوقی است. این سد در زمان نادرشاه قاجار مرمت شده و امروز مکانی خوش‌آب‌وهوا برای تفریح است. با ما در مجله گردشگری یومگ همراه شوید تا همه‌چیز را درباره بند نادری بگوییم.