ورود
پیشنهاد سردبیر
آخرین پست ها
 • مرکز خرید زیتون در کیش

  مرکز خرید زیتون کیش

  مرکز خرید زیتون کیش و گشت‌وگذار در آن، حال هر گردشگری را جا می‌آورد؛ چون اینجا خریدی آرام و راحت را تجربه می‌کنید. این مجتمع تجاری موقعیت جغرافیایی بسیاری خوب دارد. کمتر گردشگری را پیدا می‌کنید که به کیش بیاید و از مرکز زیتون خرید نکند!

 • بهترین هتل‌های قطر کاور

  بهترین هتل های قطر

  بهترین هتل‌های قطر کجا هستند؟ این هتل‌ها چه امکاناتی دارند؟ برای رزرو این هتل‌ها باید از کجا اقدام کنیم و قیمت این هتل‌ها چه‌قدر است؟ نزدیک‌ترین هتل‌ها به استادیوم‌های ورزشی قطر چه نام دارند؟ در این مقاله از یوتراوز، پاسخ همه سوال‌هایتان را پیدا خواهید کرد. پس شروع به خواندن کنید.

 • شناور در کیش

  شناور در کیش

  شناور در کیش؛ تجربه جدید و مهیج برای سفر به جزیره زیبای کیش است! این سفر جاده‌ای با خودروی شخصی برای شمایی که عاشق اکتشاف هستید، یک دنیا باید و نباید دارد. در این مقاله سیر تا پیاز انتقال خودرو به کیش به وسیله لندیگراف را برایتان می‌گوییم!

 • قطار گردشگری

  قطار گردشگری

  قطار گردشگری برای کسانی مناسب است که دیدن جاذبه‌های بین مسیر برایشان مهتر از رسیدن به شهر مقصد است! اگر شما هم عاشق تماشای زیبایی‌های بین راه هستید حتماً برای سفر با قطار گردشگری برنامه‌ریزی کنید. در قطار گردشگری شرایط متفاوتی انتظارتان را می‌کشد!

 • شهربازی‌های کیش

  شهربازی‌های کیش

  شهربازی‌های متنوعی در کیش وجود دارند. بعضی‌ها آبی، بعضی‌ها در فضایی سرپوشیده، بعضی‌ها در فضایی روباز و بعضی‌ها هم با امکاناتی کاملا متفاوت در خدمت توریست‌ها هستند. تنوع شهربازی‌ها انتخاب را برای توریست‌ها سخت می‌کند اما یومگ اینجاست تا با بررسی کامل شهربازی‌های کیش، شما را در انتخاب بهترین شهربازی یاری کند.

 • رستوران های کیش با موسیقی زنده کدامند

  رستوران های کیش با موسیقی زنده

  رستوران های کیش با موسیقی زنده را بشناسید تا بجای شنیدن صدای آزاردهنده قاشق و چنگال‌ها، میهمان یک ضیافت تمام‌وکمال باشید! مطلب را دنبال کنید تا با لیست کامل این رستوران‌ها به همراه آدرس، شماره تلفن، صفحه اینستاگرام و منو، آشنا شوید.

 • راهنمای سفر به قطر

  راهنمای سفر به قطر

  در راهنمای سفر به قطر ما تمام آنچه که باید قبل از وارد شدن به خاک‌ کشور قطر بدانید، در اختیارتان می‌گذاریم. در این مطلب از یومگ قصد داریم تمام فراز و نشیب‌هایی که سر راه‌تان در سفر به قطر هستند را از بین ببریم. اگر نکات طلایی داخل این مقاله را بخوانید، بدون شک سفر به کشور قطر برایتان چالش‌برانگیز و سخت نیست.

 • روستای باغو کیش

  روستای باغو کیش

  روستای باغو کیش با بافت تاریخی خود در بخش جنوب غربی جزیره واقع است. این روستا دیدنی‌های جذابی دارد و رازهایی در سینه‌اش پنهان است. هر چه بیشتر در مورد این روستا بخوانید، جذابیتش برایتان بیشتر می‌شود. ما در یومگ این روستا را به صورت کامل به شما معرفی می‌کنیم.

 • پاراسل کیش

  پاراسل کیش

  پاراسل کیش یکی از تفریحات آبی به یاد ماندنی است که نمی‌توانید بعد از سفر آن را به راحتی فراموش کنید. لذت پرواز بر فراز دریای نیلگون خلیج فارس تا همیشه به یادتان می‌ماند. قبل از سوار شدن بر پاراسل کیش لازم است در مورد آن اطلاعاتی به دست آورید، ما در یوتراوز، تمام اطلاعات لازم را در اختیارتان می‌گذاریم تا با آگاهی کامل از پاراسل کیش لذت ببرید.

۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات