پیشنهاد سردبیر
آخرین پست ها
 • Arg Shopping Center

  مرکز خرید ارگ تهران

  مرکز خرید ارگ تهران، یکی از لوکس‌ترین و مدرن‌ترین مراکز خرید تهران در محله تجریش است. این مرکز خرید را می‌توان یک پاساژ مجلل برای برندبازها دانست. اگر می‌خواهید با امکانات این مرکز خرید آشنا شوید، جای درستی را برای خواندن انتخاب کرده‌اید.

 • Mashhad Hashemi nejad International Airport

  فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

  فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد را می توان بعد از فرودگاههای مهرآباد و امام خمینی تهران، پرترافیک‌ترین فرودگاه‌های کشور دانست. این فروگاه دارای امکانات و خدمات رفاهی زیادی است که برای رفاه حال زائران امام رضا (ع) فعالیت می‌کند.

 • تهران چند فرودگاه دارد؟

  معرفی فرودگاه‌های تهران

  تهران دو فرودگاه به نام‌های فرودگاه مهرآباد و فرودگاه بین‌المللی امام خمینی دارد که فرودگاه مهرآباد برای پروازهای داخلی استفاده می‌شود و فرودگاه امام خمینی مخصوص پروازهای خارجی است. در این مقاله اطلاعات کاملی از آدرس، امکانات، نحوه دسترسی و ترمینال‌های این دو فرودگاه می‌خوانید.

 • مرکز خرید گلستان تهران

  مرکز خرید گلستان تهران

  در این مقاله جامع قصد بررسی یکی از معروف‌ترین و بزرگترین مراکز تجاری شرق تهران یعنی مجتمع تجاری گلستان را داریم. آدرس، موقعیت مکانی روی نقشه، ساعت کار و امکانات از مواردی است که درباره مرکز خرید گلستان تهران می‌خوانید!

 • Baazyaaft Park

  پارک بازیافت در تهران

  پارک بازیافت تهران همان‌طور که از نامش پیداست، یکی از متفاوت‌ترین پارک‌های موضوعی در پایتخت است که با سایر بوستان‌ها و پارک‌های این شهر که تاکنون دیده‌اید، فرق دارد. اطلاعات کاملی از پارک بازیافت به همراه آدرس و امکانات آن را در این مقاله بخوانید!

 • Boarding Passengers

  پرواز چارتر چیست؟

  دنیای گردشگری و تجارت آژانس‌های مسافرتی سرشار از اصطلاحات و کلمات خاص خود است که برای شناخت و آشنایی مقررات، قوانین و تعهدات پرواز و هتل رزرو شده باید این اصطلاحات را به خوبی بشناسید و با کاربرد هر کدام آشنا شوید؛ به‌طور مثال پرواز چارتر اصطلاحی است که به‌طور قطع بارها به گوش‌تان خورده اما آیا با مفهوم لغوی، نوع پرواز، قوانین و تعهدات این سبک از....

 • Arbaʽeen Pilgrimage

  پیاده‌روی اربعین در شرایط کرونا

  هر ساله تعداد زیادی از مسلمانان شیعه برای مراسم پیاده‌روی اربعین به سمت شهر کربلا حرکت می‌کنند تا در چهلمین روز از شهادت امام‌ حسین (ع) جمع شوند و عزاداری چهلم را در کربلا انجام دهند. البته امسال با وجود کرونا وضعیت پیاده‌روی اربعین تغییر کرده است.

 • َAircraft Lavatory

  دستشویی هواپیما

  «دستشویی هواپیما کجا می‌ریزه؟» احتمالا این سوال برای شما هم پیش‌ آمده باشد. اگر هیچ‌وقت به دنبال پاسخش نرفته‌اید یا اطلاعات بدرد بخوری درباره‌اش پیدا نکرده‌اید، امروز با خواندن این مقاله کنجکاوی‌تان برطرف خواهد شد. ما شما را به جواب درست می‌رسانیم. پس بهتر است تا انتها همراه ما باشید.

 • charter and system tickets

  تفاوت بلیط های چارتر و سیستمی

  اغلب ما نمی‌دانیم که پروازهای چارتری و سیستمی چه معنایی دارند. با این‌حال نام آن‌ها را زیاد شنیده‌ایم و فقط این را می‌دانیم که این پروازها از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت‌اند، اما شاید نکات مهم دیگری درباره این بلیط‌ها وجود داشته باشد که از آن بی‌اطلاعیم.