ورود
پیشنهاد سردبیر
آخرین پست ها
 • جاهای دیدنی املش

  جاهای دیدنی املش

  املش یکی از خوش‌آب و هواترین و سرسبزترین مناطق استان گیلان به‌شمار می‌آید. اگر در فصل بهار و تابستان برنامه سفر به شمال دارید، املش یکی از بهترین گزینه‌ها برای بازدید است. در متن زیر بهترین جاهای دیدنی املش را معرفی کرده‌ایم تا پیش‌زمینه خوبی برای بازدید از این شهر زیبا که به بهشت گیلان معروف است، داشته باشید.

 • راه آهن رشت

  راه آهن رشت

  نمی‌دانیم تابه‌حال تجربه سفر با قطار به رشت را داشته‌اید یا نه؛ اگر نظر ما را بخواهید سفر با این وسیله و تماشای منظره‌ها از پشت پنجره کوپه قطار، یکی از لذت‌بخش ترین کارهاست که نباید این لذت را از خودتان دریغ کنید.

 • باغ محتشم رشت

  باغ محتشم رشت

  نمی‌دانیم تابه‌حال به رشت سفرکرده‌اید یا نه، اما مطمئنیم به محض شنیدن نام رشت، تصویر منطقه‌ای سرسبز و رویایی پیش چشمانتان نقش می‌بندد. در این مقاله می‌خواهیم از یکی از زیباترین مناطق رشت بگوییم و به این تصویر رویایی رنگ واقعیت بخشیم.

 • غذاهای محلی رشت

  غذاهای محلی رشت

  کمتر کسی را می‌شناسیم که نام رشت را بشنود و دلش هوای عطر و طعم بی‌نظیر غذاهای محلی این شهر را نکند. در کوچه‌پسکوچه‌های رشت که قدم بزنید، بوی سیرتازه، سبزی‌های محلی معطر و چاشنی‌های خوشمزه، مشامتان را پر می‌کند. رشت شهر عاشقان غذا است!

 • رشت شهر خلاق غذا در یونسکو

  ثبت رشت در یونسکو

  شهر رشت یکی از زیباترین شهرهای ایران است. اما در این مقاله قرار نیست درباره زیبایی‌ها و طبیعت دل‌انگیز این شهر صحبت کنیم! قرار است درباره فرهنگ غذایی رشت که باعث جهانی شدن نام این شهر شده بگوییم. شهر رشت به‌عنوان شهر خلاق غذا از نظر سازمان یونسکو برگزیده شده‌است. در این مقاله همه‌چیز را درباره این انتخاب در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 • هزینه سفر به رشت

  هزینه سفر به رشت

  سفر به رشت چقدر هزینه دارد؟ با اینکه پاسخ این سوال تاحد زیادی به بودجه و نوع سفری که انتخاب می‌کنید بستگی دارد، ولی باز هم ما در متن زیر سعی کردیم پیش‌زمینه‌ای از مقدار بودجه‌ای که برای سفر به رشت نیاز دارید، به شما عزیزان بدهیم. از هزینه اقامت در رشت گرفته تا هزینه بازدید از جاهای دیدنی، همه و همه در دسترس شماست.👇

 • Bitter Orange Legend Shiraz

  عروسی درخت نارنج

  شیراز شهر مهربانی و شادی است. شهری که از دیرباز به دلیل داشتن فرهنگ غنی در بین گردشگران شهرت بسیار داشته است. مردم شیراز آداب ‌و رسوم کهن و ارزشمندی دارند که نسل ‌به نسل منتقل شده است. عروسی درخت بهار نارنج در شیراز هم یکی از رسوم زیبای مردمان سرزمین پارس است.

 • جنگل سراوان رشت

  جنگل سراوان رشت

  جنگل سراوان در استان گیلان و در نزدیکی شهر رشت، از آن‌دسته جاذبه‌های گردشگری است که باید حداقل یکبار به بازدیدش بروید. اگر می‌خواهید دلیلش را بدانید، متن زیر را بخوانید. بدون شک با خواندن جزییات پارک جنگلی سراوان، در پایان متن، خودتان هم به همین نتیجه می‌رسید!

 • دریاچه سقالکسار رشت

  دریاچه سقالکسار رشت

  حتما شماهم با ما هم عقیده‌اید که بعضی از منظره‌ها و مکان‌ها، انگار از دل یک کارت پستال بیرون آمده‌اند یا حتی شبیه به رویا هستند. دریاچه سقالکسار رشت یکی از همین مکان‌هاست.

خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز