اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران به نجف

برای رزرو بلیط هواپیما تهران به نجف می‌توانید با مراجعه به قسمت جستجو بلیط، بلیط مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو، لیستی پیشنهادی از بلیط‌های پرواز تهران به نجف به شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید از میان بلیط‌های نمایش داده شده، بلیطی که مدنظرتان است و قصد خریداری آن را دارید رزرو کنید. برای قطعی شدن رزرو بلیط کافی است فرآیند خرید بلیط و ثبت آن را مرحله به مرحله طی کنید.
اگر هم تصمیم دارید تا بلیط رفت و برگشت پرواز تهران به نجف را خریداری کنید، کافی است تا در قسمت جستجو بلیط گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه تمامی بلیط‌های رفت و برگشت پرواز تهران به نجف به شما نمایش داده خواهد شد و از میان بلیط‌های نمایش داده شده می‌توانید بلیطی که مدنظرتان است را با آسودگی خاطر رزرو کنید.پس از خرید بلیط هواپیما در مسیر مورد نظر اگر به هر دلیلی سفر شما کنسل شد،نگران استرداد بلیط هواپیما خریداری شده نباشید کافی است درخواست استرداد بلیط خود را ثبت کنید تا به سرعت بلیط شما کنسل و وجه موذد نظربه حساب شما برگردد.

نقشه شهر نجف

خرید بلیط سیستمی و چارتر پرواز تهران به نجف

با خرید از یوتراوز می‌توانید بلیط پرواز تهران به نجف خود را به صورت چارتر و یا سیستمی هم تهیه کنید. برای تهیه بلیط چارتر و سیستمی پرواز تهران به نجف نیازی نیست کار به خصوصی انجام دهید. چرا که پس از جستجو بلیط در لیست بلیط‌های پیشنهادی، چارتری بودن و سیستمی بودن بلیط پرواز مشخص شده و به شما نمایش داده می‌شود. به همین جهت برای خرید این بلیط‌ها تنها کافی است که از میان انواع بلیط‌ها، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری کنید.
اگر به هر دلیلی در هر مرحله از خرید بلیط هواپیما با سوال و یا نکته‌ای مواجه شدید، کافی است تا با پشتیبانان ما به شماره تماس 1548 تماس بگیرید. پشتیبانان ما در یوتراوز 7 روز هفته و 24 ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما در خدمتتان خواهند بود.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط هواپیما تهران به نجف چقدر است؟
  بلیط هواپیما تهران به نجف معمولاً قیمتی در حدود 3 میلیون و 500 هزار تومان تا 6 میلیون تومان دارد. البته همانطور که گفته شد این قیمت میانگین و حدودی است و ممکن است با توجه به عوامل و شرایط مختلفی، قیمت این بلیط با تغییراتی همراه شود.
 • پرواز تهران به نجف چقدر طول می‌کشد؟
  مسافت هوایی تهران تا نجف حدوداً 731 کیلومتر است. به همین جهت پرواز تهران به نجف معمولاً چیزی در حدود 2 ساعت 15 دقیقه تا 2 ساعت 30 دقیقه زمان می‌برد. البته توجه داشته باشید که این مدت زمان بدون در نظر گرفتن شرایط آب‌وهوایی و تأخیر در پرواز است.
 • آیا امکان خرید بلیط لحظه آخری پرواز تهران به نجف از یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط لحظه آخری پرواز تهران به نجف خود را به سادگی و بدون نگرانی برای تاریخی که مدنظرتان است تهیه کنید.
 • آیا امکان استرداد غیرحضوری بلیط پرواز تهران به نجف در یوتراوز وجود دارد؟
  بله؛ شما می‌توانید در صورت نیاز و به هر علتی بلیط خریداری شده خود را استرداد کنید. فقط توجه داشته باشید که برای استرداد بلیط و کنسل کردن آن باید مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کنید. این جریمه با توجه به شرایط کنسلی بلیط و قوانین مربوط به آن در هر بلیط شرح داده شده است.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#