هتل های مشهد با تضمین کمترین قیمت

گارانتی قیمت
قیمت هر شب
۲,۰۳۵,۰۰۰
1,945,000 تومان
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
۱,۸۱۰,۰۰۰
1,720,000 تومان
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
1,705,000 تومان
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
۱,۵۹۰,۰۰۰
1,500,000 تومان
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
۱,۹۴۵,۰۰۰
1,890,000 تومان
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
۷۵۵,۰۰۰
700,000 تومان
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
۱,۱۵۵,۰۰۰
1,100,000 تومان
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
۷۴۵,۰۰۰
690,000 تومان
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
۶۷۵,۰۰۰
620,000 تومان
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
نیاز به استعلام
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
نیاز به استعلام
گارانتی قیمت
قیمت هر شب
نیاز به استعلام
مشاهده همه هتل ها
کمپین 444 هزار تومانی تابستانه یوتراوز

برای سفر به مشهد و اقامت در این شهر، مهم‌ترین و اولین اقدام رزرو اینترنتی هتل است. شهر مشهد سالانه میزبان مسافران بسیاری است و حرم امام رضا (ع) و جاهای دیدنی مشهد از جمله مهم‌ترین دلایل رزرو هتل‌های مشهد هستند. اگر شما هم قصد دارید تا همراه با خانواده به مشهد سفر کنید، توجه داشتن به مواردی همچون قیمت هتل‌های مشهد، هتل‌های مشهد نزدیک حرم، هتل‌های ارزان نزدیک حرم و سایر موارد نیز بسیار مهم است. برای رزرو هتل‌های مشهد با بهترین قیمت و همچنین بهره‌مندی از تخفیفات ویژه هم می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. ضمناً علاوه‌بر رزرو هتل‌های مشهد، برای سفر به این شهر می‌توانید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس خود را هم به صورت اینترنتی از یوتراوز تهیه کنید.

یکی از مهم‌ترین دغدغه مسافران در سفر به مشهد، هزینه‌های سفر است. در میان این هزینه‌ها، قیمت هتل‌های مشهد یکی از اصلی‌ترین مواردی است که مورد توجه مسافران قرار می‌گیرد. به دو صورت قیمت هتل‌های مشهد را مورد بررسی قرار می‌دهند. اولین مورد ایام پیک سفر و دومین مورد هم ایام غیر پیک سفر است. در ایام پیک سفر به مشهد، برای اقامت در یک هتل باکیفیت و با دسترسی خوب به حرم مطهر امام رضا (ع)، با بهره‌مندی از خدمات فولبرد باید حدوداً از نفری 200 هزار تومان تا 1 میلیون و 500 هزار تومان هزینه کنید. اما در کمال تعجب در ایام غیر پیک با بهره‌مندی از خدمات فولبرد، این امکان را هم خواهید داشت تا تنها با حدوداً نفری 50 هزار تومان هم اقامتی شیرین و خاطره‌انگیز را در مشهد تجربه کنید. ضمناً بد نیست بدانید که اگر به طور کلی دنبال اقامتی ارزان در طول سفرتان به مشهد هستید، خیابان طبرسی یکی از بهترین نقاط و ارزان‌ترین محله‌ها جهت اقامتی ارزان و نزدیک به حرم است. همچنین با اقامت در این خیابان به ایستگاه راه‌آهن مشهد هم دسترسی بسیار خوبی خواهید داشت.  

حوالی حرم مطهر رضوی چهار خیابان اصلی به نام‌های خیابان شیرازی، خیابان امام رضا، خیابان طبرسی و خیابان نواب وجود دارد که حدود 80 درصد هتل‌های شهر مشهد هم در این خیابان‌ها قرار گرفته‌اند. در ادامه به برخی از هتل‌های موجود در هر خیابان اشاره خواهیم کرد.

 

هتل‌های خیابان امام رضا

در خیابان امام رضا که یکی از معروف‌ترین و مهم‌ترین خیابان‌های منتهی به حرم است، هتل‌هایی از جمله هتل درویشی ، هتل الماس 1 و 2 و هتل قصر طلایی نیز قرار گرفته‌اند. ضمناً ترمینال مشهد هم در انتهای همین خیابان قرار گرفته است و اگر با خرید بلیط اتوبوس به مشهد سفر کرده باشید، می‌توانید در همین خیابان به سادگی و با بهترین قیمت اقامت داشته باشید.

 

هتل‌های خیابان طبرسی

خیابان طبرسی را می‌شود ارزان‌ترین خیابان جهت اقامت دانست. این خیابان که به راه‌آهن مشهد دسترسی بسیار خوبی دارد، هتل‌هایی از جمله هتل حریرستان، هتل مدرس، هتل شرق زیست و هتل عقیق رضوی را در خود جای داده است. بنابراین اگر با خرید بلیط قطار به مشهد سفر می‌کنید، خیابان طبرسی یکی از مناسب‌ترین و نزدیک‌ترین خیابان‌ها به حرم مطهر و راه‌آهن برای اقامت است.

 

هتل‌های خیابان شیرازی

خیابان شیرازی مشهد یکی دیگر از خیابان‌های مهم مشهد است که علاوه‌بر دسترسی بسیار خوبش، جاذبه‌های گردشگری اطراف حرم امام رضا (ع) همچون آرامگاه نادرشاه افشار را هم در خود جای داده است. هتل‌های خوب مشهد در این خیابان به اختصار عبارتند از: هتل مدینه ‌الرضا مشهد، هتل نگین پاسارگاد مشهد، هتل توس مشهد و هتل تارا مشهد

 

هتل‌های خیابان نواب

خیابان نواب هم دیگر خیابانی است که تعدادی از بهترین هتل‌های مشهد در آن نیز قرار گرفته‌اند. این خیابان به خیابان مصلی، چهارراه مصلی و پنجراه دسترسی بسیار خوبی دارد و هتل‌هایی که در این خیابان قرار گرفته‌اند به اختصار عبارتند از: هتل ضیافت‌ الزهرا مشهد، هتل سروش مشهد، هتل آرمان مشهد و هتل حیات شرق مشهد

مشهد هتل‌های زیادی دارد و در واقع بیشترین تعداد هتل در کشور به مشهد اختصاص گرفته است. اغلب این هتل‌ها از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند که با رزرو اینترنتی هتل در یوتراوز می‌توانید از این هتل‌ها بهره‌مند شوید. هتل‌های خوب مشهد که با بهره‌مندی از تخفیفات ویژه و پشتیبانی 24 ساعته در طول 7 روز هفته می‌توانید در آن‌ها اقامت داشته باشید به اختصار عبارتند از: هتل نسیم مشهد، هتل کوثر مشهد، هتل سروش مشهد، هتل ایران زمین مشهد، هتل بشری مشهد، هتل رفاه، هتل ضیافت الزهرا مشهد، هتل هما، هتل قصر طلایی مشهد و هتل الماس 2 مشهد

در چند سال اخیر تعداد قابل توجهی هتل به هتل‌های مشهد افزوده شده است. این هتل‌ها که کیفیت و امکانات خوبی دارند، میزبان مسافرانی‌ هستند که هر ساله از جاهای مختلف ایران به مشهد مقدس سفر می‌کنند. هتل‌های سه ستاره کارن، هتل چهار ستاره الماس نوین و هتل دو ستاره هلما برخی از هتل‌های نوسازی هستند که در سال‌های اخیر و با بهترین کیفیت ساخته شده‌اند.

تماس با ما
سوالات متداول
 • آیا با رزرو هتل‌های مشهد از یوتراوز امتیاز و امکان ویژه‌ای در اختیارمان قرار می‌گیرد؟

  با رزرو اینترنتی و یا تلفنی هتل‌های مشهد از یوتراوز علاوه‌بر اینکه امکان بهره‌مندی از تخفیفات ویژه را خواهید داشت، خیالتان از بابت امنیت تهیه بلیط راحت خواهد بود و چنانچه در هنگام رزرو یا پس از آن با سوال و نکته‌ای برخورد کنید، می‌توانید راهنمایی‌های مورد نیاز خود را به صورت 24 ساعته و در طول 7 روز هفته از شماره تماس 1548 دریافت کنید. 

 • بهترین زمان برای رزرو هتل‌های مشهد چه زمانی است؟

  یکی از مهم‌ترین مواردی که باید پیش از رزرو هتل‌های مشهد به آن توجه داشته باشید، زمان سفرتان به این شهر است. اگر قصد دارید تا در طول سفر خود به مشهد از خلوت بودن حرم مطهر امام رضا (ع) و هتل‌ها این شهر لذت ببرید و همچنین آب‌وهوای خوبی را هم تجربه کنید، بهتر است تا اواخر فرودین‌ماه و اوایل فصل پاییز به مشهد سفر کنید. 

 • هتل‌های نزدیک به حرم چه نام دارند؟

  حوالی حرم مطهر امام رضا (ع) هتل‌های متعددی وجود دارد. با این حال امّا اگر قصد دارید تا هتل را انتخاب کنید که کمترین زمان را از حرم فاصله داشته باشد، هتل‌هایی همچون هتل ضیافت الزهرا مشهد، هتل مدینه الرضا مشهد، هتل توس مشهد، هتل نگین پاسارگاد مشهد و هتل قصرالضیافه مشهد از جمله هتل‌هایی هستند که فاصله بسیار کمی با حرم مطهر دارند. 

 • جاهای دیدنی مشهد نزدیک به حرم مطهر چه نام دارند؟

  اطراف حرم امام رضا (ع) جاهای دیدنی مختلفی وجود دارد که برخی از آن‌ها به اختصار عبارتند از: آرامگاه نادرشاه افشار، موزه آستان قدس رضوی، موزه مردم شناسی مشهد، حمام مهدی قلی بیگ، خانه داریخی داروغه، خانه تاریخی توکلی و گنبد خشتی

 • نزدیک‌ترین و لوکس‌ترین هتل نزدیک به حرم مطهر چه نام دارد؟

  هتل ضیافت الزهرا لوکس‌ترین و نزدیک‌ترین هتل چهار ستاره به حرم مطهر امام رضا (ع) است که با رزرو اینترنتی آن از یوتراوز این امکان را دارید تا اقامتی جذاب و خاطره‌انگیز را در این هتل تجربه کنید. 

 • ارزان‌ترین خیابان برای رزرو هتل‌های مشهد کدام خیابان است؟

  خیابان طبرسی ارزان‌ترین خیابان برای اقامت در هتل‌های مشهد و رزرو آن‌ها است. این خیابان علاوه‌بر دسترسی خوب به حرم مطهر، یکی از بهترین و مناسب‌ترین خیابان‌ها جهت اقامت است.