........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
تخفیف کیش
banner toure

خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول به تبریز

یکی از بهترین و نزدیکترین مسیرهای پرواز میان ایران و ترکیه، مسیر پرواز استانبول به تبریز است. برای خرید بلیط هواپیما استانبول به تبریز از یوتراوز، می‌توانید با جستجو بلیط خود و انتخاب آن با در نظر گرفتن زمان پرواز و نرخ بلیط و سایر عوامل، بلیط خود را به آسانی و به صورت اینترنتی خریداری کنید.

یوتراوز مناسب‌ترین و ارزان‌ترین بلیط‌های پرواز استانبول به تبریز را از بهترین شرکت‌های هواپیمایی ایران و جهان در اختیار شما قرار داده است. با خرید بلیط پرواز استانبول به تبریز از یوتراوز دیگر نگران نرخ بلیط خود و یا حتی کیفیت و نوع آن نخواهید بود.پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ استانبول

نقشه شهر تبریز

خرید بلیط رفت و برگشت پرواز استانبول به تبریز

اگر قصد داشته باشید بلیط پرواز استانبول به تبریز خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما گذاشته است تا بتوانید بدون دغدغه بلیط پرواز استانبول به تبریز خود را به صورت رفت و برگشت، با قیمتی مناسب و با بهترین کیفیت تهیه کنید.

ضمناً می‌توانید بلیط پرواز استانبول به تبریز خود را به صورت لحظه آخری در آخرین لحظات، با بهترین قیمت موجود از یوتراوز خریداری کنید. با خرید بلیط لحظه آخری پرواز استانبول به تبریز از یوتراوز دیگر نیازی نیست از بابت پرواز خود به تبریز نگرانی داشته باشید. همچنین با یوتراوز می‌توانید بلیط پرواز استانبول به تبریز خود را به صورت اینترنتی برای زمان خاصی که مورد نظرتان هست رزرو کنید.

اگر برنامه سفر شما کنسل شد و قصد استرداد بلیط خریداری شده را داشتید به صورت اینترنتی، از طریق پروفایل خود در سایت یوتراوز درخواست استرداد بلیط خود را ثبت کنید در غیر این صورت با شماره 1548 پشتیبانی سایت یوتراوز تماس بگیرید و بلیط خود را به صورت تلفنی کنسل کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تبریز
سوالات متداول
 • پرواز استانبول به تبریز چقدر طول می‌کشد؟
  مسافت بین شهر استانبول تا تبریز چیزی در حدود 1515 کیلومتر یا 909 مایل است. از این جهت پرواز استانبول به تبریز حدوداً 2 ساعت و 40 دقیقه زمان می‌برد.
 • پرواز استانبول به تبریز از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  پرواز استانبول به تبریز به طور معمول از فرودگاه استانبول انجام می‌شود. این فرودگاه حوالی شمال غربی شهر استانبول قرار گرفته است و به عنوان یکی از بزرگترین فرودگاه‌های جهان شناخته می‌شود. از آن جایی که فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر زیاد است و ممکن است برای رسیدن به این فرودگاه به ترافیک و مواردی از این دست برخورد کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید.
 • قیمت پرواز استانبول به تبریز چقدر است؟
  بلیط هواپیما استانبول به تبریز معمولاً قیمتی در حدود یک میلیون و 900 هزار تومان تا 3 میلیون و 500 هزار تومان دارد. این نرخ با توجه به ایام خاص سال همچون تعطیلات و سایر موارد ممکن است با تغییراتی همراه شود.
 • آیا می‌شود بلیط چارتر و سیستمی پرواز استانبول به تبریز را از یوتراوز خریداری کرد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید به سادگی و بدون نگرانی بلیط چارتر یا سیستمی پرواز استانبول به تبریز خود را با مناسب‌ترین قیمت از یوتراوز خریداری کنید. برای خرید بلیط چارتر و سیستمی پرواز استانبول به تبریز از یوتراوز تنها کافی است هنگام خرید بلیط پرواز خود به اینکه آن بلیط چارتری یا سیستمی است توجه کنید. همچنین می‌توانید از قسمت فیلتر جستجو بلیط، تنها بلیط‌هایی را که چارتری و یا سیستمی هستند را انتخاب کنید.
 • پرواز استانبول به تبریز در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  به طور معمول پروازهای استانبول به تبریز در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود. با این حال ممکن است که با توجه به شرایط، پروازهای استانبول به تبریز در سایر روزها هم انجام شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز