#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

خرید پرواز قشم دبی از یوتراوز

از جمله مسیرهای پروازی پرتردد بین دو کشور ایران و امارات، پرواز قشم دبی است. در این مسیر سالانه تعداد قابل‌توجهی مسافر جابه‌جا می‌شوند که اغلب یا ساکن جزیره زیبای قشم هستند یا برای خرید و گشت‌وگذار به قشم و بعد به دبی سفر می‌کنند. برای تهیه بلیط هواپیما قشم دبی از یوتراوز کافی‌ست تا تاریخ موردنظرتان را جست‌وجو کنید تا لیست کاملی از پروازهای قشم دبی با ایرلاین‌های مختلفی همچون قشم ایر، ایران ایر و غیره در اختیارتان قرار بگیرد.

توجه داشته باشید که این مسیر هم پرواز سیستمی دارد و هم با افزایش تقاضا، بلیط چارتری در آن ارائه می‌شود و همین موضوع دست شما را در انتخاب باز می‌گذارد. از طرفی امکان خرید بلیط هواپیما قشم دبی به‌صورت رفت و برگشت هم وجود دارد؛ فقط کافی‌ست هنگام رزرو گزینه «دوطرفه» را انتخاب کنید.

خوبیِ خرید پرواز قشم دبی از یوتراوز این است که ما همیشه، همه وقت و همه‌جا در کنارتان هستیم، یعنی از مبدا تا مبدا و هرجای خرید بلیط هواپیما که با سوال یا مشکلی مواجه شدید، فقط کافی‌ست با شماره تلفن 1548 تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی یوتراوز، راهنمایی‌تان کنند.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ قشم

نقشه شهر دبی

قیمت بلیط قشم دبی

نرخ بلیط هواپیما قشم دبی به عوامل مختلفی مانند نوع ایرلاین، چارتری‌بودن یا سیستمی‌بودنِ بلیط، کلاس پروازی اکونومی یا بیزینس و تاریخ پرواز بستگی دارد. در حال حاضر پرواز قشم دبی با نرخ 2.900.000 تومان تا 3.500.000 تومان به فروش می‌رسد و البته میزان تقاضای پرواز بر قیمت بلیط قشم دبی تاثیر مستقیم می‌گذارد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه سراغ هر اپلیکیشن یا وب‌سایت دیگری بروید، نرخ بلیط هواپیما قشم دبی را برای سه روز قبل تا سه روز بعد از تاریخ موردنظرتان جست‌وجو کنید. مطمئن باشید که هرگز پشیمان نخواهید شد.

راستی! اگر به هر دلیل قصد دارید بلیط خود را کنسل کنید، یوتراوز امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما را در اختیارتان قرار می‌دهد.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد دبی
سوالات متداول
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما قشم دبی چه‌ وقتی‌ست؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما قشم دبی پاییز، زمستان و اوایل بهار است. چرا که دبی آب‌وهوایی گرم و خشک دارد و اگر قصد سفر به این شهر را دارید، سرد وبدن هوا یک مزیت است.
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیما قشم دبی به صورت آنلاین وجود دارد؟
  بله؛ می‌توانید پرواز قشم دبی را به‌صورت آنلاین کنسل کنید.
 • میزان بار مجاز برای پرواز قشم دبی چقدر است؟
  میزان بار مجاز برای پرواز قشم دبی 30 کیلوگرم است. امّا باتوجه به ایرلاین و نوع پرواز ممکن است این میزان بار متفاوت باشد.
 • پرواز قشم دبی چقدر طول می‌کشد؟
  پرواز قشم دبی حدود 40 دقیقه زمان می‌برد و این مدت‌زمان ممکن است باتوجه به شرایط جوی و تأخیر در پرواز با تغییراتی همراه شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز