........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما تبریز به استانبول در هفته پیش‌رو

#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

ایرلاین های پرواز تبریز به استانبول در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های آتا تبریز به استانبول6 پرواز در هفته
#
چهارشنبه19 ارديبهشت1 پرواز
پنجشنبه20 ارديبهشت1 پرواز
جمعه21 ارديبهشت1 پرواز
شنبه22 ارديبهشت1 پرواز
يکشنبه23 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه24 ارديبهشت1 پرواز
سه شنبه25 ارديبهشت-
#
پرواز های تركيش تبریز به استانبول6 پرواز در هفته
#
چهارشنبه19 ارديبهشت1 پرواز
پنجشنبه20 ارديبهشت1 پرواز
جمعه21 ارديبهشت1 پرواز
شنبه22 ارديبهشت1 پرواز
يکشنبه23 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه24 ارديبهشت1 پرواز
سه شنبه25 ارديبهشت-
#
پرواز های پگاسوس تبریز به استانبول3 پرواز در هفته
#
چهارشنبه19 ارديبهشت-
پنجشنبه20 ارديبهشت1 پرواز
جمعه21 ارديبهشت-
شنبه22 ارديبهشت1 پرواز
يکشنبه23 ارديبهشت-
دوشنبه24 ارديبهشت1 پرواز
سه شنبه25 ارديبهشت-
#
پرواز های ایران ایرتور تبریز به استانبول2 پرواز در هفته
#
چهارشنبه19 ارديبهشت1 پرواز
پنجشنبه20 ارديبهشت-
جمعه21 ارديبهشت-
شنبه22 ارديبهشت-
يکشنبه23 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه24 ارديبهشت-
سه شنبه25 ارديبهشت-
#
پرواز های کاسپین تبریز به استانبول1 پرواز در هفته
#
چهارشنبه19 ارديبهشت-
پنجشنبه20 ارديبهشت-
جمعه21 ارديبهشت1 پرواز
شنبه22 ارديبهشت-
يکشنبه23 ارديبهشت-
دوشنبه24 ارديبهشت-
سه شنبه25 ارديبهشت-

تاخیر و کنسلی پرواز تبریز به استانبول در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر تركيش
  2%
 • کمترین کنسلی کاسپین
  0%

بلیط هواپیما تبریز استانبول در چه روزهایی از هفته موجود است؟ قیمت پرواز رفت و برگشت تبریز به استانبول چقدر می‌شود؟ چطور بلیط هواپیما لحظه آخری و ارزان‌قیمت پیدا کنم؟ شرایط و قوانین استرداد بلیط هواپیما تبریز استانبول چیست؟

می‌توانید جواب تمام این سوال‌ها را در همین صفحه پیدا کنید. کافی‌ست تاریخ سفر خود را از طریق تقویم انتخاب کنید و دکمه جستجو را بزنید تا لیست کامل بلیط‌ها، قیمت‌ها و جزئیات هر پرواز را ببینید. اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، ادامه مطلب را دنبال کنید و اگر جواب سوال‌های خود را در این صفحه پیدا نمی‌کنید، با شماره 1548📞، پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز، تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان مربوط استفاده کنید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول چقدر است؟

📌 قیمت بلیط هواپیما از تبریز به استانبول در نیمه دوم سال 1402، بین 4 تا 6 میلیون تومان است.

اما همان‌طور که خودتان هم می‌دانید، قیمت بلیط هواپیما، یک عدد مشخص و ثابت نیست و به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. این‌که بلیط شما چارتری باشد یا سیستمی، بیزینس باشد یا اکونومی و این که چه ایرلاینی پرواز شما را ارائه می‌کند، روی هزینه نهایی بلیط تاثیرگذار است. علاوه‌بر همه این‌ها، زمان خرید بلیط هم می‌تواند قیمت آن را تحت تاثیر قرار دهد. اگر بخواهید در روزهای پرمسافر سال راهی استانبول شوید، احتمالا با قیمت بسیار بالای بلیط‌های چارتری مواجه می‌شوید. در صورتی که در روزهای کم‌مسافر سال، این قضیه کاملا برعکس است. بنابراین نمی‌شود درباره قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول نظر قطعی داد.

پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از قیمت دقیق پروازهای تبریز استانبول، در همین صفحه تاریخ سفر خود را از طریق تقویم انتخاب کنید و دکمه جستجو را بزنید تا لیست کامل بلیط‌ها به همراه قیمت هر کدام به شما نمایش داده شود.

نقشه استانبول

چطور بلیط هواپیما تبریز استانبول را با ارزانترین قیمت بخریم؟

گفتیم که قیمت بلیط هواپیما متغیر است و عوامل مختلفی روی آن تاثیر می‌گذارد. پس چطور بلیط هواپیما تبریز استانبول را با ارزان‌ترین قیمت بخریم؟

شاید با یک یا همه راه‌حل‌هایی که در ادامه یپشنهاد می‌کنیم، آشنا باشید اما توصیه ما این است که به جای این که وقت و انرژی خود را روی جستجوی بلیط در سایت‌ها و آژانس‌های هواپیمایی مختلف بگذارید، این بار با استراتژی پیش بروید و پرواز خود را هوشمندانه انتخاب کنید.


🔹 در زمان مناسب بلیط بخرید!

این یک قاعده کلی است که همه با آن آشنا هستیم؛ در تعطیلات مهم سال و در فصول خوش‌آب‌وهوا، به علت افزایش سفرها، قیمت بلیط‌ها زیادتر می‌شود. اما چطور در این روزها ارزان‌ترین بلیط را پیدا کنیم؟ جواب ساده است. با برنامه‌ریزی! در روزهای پرسفر سال، حتما از دو الی سه هفته قبل برای خرید بلیط برنامه‌ریزی کنید تا انتخاب‌های بیشتری داشته باشید و بتوانید ارزان‌ترین نرخ بلیط را پیدا کنید.

اگر هم وقت زیادی برای‌تان نمانده، به هوای پیداکردن بلیط لحظه آخری، زمان را عقب نیندازید. معمولا در روزهای پرسفر سال، هر چه به زمان پرواز نزدیک‌تر می‌شوید، قیمت بلیط‌ها هم افزایش پیدا می‌کند. از آن‌جایی که تقاضای زیادی برای خرید بلیط وجود دارد، حتی ممکن است همان بلیط گران را هم از دست بدهید و از سفرتان جا بمانید.


🔹 از تقویم قیمتی استفاده کنید! 

از طریق نوار جستجوی ابتدای صفحه، تاریخ سفر خود را انتخاب کنید و روی دکمه جستجو بزنید تا لیست بلیط‌های موجود از ایرلاین‌های مختلف به شما نمایش داده شود. در بالای صفحه جدید، یک تقویم قیمتی می‌بینید که کم‌ترین قیمت بلیط در تاریخ‌های مختلف را نشان می‌دهد. این تقویم را جلو و عقب ببرید تا ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول را پیدا کنید.


🔹 از فیلتر ایرلاین کمک بگیرید!

می‌توانید از قسمت فیلتر نتایج جستجو در صفحه نمایش بلیط‌ها، ارزان‌ترین قیمت بلیط از ایرلاین‌های مختلف را به شکل زیر ببینید:

 • آتا  👈  از 4,395,000 تومان
 • ایران ایرتور  ‌👈  از 6,500,000 تومان

در این جا می‌توانید با انتخاب ایرلاین ارزان‌تر، انتخاب اقتصادی‌تری داشته باشید.


🔹 اپلیکیشن سفر داشته باشید!

بهترین راه برای پیداکردن ارزان‌ترین بلیط هواپیما از تبریز به استانبول، داشتن یک اپلیکیشن کاربردی در تلفن همراه‌تان است. با دانلود اپلیکیشن یوتراوز، می‌توانید در سریع‌ترین زمان، به لیست بلیط‌های مسیر دلخواه‌تان دسترسی پیدا کنید و در کوتاه‌ترین مدت، بلیط‌تان را بخرید.


پروازهای محبوب از ایران به استانبول

بلیط هواپیما از تبریز به استانبول را چارتری بخریم یا سیستمی؟

مسافران زیادی با تصور این که بلیط چارتر، همیشه ارزان‌تر از بلیط سیستمی است، به دنبال خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول چارتری هستند. اما این تصور همیشه درست نیست. بلیط چارتر، برخلاف بلیط سیستمی، توسط یک واسطه (چارترکننده) به فروش می‌رسد و هر چارترکننده‌ای سیاست‌های قیمت‌گذاری خودش را دارد. بنابراین ممکن است زمانی که بیشتر از هر وقتی به بلیط هواپیما نیاز داریم، با قیمت‌های بالاتری مواجه شویم.

توصیه ما این است که با جستجوی مسیر خود در سایت یوتراوز، بلیط‌های موجود در تاریخ موردنظر را ببینید و بدون توجه به چارتری یا سیستمی‌بودن، بلیط خود را تهیه کنید.

چطور بلیط لحظه آخری تبریز استانبول پیدا کنیم؟

گاهی اوقات، شرکت‌های هواپیمایی یا آژانس‌های چارترکننده برای پرکردن ظرفیت هواپیما، قیمت بلیط‌ها را در ساعات پایانی پرواز تا حد زیادی پایین می‌آورند. اما پیداکردن بلیط لحظه آخری کاملا به بخت و اقبال ما بستگی دارد. اگر برای سفر به استانبول فقط به یک بهانه نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن یوتراوز را دانلود کنید تا به راحت‌ترین و سریع‌ترین شکل، پروازهای مختلف را ببینید و با کم‌ترین قیمت، بلیط خود را بخرید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول، رفت و برگشت چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول رفت و برگشت، در نیمه دوم سال 1402 حدودا بین 8 تا 12 میلیون تومان است. توصیه می‌کنیم برای این‌که یک برآورد دقیق از هزینه سفر به استانبول داشته باشید، در همین صفحه بلیط خود را به شکل زیر جستجو کنید. 

 

 1. در بالای نوار جستجو، روی دکمه «دو طرفه» کلیک کنید تا انتخاب پرواز برگشت برای شما فعال شود.
 2. در تقویم، تاریخ رفت و سپس تاریخ برگشت خود را انتخاب کنید.
 3. در صورت نیاز، تعداد مسافرانی که شما را در سفر همراهی می‌کنند را مشخص کنید.
 4. روی دکمه جستجو بزنید تا وارد لیست بلیط‌های رفت و برگشت را در تاریخ موردنظر خود ببینید.
 5. بلیط رفت و برگشت‌تان را انتخاب کنید.
 6. در صفحه جدید، مشخصات فردی مسافران را وارد کنید.
 7. با زدن روی مرحله بعدی، اطلاعات بلیط و مشخصات فردی به شما نمایش داده می‌شود. با تایید این اطلاعات وارد صفحه پرداخت هزینه بلیط می‌شوید و در نهایت بلیط رفت و برگشت شما صادر می‌شود.

 

🔔 برای خرید بلیط هواپیما خارجی به اطلاعات زیر نیاز دارید:

 • شماره گذرنامه
 • کشور صادرکننده گذرنامه
 • تاریخ انقضا گذرنامه
 • نام و نام خانوادگی به انگلیسی (مشابه با گذرنامه)
 • تاریخ تولد میلادی
 • ملیت
 • اطلاعات تماس (شماره تلفن همراه، ایمیل)

نحوه استرداد بلیط هواپیما تبریز استانبول چگونه است؟

همان‌طور که می‌دانید، هر چه که به زمان پرواز نزدیک‌تر شوید، میزان جریمه استرداد بیشتر می‌شود. بنابراین فرآیند استرداد، زمان مهم‌ترین مسئله است. خوشبختانه استرداد بلیط هواپیما تبریز استانبول در سایت یوتراوز مثل خرید آن یک فرآیند آنلاین، راحت و بدون دردسر دارد. اگر بلیط خود را از یوتراوز خریده‌اید، وارد پنل شخصی‌تان در سایت شوید، بلیطی که قصد کنسل‌کردن آن را دارید را انتخاب کنید و دکمه استرداد را بزنید.

اگر با فرآیند استرداد بلیط هواپیما آشنایی ندارید، می‌توانید از راهنمای تصویری زیر کمک بگیرید:

👈 راهنمای استرداد بلیط هواپیما از سایت یوتراوز

علاوه‌بر این، پشتیبانی یوتراوز هم 24 ساعته برای پاسخگویی به شما فعال است. هر سوال یا ابهامی داشتید کافی‌ست با شماره 1548📞 تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان سفر یوتراوز استفاده کنید.

سوالات متداول
 • پرواز تبریز استانبول چند ساعت طول می‌کشد؟
  از تبریز تا استانبول با هواپیما، حدودا 2 و نیم تا 3 ساعت در راه هستید. البته این زمان بسته به ایرلاین شما و شرایط جوی متغیر است.
 • قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول ترکیش چقدر است؟
  در حال حاضر، قیمت بلیط ترکیش ایرلاین، از تبریز به استانبول، حدودا بین 7 میلیون تا 8 میلیون و 300 قرار دارد. از آن‌جایی که نرخ‌ها متغیر است، توصیه می‌کنیم برای دیدن قیمت‌ها، بلیط خود را در سایت یوتراوز جستجو کنید.
 • قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول آتا چقدر است؟
  در حال حاضر، قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول آتا، بین 4 میلیون و 800 تا 7 میلیون و 300 قرار دارد. برای دیدن نرخ‌های دقیق پروازها در تاریخ موردنظرتان، بلیط خود را در سایت یوتراوز جستجو کنید.
 • کدام ایرلاین‌ها از تبریز به استانبول پرواز دارند؟
  هواپیمایی آتا، ترکیش ایرلاین و ایران ایرتور، کاسپین و پگاسوس، از ایرلاین‌های فعال در این مسیر هستند.
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیما تبریز به استانبول در یوتراوز وجود دارد؟
  نه تنها این امکان را دارید تا بلیط پرواز خود را استرداد کنید، بلکه می‌توانید این کار را به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام دهید. بنابراین اگر پس از خرید بلیط پرواز خود به هر دلیلی پشیمان شدید، دیگر نیازی نیست نگران استرداد و کنسلی آن باشید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز