........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
تخفیف کیش
banner toure

خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز به استانبول

مسیر پرواز تبریز به استانبول از جمله مسیرهای مهم پرواز بین ایران و ترکیه است. هر ساله تعداد قابل توجهی از مسافران که قصد سفر به کشور ترکیه و شهر استانبول را دارند، از این مسیر پرواز عازم کشور ترکیه و شهر استانبول می‌شوند.

برای سفر از تبریز به استانبول می‌توانید با کیفیت‌ترین پروازها و ارزان‌ترین بلیط‌های پرواز را از یوتراوز تهیه کنید. یوتراوز سعی کرده است تا بهترین بلیط‌های پرواز تبریز به استانبول را از بهترین شرکت‌های هواپیمایی و ایرلاین‌ها در اختیار شما بگذارد تا بتوانید بدون دغدغه و با آسودگی خاطر مناسب‌ترین پروازهای تبریز به استانبول را انتخاب کنید.

قبل از سفر به استانبول، مطالعه راهنمای سفر به استانبول به شما مسافران محترم توصیه می شود.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تبریز

نقشه شهر استانبول

خرید بلیط هواپیما تبریز به استانبول رفت و برگشت

همچنین می‌توانید بلیط پرواز تبریز به استانبول خود را به صورت رفت و برگشت از یوتراوز خریداری کنید. با خریداری بلیط رفت و برگشت پرواز از یوتراوز سفری ایمن و آسوده خواهید داشت و دیگر نگران بازگشت خود به تبریز و ایران نخواهید بود. ضمن اینکه در کنار بلیط‌های رفت و برگشت پرواز تبریز به استانبول، یوتراوز توانسته تا بلیط‌های چارتر و سیستمی پرواز تبریز به استانبول را در اختیار شما بگذارد.

اگر هم در شرایطی هستید که به هر دلیلی باید خود را فوراً به استانبول برسانید، می‌توانید روی ما حساب کنید و با خرید بلیط لحظه آخری از یوتراوز نگرانی خود از بابت رفتن به استانبول را رفع کنید. یوتراوز در کنار فراهم آوردن بلیط لحظه آخری پرواز تبریز به استانبول، تلاش کرده است تا ارزان‌ترین و بهترین بلیط را در اختیار شما قرار دهد

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد استانبول
سوالات متداول
 • بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز تبریز به استانبول چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای سفر به استانبول از تبریز، اواخر زمستان تا اواخر بهار است. در این زمان علاوه بر آنکه استانبول آب‌وهوایی مطلوب دارد، پر از زیبایی‌های فوق‌العاده و طبیعی است که حیف است از دست بدهید. البته توجه داشته باشید که مبدا سفر شما شهر تبریز است. بنابراین بهتر است برای حضور در تبریز و فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز لباس گرم و کافی همراه خود داشته باشید.
 • پروازهای تبریز به استانبول در کدام روزهای هفته انجام می‌شود؟
  پروازهای تبریز به استانبول به طور معمول در روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه انجام می‌شود. بنابراین برای خرید بلیط پرواز خود به استانبول توجه داشته باشید که از میان روزهای هفته تنها پنج روز به پرواز تبریز به استانبول اختصاص دارد.
 • کدام ایرلاین‌ها از تبریز به استانبول پرواز دارند؟
  ایرلاین‌های متعددی از تبریز به استانبول پرواز دارند و در میان آن‌ها ایرلاین‌هایی همچون هواپیمایی آتا، ترکیش ایرلاین و ایران ایر از جمله ایرلاین‌هایی هستند که پروازهای قابل توجهی از تبریز به استانبول دارند.
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیما تبریز به استانبول در یوتراوز وجود دارد؟
  نه تنها این امکان را دارید تا بلیط پرواز خود را استرداد کنید، بلکه می‌توانید این کار را به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام دهید. بنابراین اگر پس از خرید بلیط پرواز خود به هر دلیلی پشیمان شدید، دیگر نیازی نیست نگران استرداد و کنسلی آن باشید.
 • هزینه‌های جاری در استانبول چگونه است؟
  غالباً خرید و فروش و هزینه‌های جاری در استانبول به لیر و دلار است. بنابراین نیاز است پیش از سفر به استانبول، نسبت به تبدیل پول و تهیه لیر و دلار اقدام نمایید. برای زمان تبدیل ارز و دریافت لیر یا دلار دو راه دارید؛ یک پیش از سفر و در شهر مبدا و دو هنگام ورود به استانبول (در فرودگاه یا در مرکز شهر) اقدام کنید. البته بهتر است که پیش از ورود به استانبول این کار را انجام دهید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز