اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#

خرید بلیط هواپیما بغداد مشهد

از میان راه‌های پیش‌رو برای سفر از بغداد به مشهد، خرید بلیط هواپیما بغداد مشهد رفت و برگشت، یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌ها است. کافی‌ست هنگام جستجو بلیط مورد نظر خود، از قسمت فیلترهای جستجو گزینه دوطرفه را انتخاب کنید تا امکان خرید بلیط رفت و برگشت بغداد مشهد برای شما فراهم شود. اطلاعات پرواز بغداد مشهد به شما نمایش داده می‌شود، باتوجه‌به قیمت بلیط هواپیما بغداد به مشهد، نوع بلیط، کلاس پروازی، زمان حرکت و شرکت هواپیمایی بلیط رفت و برگشت بغداد مشهد خود را خریداری کنید. علاوه‌بر خرید بلیط، امکان رزرو آنلاین در بهترین هتل‌های مشهد از جمله هتل ضیافت الزهرا و هتل آپارتمان در یوتراوز فراهم شده است. پیشنهاد می‌کنیم راهنمای سفر به مشهد را نیز مطالعه کنید. اگر از خرید خود پشیمان شدید، می‌توانید به آسانی و به‌صورت اینترنتی بلیط خود را کنسل کنید. البته در زمان استرداد بلیط هواپیما باتوجه‌به قوانین کنسلی شرکت هواپیمایی، مبلغی به‌عنوان جریمه از هزینه بلیط شما کسر می‌شود و مابقی هزینه به حساب شما برگشت می‌خورد.

نقشه شهر مشهد

ارزانترین بلیط هواپیما بغداد مشهد

با افزایش قیمت بلیط‌ هواپیما، مسافران زیادی به دنبال خرید بلیط ارزان هستند، در لیست این پروازها، خرید بلیط چارتری بغداد مشهد و بلیط هواپیما بغداد مشهد لحظه آخری پرفروش و پرتردد است. شما می‌توانید در صفحه لیست پروازها با فیلتر نوع بلیط، بلیط هواپیما چارتری بغداد به مشهد را تفکیک کنید. علاوه‌بر‌این، می‌توانید برای مشاهده بلیط ارزان از فیلتر قیمت استفاده کنید، با مشخص کردن محدوده قیمت، پروازهای موجود از کمترین قیمت تا بیشترین قیمت برای شما مرتب‌سازی می‌‌شوند. اگر برای خرید بلیط ارزان هواپیما بغداد مشهد به بلیط لحظه آخری فکر می‌کنید، این روش همیشه امکان‌پذیر نیست. با نزدیک شدن به زمان پرواز در صورتی که هنوز امکان خرید بلیط وجود داشته باشد، می‌توانید بلیط ارزان‌تر خریداری کنید. در نظر بگیرید خرید بلیط لحظه آخری در زمان پیک سفر و شرایطی که آمادگی شروع سفر ندارید، پیشنهاد نمی‌شود. 

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما بغداد به مشهد چقدر است؟
  نرخ پرواز بغداد به مشهد معمولاً بین 3 تا 4 میلیون تومان است و این قیمت بسته به ایام پیک سفر و تعطیلات و یا حتی سایر موارد ممکن است متفاوت باشد. به همین علت بهتر است پیش از سفر از قیمت دقیق پروازها اطلاع کافی داشته باشید.
 • آیا امکان خرید بلیط چارتر بغداد به مشهد از یوتراوز وجود دارد؟
  بله، شما می‌توانید به سادگی بلیط چارتر پرواز بغداد به مشهد خود را به آسانی از یوتراوز تهیه کنید. ضمن اینکه علاوه بر بلیط چارتر می‌توانید بلیط سیستمی پرواز بغداد به مشهد را هم به سادگی از یوتراوز خریداری کنید و برای تهیه این بلیط‌ها کافی است از میان بلیط‌های پیشنهاد شده پرواز بغداد به مشهد، بلیطی که مورد نظرتان است را خریداری کنید.
 • پرواز بغداد به مشهد در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  پرواز بغداد به مشهد هفته‌ای یکبار و غالباً در روزهای جمعه انجام می‌شود. بنابراین اگر می‌‌خواهید بلیط هواپیما بغداد به مشهد را خریداری کنید، بهتر است این نکته را مدنظر داشته باشید.
 • میزان بار مجاز برای پرواز از بغداد به مشهد چقدر است؟
  میزان بار مجاز چمدان برای پرواز از بغداد به مشهد باید 30 کیلوگرم باشد و بیشتر از این مقدار با پرداخت هزینه‌هایی همچون اضافه بار همراه خواهد بود.
 • همراه داشتن چه چیزهایی در پرواز بغداد به مشهد غیر مجاز است؟
  به طور کلی معمولاً همراه داشتن اسلحه و اشیا نوک تیز، وسایل آتش‌زا، میوه و محصولات پروتئینی و کشاورزی، مایعات بیشتر از 100 میلی لیتر و ابزارآلات در پروازها ممنوع است.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#