........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

قطارهای سفیر

قطار سفیر در واقع یک شرکت ریلی در میان سایر شرکت‌های ناوگان ریلی کشور است. این شرکت ریلی یک شرکت مادر به حساب می‌آید و شرکت‌ها تابعه مختلفی همچون مهتاب سیر جم، راه‌آهن شرقی بنیاد (بن ریل)، نورالرضا اصفهان، ریل ترابر سبا، ریل سیر کوثر، جوپار، رعد تبریز و نگین را در زیر مجموعه خود دارد. 

برای خرید بلیط قطار هر کدام از این شرکت‌ها و قطارها کافی است تا روی یوتراوز حساب باز کرده و از بهترین قیمت‌ها و تخفیفات ویژه بهره‌مند شوید.


خرید آنلاین بلیط قطارهای سفیر

راه‌های مختلفی برای خرید بلیط قطارهای سفیر وجود دارد و در میان این راه‌ها، بهترین راه خرید آنلاین بلیط قطار مورد نظرتان از یوتراوز است. در واقع یوتراوز با ارائه انواع بلیط‌های قطار این شرکت ریلی با بهترین قیمت و کیفیت، این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید با دستی باز بلیط مدنظر خود را انتخاب کرده و خریداری کنید. با خرید آنلاین بلیط‌ قطارهای سفیر به صورت آنلاین خیالتان از بابت امنیت و کیفیت بلیط خریداری شده راحت خواهد بود.

رزرو اینترنتی بلیط قطارهای رفت و برگشت سفیر

چنانچه تمایل دارید تا برای سفر با قطارهای سفیر بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، کافی است تا به بخش جستجوی بلیط در یوتراوز مراجعه کرده و با انتخاب گزینه دو طرفه و درج تاریخ بازگشت خود در کنار تاریخ رفت، جستجوی خود را نهایی کنید. پس از این کار تمامی قطارهای سفیر که در مسیر انتخابی شما در آن تاریخ خدمات‌‌دهی داشته باشند به شما نمایش داده خواهند شد و بر همین اساس هم شما می‌توانید در صورت تمایل بلیط قطار مورد نظر خود را خریداری کرده و به صورت اینترنتی رزرو کنید.

امکانات و خدمات عمومی قطارهای سفیر

همانطور که اشاره کردیم، قطارهای سفیر زیرمجموعه‌های بسیاری دارد و به همین جهت طبیعی است که خدمات و امکانات متنوعی هم داشته باشد. در واقع اگر بخواهیم امکانات و خدمات عمومی قطارهای سفیر را معرفی کنیم، با لیستی از موارد گلچین شده روبه‌رو خواهید شد که به نوعی به عنوان بهترین خدمات و امکانات این شرکت ریلی به حساب می‌آیند. در ادامه با برخی از این خدمات و امکانات آشنا خواهید شد که به اختصار عبارتند از: بسته‌های پذیرایی و امکان سفارش غذا، چای و آب معدنی، نمایشگر داخل کوپه‌ها، امکانات خواب، مایکروفر برای گرم کردن غذا، پیجر احضار مهماندار، پخش موسیقی در صورت درخواست، ارائه هدفون در صورت درخواست مسافر، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در هر کوپه، سیستم تهویه مطبوع، پریز برق، کوپه با بدنه دو لایه و عایق شده، شیشه‌های دوجداره و عایق‌بندی شده و همچنین ارائه ویلچر در صورت درخواست مسافر.

استرداد آنلاین بلیط قطارهای سفیر

برخی اوقات پیش از سفر ممکن است که با مشکل و یا نکته‌ای برخورد کنید که نیاز باشه تا سفر خود را کنسل کنید. اگر وسیله نقلیه برای سفر خود داشته باشید که هیچ، امّا اگر وسیله‌ای نداشته باشید و به همین واسطه به خرید بلیط قطار یا خرید بلیط هواپیما روی آورده باشید، ممکن است که دچار مشکل شوید. برای پیشگیری از این مشکل به شما پیشنهاد می‌کنیم تا بلیط مورد نظر خود را از یوتراوز تهیه کنید. چرا که پس از خرید بلیط قطارهای سفیر از یوتراوز به هر علتی با مشکل و یا نکته‌ای برخورد کنید که مجبور باشید تا سفر خود را کنسل کنید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید در زمانی کوتاه و به سادگی بلیط مورد نظر خود را استرداد کنید. 

عکس بنر
خرید آنلاین بلیط مسیرهای پرتردد قطار سفیر
مسیرهای ریلی پرتردد قطارهای سفیر
مسیرهای ریلی

به واسطه تعدد قطارهای شرکت ریلی سفیر، این شرکت در مسیرهای متعدد و مختلفی به ارائه خدمات به مسافران نیز می‌پذیرد. این مسیرها از شمال تا جنوب کشور و از شرق به غرب وجود دارند که تعدادی از آن‌ها عبارتند از تهران مشهد تهران، تهران یزد تهران، تهران اصفهان تهران، مشهد بندرعباس مشهد، یزد مشهد یزد و تهران شیراز تهران که برای تهیه بلیط هر کدام از این مسیرها با بهترین قیمت کافی است تا روی یوترواز حساب باز کنید.

سوالات متداول
 • آیا امکان خرید بلیط قطارهای سفیر به صورت رفت و برگشت در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و در صورتی که قصد داشته باشید تا بلیط قطارهای سفیر را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به سادگی بلیط مورد نظر خود را به صورت آنلاین و رفت و برگشت تهیه کنید.
 • قیمت بلیط قطارهای سفیر به چه صورت محاسبه می‌شود؟
  نرخ بلیط قطارهای سفیر با توجه به نوع بلیط، نوع قطار، زمان سفر و مسافت میان مبدا و مقصد مورد نظرتان و عوامل دیگری از این دست است که محاسبه می‌شود.
 • آیا امکان خرید بلیط قطارهای سفیر برای کودکان تنها وجود دارد؟
  خیر این امکان وجود ندارد و در واقع هیچ کدام از شرکت‌های ریلی با توجه به قوانین و مقررات امکان فروش بلیط قطار را به کودکان تنها ندارد.
 • آیا امکان استرداد بلیط قطارهای سفیر به صورت آنلاین در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و در صورتی که تمایل داشته باشید تا بلیط قطار مورد نظر خود را به صورت آنلاین در یوتراوز استرداد کنید، کافی است تا به صفحه استرداد آنلاین بلیط قطار مراجعه کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز