اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید انلاین بلیط قطار اصفهان تهران

برای خرید آسان بلیط قطار اصفهان به تهران تنها کافی است در سایت یوتراوز زمان حرکت خود را وارد کنید و بلیط قطارهای موجود در مسیر اصفهان به تهران را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید. اگر در طول رزرو بلیط خود، سوال یا مشکلی داشتید با شماره پشتیبانی 1548 سایت یوتراوز تماس بگیرید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی تماس‌های شما هستند.

بلیط قطار اصفهان تهران رجا

در مسیر اصفهان به تهران قطارهای زیادی تردد دارند که شرکت رجا با قطارهای 4 ستاره 4 تخته سپهر این مسیر را پوشش داده است البته تمامی قطارهای سامانه ریلی کشور به نوعی در هماهنگی با شرکت رجا هستند برای خرید بلیط قطار اصفهان تهران رجا کافی است زمان حرکت خود را در سایت وارد کرده و این بلیط‌ها را مشاهده کنید.

قیمت بلیط قطار اصفهان تهران

به دلیل وجود قطارهای متفاوت در مسیر اصفهان تهران، قیمت بلیط قطار در این مسیر متفاوت است. بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط قطار اصفهان تهران زمان حرکت خود را وارد کنید و در لیست نمایش داده شده جزئیات قیمت بلیط‌ها را بررسی کنید.

نقشه شهر تهران

مسیر قطار اصفهان تهران

قطار اصفهان به تهران در حدود 8 ساعت طی مسیر می‌کند. ایستگاه‌های بین راه قطار اصفهان به تهران، ایستگاه کاشان و محمدیه است. برای اطلاع از برنامه حرکت قطارها در این مسیر کافی است زمان حرکت خود را در سایت وارد کرده و بلیط‌ها را با جزئیات بررسی کنید.

سوالات متداول
 • قطار اصفهان تهران چند ساعت در راه است؟
  در حدود 8 ساعت.
 • نحوه استرداد بلیط قطار اصفهان تهران چگونه است؟
  برای استرداد بلیط خریداری شده کافی است در سایت یوتراوز از قسمت پروفایل خود درخواست استرداد را ثبت کنید.
 • بهترین قطار اصفهان تهران کدام است؟
  معمولا قطارها در این مسیر در قالب کوپه های 4 تخته و با امکانات استاندارد خدمات رسانی می کنند. از بهترین قطارهای این مسیر میتوان به قطارهای نور و غدیر اشاره کرد.
 • کدام ایستگاه ها در مسیر قطار اصفهان به تهران قرار دارد؟
  ایستگاه های کاشان و محمدیه
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#