........
برای اطمینان از عدم ابطال پرواز ها، لطفا قبل از حرکت ، وبسایت فرودگاه های کشور را بررسی کنید یا با 199 تماس حاصل فرمایید.
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

بلیط قطار بندرعباس مشهد به دلیل موقعیت جغرافیایی و تجاری شهر بندرعباس و از طرفی زیارتی بودن شهر مشهد و موقعیت بیزنسی آن یکی از پرمتقاضی‌ترین بلیط‌های قطار موجود در یوتراوز است. مسیر ریلی بندرعباس به مشهد یکی از پرترددترین مسیرهای فعال ریلی کشور است که هرساله به سبب بندری بودن این شهر، کالا و محصولات بسیاری در این مسیر جابه‌جا می‌شوند. از طرفی شهر مشهد نیز که به واسطه اماکن زیارتی و گردشگری و موقعیت‌های بیزنسی متنوع در اغلب اوقات سال و به خصوص مناسبت‌های مذهبی و تعطیلات نوروز، پذیرای مسافران و گردشگران بسیاری است، به یکی از مقاصد پرطرفدار برای گردشگران جنوبی کشورمان تبدیل شده است. اکنون که شما هم برای خرید بلیط قطار بندرعباس مشهد به یوتراوز مراجعه کردید، لازم است بدانید، یوتراوز انواع بلیط قطار این مسیر را از شرکت‌های ریلی محبوب چون رجا و غزال را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد.

خرید بلیط قطار بندرعباس به مشهد

در یوتراوز می‌توانید بلیط قطار بندر مشهد را در سایت و اپلیکیشن خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس مشهد در سایت کافی‌ست در همین صفحه پس از انتخاب یک‌طرفه یا دوطرفه بودن مسیر، تأیید مبدأومقصد، تعیین تاریخ رفت‌وبرگشت و تعداد مسافرین؛ دکمه جستجو را بزنید تا لیستی از بلیط‌های موجود از کارگزاران ریلی مختلف را مشاهده کنید. علاوه‌براین در سمت راست سایت فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید کلاس سالن قطار، ساعت حرکت، شرکت ریلی مورد نظر و ... را تعیین کرده و در کسری از ثانیه آن را بخرید.

برای مثال اگر قصد دارید از کارگزار ریلی غزال و رجا استفاده کنید و بلیط قطار بندرعباس به مشهد غزال یا بلیط قطار بندرعباس به مشهد رجا یا هر شرکت ریلی دیگری را بخرید، باید از فیلترهای موجود در سایت تنها این دو شرکت ریلی را فیلتر کنید تا بلیط‌های آن را ببینید و تنها با چند کلیک ساده بلیط سفرتان را با ارزان‌ترین قیمت، در کمترین زمان و به مطمئن‌ترین روش خریداری ‌کنید. توجه داشته باشید اگر قصد دارید بلیط قطار از بندرعباس به مشهد را به صورت همزمان برای چند نفر خریداری کنید، باید با توجه به نوع قطار و ظرفیت هر کوپه یا ردیف برای این کار اقدام به خرید بلیط قطار اتوبوسی یا کوپه‌ای کنید.

انواع قطار بندرعباس به مشهد

مسیر راه‌آهن بندرعباس مشهد از خطوط ریلی بسیار مهمی است که شرق کشور را به بخش‌های جنوبی متصل می‌کند و دارای اهمیت بسیار زیادی است. در مسیر بندرعباس مشهد انواع بلیط قطار‌های لوکس و نیمه لوکس، بلیط قطارسریع‌السیر و قطار‌های سالنی و اتوبوسی وجود دارند که از مشهورترین آن‌ها می‌توان به بلیط قطار رجا اشاره کرد. در این مسیر شرکت ریل سیر کوثر  با قطارهای 4 ستاره 4 تخته غزال و 3ستاره 6 تخته اپتیما و همچنین شرکت ریلی مهتاب با قطار 3 ستاره 6 تخته پارسی خدمات حمل و نقل مسافران را پوشش می‌دهند.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا بندرعباس

قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد

قیمت بلیط قطار مشهد به موارد مختلفی چون نوع بلیط، نوع قطار، زمان سفر و مسافت بستگی دارد. در ضمن نرخ این بلیط غیر از موارد فوق، به زمان سفر هم بستگی دارد. در واقع اگر شما قصد داشته باشید تا در ایام پیک سفر و در روزهای تعطیلات رسمی به مشهد سفر کنید، طبیعی است که قیمت بلیط قطار مشهد هم نسبت به شرایط عادی با افزایش قیمت همراه باشد. 

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد امروز، اطلاعات مورد نیاز سایت را وارد کنید تا لیستی از بلیط‌های موجود برایتان نمایش داده ‌شود و یکی را انتخاب کرده و بخرید.

قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد غزال یا رجا

اگر قصد دارید فقط با قطارهای غزال سفر کنید باید شرکت ریلی غزال را از قسمت فیلتر نتایج جستجو فیلتر کنید تا تنها بلیط قطار بندرعباس به مشهد غزال و قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد غزال را ببینید و یکی را انتخاب و خریداری کنید یا اگر قصد دارید با قطار رجا سفر کنید باید رجا را فیلتر کنید تا تنها بلیط قطار بندرعباس به مشهد رجا را به همراه قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد رجا را ببینید و یکی را به انتخاب خود بخرید.

نقشه شهر مشهد

بلیط قطار بندرعباس مشهد ارزان

اگر به دنبال خرید ارزان بلیط قطار بندرعباس مشهد هستید، یوتراوز این امکان را برای‌تان فراهم کرده است تا پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سامانه بتوانید با کلیک بر روی مرتب‌سازی براساس قیمت، لیست ارائه شده بلیط‌ها را از کمترین قیمت به بیشترین مشاهده کنید و بلیط خود را ارزان بخرید. مسیر ریلی بندرعباس مشهد توسط شرکت‌های ریلی متفاوتی پوشش داده می‌شود که شما می‌توانید باتوجه‌به زمان و بودجه مدنظرتان، شرکت ریلی دلخواه خود را انتخاب کنید. اما به‌طورکلی ارزان‌ترین بلیط قطار بندرعباس مشهد را می‌توانید در اواسط هفته، روزهای غیرتعطیلات و ایام غیرپیک سال پیدا کنید یا بلیط قطار سه ستاره بخرید. ما در یوتراوز تلاش می‌کنیم تا ارزان‌ترین بلیط قطار بندرعباس مشهد را برای شما ارائه دهیم.

قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد رفت و برگشت

در یوتراوز ‌این امکان را دارید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن از قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد رفت و برگشت مطلع شوید و آن را بخرید. برای اطلاع از قیمت بلیط قطار بندرعباس مشهد رفت و برگشت و خرید آن کافی است تا در هنگام جستجوی بلیط قطار برای زمانی که مورد نظرتان است، تاریخ برگشت خود را هم انتخاب کنید. با انتخاب زمان رفت و برگشت، تمامی بلیط‌های این مسیر برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید از میان بلیط‌های نمایش داده شده، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ضمن این امکان را دارید تا هنگام سفر و در صورتی که بلیط بازگشت خود را خریداری نکردید، بدون هیچ نگرانی بلیط قطار مشهد بندرعباس خود را نیز بخرید.

اطلاعات قطار بندرعباس به مشهد

مسیر ریلی بندرعباس مشهد حدود 1400 کیلومتر است و قطارهای بندرعباس به مشهد در حدود 17 ساعت این مسیر را طی می‌کنند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه حرکت قطارهای این مسیر و ساعت حرکت قطار بندرعباس به مشهد، قسمت مشاهده جزئیات بیشتر را روی بلیط الکترونیک به دقت بررسی کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد مشهد

استرداد بلیط قطار بندرعباس مشهد

در صورتی که به هر علتی از خرید خود پشیمان شده‌اید و قصد دارید تا بلیط قطار از بندرعباس به مشهد خود را کنسل کنید، می‌توانید ضمن توجه به قوانین و مقررات استرداد،  به حساب کاربری خود در یوتراوز وارد شوید، بلیط قطار بندرعباس مشهد را انتخاب و درخواست استرداد آن را ثبت کنید، یا به صفحه راهنمای استرداد آنلاین بلیط قطار بروید و مطابق با راهنمایی‌های انجام شده بلیط خود را کنسل کنید. اگر در هر مرحله از استرداد بلیط قطار خود با سوال یا نکته‌ای برخورد کردید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در یوتراوز به شماره 1548 تماس گرفته و راهنمایی‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس مشهد در یوتراوز

خرید اینترنتی بلیط قطار از یوتراوز علاوه‌بر سهولت در فرآیند خرید و پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با سایت‌های دیگر، مزایای دیگری نیز دارد. در خرید آنلاین بلیط قطار دیگر نیازی نیست ساعت‌ها وقت خود را صرف رفتن به راه آهن و دفاتر فروش بلیط قطار کرده و در ترافیک‌های شلوغ شهر زمان‌تان را هدر دهید؛ بلکه می‌توانید به سادگی حتی با تلفن همراه‌تان مناسب‌ترین قطار را برای سفر خود انتخاب کنید و بلیط آن را در کسری از ثانیه بخرید. با خرید اینترنتی بلیط قطار در یوتراوز شما نه‌تنها حق انتخاب بیشتری دارید بلکه می‌توانید با مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها مثل زمان حرکت، شرکت ریلی خدمات دهنده و قیمت بلیط و تمام جزئیات بلیط‌ها از میان لیست بلیط‌های بندرعباس مشهد؛ بهترین انتخاب را داشته و با پرداخت سریع و آسان از مزیت استرداد آنلاین بلیط قطار، امکان رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما و همچنین خدمات پشتیبانی 24 ساعته و تخفیفات ویژه یوتراوز نیز بهره‌مند شوید. پس فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون بلیط قطار بندرعباس به مشهد را با چند کلیک ساده در همین صفحه از یوتراوز بخرید.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد امروز چقدر است؟
  برای اطلاع از قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد در هر روز، باید اطلاعات مورد نیاز سایت را وارد کنید تا قیمت‌ بلیط‌ها برایتان نمایش داده شود.
 • قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد برای نوزادان (10 روز الی 2 سال) و کودکان (2 الی 12 سال) چگونه محاسبه می‌شود؟
  قیمت بلیط قطار برای نوزادان زیر دو سال تنها 10 درصد بهای بلیط (معادل بهای بیمه مسافر) بزرگسالان محاسبه می‌شود؛ اما در صورتی‌که شما بخواهید صندلی برای نوزاد خود رزرو کنید بایستی 50 درصد بهای بلیط را پرداخت کنید. همچنین بهای بلیط کودکان 2 تا 12 سال نیم‌بها محاسبه می‌شود. تمامی افراد بالای 12 سال نیز بزرگسال محسوب شده و کل بهای بلیط را باید برای آنان پرداخت کنید.
 • پس از خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس مشهد در یوتراوز، چگونه می‌توانم به بلیط خریداری شده دسترسی یابم؟
  پس از خرید، بلیط قطار در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار می‌گیرد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • آیا پس از خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس مشهد امکان ویرایش وجود دارد؟
  امکان تغییر نام مسافر یا هر ویرایش دیگری در بلیط قطار وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط خریداری شده کنسل شده و بلیط جدید صادر شود.
 • آیا می‌توانم پذیرایی غذا را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنم؟
  شما می‌توانید در هنگام درج اطلاعات و در صورتی‌که قطار امکان سرو غذا داشته باشد، نوع غذای خود را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کنید. همچنین در برخی قطارهای ویژه و VIP سرویس پذیرایی شامل وعده ناهار و شام می‌شود و نیازی نیست بهای جداگانه بابت آن پرداخت کنید.
 • مقدار بار مجاز برای بلیط قطار از بندرعباس به مشهد چقدر است؟
  مقدار بار مجازی که هر مسافر در قطار می‌تواند همراه داشته باشد، حداکثر 30 کیلوگرم وزن و ابعاد 75 سانتی‌متر است.
 • هزینه کوپه دربست در قطار چقدر است؟ و چند نفر همراه می‌توان داخل کوپه دربست برد؟
  هنگام رزرو دربست کوپه قطار، برای صندلی‌های خالی، هزینه خدمات ایستگاهی و پذیرایی کسر می‌شود و به صورت خودکار فقط بهای صندلی را پرداخت می‌کنید. درصورت دربست کردن کوپه امکان سوار شدن تنها یک نفر اضافه وجود دارد که این فرد صندلی خارج از کوپه ندارد و بهای بلیط این مسافر اضافی را رئیس قطار تعیین می‌کند.
 • چگونه بلیط قطار بندرعباس مشهد خود را کنسل کنم؟
  برای کنسل کردن بلیط قطار بندر مشهد در یوتراوز می‌توانید به حساب کاربری خود مراجعه کنید و با انتخاب بلیط مورد نظر درخواست استرداد خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط قطار مراحل کنسلی را تا کنسل شدن کامل بلیط انجام دهید یا با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز (1548☎) تماس بگیرید تا راهنمای شما باشند.
 • جریمه استرداد و کنسلی بلیط قطار بندرعباس مشهد چقدر است؟
  میزان جریمه استرداد بلیط قطار از سمت راه آهن تعیین می‌شود. برای اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط قطار می‌توانید از قسمت مشاهده جزئیات روی بلیط الکترونیک، قوانین و شرایط کنسلی بلیط را مطالعه کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز