........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#

رزرو آنلاین بلیط قطار بندرعباس به مشهد

بندرعباس و مشهد مقدس از مهم‌ترین شهرهای ایران هستند که به همین واسطه سالانه افراد بسیاری با تهیه بلیط قطار به این دو شهر سفر می‌کنند. غالب مسافران مشهد افرادی هستند که به قصد زیارت حرم امام رضا (ع) و بازدید از جاهای دیدنی مشهد به این شهر سفر می‌کنند و اغلب مسافران بندرعباس با اهداف تفریحی و تجاری به این شهر سفر می‌کند. در حال حاضر یوتراوز این امکان را به وجود آورده است تا بتوانید بلیط قطار بندرعباس به مشهد، این دو شهر محبوب و پرتردد را به صورت آنلاین و با بهترین قیمت رزرو کنید.

نرخ میانگین بلیط قطار بندرعباس به مشهد

نرخ بلیط قطار بندرعباس به مشهد به موارد مختلفی همچون نوع بلیط، نوع قطار، زمان سفر و مسافت بستگی دارد. به طور مثال کاملاً طبیعی است نرخ بلیط قطار فدک با نرخ بلیط قطار رجا تفاوت داشته باشد. به هر صورت با در نظر گرفتن تأثیر چنین مواردی در نرخ بلیط قطار، می‌توانیم قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد را چیزی در حدود 270 تا 320 هزار تومان در نظر بگیریم.

بهترین زمان سفر از بندرعباس به مشهد با قطار

چنانچه تصمیم خود را گرفته‌اید و تمایل دارید تا با خرید بلیط قطار به مشهد سفر کنید، آگاهی کافی از بهترین زمان سفر به این شهر زائرپذیر خالی از لطف نیست. همانطورکه اشاره کردیم شهر مشهد به واسطه حرم امام رضا (ع) در اغلب اوقات سال و به خصوص مناسبت‌ها، پذیرای مسافران بسیاری است. بنابراین اگر تمایل دارید تا از بندرعباس به مشهد سفر کنید و می‌خواهید در سفر خود با شلوغی و ازدحام انبوه جعیت روبه‌رو نشوید، بهتر است تا زمانی به غیر از مناسبت‌ها را برای سفرتان در نظر بگیرید. پیشنهاد یوتراوز به شما سفر در فصل پاییز و زمستان است.

استرداد آنلاین بلیط قطار بندرعباس به مشهد

در صورتی که به هر علتی از خرید خود پشیمان شده‌اید و قصد دارید تا بلیط قطار بندرعباس به مشهد خود را کنسل کنید، یوتراوز این امکان را برای شما به وجود آورده است تا بلیط خود را به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن استرداد کنید. برای استرداد آنلاین بلیط قطار توجه به قوانین و مقررات استرداد از جمله مهم‌ترین مواردی است که نباید نادیده گرفته شود. اگر در هر مرحله از استرداد بلیط قطار خود با سوال و یا نکته‌ای برخورد کردید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در یوتراوز به شماره 1548 تماس گرفته و راهنمایی‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

نقشه شهر مشهد

خرید بلیط قطار بندرعباس به مشهد رفت و برگشت

در یوتراوز ‌این امکان را دارید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید. برای خرید بلیط رفت و برگشت قطار بندرعباس به مشهد کافی است تا در هنگام جستجوی بلیط قطار برای زمانی که مورد نظرتان است، تاریخ برگشت خود را هم انتخاب کنید. با انتخاب زمان رفت و برگشت، تمامی بلیط‌های این مسیر برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید از میان بلیط‌های نمایش داده شده، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ضمن این امکان را دارید تا هنگام انتخاب بلیط قطار، محل اقامت خودتان را هم از میان هتل‌های مشهد در یوتراوز انتخاب کرده و به صورت آنلاین رزرو کنید.

خرید جمعی بلیط قطار بندرعباس به مشهد

اگر قصد دارید بلیط قطار بندرعباس به مشهد را به صورت همزمان برای چند نفر خریداری کنید، باید با توجه به نوع قطار و ظرفیت هر کوپه یا ردیف برای این کار اقدام کنید. در واقع اگر کوپه قطار برای 6 نفر ظرفیت داشته باشد، شما این امکان را دارید تا بلیط قطار بندرعباس به مشهد را برای 6 نفر خریداری کنید.

نکات و شرایط خرید بلیط قطار برای کودکان

درصورتی که قصد دارید تا بلیط قطار بندرعباس به مشهد را برای کودک خود خریداری کنید، توجه به نکات و شرایط مربوط به خرید این بلیط از جمله مورادی است که نباید نادیده گرفته شود. از جمله شرایط مهم مربوط به خرید بلیط برای کودکان آن است که طبق قوانین راه‌آهن شما نمی‌توانید برای کودک تنها بلیط خریداری کنید و حتماً حضور حداقل یک بزرگسال در کنار کودک الزامی است. نرخ بلیط قطار بندرعباس به مشهد برای کودکان زیر 2 سال، 10 درصد از مبلغ کل بلیط است و برای کودکان 2 تا 12 سال، به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود. البته در صورتی که برای کودک زیر 2 سال خود صندلی مجزا رزرو کنید، باید هزینه بلیط را به صورت نیم‌بها پرداخت کنید.

حمل خودرو با قطار در مسیر بندرعباس به مشهد

از جمله ویژگی‌های جذاب مسیر ریلی بندرعباس به مشهد، امکان حمل خودرو با قطار است. در واقع اگر قصد دارید تا در این مسیر خودرو خود را همراهتان ببرید، این امکان را دارید تا با تهیه بلیط حمل خودرو با قطار، خودروی خود را با مناسب‌ترین قیمت و با امنیت کامل در این مسیر جابه‌جا کنید. برای حمل خودرو در دست داشتن اطلاعات دقیق و کامل مالک خودرو به همراه نوع خودرو و شماره پلاک و شاسی از جمله موارد مهمی است که باید در نظر داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بلیط، راهنمای سفر به مشهد را مطالعه کنید.

سوالات متداول
 • برای حضور در ایستگاه راه‌آهن و سفر به مشهد با قطار، همراه داشتن چه مدارکی الزامی است؟
  برای حضور در ایستگاه راه‌آهن بلیط قطار و کارت ملی از جمله مهم‌ترین مدارکی هستند که همراه داشتن آن‌ها برای سفر الزامی است.
 • تفاوت بلیط‌های مخصوص بانوان با بلیط عادی و بلیط مخصوص آقایان چیست؟
  با خرید هر کدام از این بلیط‌ها در واقع شما می‌توانید همسفران خود را محدود کنید. بنابراین اگر بلیط مخصوص بانوان را خریداری کنید، می‌توانید علاوه بر خودتان فرزند پسر زیر 6 سال و دخترتان را همراه خود داشته باشید. امّا بلیط قطار مخصوص آقایان را تنها می‌توانید برای خودتان و یا پسرتان خریداری کنید.
 • شرایط حمل بار با قطار شامل چه مواردی می‌شود؟
  وزن باری که قصد دارید با قطار حمل کنید، به طور کلی نباید بیش از 30 کیلوگرم باشد و از طرفی نباید طول بیشتر از 75 سانتی‌متر باشد.
 • تا چه زمانی امکان استرداد بلیط بدون جریمه وجود دارد؟
  اگر بلیط قطار بندرعباس به مشهد را از دفاتر فروش تهیه کرده باشید، تا یک ساعت پس از خرید نهایی بلیط این امکان برای شما وجود دارد تا بلیط خود را بدون جریمه استرداد کنید. البته توجه داشته باشید که در صورت خرید اینترنتی این امکان برای شما وجود نخواهد داشت.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز