#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
latest info
ZiyafatAlzahra

شرکت ریلی ریل ترابر سبا

شرکت ریلی ریل ترابر سبا به طور رسمی فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد. در همان ابتدا با خرید 50 واگن قطار قصد داشت تا خدمات بسیار خوبی را در دو مسیر تهران - مشهد و تهران - اهواز به مسافران ارائه دهد. پس از گذشت 2 سال، این شرکت ریلی هدف خود را به سمت بازسازی و بالا بردن کیفیت واگن‌ها تغییر داد و به همین جهت خیلی سریع خدمات ریلی خود را در این 2 مسیر افزایش داد. 

از سال 1392 شرکت ریلی ریل ترابر سبا وارد فاز گسترش و توسعه فعالیت‌های خود شد. به همین جهت واگن‌های اتوبوسی جدیدی تهیه کرد و برخی از آن‌ها را به علاوه واگن‌های دیگر بازسازی کرد. در حال حاضر با توجه به رضایت مسافران، این احتمال می‌رود که لحظه به لحظه بر خدمات این شرکت ریلی افزوده شود.

رزرو آنلاین بلیط قطار ریل ترابر سبا

ممکن است تمایل داشته باشید تا برای سفر، بلیط قطار این شرکت ریلی را تهیه کنید. برای تهیه این بلیط می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کرده و برای سفر در هر مسیری که مدنظرتان است، بلیط قطار ریل ترابر سبا را با بهترین قیمت و به صورت آنلاین در یوتراوز رزرو کنید. برای تهیه این بلیط کافی است به بخش خرید بلیط قطار مراجعه کنید و با درج تاریخ مورد نظرتان و اعمال باقی موارد ذکر شده، از لیست نمایش داده شده بلیط قطار ریل ترابر سبا را انتخاب و خریداری کنید.

خرید بلیط قطار ریل ترابر سبا به صورت رفت و برگشت

اگر تمایل دارید برای سفر با قطار ریل ترابر سبا به مقصد مورد نظرتان بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، کافی است که در هنگام جستجوی بلیط، گزینه دوطرفه را انتخاب کرده و علاوه بر آن تاریخ بازگشت خود را درج کنید. با درج تاریخ بازگشت و کامل کردن باقی بخش‌ها می‌توانید بلیط‌های رفت و برگشت این مسیر را مشاهده کرده و در زمانی کوتاه با بهترین قیمت به صورت آنلاین خریداری کنید. 

قطارهای شرکت ریلی ریل ترابر سبا

شرکت ریلی ریل ترابر سبا به طور کلی 3 قطار دارد که نام آن‌ها غدیر، نگین اتوبوسی و نگین ویژه است. در میان این قطارها، قطار غدیر بهترین قطار به حساب می‌آید و در واقع با خرید بلیط این قطار می‌توانید از خدمات و امکانات خوبی بهره‌‌مند شوید. 

قطار غدیر که بهترین قطار در میان این قطارهاست، دارای امکانات و خدمات مختلفی همچون سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی، سیستم تهویه هوا پیشرفته و تنظیم اتوماتیک دما، سیستم رسانه‌ای جداگانه برای هر قطار، درهای اتوماتیک لمسی برای سهولت در عبور مسافران بین واگن‌ها و امکان تهیه غذا، نوشیدنی و تنقلات است. 

قطار نگین اتوبوسی، دیگر قطار این شرکت ریلی است و همانطور که از اسم آن مشخص است قطاری است که با خرید بلیط آن می‌توانید سفری ارزان‌تر را نسبت به سفر با 2 قطار دیگر تجربه کنید. قطار نگین ویژه هم دیگر قطار این شرکت ریلی است که خدمات و امکانات آن تا حدود بسیار زیادی شبیه به خدمات قطار غدیر است. از جمله آن خدمات می‌شود به سرویس خواب، بسته‌های پذیرایی میان وعده، سیستم صوتی و تصویری، صندلی و تخت‌های راحت و آرگونومیک، پذیرایی صبحانه، سیستم احضار مهماندار و سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی اشاره کرد.

رزرو بلیط رفت و برگشت قطار ریل ترابر سبا

اگر قصد دارید تا برای سفر با قطار ریل ترابر سبا بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا در قسمت جستجو بلیط قطار با انتخاب گزینه دوطرفه و درج تاریخ بازگشت‌تان، بتوانید از انواع بلیط‌های رفت برگشت این قطار بهره‌مند شوید. ضمناً اگر در هنگام خرید بلیط با سوال و نکته‌ای مواجه شدید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با شماره تلفن 1548 تماس گرفته و توسط تیم پشتیبانی ما در یوتراوز که به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند راهنمایی‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

استرداد آنلاین بلیط قطار ریل ترابر سبا

ممکن است پس از خرید بلیط قطار ریل ترابر سبا، به هر علتی از خرید خود پشیمان شوید و قصد داشته باشید تا سفر خود را کنسل کنید. در چنین شرایطی طبیعی است که قصد داشته باشید تا بلیط خود را استرداد کنید. برای کنسل کردن این بلیط کافی است که به صفحه استرداد اینترنتی بلیط قطار مراجعه کرده و پس از طی مراحل مربوطه، استرداد خود را نهایی کنید. 

رزرو آنلاین بلیط قطار ریل ترابر سبا در مسیرهای پرتردد
مسیرهای پرتردد ریلی قطار ریل ترابر سبا

قطار ریل ترابر سبا در مسیرهای ریلی متعددی به ارائه خدمات می‌پردازد و این مسیرهای عبارتند از مسیرهای تهران - مشهد - تهران، اصفهان - مشهد - اصفهان، تهران - اهواز -- تهران، یزد - تهران - یزد و میانه - تهران - میانه که برای رزرو بلیط قطار در هر کدام از این مسیرهای کافی است تا روی یوتراوز حساب باز کنید.  

سوالات متداول
 • هزینه بلیط قطار ریل ترابر سبا به چه مواردی بستگی دارد؟
  نرخ بلیط قطار ریل ترابر سبا به موارد مختلفی اعم از نوع بلیط، نوغ قطار، زمان سفر و مسافت میان دو شهر بستگی دارد.
 • آیا امکان استرداد آنلاین بلیط قطار ریل ترابر سبا در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید در صورت پشیمانی از خرید یا هر علت دیگری، بلیط خود را به صورت آنلاین استرداد کنید.
 • امکان خرید آنلاین بلیط رفت و برگشت قطار ریل ترابر سبا در یوتراوز وجود دارد؟
  بله و شما می‌توانید بلیط خود را در زمانی کوتاه به صورت رفت و برگشت و آنلاین از یوتراوز خریداری کنید.
 • امکانات قطارهای ریل ترابر سبا شامل چه مواردی می‌شود؟
  قطار ریل ترابر سبا امکانات مختلفی اعم از مانیتور، قابلیت پخش فیلم و موسیقی از طریق نمایشگر، پریز برق، USB، لوازم خواب، فرش، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی، چراغ مطالعه، سیستم احضار مهماندار، کپسول اطفا حریق، چکش ایمنی و بسیاری امکانات و خدمات دیگر را در خود جای داده است.
 • قطارهای ریل ترابر سبا چه نام دارند؟
  در شرکت ریلی ریل ترابر سبا قطارهایی همچون غدیر، نگین اتوبوسی و نگین ویژه وجود دارند که می‌توانید در صورت تمایل بلیط هر کدام از آن‌ها را تهیه کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز