........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

قطارهای مهتاب

شرکت ریلی مهتاب سیر جم یا به اختصار قطارهای مهتاب، یکی از بهترین گزینه‌های ناوگان ریلی کشور برای سفر است. قطار مهتاب از سال 1389 وارد ناوگان ریلی کشور شد و خیلی سریع به عنوان یکی از بهترین قطارها برای سفر شناخته شد. تعداد واگن‌های این مجموعه ریلی به 87 واگن پارسی با تخت، 23 واگن اتوبوسی آلمانی، 7 واگن رستوران و 9 واگن مولد برق می‌رسد. 

خرید آنلاین بلیط قطار مهتاب از یوتراوز

یوتراوز انواع بلیط‌های قطار مهتاب را با قیمت‌هایی مناسب در اختیار شما قرار داده است و در صورتی که تمایل داشته باشید تا برای سفرتان بلیط قطار مهتاب را خریداری کنید، می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کرده و در زمانی کوتاه این بلیط را تهیه کنید. برای خرید این بلیط کافی است در قسمت جستجوی بلیط، مبدا و مقصد خود را وارد کنید و پس از ورود سایر اطلاعات دیگر جستجو خود را نهایی کنید. با نهایی شدن جستجو، انواع بلیط‌های قطار مهتاب برای شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید از میان آن‌ها بلیط مورد نظرتان را به صورت آنلاین خریداری کنید.

رزرو اینترنتی بلیط رفت و برگشت قطار مهتاب

اگر تصمیم دارید تا بلیط قطار مهتاب را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، یوتراوز اینجاست تا انواع بلیط‌های رفت و برگشت قطار مهتاب را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. برای رزرو اینترنتی بلیط قطار مهتاب کافی است تا در هنگام جستجوی بلیط قطار، گزینه دوطرفه را انتخاب کنید و پس از انتخاب این گزینه تاریخ بازگشت خود را نیز وارد کنید تا انواع بلیط‌های قطار مهتاب در مسیر مورد نظرتان برای شما نمایش داده شود. 

امکانات و خدمات قطارهای مهتاب

از آن جایی که قطارهای مهتاب از جمله محبوب‌ترین قطارهای کشور هستند، امکانات و خدمات مختلفی دارند که برای راضی کردن هر مسافری کافی‌ست و علاوه بر این رضایت، باعث می‌شود تا فرد از سفر خود بیشترین استفاده و لذت را ببرد. این امکانات و خدمات شامل مواردی همچون سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم تهویه مطبوع استاندارد، ویلچر برای سالمندان و افراد کم‌توان، سیستم صوتی و تصویری در هر واگن، ماکرویوو و ... می‌شود. علاوه بر این موارد در هر کوپه امکانات و خدمات دیگری از جمله آب معدنی رایگان، سرویس کامل خواب، میان وعده، روزنامه رایگان، مجله، کتاب و نشریات، سیستم گرمایشی و سرمایشی و موارد دیگر نیز در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

استرداد آنلاین بلیط قطار مهتاب

ممکن است پس از خرید بلیط قطار مهتاب به هر علتی قصد داشته باشید تا بلیط خود را استرداد کنید. برای استرداد بلیط قطار راه‌های مختلفی وجود دارد که بهترین راه ممکن استرداد بلیط به صورت آنلاین است. به همین خاطر یوتراوز این امکان را به وجود آورده تا بتوانید در صورت تمایل سفر خود را به سادگی و در زمانی کوتاه به صورت آنلاین و با مراجعه به صفحه استرداد بلیط قطار کنسل کنید. 

با استرداد بلیط‌ به صورت آنلاین دیگر نیازی نیست نگران بازگشت وجه خود در نتیجه استرداد باشید؛ چرا که پس از ثبت درخواست‌تان، بلافاصله درخواست شما بررسی خواهد شد و باقیمانده پول شما در نتیجه استرداد به شما بازگشت داده خواهد شد.

قطار مهتاب
خرید آنلاین بلیط قطار مسیرهای پرتردد مهتاب
مسیرهای پرتردد ریلی قطار مهتاب
مسیرهای ریلی

قطار مهتاب از جمله قطارهای ناوگان ریلی کشور است که در مسیرهای متعدد و مختلفی تردد دارد و سالانه مسافران بسیاری را در این مسیرها جابه‌جا می‌کند. مسیرهای ریلی پرتردد قطار مهتاب به اختصار عبارتند از: مشهد - تهران - مشهد، تهران - اندیمشک - تهران، اهواز - مشهد - اهواز و محور تهران - اهواز - خرمشهر

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار مهتاب به چه مواردی بستگی دارد؟
  نرخ بلیط قطار مهتاب با توجه به نوع بلیط، نوع قطار، زمان سفر و مسافت میان مبدا و مقصد تعیین می‌شود. علاوه بر این ممکن است به دلایل مختلف دیگری از جمله پیک سفرها، قیمت بلیط قطار نیز دستخوش تغییرات شود.
 • آیا امکان استرداد بلیط قطار مهتاب به صورت آنلاین در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و در صورتی که به هر علتی از خرید بلیط پشیمان شوید، می‌توانید به بخش استرداد بلیط مراجعه کرده و بلیط خود را به صورت آنلاین استرداد کنید.
 • امکان خرید بلیط قطار مهتاب به صورت رفت و برگشت وجود دارد؟
  بله؛ شما می‌توانید در صورت تمایل به تهیه بلیط قطار مهتاب به صورت رفت و برگشت روی یوتراوز حساب باز کنید و یوتراوز، با ارائه انواع بلیط‌های رفت و برگشت قطار این مسیر با بهترین قیمت، سفری دلنشین و آرام را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
 • امکانات و خدمات عمومی قطار مهتاب شامل چه مواردی می‌شود؟
  قطارهای مهتاب امکانات و خدمات مختلفی دارند که برخی از مهمترین آن‌ها عبارتند از: سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی، رستوران، سرو نوشیدنی و غذا، ارائه سرویس کامل خواب، ارائه میان وعده، سیستم سرمایشی و گرمایشی مطلوب و همچنین ارائه ویلچر.
 • آیا خرید بلیط قطار مهتاب برای کودکان تنها امکان‌پذیر است؟
  خیر؛ طبق قوانین و مقررات راه‌آهن این امکان به هیچ عنوان وجود ندارد که بتوانید برای کودکان تنها بلیط تهیه کنید.
 • نرخ بلیط قطار مهتاب برای کودکان به چه صورت محاسبه می‌شود؟
  نه تنها نرخ بلیط قطار مهتاب، بلکه سایر قطارها هم برای کودکان به طور معمول کمتر از نرخ بلیط قطار برای بزرگسالان است. در واقع نرخ بلیط قطار برای کودکان زیر 2 سال 10 درصد و برای کودکان 2 تا 12 سال 50 درصد از قیمت کل بلیط برای بزرگسالان است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز