........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

خرید اینترنتی بلیط قطار تهران به اصفهان

از جمله راه‌های سفر از تهران به اصفهان با هزینه پایین، خرید اینترنتی بلیط قطار تهران به اصفهان است. با خرید بلیط قطار تهران به اصفهان می‌توانید سفری ارزان را نسبت به انواع دیگر سفر تجربه کنید. جاهای دیدنی اصفهان مهم‌ترین دلیلی است که تا به امروز باعث شده است این شهر مرکزی ایران سالانه پذیرای مسافران بسیاری باشد. اصفهان از جمله شهرهای ایران است که اقلیمی خشک و نیمه خشک دارد و به همین جهت انتخاب زمان مناسب برای خرید بلیط قطار تهران به اصفهان، برای سفر به این شهر بسیار حائز اهمیت است.

قیمت بلیط قطار تهران به اصفهان

یکی از مهم‌ترین مسائلی که پیش از خرید آنلاین بلیط قطار تهران به اصفهان باید بدانید، آگاهی از قیمت بلیط است. قیمت بلیط قطار اصفهان با توجه به مسافت، نوع قطار و خدماتی همانند حمل خودرو با قطار که ممکن است مورد نظر داشته باشید تعیین می‌شود. با در نظر گرفتن این موارد و علاوه بر آن ایام پیک سفر، می‌توانیم بگوییم که قیمت بلیط قطار تهران به اصفهان به طور معمول حدود 100 تا 130 هزار تومان است.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا تهران

بهترین زمان برای خرید اینترنتی بلیط قطار تهران به اصفهان

همانطور که اشاره کردیم، اصفهان اقلیمی خشک و نیمه خشک دارد و به همین جهت طبیعی است که آب و هوایی گرم داشته باشد. بنابراین بهترین زمان برای خرید اینترنتی بلیط قطار تهران به اصفهان اواخر سال و ایام عید است. در این ایام علاوه بر این‌که اصفهان آب و هوایی مناسب دارد، باید توجه داشته باشید که از نظر ایام پیک سفر هم نسبت به سایر ایام سال شلوغ‌تر است. پس برای انتخاب زمان سفرتان طوری برنامه‌ریزی کنید که جاذبه‌های متنوعی همچون مسجدهای معروف اصفهان را هم بینید.

نقشه شهر اصفهان

رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران به اصفهان

در صورتی که تصمیم خود را گرفته‌اید و تمایل دارید بلیط قطار تهران به اصفهان را به صورت اینترنتی خریداری کنید، ما در یوتراوز این نوید را به شما می‌دهیم که می‌توانید بلیط قطار تهران به اصفهان خود را به‌صورت اینترنتی برای زمانی که مورد نظرتان است رزرو کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد اصفهان

رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران به اصفهان به همراه هتل و اقامتگاه

در یوتراوز علاوه بر رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران به اصفهان می‌توانید محل اقامت مورد نظر خود را هم در صفحه هتل‌های اصفهان با بهترین قیمت رزرو کنید. در واقع یوتراوز این امکان را به شما داده است تا هنگام خرید بلیط قطار یا حتی خرید بلیط هواپیما بتوانید به سادگی اقامتگاه مورد نظرتان را انتخاب کرده و آن را به صورت اینترنتی رزرو کنید.

استرداد بلیط قطار تهران به اصفهان

چنانچه به هر علتی تمایل دارید تا بلیط قطار تهران به اصفهان خود را استرداد کنید، کافی است تا با تیم پشتیبانی ما به شماره تماس 1548 تماس گرفته و توسط پشتیبانان ما راهنمایی‌های لازم را نسبت به استرداد بلیط دریافت کنید. ضمناً در صورتی که در رابطه با هر یک از مراحل خرید بلیط سوالی داشته باشید، می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و پاسخ سوال خود را دریافت کنید. تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته برای پاسخگویی به سوالات شما آماده است.

سوالات متداول
 • قوانین کوپه مخصوص بانوان و آقایان به چه صورت است؟
  در کوپه مخصوص بانوان، تنها بانوان یا کودکان پسر زیر 6 سال می‌توانند حضور داشته باشند. امّا در کوپه آقایان تنها آقایان امکان حضور دارند و در واقع کودکان دختر حتی اگر کمتر 6 سال داشته باشند، امکان حضور نخواهند داشت.
 • آیا امکان رزرو کوپه دربست در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید برای سفر از تهران به اصفهان و در هنگام خرید اینترنتی بلیط قطار، کوپه خود را به صورت دربست رزرو کنید.
 • قیمت بلیط قطار تهران به اصفهان برای کودکان و نوزادان به چه صورت محاسبه می‌شود؟
  به طور کلی بلیط قطار برای کودکان زیر 12 سال به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود و برای نوزادان در صورتی که صندلی اختصاصی نداشته باشند، 10 درصد از مبلغ بلیط بزرگسال به صورت مجزا دریافت خواهد شد.
 • مقدار باری که مجاز هستیم در سفر از تهران به اصفهان همراه خود به داخل قطار ببریم چقدر است؟
  میزان بار مجازی که امکان آن را دارید تا با خود به داخل قطار ببرید، باید کمتر از 30 کیلوگرم باشد و ابعاد آن از 75 سانتی‌متر تجاوز نکند.
 • برای حضور در ایستگاه راه‌آهن تهران همراه داشتن چه مدارکی الزامی است؟
  برای حضور در ایستگاه راه‌آهن تهران و سفر از این شهر به اصفهان، همراه داشتن مدارکی از جمله بلیط قطار و کارت ملی الزامی است.
 • مسافت ایستگاه راه‌آهن اصفهان از مرکز شهر چقدر است؟
  ایستگاه راه‌آهن اصفهان در جنوب این شهر قرار گرفته است و با مرکز آن حدود 15 کیلومتر فاصله دارد. این مسافت به طور میانگین با در نظر گرفتن این مورد که ترافیک نباشد، حدود 30 دقیقه زمان می‌برد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز