........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

شرکت ریلی رعد تبریز

شرکت ریلی رعد تبریز اواخر تیرماه سال 1384 به عنوان یکی دیگر از شرکت‌های خدمت‌رسان در حوزه حمل‌ونقل ریلی کشور پا به عرصه وجود گذاشت. در حال حاضر قطارهای رعد تبریز با توجه به سابقه و امکانات خود به عنوان یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های ریلی در مسیرهایی همچون تهران به تبریز و بالعکس شناخته می‌شود. 

رزرو آنلاین بلیط قطار رعد تبریز

ممکن است تمایل داشته باشید تا برای سفر به شهرهایی همچون تهران و تبریز جهت بازدید از جاهای دیدنی تهران یا مکان‌های دیدنی تبریز، یا به هر علت دیگری بلیط قطار شرکت ریلی رعد تبریز را تهیه کنید. یوتراوز این امکان را به وجود آورده است تا بتوانید بلیط مورد نظر خود را به صورت آنلاین و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت رزرو کنید. برای تهیه آن هم کافی است در قسمت جستجوی بلیط با درج اطلاعات خواسته شده، عملیات جستجو را انجام دهید. پس از جستجو، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین برای زمانی که مدنظرتان است آن را رزرو کنید.

قطارهای سهند رعد تبریز

قطار سهند، قطار شرکت ریلی رعد است که سالانه حجم بسیاری از مسافران در مسیر ریلی تهران - تبریز - تهران را جابه‌جا می‌کند. همچنین قطار سهند از جمله بهترین قطارهای این مسیر ریلی به حساب می‌آید و افراد بسیاری برای سفر به تهران یا تبریز بلیط این قطار را رزرو می‌کنند. 

قطار سهند در 2 مدل مختلف 2 ستاره‌ی 6 تخته و همچنین 3 ستاره، خدمات مختلفی را به مسافران ارائه می‌دهد. هر یک از واگن‌های قطار سهند 8 کوپه دارد و هر کوپه ظرفیتی در حدود 4 نفر دارد. بنابراین به طور کلی ظرفیت هر واگن قطار سهند حدود 32 نفر است. 

امکانات و خدمات قطار سهند رعد تبریز

قطار سهند رعد تبریز امکانات و خدماتی همچون سرویس خواب، سیستم تهویه مطبوع هوا، سیستم صوتی و تصویری متصل به شبکه داخلی برای پخش فیلم، کوپه‌های عایق شده با بدنه‌ای دو لایه، شیشه‌های دوجداره به همراه عایق‌های صوتی و حرارتی، دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در هر واگن و بسیاری امکانات دیگری را ارائه می‌دهد که برای بهره‌مندی از آن‌ها کافی است بلیط قطار سهند را به صورت آنلاین از یوتراوز تهیه کنید.

خرید آنلاین بلیط رفت و برگشت قطار سهند تبریز از یوتراوز

اگر تمایل دارید برای سفرتان بلیط قطار سهند تبریز را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید، یوتراوز اینجاست تا این بلیط را به صورت آنلاین و با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. برای خرید اینترنتی بلیط قطار سهند تبریز کافی است تا در قسمت جستجوی بلیط، تاریخ رفت و برگشت خود را وارد کرده و پس از آن بلیط مورد نظرتان را جستجو کنید. با جستجوی این بلیط می‌توانید بلیط‌های موجود قطار سهند تبریز را در آن مسیر مشاهده کرده و در زمانی کوتاه به صورت آنلاین آن را رزرو کنید.

استرداد آنلاین بلیط قطار رعد تبریز

اگر پس از رزرو بلیط قطار به هر علتی از خرید خود پشیمان شدید، کافی است تا بلیط خود را به صورت آنلاین در یوتراوز استرداد کنید. برای استرداد آنلاین بلیط قطار رعد تبریز نیاز است تا به صفحه استرداد بلیط قطار مراجعه کرده و پس از درج اطلاعات خواسته شده استرداد خود را نهایی کنید. پس از ثبت اطلاعات مدت کوتاهی زمان نیاز است تا درخواست شما بررسی و تایید شود. پس از بررسی و تایید اطلاعات، مبلغی که باید در نتیجه استرداد به شما بازگردد برگشت داده می‌شود.

قطار رعد
خرید آنلاین بلیط قطار مسیرهای قطار رعد تبریز
مسیرهای پرتردد ریلی قطار رعد تبریز
مسیرهای ریلی

قطار رعد تبریز عمده فعالیت ریلی خود را در مسیر تهران - تبریز - تهران انحام می‌دهد و به همین جهت هم در حال حاضر، قطار رعد در مسیر تهران به تبریز و همچنین تبریز به تهران به ارائه خدمات مختلف می‌پردازد؛ از همین رو قطار رعد یکی از بهترین قطارهایی است که مورد اقبال مساقران این مسیر قرار گرفته است.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط قطار رعد تبریز به چه صورت محاسبه می‌شود؟
  نرخ بلیط قطار رعد تبریز به موارد مختلفی از جمله نوع بلیط، نوع قطار، زمان سفر و مسافت نیز بستگی دارد و با در نظر گرفتن این موارد است که نرخ بلیط قطار رعد تبریز نیز تعیین می‌شود.
 • آیا امکان استرداد بلیط قطار رعد تبریز به صورت آنلاین در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط قطار رعد تبریز خود را در صورت نیاز، به صورت آنلاین کنسل کنید.
 • آیا می‌توانیم بلیط قطار رعد تبریز را به صورت رفت و برگشت رزرو کنیم؟
  بله می‌توانید و برای تهیه این بلیط کافی است تا پس از انتخاب مسیر مورد نظرتان، گزینه دو طرفه را انتخاب کرده و تاریخ بازگشت خود را قید کنید تا امکان خرید بلیط قطار رعد تبریز برای شما فراهم شود.
 • امکانات عمومی قطارهای رعد تبریز شامل چه مواردی می‌شود؟
  قطارهای رعد تبریز امکانات و خدماتی همچون سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، شبکه پخش فیلم، سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه هوای مطبوع و کوپه‌های عایق شده را در خود جای داده‌اند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز