#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
latest info
ZiyafatAlzahra

قطارهای نورالرضا

شرکت ریلی نورالرضا از جمله شرکت‌های ریلی ایران است که در آبان‌ماه سال 1382 در اصفهان تأسیس شد و به ثبت رسید. اغلب سفرهایی که با نورالرضا انجام می‌شود، یا از مشهد است و یا اینکه به مشهد انجام می‌شود. قطارهای نورالرضا قطارهایی لوکس هستند که در صورت تمایل به سفر با آن‌ها می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید و بلیط قطار نورالرضا را با بهترین قیمت به صورت آنلاین از ما بخرید.

خرید آنلاین بلیط قطار نورالرضا رفت و برگشت

چنانچه تمایل داشته باشید تا برای سفر به مقاصد مختلفی همچون تهران، مشهد، اصفهان، کرج، شیراز و یا سایر شهرهای دیگر بلیط قطار نورالرضا خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید در زمانی کوتاه و به صورت آنلاین این بلیط را تهیه کنید. برای خرید آنلاین بلیط قطار نورالرضا به صورت رفت و برگشت کافی است تا در هنگام جستجوی بلیط همراه با درج اطلاعات خواسته شده، گزینه دو طرفه را انتخاب کرده و تاریخ بازگشت خود را مشخص کنید. پس از این کار و جستجوی بلیط در مسیر مورد نظرتان، می‌توانید بلیط قطار نورالرضا را از میان بلیط‌های قطار نمایش داده شده انتخاب کرده و به صورت آنلاین رزرو کنید. 

استرداد آنلاین بلیط قطار نورالرضا

ممکن است پس از خرید بلیط قطار نورالرضا، به هر علتی از جمله پشیمانی از خرید قصد داشته باشید تا بلیط قطار خود را به صورت اینترنتی استرداد کنید. برای استرداد آنلاین بلیط قطار نورالرضا کافی است تا به صفحه استرداد بلیط قطار مراجعه کرده و پس از طی کردن مراحل مشخص شده استرداد خود را نهایی کنید. پس از این کار هم مدتی زمان نیاز است تا درخواست شما بررسی شود و پس از بررسی آن مبلغی که باید در نتیجه استرداد بگیرید را دریافت کنید.

قیمت بلیط قطار نورالرضا

نرخ بلیط قطار نورالرضا به موارد مختلفی اعم از نوع بلیط، نوع قطار، زمان سفر و مسافت بستگی دارد و در واقع برای سفر با چنین قطاری باید این نکات را مدنظر داشته باشید. در ضمن از خدمات و امکانات مختلفی که این شرکت ریلی و قطارهای نور در اختیار شما قرار می‌دهند هم نباید غافل شوید. 

امکانات و خدمات قطارهای نورالرضا

همانطور که گفتیم قطارهای نورالرضا دارای امکانات و خدمات مختلفی هستند. این خدمات و امکانات شامل مواردی اعم از نمایشگر LCD، سطل زباله، رخت‌آویز، نردبان، دو عدد پیجر برای فراخواندن مهماندار، سیستمی روشنایی عمومی، چراغ مطالعه و چراغ خواب می‌شوند. 

علاوه بر این موارد، قطارهای نورالرضا ویژگی‌های مثبت و فوق‌العاده‌ای دارد که این ویژگی‌ها به اختصار عبارتند از:

- طراحی مدرن کوپه‌ها

- وجود 4 کانال صوتی و تصویری قابل تنظیم توسط مسافر و وجود هدفون به تعداد مسافرین

- سیستم تهویه مطبوع قابل تنظیم توسط مسافرین

- عایق‌بندی مناسب صوتی و حرارتی بدنه واگن‌ها

- وجود 2 دستگاه سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت مجزا در هر واگن و بسیاری ویژگی‌های دیگر که سبب تمایز قطار نورالرضا از سایر قطارها شده است.

رزرو اینترنتی بلیط قطار نورالرضا

یوتراوز انواع بلیط‌های قطار نورالرضا را با بهترین قیمت و به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده است و شما می‌توانید جهت رزرو آن‌ها برای زمان مورد نظرتان به صورت آنلاین اقدام کنید. با رزرو آنلاین بلیط قطار نورالرضا از یوتراوز خیالتان از بابت امنیت و کیفیت بلیط رزرو شده راحت خواهد بود.

برای رزرو آنلاین بلیط قطار نورالرضا تنها کافی است تا پس از جستجو مسیر مورد نظر خود در قسمت جستجو بلیط، از میان بلیط‌های نمایش داده شده بلیط قطار نورالرضا به صورت اینترنتی رزرو کنید.

مقاصد ریلی شرکت
مسیرهای ریلی پرتردد قطار نورالرضا

تردد قطارهای نورالرضا که به نام نور هم شناخته می‌شوند، اغلب به مشهد منتهی شده، یا اینکه مبدا آن شهر مشهد است. عمده دلیل این مورد هم وجود حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد است که باعث شده است تا سالانه حجم بالایی از مسافران به این شهر سفر کنند. البته قطار نورالرضا در برخی مسیرهای دیگر هم تردد دارد که ارتباطی به شهر مشهد ندارد. به طور کلی مسیرهای پرتردد ریلی قطار نورالرضا عبارتند از: تهران - مشهد - تهران، اصفهان -مشهد - اصفهان، کرج - مشهد - کرج و تهران - شیراز - تهران.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط قطار نورالرضا به چه مواردی بستگی دارد؟
  نرخ بلیط قطار نورالرضا به موارد مختلفی از جمله نوع بلیط، نوع قطار، زمان سفر و مسافت بستگی دارد و برای تهیه آن باید به چنین مواردی توجه داشته باشید. با این حال یوتراوز تلاش کرده تا بلیط این قطار را با بهترین قیمت و با کیفیتی مثال‌زدنی در اختیار شما قرار دهد.
 • آیا امکان استرداد اینترنتی بلیط قطار نورالرضا در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و در صورت تمایل به استرداد بلیط، می‌توانید بلیط قطار نورالرضا خود را به سادگی و به صورت اینترنتی در یوتراوز استرداد کنید.
 • آیا قطار نورالرضا بخش VIP دارد؟
  بله این قطارها بخش VIP دارند و شما می‌توانید بلیط این نوع قطارها را به صورت آنلاین از یوتراوز تهیه کنید.
 • امکانات عمومی قطار نورالرضا چیست؟
  قطار نورالرضا به طور کلی و عمومی امکاناتی همچون رستوران، چای، آب معدنی، پذیرایی در مسیر و مایکروفر برای گرم کردن غذا در خود جای داده است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز