........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
banner toure

بلیط قطار تهران یزد، در تمام روزهای هفته و از شرکت‌های ریلی مختلف در دسترس است اما به دلیل این‌که تقاضای زیادی برای آن وجود دارد، معمولا به سرعت به فروش می‌رسد. برای این‌که بلیط قطار یزد خود را قبل از همه تهیه کنید، باید از تاریخ شروع پیش‌فروش‌ها باخبر باشید تا بتوانید بدون فوت وقت، از یک سایت اینترنتی معتبر بلیط خود را بخرید.

سایت سفر یوتراوز، این امکان را برای شما به وجود آورده تا بتوانید همه بلیط‌های موجود، چه کوپه‌ای و چه اتوبوسی را از شرکت‌های ریلی مختلف مشاهده و در لحظه رزرو کنید. برای اطلاع از تاریخ پیش‌فروش‌ها، می‌توانید اطلاعیه زیر را در مرورگر خود نشان‌دار کنید یا در خبرنامه پیامکی آن عضو شوید. 

⭐ پیش فروش قطار

پشتیبانی خرید و استرداد بلیط از سایت یوتراوز، 24 ساعته است. پس بدون نگرانی، بلیط خود را تهیه کنید و هر جا سوالی داشتید یا به مشکلی برخوردید، با شماره 1548📞 تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان برخوردار شوید.

بلیط قطار تهران یزد امروز

با کلیک‌کردن روی دکمه جستجو در همین صفحه، می‌توانید تمام بلیط‌های قطار تهران یزد امروز را مشاهده کنید. به دلیل تقاضای بالای بلیط برای این مسیر، پیداکردن صندلی خالی برای تاریخ امروز، تقریبا ناممکن است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم حتما از یک هفته الی 10 روز قبل به فکر تهیه بلیط خود باشید. 

خرید بلیط قطار تهران یزد

با وجود این‌که قطارهای زیادی شبانه‌روز در مسیر تهران به یزد در حال حرکت هستند، بلیط این مسیر به سرعت به فروش می‌رسد. بنابراین بهتر است برای خرید بلیط قطار تهران یزد، حداقل از یک هفته قبل برنامه‌ریزی کنید تا با ظرفیت پُر قطارها روبه‌رو نشوید.

بطورکلی از آن‌جایی که خرید بلیط هواپیما تهران یزد با ریسک کنسلی، تاخیر و تعجیل مواجه است، اگر برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر خود دارید، توصیه می‌کنیم سراغ خرید بلیط قطار این مسیر بروید. درحال‌حاضر قطارهای زیر در مسیر تهران به یزد در رفت‌وآمد هستند که می‌توانید بر اساس زمان و بودجه سفر خود، بهترین بلیط قطار را برای خود تهیه کنید.


🔶 4 ستاره 4 تخته غدیر (شرکت ریل ترابر سبا)

🔶 4 ستاره اتوبوسی نگین (شرکت ریل ترابر سبا)

🔶 4 ستاره 4 تخته غزال (شرکت بن ریل)

🔶 3 ستاره 4 تخته البرز (شرکت رجا)

🔶 3 ستاره 6 تخته کویر (شرکت جوپار)

🔶 3 ستاره 6 تخته مهدیس (مهتاب سیر جم)


هر سوالی درباره خرید بلیط قطار از تهران به یزد از سایت یوتراوز دارید، می‌توانید با شماره 1548📞 تماس بگیرید و دغدغه خود را با کارشناس مربوط در میان بگذارید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا تهران

بلیط قطار تهران یزد رجا

شرکت رجا یکی از شرکت‌های ریلی فعال در مسیر تهران به یزد است. اما باید بدانید که بلیط قطار رجا در تمام روزهای هفته در دسترس نیست و معمولا یک‌روز در میان موجود می‌شود. بنابراین اگر در تاریخ سفر خود بلیط قطار رجا پیدا نکردید، پیشنهاد می‌کنیم بلیط‌های روز قبل یا بعد را هم بررسی کنید.

قطاری که شرکت ریلی رجا در اختیار مسافران مسیر تهران به یزد قرار داده، قطار 3 ستاره 4 تخته البرز است. این قطار معمولا ساعت 11 صبح حرکت می‌کند و قیمت آن نسبت به سایر قطارهای موجود در این مسیر، بیشتر است. با خرید بلیط قطار تهران یزد رجا از امکاناتی مانند سرویس خواب، سیستم صوتی و تصویری، بسته پذیرایی و چراغ مطالعه بهره‌مند می‌شوید. 

همچنین در قطار برای مسافران، ویلچر و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی فراهم شده و امکان استفاده از کتابخانه و خدمات پذیرایی در وعده‌های شام و نهار هم وجود دارد. منو غذای این قطار به شرح زیر است:

1. خوراک مرغ با دورچین

2. زرشک‌پلو با مرغ

3. چلو جوجه کباب

4. چلو گوشت

5. چلو کباب کوبیده

شما می‌توانید هنگام خرید بلیط قطار تهران یزد رجا، در صورت تمایل یکی از این وعده‌ها را برای خود رزرو کنید. 📌 رزرو غذا شامل هزینه می‌شود.

امکان خرید بلیط قطار رجا در تمام مسیرهای موجود از طریق سایت یوتراوز فراهم شده و شما می‌توانید با جستجوی مسیر و تاریخ سفر خود، در صورت وجود ظرفیت، بلیط خود را خریداری کنید.

بلیط قطار تهران یزد سریع السیر پردیس

بلیط قطار پردیس از پرطرفدارترین بلیط‌ها در مسیر تهران به یزد بشمار می‌رود. قطارهای پردیس تنها قطار سریع‌السیر ایران محسوب می‌شوند که فقط در مسیرهای خاصی فعالیت دارند. سرعت این قطارها 160 کیلومتر بر ساعت است و معمولا در ایستگاه‌های دیگر توقف نمی‌کنند. قطارهای سریع‌السیر پردیس بصورت سالنی هستند و صندلی‌های آن از نوع صندلی‌های هواپیماست. 

متاسفانه درحال‌حاضر بلیط قطار تهران یزد پردیس موجود نیست و این قطارها فعلا فعالیتی ندارند. اما هر زمان، در صورت فعالیت مجدد، می‌توانید بلیط قطار آن‌ها را از طریق سایت یوتراوز تهیه کنید.

نقشه شهر یزد

بلیط قطار غدیر تهران یزد

قطارهای لوکس 4 ستاره غدیر، یکی از بهترین قطارها در مسیر تهران به یزد هستند. مزیت خرید بلیط قطارهای غدیر این است که معمولا در آخرین ساعات شبانه‌روز به سمت یزد حرکت می‌کنند و صبح زود به مقصد می‌رسند. شما می‌توانید با خرید بلیط این قطار، بدون از دست‌دادن ساعت‌های مفید روز، در قطار استراحت کنید و صبح خود را در یزد شروع کنید.

قطارهای غدیر کوپه‌ای و 4 تخته هستند و از امکانات زیر برخوردارند:

1. سرویس خواب

2. سیستم صوتی و تصویری

3. بسته پذیرایی

4. سیستم تهویه مطبوع

5. ارتباط داخلی

6. چراغ مطالعه

7. کتابخانه

8. ویلچر

9. سرویس ایرانی و فرنگی


بلیط قطار غدیر تهران یزد در همه روزهای هفته در دسترس نیست و یک روز در میان موجود می‌شود. برای خرید این بلیط، می‌توانید به راحتی وارد سایت یوتراوز شوید و بعد از انتخاب مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود، بلیط‌های موجود را ببینید و در صورت امکان رزرو کنید. نوع قطار شما در جزئیات هر بلیط قابل مشاهده است و می‌توانید ضمن دیدن ساعت حرکت قطار، اطلاعات آن را هم بررسی کنید.

بلیط قطار تهران یزد فدک

درحال‌حاضر هیچ قطار فدکی در مسیر تهران یزد وجود ندارد. لوکس‌ترین قطارهای این مسیر، قطار 4 ستاره غزال و قطار 4 ستاره غدیر هستند که می‌توانید بلیط هر یک از آن‌ها را از طریق سایت یوتراوز، بصورت اینترنتی خریداری کنید.

پرترددترین مسیر ریلی به مقصد یزد

بلیط قطار تهران یزد اتوبوسی

قطار 4 ستاره سالنی نگین (4 ردیفه) که متعلق به شرکت ریل ترابر سباست، تنها قطار اتوبوسی در مسیر تهران به یزد است. قطار اتوبوسی نگین هم درست مانند قطارهای غدیر، با سرعت نسبتا بیشتری نسبت به قطارهای دیگر حرکت می‌کند و در زمان کوتاه‌تری به مقصد می‌رسد. این قطار بهترین انتخاب برای کسانی‌ست که دائما در این مسیر در حال رفت‌وآمد هستند؛ به این دلیل که می‌توانند با صرف هزینه کم‌تری نسبت به قطارهای کوپه‌ای، در زمان کم‌تری به مقصد خود برسند.

بلیط قطار اتوبوسی تهران یزد در همه روزهای هفته موجود نیست و معمولا یک‌روز در میان عرضه می‌شود. شما می‌توانید در سایت یوتراوز، با انتخاب فیلتر سالنی در ستون نوع قطار، بلیط‌‌های قطار تهران یزد اتوبوسی را مشاهده و در صورت امکان رزرو کنید.

بلیط قطار تهران به یزد کوپه ای

بجز قطار 4 ستاره نگین، تمام قطارهای موجود در مسیر تهران یزد، کوپه‌ای هستند. شما می‌توانید برحسب تعداد همراهان خود، سراغ قطارهای 4 تخته یا 6 تخته بروید. کافی‌ست از طریق فیلتر نوع قطار، کوپه 4 نفره یا 6 نفره را تیک بزنید یا هنگام انتخاب بلیط، به نوع قطار دقت کنید. 

 

برای خرید بلیط قطار تهران به یزد کوپه‌ای، انتخاب‌های زیر را پیش‌رو دارید:

🔷 4 ستاره 4 تخته غدیر

🔷 4 ستاره 4 تخته غزال

🔷 3 ستاره 4 تخته البرز

🔷 3 ستاره 6 تخته کویر

🔷 3 ستاره 6 تخته مهدیس

 

دقت داشته باشید که بلیط همه این قطارها در تمام روزهای هفته در دسترس نیست اما از آن‌جایی که تنوع زیادی وجود دارد، حتما می‌توانید بلیط موردنظر خود را از بین آن‌ها انتخاب کنید.

هزینه بلیط قطار تهران یزد

هزینه بلیط قطار تهران یزد به نوع قطار شما (کوپه‌ای، اتوبوسی، سریع‌السیر) و شرکت ریلی ارائه‌دهنده بلیط قطار شما بستگی دارد. شما می‌توانید با جستجوی مبدا، مقصد، تعداد همراهان و تاریخ سفر خود در سایت یوتراوز، تمام بلیط‌های موجود و قیمت هر کدام را مشاهده و درصورت تمایل رزرو کنید.

قیمت بلیط قطار تهران یزد رفت و برگشت

برای خرید بلیط قطار تهران یزد به صورت رفت و‌ برگشت کافی است تا گزینه دو طرفه را قبل از جستجو انتخاب نموده و علاوه بر تاریخ رفت، تاریخ برگشت خود را نیز وارد کنید. در این صورت لیستی از بلیط‌های موجود در مسیر رفت و سپس برگشت به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید بلیط خود را خریداری کنید. 

قیمت بلیط در این مسیر به زمان سفر و نوع قطار بستگی دارد اما به طور کلی این مسیر توسط قطار‌های سریع السیر، قطارهای 6 نفره ، 4 نفره، سالنی و کوپه ای پوشش داده شده است. به دلیل تنوع بالا قطارهای موجود در مسیر رفت و برگشت تهران به یزد، امکان خرید بلیط قطار در بازه ی قیمتی گسترده‌ای وجود دارد و شما می‌توانید بهترین قطار را از نظر قیمت انتخاب کنید.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار تهران یزد چقدر است؟
  قیمت بلیط قطار برحسب نوع قطار و شرکت ریلی متفاوت است. شما می‌توانید قیمت تمام بلیط‌های موجود در مسیر تهران یزد را از طریق سایت یوتراوز مشاهده کنید.
 • قطار تهران یزد در چند ایستگاه توقف دارد؟
  قطار‌های غزال و نگین تهران یزد در 4 ایستگاه و سایر قطارها در 5 ایستگاه توقف می‌کنند.
 • مسیر ریلی تهران یزد چند ساعت طول می‌کشد؟
  با خرید بلیط قطار تهران یزد، تقریبا 8 ساعت و 30 دقیقه روی ریل هستید.
 • قطار تهران یزد از چه ایستگاه هایی عبور می کند؟
  این قطار از ایستگاه‌های بین ‌راهی محمدیه، کاشان، بادرود، میبد و اردکان می‌گذرد و در نهایت به ایستگاه راه‌آهن یزد می‌رسد.
 • چه نوع قطارهایی در مسیر تهران یزد حرکت دارند؟
  در حال حاضر، قطارهای کوپه‌ای 4 تخته غدیر، غزال و البرز و 6 تخته کویر و مهدیس، بعلاوه قطار اتوبوسی 4 ردیفه نگین، در مسیر تهران به یزد فعالیت دارند.
 • امکان خرید بلیط رفت و برگشت در مسیر تهران یزد وجود دارد؟
  بله. در تمام روزهای هفته در مسیر تهران یزد، قطار وجود دارد و شما می‌توانید بلیط برگشت خود را همزمان با بلیط رفت، از سایت یوتراوز تهیه کنید.
 • چگونه بلیط قطار تهران یزد خود را کنسل کنم؟
  شما می‌توانید بلیط قطار تهران یزد را از طریق پنل شخصی خود در سایت یوتراوز، مرجوع کنید. هر سوالی در این مورد دارید، با پشتیبانان یوتراوز در میان بگذارید. (تلفن پشتیبانی: 1548📞)
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز