اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد به تهران

شهر «یزد» از جمله شهرهای مرکزی ایران است که ماهانه و حتی روزانه پروازهای قابل توجهی به «تهران» دارد. برای سفر از «یزد به تهران» به وسیله هواپیما، نیاز است تا بلیط پرواز این مسیر را از «یوتراوز» تهیه کنید. برای تهیه بلیط هواپیما هم کافی است پس از جستجوی بلیط مورد نظرتان در قسمت «جستجوی بلیط» و نمایش «لیست بلیط‌های پیشنهادی پرواز»، بلیط خود را انتخاب کرده و پس از انتخاب بلیط و طی کردن مراحل خرید آن بلیط خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید. با این حال یوتراوز اینجا است تا بهترین بلیط‌های پرواز یزد به تهران را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما بگذارد. با خرید «بلیط هواپیمای یزد به تهران یوترواز» می‌توانید از این بابت اطمینان خاطر داشته باشید که بلیط خود را با ارزان‌ترین قیمت و از بهترین ایرلاین‌ها خریداری می‌کنید. پیشنهاد می‌کنیم لیست بهترین جاهای دیدنی تهران را هم مطالعه کنید تا اگر قصد تهران‌گردی داشتید، برنامه‌ریزی بهترین برای سفرتان انجام دهید. 

نقشه شهر تهران

خرید بلیط رفت و برگشت پرواز یزد به تهران

یوتراوز تلاش کرده است تا علاوه بر بلیط‌های ارزان، بلیط‌های «رفت و برگشت» و «لحظه آخری» یزد به تهران را در اختیار شما بگذارد. با خرید بلیط رفت و برگشت طبیعی است که دیگر نه برای رفت و نه برای برگشت نگرانی نخواهید داشت. همچنین شاید شرایط شما به گونه‌ای باشد که نیاز داشته باشید تا در آخرین لحظات بلیط خود را خریداری کنید. در این صورت می‌توانید بلیط یزد به تهران خود را به صورت لحظه آخری از یوتراوز خریداری کنید. از بابت امنیت و پشتیبانی خرید بلیط هم خیالتان راحت باشد. چرا که خرید بلیط از ابتدا تا انتها توسط تیم پشتیبان ما با شماره 1548 پشتیبانی می‌شود. ضمن اینکه بهتر است این مسئله را هم در نظر داشته باشید که در تمامی طول فرآیند خرید، خرید شما با امنیت کامل انجام خواهد شد.

سوالات متداول
 • آیا امکان خرید بلیط چارتر و سیستمی از یوتراوز وجود دارد؟
  بله؛ این امکان برای شما فراهم است تا بتوانید بلیط پرواز یزد به تهران خود را به صورت «چارتر» و حتی «سیستمی» از یوتراوز خریداری کنید. برای این کار کافی است هنگام خرید بلیط به «چارتر» و یا «سیستمی» بودن بلیط مورد نظر خود توجه داشته باشید.
 • پرواز یزد به تهران از چه فرودگاهی انجام می‌شود؟
  نام فرودگاه یزد، «فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی» است. این فرودگاه در غرب شهر یزد قرار گرفته است و غالب پروازها و به طور خاص پرواز «یزد به تهران»، از این فرودگاه انجام می‌شود.
 • راه‌های دسترسی به فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد چگونه است؟
  برای سفر از یزد به تهران و مراجعه به فرودگاه شهید صدوقی یزد علاوه بر استفاده از تاکسی و خودرو‌های شخصی، می‌توانید از سیستم حمل‌ونقل شهری همچون اتوبوس نیز بهره ببرید.
 • مدت زمان پرواز یزد تا تهران چقدر است؟
  پرواز یزد تا تهران معمولاً «یک ساعت و 10 دقیقه» زمان می‌برد و این مدت زمان با توجه به شرایط آب‌وهوایی و نکاتی از این دست متغیر است.
 • هزینه پرواز یزد تا تهران چقدر است؟
  پرواز یزد تا تهران به طور معمول قیمتی در حدود «420 تا 550 هزار تومان» دارد که ممکن است با توجه به ایام تعطیل سال، نوع پرواز و شرکت هواپیمایی این قیمت متغیر باشد.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#