........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما یزد به مشهد در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز یزد به مشهد در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های آسمان یزد به مشهد1 پرواز در هفته
#
پنجشنبه17 خرداد-
جمعه18 خرداد1 پرواز
شنبه19 خرداد-
يکشنبه20 خرداد-
دوشنبه21 خرداد-
سه شنبه22 خرداد-
چهارشنبه23 خرداد-
#
پرواز های وارش یزد به مشهد1 پرواز در هفته
#
پنجشنبه17 خرداد-
جمعه18 خرداد-
شنبه19 خرداد-
يکشنبه20 خرداد1 پرواز
دوشنبه21 خرداد-
سه شنبه22 خرداد-
چهارشنبه23 خرداد-
#
پرواز های آتا یزد به مشهد1 پرواز در هفته
#
پنجشنبه17 خرداد-
جمعه18 خرداد-
شنبه19 خرداد-
يکشنبه20 خرداد1 پرواز
دوشنبه21 خرداد-
سه شنبه22 خرداد-
چهارشنبه23 خرداد-

تاخیر و کنسلی پرواز یزد به مشهد در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر آسمان
  0%
 • کمترین کنسلی وارش
  0%

خرید بلیط هواپیما یزد مشهد از یوتراوز

مشهد دومین شهر بزرگ ایران و پایتخت مذهبی، زیارتی و تاریخی کشورمان است که سالانه پذیرای مسافران داخلی و خارجی زیادی است. از آنجایی‌که معمولاً رایج‌ترین دلیل سفر مسافران به مشهد، زیارت حرم امام رضا (ع) است، بلیط هواپیما این مسیر در برخی ایام سال از جمله مناسبت‌های مذهبی و ایام تعطیلات در کمترین زمان ممکن به فروش می‌رسد. اگر قصد سفر در این ایام را دارید و می‌خواهید خود را برای ولادت یا شهادت امام رضا (ع) و یا به قصد گردشگری و استفاده از خدمات پزشکی به مشهد برسانید، بهتر است هرچه زودتر برای خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد از یوتراوز اقدام کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد مشهد

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما در یوتراوز راهی آسان را در پیش‌رو دارید. اگر قصد خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد مشهد را دارید، کافی‌ست در همین صفحه در تب پرواز پس از انتخاب یک‌طرفه یا دوطرفه بودن پروازتان، مبدأومقصد، تاریخ رفت‌وبرگشت و تعداد مسافرین را وارد نموده تا لیستی از بلیط‌های موجود از ایرلاین‌های مختلف را مشاهده کنید. علاوه‌براین در سمت راست سایت فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط پرواز یزد مشهد را با انتخاب نوع کلاس پروازی، انتخاب ایرلاین دلخواه همراه با بهترین قیمت پیدا کنید.

قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد

معمولاً بسیاری از سفرهای داخلی به مشهد به قصد زیارت، گردشگری، استفاده از خدمات پزشکی و خرید صورت می‌گیرد. و بسیاری از سفرهای خارجی (خصوصاً سفر اعراب) به مشهد به نیت زیارت امام هشتم و استفاده از خدمات پزشکی، زیبایی و دارویی انجام می‌شود. از آنجایی‌که مناسبت‌های مذهبی مسلمانان در تقویم قمری یکی‌ست، لذا در این ایام که متقاضیان خارجی و داخلی بسیاری خواهان سفر به مشهد هستند، قیمت بلیط هواپیما مشهد ممکن است دارای افزایش قیمت و نوسانات فراوانی باشد. پس اگر قصد سفر هوایی به مشهد را دارید بهتر است بلیط خود را چندین روز زودتر از این ایام تهیه کنید و یا از مسیر ریلی، خود را به مشهد برسانید و بلیط قطار یزد به مشهد را از یوتراوز خریداری کنید تا از سفر خود جا نمانید. ما در یوتراوز همواره تلاش داریم تا ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما و قطار را برای شما عزیزان فراهم کرده و بدست‌تان برسانیم. 

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ یزد

ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد

قیمت بلیط هواپیما یزد به مشهد با توجه‌به پارامترهای متفاوتی چون شرکت هواپیمایی ارائه دهنده خدمات پروازی(ایرلاین)، نوع کلاس پروازی و تعداد روزهای باقی مانده تا پرواز محاسبه می‌گردد. 

این نکته را هم مدنظر داشته باشید که عموماً نوسانات قیمتی در ایام تعطیلات و مناسبت‌های مذهبی بیشتر می‌شود. چراکه میزان سفر به مشهد بیشتر شده و طبیعی‌ست که قیمت بلیط هواپیما یزد به مشهد نیز افزایش یابد. در حالت کلی پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد حداقل یک هفته قبل از موعد سفر خود سایت یوتراوز را چک کرده تا بتوانید شانس خود را جهت خرید ارزان‌ترین قیمت بلیط پروازی یزد به مشهد افزایش دهید.

بلیط هواپیما یزد مشهد لحظه آخری

اگر در شرایطی هستید که قلب‌تان سنگین شده و به دنبال جایی هستید که بدون نگرانی بتوانید در آنجا تمام ناراحتی‌ها و مشکلات‌تان را به زبان بیاورید و خودتان را سبک کنید، چه جایی بهتر از حرم امام رضا(ع)؟ پس هم‌اکنون فرصت را غنیمت شمرده و بلیط لحظه آخری یزد به مشهد را خریداری کنید و راهی سفر شوید.

نقشه شهر مشهد

بلیط هواپیما یزد مشهد چارتری

به‌یاد داشته باشید بلیط چارتری در همه مواقع به معنای بلیط ارزان نیست. در صورتی می‌توانید بلیط هواپیما چارتری یزد به مشهد را با قیمت ارزان‌تری نسبت به بلیط سیستمی خریداری کنید که شانس بیاورید و صندلی‌های زیادی تا زمان نزدیک به پرواز خالی مانده باشد و شرکت چارتر کننده تصمیم به پر کردن صندلی‌های خالی داشته باشد تا متحمل ضرر نشود. اما به‌طورکلی در زمان‌هایی‌که از لحاظ رونق گردشگری یا شرایط آب‌وهوایی،  تقاضای خرید بلیط هواپیما کم است، می‌توانید در روزها و ساعات باقی‌مانده تا تاریخ پرواز قیمت بلیط‌ها را در سایت یوتراوز رصد کرده تا بتوانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما چارتری یزد به مشهد را خریداری کنید. اگر بلیط چارتر ارزانی را متناسب با زمان و ایرلاین دلخواه‌تان پیدا کردید، سعی کنید بدون معطلی آن را خریداری کنید. چون این بلیط‌ها متقاضیان زیادی دارند و زود به فروش می‌رسند.

بلیط هواپیما یزد مشهد رفت‌وبرگشت

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد مشهد رفت‌وبرگشت در یوتراوز باید در ابتدایی‌ترین گام، به ابتدای این صفحه مراجعه کرده، گزینه دوطرفه بودن پرواز را انتخاب نمایید. مبدأومقصد را وارد کرده و پس از انتخاب تاریخ برای بلیط رفت، تاریخ بلیط برگشت خود را نیز باید مشخص کرده و سایر مراحل را تا اخذ بلیط طی نمایید. 

به‌یاد داشته باشید اگر در هنگام خرید رفت‌وبرگشت بلیط هواپیما یزد مشهد، فراموش کرده باشید گزینه دوطرفه بودن پرواز را انتخاب کنید و مطابق با پیش فرض سایت روی گزینه یک‌طرفه بودن پرواز پیش رفته باشید؛ با مشکل حل‌نشدنی روبه‌رو نشده‌اید. چراکه یوتراوز امکان خرید بلیط هواپیما مشهد یزد را در هر زمانی‌که سفرتان به اتمام برسد در اختیار شما قرار می‌دهد تا با خیالی آسوده سفری خوش را سپری کرده و هیچ نگرانی بابت برگشت نداشته باشید.

قوانین استرداد بلیط هواپیما یزد مشهد

قوانین کنسل کردن و میزان جریمه کنسلی آن از سمت شرکت‌های چارترکننده تعیین شده و نمی‌توان به صورت دقیق در مورد آن به توضیح پرداخت. به‌صورت‌کلی قوانینی که برای استرداد بلیط هوایپما تعریف شده باتوجه‌به قوانین داخلی چارترکننده، زمان درخواست شما برای کنسلی بلیط و قیمت بلیط ممکن است تغییر کند. اگر قصد استرداد بلیط هواپیما یزد به مشهد را دارید و می‌خواهید از شرایط کنسل کردن بلیط آگاهی کسب کنید باید به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما مراجعه کرده و در همان صفحه برای استرداد آنلاین بلیط خود اقدام کنید. همچنین می‌توانید اگر در این مورد سوالی مدنظرتان بود با پشتیبانی 24 ساعته ما (1548 ) تماس گرفته تا راهنمای شما باشند.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد مشهد

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و قطار از یوتراوز

پنل اختصاصی خرید بلیط هواپیما، پوشش بسیاری از پروازهای داخلی و خارجی، خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها، ارائه ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما و قطار، دقت، سرعت و امنیت در خرید بلیط هواپیما و قطار، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما، پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل و رزرو هتل به صورت آنلاین از جمله مزایای یوتراوز برای شماست که با خرید بلیط پرواز یزد به مشهد از آن برخوردار خواهید شد. شما می‌توانید قبل از شروع سفر لیست هتل‌های مشهد را با‌دقت بررسی کنید و به‌صورت آنلاین اتاق رزرو کنید.

جاهای دیدنی مشهد

سفر برای اغلب افراد یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های زندگی و کسب تجارب شخصی به حساب می‌آید. در سفر است که خستگی‌های روحی و روزمره زندگی از تن خارج می‌شود و انرژی دوباره‌ای برای شروع کار و زندگی را  کسب می‌کنید. ازآنجایی‌که شما زائر مشهدالرضا هستید و قلب تپنده مذهبی ایران را برای سفر انتخاب کرده‌اید، بهتر است قبل از شروع حرکت خود راهنمای سفر به مشهد را مطالعه کرده تا علاوه‌ بر افزایش دانش‌تان در مورد آب‌وهوای مشهد و هزینه‌های سفر، با جاهای دیدنی مشهد نیز آشنا شوید و بدانید زمانی‌که از فرودگاه مشهد خارج می‌شوید می‌توانید برای استراحت به کدام هتل‌ها بروید و برای اقامت چندروزه خود اقدام به رزرو آن نمایید. 

اما اگر نیازی به استراحت در اقامتگاه یا هتل خود ندارید و علاقه دارید پس از زیارت حرم امام رضا (ع) به دنبال گذراندن اوقاتی خوش در باغ‌های سرسبز و زیبا با آب‌وهوای خنک و مسافتی نزدیک به مرکز شهر باشید، پیشنهاد ما به شما باغ‌ گیاه‌شناسی مشهد است. همچنین می‌توانید برای افزایش دانش خود و اطلاع از اماکن گردشگری مشهد کلیپ دیدنی‌های مشهد را در آپارات تماشا کنید.

اطلاعات پرواز یزد مشهد

مسافت هوایی از یزد تا مشهد 687 کیلومتر محاسبه شده که به‌طورمتوسط یک‌ساعت‌ونیم زمان می‌برد تا از شهر کویری کشور به مشهد‌الرضا برسید اما به‌خاطر داشته باشید مدت زمان پرواز باتوجه‌به موارد متعددی مثل وضعیت آب‌وهوایی ممکن است تغییر کند. همچنین برای اطلاع از شماره صندلی و مکان قرارگیری آن کافی‌ست کارت پرواز را از فرودگاه دریافت کرده و پس از سوار شدن به هواپیما، از میهماندار در این مورد سوال فرمایید.

سوالات متداول
 • چگونه بلیط هواپیما یزد به مشهد ارزان بخرم؟
  باتوجه‌به اینکه در ایام تعطیلات نوروز و مناسبت‌های مذهبی (ولادت و شهادت امام رضا (ع)) میزان مسافرت به شهر زیارتی مشهد بالاست، برای خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد با قیمت ارزان بهتر است حداقل دو هفته قبل از موعد سفر بلیط خود را خریداری کنید.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد چه زمانی است؟
  از آنجایی‌که مشهد شهر زیارتی و مذهبی‌ست، سفر به این شهر مختص به ایام خاصی از سال نمی‌شود و هر زمانی‌که زائرین قصد زیارت کنند می‌توانند با خرید بلیط هواپیما یزد مشهد راهی سفر شده و خود را به مشهد برسانند.
 • چگونه ارزان‌ترین بلیط هواپیما یزد به مشهد را خریداری کنم؟
  اگر می‌خواهید خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد را با ارزان‌ترین قیمت انجام دهید، بهتر است سفرتان را به ایام کم‌سفر اواسط هفته، روزهای غیرتعطیلات و ایامی غیر از مناسبت‌های مذهبی موکول کنید.
 • جریمه استرداد بلیط پرواز یزد به مشهد چقدر است؟
  برای نرخ جریمه استرداد بلیط هواپیما بندرعباس کیش نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. برای اطلاع از نحوه کنسل کردن و میزان جریمه استرداد آنلاین بلیط با پشتیبانان یوتراوز (1548) تماس گرفته تا راهنمای شما باشند.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر یزد به مشهد چه زمانی‌ است؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر یزد به مشهد، اواسط فصل تابستان و زمستان است. چون در این زمان‌ها تعداد مسافر کمتری به مشهد سفر کرده و در این بازه زمانی قیمت هواپیما یزد به مشهد ارزان‌تر است.
 • میزان بار مجاز در پرواز یزد مشهد چقدر است؟
  میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی برای هر مسافر تا 20 کیلوگرم و در پروازهای فرست کلاس و بیزینسی تا 30 کیلوگرم تعیین شده است.
 • جریمه اضافه بار در پرواز یزد مشهد چقدر است؟
  به‌طورکلی میزان جریمه به همراه داشتن هر کیلوگرم اضافه بار در هر سفر برابر است با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر.
 • فاصله هوایی از یزد تا مشهد چقدر است؟
  فاصله هوایی از یزد به مشهد 687 کیلومتر برآورد شده است.
 • مدت زمان پرواز یزد به مشهد چقدر است؟
  مدت زمان پرواز یزد به مشهد به طور متوسط 1 ‎ساعت ‌و 30 دقیقه محاسبه شده که ممکن است باتوجه‌به شرایط آب‌وهوایی تغییر کند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز