........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا

ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز به تهران در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
download application

ایرلاین های پرواز اهواز به تهران در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های کارون اهواز به تهران33 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر4 پرواز
شنبه05 آذر5 پرواز
يکشنبه06 آذر5 پرواز
دوشنبه07 آذر3 پرواز
سه شنبه08 آذر5 پرواز
چهارشنبه09 آذر6 پرواز
پنجشنبه10 آذر5 پرواز
#
پرواز های زاگرس اهواز به تهران15 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر2 پرواز
شنبه05 آذر3 پرواز
يکشنبه06 آذر2 پرواز
دوشنبه07 آذر2 پرواز
سه شنبه08 آذر2 پرواز
چهارشنبه09 آذر2 پرواز
پنجشنبه10 آذر2 پرواز
#
پرواز های آتا اهواز به تهران11 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر-
شنبه05 آذر2 پرواز
يکشنبه06 آذر2 پرواز
دوشنبه07 آذر2 پرواز
سه شنبه08 آذر-
چهارشنبه09 آذر3 پرواز
پنجشنبه10 آذر2 پرواز
#
پرواز های کاسپین اهواز به تهران8 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر1 پرواز
شنبه05 آذر-
يکشنبه06 آذر2 پرواز
دوشنبه07 آذر2 پرواز
سه شنبه08 آذر1 پرواز
چهارشنبه09 آذر1 پرواز
پنجشنبه10 آذر1 پرواز
#
پرواز های سپهران اهواز به تهران8 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر1 پرواز
شنبه05 آذر2 پرواز
يکشنبه06 آذر1 پرواز
دوشنبه07 آذر2 پرواز
سه شنبه08 آذر1 پرواز
چهارشنبه09 آذر1 پرواز
پنجشنبه10 آذر-
#
پرواز های ایران ایر اهواز به تهران6 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر1 پرواز
شنبه05 آذر1 پرواز
يکشنبه06 آذر-
دوشنبه07 آذر1 پرواز
سه شنبه08 آذر1 پرواز
چهارشنبه09 آذر1 پرواز
پنجشنبه10 آذر1 پرواز
#
پرواز های آسمان اهواز به تهران6 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر-
شنبه05 آذر1 پرواز
يکشنبه06 آذر1 پرواز
دوشنبه07 آذر2 پرواز
سه شنبه08 آذر1 پرواز
چهارشنبه09 آذر-
پنجشنبه10 آذر1 پرواز
#
پرواز های ایران ایرتور اهواز به تهران4 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر1 پرواز
شنبه05 آذر-
يکشنبه06 آذر1 پرواز
دوشنبه07 آذر1 پرواز
سه شنبه08 آذر-
چهارشنبه09 آذر1 پرواز
پنجشنبه10 آذر-
#
پرواز های قشم ایر اهواز به تهران1 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر-
شنبه05 آذر1 پرواز
يکشنبه06 آذر-
دوشنبه07 آذر-
سه شنبه08 آذر-
چهارشنبه09 آذر-
پنجشنبه10 آذر-
#
پرواز های کیش ایر اهواز به تهران1 پرواز در هفته
#
جمعه04 آذر-
شنبه05 آذر-
يکشنبه06 آذر-
دوشنبه07 آذر-
سه شنبه08 آذر-
چهارشنبه09 آذر1 پرواز
پنجشنبه10 آذر-

تاخیر و کنسلی پرواز اهواز به تهران در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر
  0%
 • کمترین کنسلی
  0%

بلیط هواپیما اهواز تهران | پرواز اهواز تهران

مسیر اهواز به تهران از جمله پرترددترین مسیرهای پروازی جنوب ایران به سمت پایتخت است که به عنوان یکی از مهمترین مسیرهای پروازی ایران نیز شناخته می‌شود. هر ساله مسافران زیادی در طول سال با اهداف کاری، تحصیلی و تفریحی با خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران از جنوب ایران به تهران سفر می‌کنند. برای خرید بلیط پرواز اهواز به تهران در سایت یا اپلیکیشن یوتراوز می‌توانید بلیط خود را جستجو کرده و به‌آسانی، ارزان‌ترین و بهترین بلیط پرواز اهواز به تهران را بخرید. یوتراوز علاوه بر امکان خرید بلیط هواپیما، امکان خرید آنلاین بلیط قطار و رزرو هتل را نیز فراهم کرده است تا شما بدون دغدغه به تهران سفر کنید و از سفر خود لذت ببرید.

خرید بلیط هواپیما اهواز تهران | رزرو بلیط هواپیما اهواز تهران

در یوتراوز امکان خرید آسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به‌آسانی برای شما فراهم شده است. چنانچه قصد سفر از اهواز به تهران را دارید با یوتراوز می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز از خدمات خرید بلیط هواپیما داخلی و بلیط هواپیما خارجی و سایر خدمات گردشگری استفاده کنید. برای خرید بلیط هواپیما اهواز تهران کافیست در هر زمانی‌که بخواهید تنها به شرط دسترسی به اینترنت در سایت یا اپلیکیشن یوتراوز اقدام به خرید کنید. خرید بلیط مشهد تهران از یوتراوز، تصمیمی هوشمندانه است. با خرید بلیط پرواز از اهواز به تهران در این سایت، می‌توانید بلیط ارزان تهران را به‌راحتی و بدون واسطه خریداری کنید، بلیط هواپیما را به‌صورت آنی بر روی گوشی همراه خود دریافت کنید و از تخفیفات ویژه یوتراوز بهره‌مند شوید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز تهران در یوتراوز

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز به تهران در این سایت تنها با چند کلیک آسان می‌توانید باتوجه‌به یک‌طرفه بودن مسیرتان، مبدأ را اهواز و مقصد را تهران انتخاب کنید، تاریخ پرواز را مشخص کرده، تعداد مسافرین را درج کنید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده کنید. پس از مشاهده لیست بلیط‌های اهواز به تهران می‌توانید با تغییر فیلتر زمان حرکت، نوع بلیط، کلاس پروازی و ایرلاین موردنظر بهترین و مناسب‌ترین بلیط هواپیما اهواز تهران را از یوتراوز بخرید. البته علاوه‌بر خرید اینترنتی از سایت، امکان نصب و استفاده از اپلیکیشن یوتراوز برای گوشی‌های همراه نیز وجود دارد و شما به‌راحتی می‌توانید با گوشی همراه خود نیز تنها با چند کلیک بلیط هواپیما چارتر اهواز به تهران، بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز به تهران را بخرید و در صورت تمایل بر انتخاب یک ایرلاین ویژه مثل ایران ایر یا ماهان، آن ایرلاین را فیلتر کنید تا تنها بلیط هواپیما اهواز تهران ایران ایر را ببینید یا از قیمت بلیط هواپیما اهواز تهران ماهان مطلع شوید و خرید خود را انجام دهید.

قیمت بلیط هواپیما اهواز تهران

نرخ بلیط هواپیما اهواز تهران در رنج‌های مختلفی توسط شرکت‌های هواپیمایی گوناگونی ارائه می‌شود. قیمت بلیط هواپیما در مسیر اهواز به تهران علاوه‌بر ایرلاین به کلاس پروازی (اکونومی و بیزینسی)، نوع بلیط (سیستمی و چارتری)، زمان سفر و تعداد متقاضیان نیز وابسته است. معمولاً بلیط هواپیما اکونومی اهواز تهران ارزان‌تر از کلاس بیزینسی است. همچنین ممکن است بلیط‌های چارتری و لحظه آخری نیز ارزان‌‌تر از بلیط‌های سیستمی باشند. برای اطلاع دقیق قیمت بلیط هواپیما اهواز به تهران، اطلاعات مورد نیاز و زمان حرکت خود را در سایت وارد کرده و بلیط‌های مختلف را از نظر قیمت و امکانات بررسی کنید و ارزان‌ترین نرخ بلیط هواپیما اهواز تهران و بهترین بلیط اهواز تهران را بخرید.

بلیط هواپیما اهواز تهران ارزان | راهنمای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما از اهواز به تهران

خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به تهران یکی از خدمات پروازی یوتراوز است که می‌توانید در هر جایی‌که هستید با خیالی آسوده و با چند کلیک ساده از همین صفحه انجام دهید. با انتخاب یوتراوز به عنوان مرجع رزرو بلیط هواپیما اهواز به تهران، می‌توانید از فیلتر مرتب‌سازی براساس قیمت و باکس قیمتی که مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارهایی هستند که برای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما از اهواز به تهران مورد استفاده شما قرار می‌گیرند؛ استفاده کنید. یوتراوز این امکان را برای‌تان فراهم کرده است تا پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سامانه بتوانید با کلیک بر روی مرتب‌سازی براساس قیمت، لیست ارائه شده بلیط‌ها را از کمترین قیمت به بیشترین مشاهده کنید و از باکس قیمتی که در بالای این لیست وجود دارد، قیمت بلیط‌ها از چندین روز قبل و بعد از تاریخ وارد شده بررسی کنید تا ارزان‌ترین پرواز اهواز تهران را در صورت عدم محدودیت تاریخ سفر در حوالی تاریخ منتخب‌تان انتخاب کنید و بخرید.

بلیط هواپیما اهواز تهران چارتر

بلیط چارتری در واقع بلیطی است که توسط چارترکننده همه صندلی‌های یک هواپیما یا بخشی از آن برای مدت معلومی پیش‌خرید شده و باتوجه‌به شرایط و سیاست‌های مدنظر قیمت آن در مواقع مختلف سال تعیین می‌شود. از جمله مهم‌ترین عواملی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما اهواز به تهران چارتر نقش دارد، می‌توان به تعداد متقاضیان برای خرید بلیط هواپیما، بازه زمانی پرواز و تعداد صندلی‌های خالی هواپیما اشاره کرد. قیمت بلیط‌های چارتری در شرایطی متأثر از عوامل گفته شده کاهش یا افزایش دارند. برای خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران چارتر کافیست در لیست بلیط‌های نمایش داده شده، بلیط چارتر را فیلتر کنید تا تنها بلیطهای هواپیما اهواز تهران چارتری را ببینید و مناسب‌ترین بلیط را بخرید.

بلیط هواپیما اهواز تهران لحظه آخری

گاهی در لحظات نزدیک به پرواز قیمت بلیط هواپیما کاهش می‌یابد و مسافران می‌توانند بلیط را با قیمت ارزان‌تری نسبت به روزهای دیگر خریداری کنند که در اصطلاح به این بلیط‌ها، بلیط‌های لحظه آخری گفته می‌شود. البته همیشه اینگونه نیست و در برخی موارد ممکن است حتی بلیط در لحظات نزدیک به پرواز، گران‌تر شود و یا موجودی بلیط‌ها به اتمام برسد. اگر تاریخ پروازتان را تعیین کرده‌اید و در نظر دارید در ایام پیک سفر به تهران سفر کنید، پیشنهاد ما به شما این است که هم‌اکنون بلیط اهواز تهران را از ابتدای همین صفحه از یوتراوز خریداری کنید و به لحظات آخر موکول نکنید؛ تا با افزایش قیمت بلیط لحظه آخری مواجه نشوید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما اهواز تهران رفت ‌و برگشت در یوتراوز

برای خرید و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما اهواز تهران رفت و برگشت در یوتراوز کافیست پس از انتخاب قسمت پرواز، گزینه دوطرفه بودن پرواز را در سایت انتخاب کرده و علاوه‌بر انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت را به همراه تعداد همراهان‌تان نیز وارد کنید. در این صورت می‌توانید همزمان بلیط رفت و برگشت اهواز تهران را مشاهده و بهترین بلیط را برای سفر خود بخرید. اگر در هنگام خرید بلیط رفت ‌و برگشت اهواز تهران فراموش کرده باشید گزینه دوطرفه بودن پرواز را انتخاب کنید و مطابق با پیش فرض سایت روی گزینه یک‌طرفه بودن پرواز پیش رفته باشید؛ با مشکل حل‌نشدنی روبه‌رو نشده‌اید. چراکه یوتراوز امکان خرید بلیط هواپیما تهران اهواز را در هر زمانی‌که سفرتان به‌ اتمام برسد تنها با چند کلیک ساده در اختیار شما قرار می‌دهد تا با خیالی آسوده سفری خوش را سپری کرده و هیچ نگرانی بابت برگشت نداشته باشید.

راهنمای استرداد بلیط هواپیما اهواز تهران

در دنیای پرمشغله امروز، سفر با هواپیما به‌دلیل سهولت و سرعت در رفت‌وآمد بیش‌ازپیش مورد توجه مسافران قرار گرفته است و روزانه مسافران داخلی و خارجی زیادی به مقاصد مختلف جابه‌جا می‌شوند. گاهی پیش می‌آید که ممکن است به‌هردلیلی مسافران ناچار به کنسل کردن سفر خود شوند و مسلماً در چنین شرایطی لازم است بلیط خود را کنسل کرده و هزینه آن را دریافت کنند. اگر شما هم یک‌روز در چنین شرایطی قرار گرفتید، تنها کافی‌ست به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما در یوتراوز مراجعه کرده و درخواست کنسلی بلیط هواپیما اهواز تهران را ثبت کنید. اگر در این پروسه با سوال یا مشکلی مواجه شدید می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته (1548 ) ما تماس برقرار کرده تا راهنمای شما باشند.

نقشه شهر تهران

مزایای خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران در یوتراوز

امروزه خرید اینترنتی خدمات سفر مثل خرید آنلاین بلیط هواپیما از اهواز به تهران، بلیط قطار و رزرو هتل همچون خریدهای آنلاین روزانه تبدیل به بخشی از سبک زندگی ما شده است. صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت‌وآمد، خرید آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر، در دسترس بودن همیشگی بلیط (عدم محدودیت زمانی و مکانی)، داشتن حق انتخاب بیشتر در خرید اینترنتی، امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها و برخورداری از خدمات پشتیبانی بخشی از مزایای خرید آنلاین خدمات گردشگری از وب‌سایت‌های معتبری چون یوتراوز است. اما چرا خرید خدمات سفر از یوتراوز یک گزینه ایده‌آلِ پیش‌روی شماست؟

وجود پنل اختصاصی خرید بلیط هواپیما، پوشش بسیاری از پروازهای داخلی و خارجی، خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها، گارانتی بهترین قیمت بلیط هواپیما، دقت، سرعت و امنیت در خرید بلیط هواپیما، امکان خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و چارتری، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما و پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل از جمله مزایایی است که یوتراوز را در مقایسه با دیگر سایت‌های خدمات آنلاین پرواز متمایز کرده و اطمینان شما را برای خرید خدمات سفر از یوتراوز افزایش می‌‌دهد.

رزرو هتل‌های تهران

تهران به‌عنوان پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر کشور محسوب می‌شود و به‌همین‌دلیل مسافران بسیاری از گوشه‌وکنار کشور و کل نقاط دنیا به‌دلایل گوناگون از جمله سفر تفریحی، برگزاری همایش‌ها، کنفرانس‌ها، رایزنی‌های سیاسی و اقتصادی، امور کاری و اداری، شرکت در اجلاس و نمایشگاه‌ها و ... به این شهر سفر می‌کنند. یکی از دغدغه‌های افراد هنگام سفر به پایتخت، رزرو هتل است و هرکسی باتوجه‌به سلیقه و توان پرداختی‌اش به سراغ هتل‌های لوکس و 5 ستاره یا هتل‌های ارزان تهران و دیگر اقامتگاه‌ها مثل مهمانپذیرها، هاستل‌ها یا اقامتگاه‌های بومگردی می‌رود. رزرو هتل در تهران از میان انبوهی از گزینه‌های موجود، کار سختی به نظر می‌رسد؛ اما اگر اطلاعات کافی درباره هتل داشته باشید و با تمام جزئیات موجود بتوانید هتل‌های مدنظرتان را مقایسه کنید، می‌توانید راحت‌تر و با دید بازتری هتل موردنظر خود را رزرو کنید. در یوتراوز می‌توانید قیمت‌، امکانات، تصاویر و تمام ریز جزئیات مورد نیازتان را به صورت آنلاین ببینید، مقایسه کنید و بعد از انتخاب، بهترین هتل موردنظرتان را در کسری از ثانیه از ابتدای این صفحه یا در اپلیکیشن یوتراوز رزرو کنید. همچنین اگر سوالی داشتید؛ می‌توانید در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز با پشتیبانی ما (1548 ) تماس بگیرید. مهم نیست که شما به‌چه‌دلیلی به تهران سفر کردید، مهم این است که در پایان سفر احساس آسودگی و آرامش را تجربه کرده باشید و از اقامت شیرین خود در تهران لذت ببرید.

راهنمای رزرو هتل تهران در یوتراوز

پیدا کردن یک هتل خوب مهم‌ترین کاری است که در برنامه‌ریزی سفر باید در نظر داشته باشید. حالا که یوتراوز را برای رزرو هتل خود انتخاب کردید، بهتر است با مراحل و چگونگی رزرو هتل در این سایت، از ابتدا تا انتها آشنا شوید. در وب‌سایت و اپلیکیشن یوتراوز بیش از 1200 هتل، هتل آپارتمان و انواع اقامتگاه وجود دارد که در هر محدوده قیمتی که شما بخواهید امکان رزرو آنلاین هتل‌های تهران و دیگر شهرهای داخلی و خارجی وجود دارد. برای رزرو انواع هتل یک تا پنج ستاره و دیگر اقامتگاه‌ها در یوتراوز می‌توانید مطابق با مراحل زیر پیش رفته و بهترین محل اقامت مورد نظرتان را رزرو کنید.

 1. در ابتدای این صفحه، قسمت هتل را انتخاب کنید. در بخش رزرو هتل، نام شهر مقصد یا در صورت درنظر داشتن هتل خاصی نام آن را وارد کنید. سپس در فیلدهای کناری، تاریخ ورود و خروج خود را وارد کرده و روی دکمه جستجو کلیک کنید. 
 2. اکنون تمام هتل‌های تهران برای شما به نمایش در می‌آیند. حالا می‌توانید از میان بی‌شمار هتلی که برایتان نمایش داده شده، بر اساس یکی از فیلترهای بازه قیمتی، تعداد ستاره و نوع اقامتگاه نتیجه جستجو خود را دقیق‌تر کنید و هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.

بهترین زمان سفر به تهران

سفر به تهران مانند دیگر شهرهای ایران در هر زمانی متقاضی خاص خودش را دارد. شهر تهران به دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوانی که دارد مانند کاخ‌ها و عمارت‌ها، مناظر طبیعی و ییلاقات سرسبز و زیبا، مراکز خرید متنوع و بزرگ، برج‌ها و ساختمان‌های مدرن، کوچه‌های سنتی قدیمی و دنج جایگاه ویژه‌ای نزد گردشگران دارد و خیلی از گردشگران داخلی و خارجی مشتاق هستند که سفری چند روزه به تهران داشته باشند. اما متاسفانه شلوغی بیش از حد تهران در تمام ایام سال موجب می‌شود که افراد برای سفر به تهران مردد شوند. تهران در ایام نوروز دارای خلوت‌ترین روزهای سال است، زیرا بسیاری از ساکنین این شهر برای مسافرت به زادگاه خود یا شهرهای دیگر می‌روند. در نتیجه میزان آلودگی کمتر و شرایط آب‌وهوایی نیز بسیار مناسب است، بنابراین می‌توان گفت فصل بهار و مخصوصاً نیمه اول فروردین ماه بهترین زمان سفر به تهران است که بازدید از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری آن می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. البته شهر تهران به دلیل وجود دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی متنوع و ادارات و سازمان‌های مختلف در طول سال پذیرای مسافرانی است که از سرتاسر کشور به تهران سفر می‌کنند. پس اگر به دلایل دیگری به‌جز گردشگری قصد سفر به تهران را دارید باتوجه‌به شرایط موجود و اولویت‌هایتان بهترین زمان سفر به تهران برایتان تعیین می‌شود.  

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران

اطلاع از بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بسیار مهم است. چراکه در روزهای مختلف سال و مناسبت‌های گوناگون تقویم ایران امکان افزایش قیمت بلیط هواپیما وجود دارد؛ پس دانستن آن برای کسانی‌که به‌دنبال خرید بلیط هواپیما مقرون‌به‌صرفه هستند، خالی از لطف نیست. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران یا هر شهر بزرگ دیگری، باتوجه‌به هدف‌تان از سفر و زمان سفر می‌تواند متغیر باشد. اما برای شهرهای کوچک که تعداد پرواز محدودی در هفته به آنجا وجود دارد، پیدا کردن بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چندان پیچیده نیست. اما به‌‍صورت‌کلی باتوجه‌به تقویم و ساعات کاری در ایران پیشنهاد ما به شما این است که هر زمانی‌که قصد خرید بلیط هواپیما تهران را داشتید، سعی کنید بلیط خود را برای ساعات ابتدایی روز یا آخر شب، در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه و در ماه‌های کم‌سفر سال مثل اردیبهشت، مهر، آبان و بهمن از یوتراوز بخرید.

جاذبه‌های گردشگری، تفریحی و جاهای دیدنی تهران

هرچند همه پایتخت ایران را به یک شهر شلوغ و پرترافیک می‌شناسند، اما واقعیت این است که جاهای دیدنی تهران زیباتر از آن است که ارزش تحمل ترافیک را داشته باشد. از جمله زیباترین دیدنی‌های تهران موزه‌ها، باغ موزه‌ها و کاخ‌های باشکوه آن است که ارزشمندترین گنجینه‌های این خاک را در دوره‌های تاریخی مختلف در دل خود جای داده‌ است و شما می‌توانید علاوه‌بر بازدید از آن‌ها از طبیعت زیبا و سرسبزگونه فضای آن‌ها نیز لذت ببرید. پارک‌ها، دریاچه‌ها، شهربازی‌ها، آرامستان‌ها و کلیساها و زیارتگاه‌ها، بام تهران، دربند و درکه، توچال و شمشک و پیست‌های اسکی آن و صدها جای دیدنی و مکان‌های تفریحی دیگر در تهران وجود دارد که پاسخگوی هر سلیقه‌ و ذائقه‌ای است. حالا که با خرید بلیط هواپیما تهران راهی این پایتخت زیبا شدید، برای اینکه مکان‌های گردشگری و تفریحی تهران را از دست ندهید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله جاهای دیدنی تهران را که مقاله‌ای تمام‌وکمال از جاذبه‌های گردشگری تهران است را حتماً بخوانید و راهی ثبت خاطرات شیرین و به‌یادماندنی از سفر به تهران شوید.

بهترین سوغات تهران

شاید خیلی از افراد شناختی از سوغاتی‌های تهران نداشته باشند اما تهران نیز دارای سوغاتی‌های خاصی است که در نوع خود بی‌نظیر هستند. پس اگر می‌خواهید بعد از بازگشت از سفر، غم دست خالی برگشتن عزیزانتان را پس از دیدنتان نداشته باشید، می‌توانید از ادویه‌های خوش رنگ‌وبو و خشکبار گرفته تا پارچه‌های رنگارنگ، ظرف و ظروف، قالی‌های دستبافت و جاجیم، چرم‌های نقاشی شده، ظروف سفالی و نقاشی‌شده و ظروف شیشه‌ای رنگارنگ را از بازار تهران بخرید و به آن‌ها هدیه دهید. اگر هم دوست دارید از خوراکی‌های خوشمزه و هوس‌انگیز تهران برای عزیزانتان سوغاتی بیاورید می‌توانید از سیب، گردو و عسل دماوند گرفته تا سوهان شهر ری، دوغ آبعلی و آلوچه و لواشک دربند را بخرید و آن‌ها را ذوق‌زده کرده و کامشان را ترش و شیرین کنید.

اطلاعات پرواز اهواز به تهران

مسافت پروازی از اهواز به تهران 547 کیلومتر است و مدت زمان پرواز آن به‌طور متوسط 1 ساعت و 7 دقیقه محاسبه شده است که در برخی شرایط باتوجه‌به نوع مسیر، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند. پرواز اهواز به تهران در روزهای متعددی در اختیار مسافران قرار می‌گیرد و شرکت‌های هواپیمایی گوناگونی خدمات پرواز اهواز به تهران را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید با فیلتر کردن ایرلاین دلخواه تنها پروازهای اهواز تهران آن ایرلاین را مشاهده کنید.

لیست پروازهای اهواز به تهران

مسیر هوایی اهواز تهران یکی از پرتردد‌ترین و مهم‌ترین مسیرهای هوایی جنوب کشور به پایتخت است که ایرلاین‌های بسیاری در این مسیر پرواز دارند؛ بنابراین با جست‌و‌جوی تاریخ حرکت خود در پنل ابتدای صفحه لیست پروازهای اهواز به تهران امروز یا هر تاریخ دلخواهی را در ساعات مختلف شبانه‌روز می‌توانید ببینید. یوتراوز با پوشش حداکثری پرواز‌ها در مسیر اهواز به تهران امکان خرید بلیط هواپیما در این مسیر را در هر روز و ساعت و از هر ایرلاینی که پرواز داشته باشد، برایتان فراهم کرده است.

اطلاعات ایرلاین‌ها در مسیر اهواز تهران

پرواز اهواز تهران از ایرلاینهای داخلی بسیاری انجام می‌شود. برخی از ایرلاین‌هایی که پرواز اهواز به تهران را ارائه می‌دهند؛ عبارتند از: 

بلیط پرواز اهواز تهران ایران ایرتور، بلیط پرواز اهواز تهران با هواپیمایی زاگرس، بلیط هواپیما اهواز تهران کاسپین، بلیط هواپیما از اهواز به تهران با هواپیمایی وارش، بلیط پرواز اهواز تهران قشم ایر، بلیط پرواز اهواز تهران با هواپیمایی کارون، بلیط هواپیما اهواز تهران هواپیمایی ماهان، بلیط هواپیما اهواز تهران آسمان، بلیط هواپیما اهواز تهران هواپیمایی ساها و ...

سوالات متداول
 • چگونه از قیمت بلیط هواپیما اهواز تهران مطلع شوم؟
  برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما از اهواز به تهران باید در هر روز اطلاعات مورد نیاز سایت یوتراوز را تکمیل کنید تا باتوجه‌به زمان و نوع پرواز (چارتری و سیستمی) قیمت‌ بلیط‌ها برایتان نمایش داده شود.
 • چگونه بلیط هواپیما اهواز تهران ارزان بخرم؟
  برای اینکه بلیط ارزان هواپیما اهواز به تهران را خریداری کنید، باید پس از تکمیل اطلاعات و نمایش لیست بلیط‌های این مسیر، فیلتر مرتب‌سازی براساس قیمت را بزنید تا بلیط‌ها از کمترین قیمت برای‌تان مرتب‌سازی شوند. علاوه‌براین می‌توانید با استفاده از باکس قیمتی، ارزان‌ترین بلیط را چند روز قبل و بعد از تاریخ موردنظرتان ببینید و با مقایسه قیمت‌ها به ارزان‌ترین بلیط دسترسی داشته باشید و آن را بخرید.
 • در چه زمان‌هایی احتمال پیدا کردن بلیط هواپیما اهواز تهران ارزان بیشتر است؟
  در زمان‌های کم‌سفر سال، روزهای وسط هفته و ماه، ایام خارج از تعطیلات سال که سفر کمتر است، احتمال اینکه بتوانید بلیط ارزان پیدا کنید، افزایش می‌یابد یا در صورت وجود بلیط چارتری یا لحظه آخری ارزان آن را از یوتراوز خریداری کنید.
 • نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟
  نرخ بلیط کودکان و نوزادان به کلاس پرواز و کلاس نرخی بستگی دارد. به صورت کلی، قیمت بلیط مسافر نوزاد (10 روز الی 2 سال) 10 درصد بلیط بزرگسال و مسافر کودک (2 الی 12 سال) معادل 50 الی 100 درصد بلیط بزرگسال بعلاوه عوارض است.
 • آیا پس از خرید بلیط هواپیما از اهواز به تهران، امکان تغییر یا ویرایش اطلاعات وجود دارد؟
  امکان تغییر یا اصلاح اطلاعات در بلیط هواپیما، بسته به نوع بلیط متفاوت است. به‌طور کلی امکان اصلاح اطلاعات در بلیط‌های سیستمی وجود ندارد و در صورت نیاز به ویرایش باید بلیط خریداری شده کنسل شود و بلیط جدید خریداری شود. اما در مورد بلیط‌های چارتری به قوانین چارترکننده بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی یوتراوز (1548 ☎) تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
 • میزان بار مجاز در پرواز اهواز تهران چقدر است؟
  برای اطلاع از میزان بار مجاز برای پروازهای داخلی و خارجی می‌توانید قسمت مشاهده جزئیات روی بلیط الکترونیک را کلیک کرده و اطلاعات آن را مشاهده کنید. اما به‌صورت کلی میزان بار مجاز برای پروازهای داخلی در کلاس پرواز اکونومی برای هر مسافر تا 20 کیلوگرم و در پروازهای فرست کلاس و بیزینسی تا 30 کیلوگرم تعیین شده است.
 • مدت زمان پرواز اهواز تهران چقدر است؟
  مدت زمان پرواز اهواز به تهران به‌طور متوسط 1 ساعت و 7 دقیقه برآورد شده است اما گاهی اوقات ممکن است به‌دلیل تأخیر در پرواز و اقدامات ابتدایی و انتهایی در فرودگاه مبدأ و مقصد این زمان افزایش یابد.
 • برای پرواز اهواز به تهران چه زمانی در فرودگاه حاضر باشیم؟
  برای سفرهای داخلی باید بین یک تا یک‌ونیم ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید تا اقدامات مربوط به پرواز را انجام دهید. توجه کنید که کانتر صدور کارت پرواز 30 الی 40 دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود.
 • اگر نام من در لیست پروازهای اهواز به تهران نباشد، چه می‌شود؟
  در صورتی‌که نام شما در لیست پرواز فرودگاه نباشد به هیچ‌عنوان اجازه پرواز نخواهید داشت. در صورت مواجه شدن با چنین شرایطی بلافاصله با قسمت پشتیبانی یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید.
 • چگونه می‌توانم بلیط پرواز اهواز به تهران را کنسل کنم؟
  برای کنسل کردن بلیط هواپیما اهواز تهران در یوتراوز می‌توانید به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما در یوتراوز مراجعه کرده یا با پشتیبانی 24 ساعته ما (1548 ☎) تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
 • پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز به تهران از یوتراوز، چگونه می‌توانم به بلیط خریداری شده دسترسی یابم؟
  بلیط هواپیما خریداری شده در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار دارد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • جریمه استرداد بلیط هواپیما اهواز تهران چقدر است؟
  برای جریمه استرداد بلیط پرواز اهواز به تهران نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. مبلغ دقیق جریمه کنسلی، توسط ایرلاین یا چارترکننده مشخص می‌شود و شما می‌توانید تنها درصد جریمه کنسلی را در سایت یوتراوز از قسمت قوانین و شرایط کنسلی روی بلیط الکترونیک مشاهده کنید یا با شماره پشتیبانی ما (1548) تماس بگیرید.
 • بهترین جاهای دیدنی تهران چه نام دارند؟
  برج میلاد، برج آزادی، پل طبیعت، دریاچه چیتگر، بام لند تهران، دربند، درکه، شمشک و توچال، مجموعه کاخ‌های سعدآباد، گلستان و نیاوران شمار کمی از معروف‌ترین و بهترین جاهای دیدنی تهران هستند.
 • معروف‌ترین مراکز خرید تهران چه نام دارند؟
  مرکز خرید ارگ تجریش، مرکز خرید پالادیوم، مجموعه تجاری ایران مال، مرکز خرید گالریا، مرکز خرید تیراژه و مرکز خرید بام لند برخی از معروف‌ترین و بهترین مراکز خرید تهران هستند.
 • بهترین هتل‌های 5 ستاره و ارزان‌ترین مراکز اقامتی تهران چه نام دارند؟
  هتل اسپیناس پالاس، هتل اسپیناس، هتل پارسیان آزادی، هتل ویستریا، هتل استقلال و هتل هما برخی از بهترین هتل‌های 5 ستاره تهران و هتل پاریز، هتل آساره، هتل شهر، هتل بلوط، هتل پامچال، هتل امیر برخی از هتل‌های ارزان‌قیمت خوب و باکیفیت تهران هستند.
 • آیا خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز تهران بهتر از روش حضوری است؟
  بله، چنانچه بلیط هواپیما اهواز به تهران را از یک سایت معتبر مانند یوتراوز خریداری کنید، خرید اینترنتی بلیط هواپیما نه‌تنها روشی ایمن، بدون دردسر و سریع‌تر از روش حضوری است بلکه امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها و استفاده از آفرها و تخفیفات ویژه هم برایتان وجود دارد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز