اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#

خرید بلیط هواپیما آبادان تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، پرترددترین مسیر پروازی را دارد و در طول سال افراد زیادی با خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان تهران به این شهر سفر می‌کنند. علاوه بر سفرهای کاری و تحصیلی، جاهای دیدنی تهران مسافران زیادی به سمت خود جذب می‌کند و در میان مسیرهای هوایی به تهران، پرواز آبادان تهران طرفداران زیادی دارد. برای خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران از یوتراوز، در قسمت جستجو تاریخ رفت و برگشت سفر خود را وارد کنید. لیست پروازهای موجود برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید با مقایسه اطلاعات پرواز، بلیط مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما آبادان تهران رفت و برگشت گزینه دوطرفه را وارد کنید، در اینصورت لیست پروازها تفکیک می‌شوند، بعد از انتخاب بلیط‌ها، قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران رفت و مسیر برگشت تهران آبادان برای خرید نهایی به شما نمایش داده می‌شود. اگر سفر شما به هردلیلی کنسل شد، می‌توانید به صورت آنلاین نسبت به استرداد بلیط هواپیما خریداری شده اقدام نمایید.

نقشه شهر تهران

بلیط هواپیما چارتر آبادان به تهران

حتما در لیست پروازها متوجه نوع بلیط سیستمی و چارتری شده‌اید. با اینکه بلیط چارتری تفاوت قیمت چندانی با سیستمی ندارد اما بلیط چارتر آبادان تهران طرفداران همیشگی خود را دارد. برای خرید بلیط چارتری آسان از یوتراوز در صفحه لیست پروازها، فیلتر نوع بلیط را فعال کنید. با استفاده از این فیلتر، بلیط چارتر هواپیما از آبادان به تهران برای شما تفکیک می‌شوند و بدون جستجو طولانی می‌توانید بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. اگر در هر بخشی از خرید بلیط پرواز دزفول به تهران نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس بگیرید. پشتیبان‌های ما در یوتراوز 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته در خدمتتان هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند.

قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران

برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما آبادان تهران از فیلتر قیمت یوترواز استفاده کنید. در صفحه پروازها فیلتر قیمت را با توجه به نرخ بلیط هواپیما آبادان تهران مورد نظر خود تنظیم کنید، لیست بلیط‌ها در محدوده قیمتی شما از کمترین قیمت پرواز آبادان تهران تا بیشترین قیمت برای شما مرتب سازی می‌شود. علاوه بر بلیط چارتر، بلیط هواپیما لحظه آخری آبادان تهران به عنوان بلیط ارزان شناخته می‌شود. اگر زمان حرکت پرواز نزدیک باشد و هنوز امکان خرید آن وجود داشته باشد، می‌توانید بلیط هواپیما ارزان آبادان به تهران خریداری کنید. خرید بلیط لحظه آخری همیشه امکان پذیر نیست و با توجه به شرکت هواپیمایی ممکن است قیمت بیشتری پیدا کند. در عین حال مسافران زیادی از خرید بلیط هواپیما آبادان تهران لحظه آخری استقبال می‌کنند. 

سوالات متداول
 • بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز آبادان به تهران چه زمانی است؟
  اگر به دنبال ارزان‌ترین پروازها از آبادان به تهران هستید، اواخر هفته همانند پنجشنبه و جمعه و از آن طرف اوایل هفته همانند شنبه و یکشنبه بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما است. چرا که در این ایام نرخ پرواز آبادان به تهران قیمتی به صرفه‌تر و مناسب‌تری دارد.
 • پرواز آبادان به تهران چند ساعت طول می‌کشد؟
  پرواز آبادان به تهران حدوداً یک ساعت و 20 دقیقه طول می‌کشد و این مدت زمان بدون در نظر گرفتن شرایط آب‌وهوایی و تأخیر در پرواز است.
 • پرواز آبادان به تهران در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  پرواز آبادان به تهران در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. با این حال این پروازها با توجه به ایرلاین و شرکت هواپیمایی مورد نظر ممکن است با تفاوت‌هایی همراه باشد.
 • کدام ایرلاین‌ها از آبادان به تهران پرواز دارند؟
  هواپیمایی ایران ایر، آسمان، وارش و زاگرس از جمله ایرلاین‌هایی هستند که از آبادان به تهران پرواز دارند.
 • در مسیر پرواز آبادان به تهران چه کلاس‌های پروازی وجود دارد؟
  در مسیر پرواز آبادان به تهران دو کلاس پروازی اکونومی کلاس و بیزینس کلاس پرواز دارند که نرخ آن‌ها و همچنین امکانات و برخی موارد دیگرشان با یکدیگر متفاوت است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز