اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید بلیط هواپیما کیش تهران از یوتراوز

مسیر پروازی کیش تهران ازجمله پرترددترین مسیرهای سفر هوایی در ایران است و سالانه مسافران بسیاری در این مسیر جابه‌جا می‌شوند. اغلب مسافران در مسیر پروازی کیش تهران افرادی هستند که برای گردش و تفریح به کیش سفر کرده‌اند و قصد بازگشت از این جزیره زیبا را دارند. یوتراوز خرسند است که برای خرید بلیط ارزان‌قیمت کیش تهران می‌توانید با خیالی راحت و بدون هیچ دغدغه روی ما حساب کنید. 

برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کیش تهران از یوتراوز، کافی‌ست به قسمت جست‌وجوی بلیط هواپیما مراجعه کنید و بلیط موردنظر خود را پس از جست‌وجو، از بین ده‌ها ایرلاین و ساعت پروازی انتخاب کنید. بعد از انتخاب ایرلاین و زمان موردنظرتان، بایستی اطلاعات و مشخصاتی که از شما خواسته می‌شود را وارد کنید و پس از درج مشخصات و اطلاعات موردنیاز و همچنین پرداخت هزینه، بلیط شما به صورت صددرصد اینترنتی رزرو و صادر می‌شود.

با خرید بلیط هواپیما کیش تهران از سایت یوتراوز، خیالتان از جهت امنیت سایت و فرایند رزرو، به‌صرفه‌ترین و بهترین قیمت و همچنین استرداد آسان بلیط هواپیما راحت خواهد بود. چه بهتر آنکه بتوانید به آسانی و بدون دغدغه بلیط هواپیمای کیش تهران را رزرو کنید.
اگر ساکن جزیره زیبای کیش هستید و به قصد گشت‌وگذار در تهران به این شهر سفر می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم بعد از خرید بلیط هواپیما، لیست جاهای دیدنی تهران را در یوتراوز بخوانید و با دیدِ بازتری به پایتخت کشورمان سفر کنید.

نقشه شهر تهران

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران

بلیط هواپیما کیش به تهران با قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسد. قیمت بلیط هواپیما وابسته به کلاس پروازی و نوع پرواز (چارتری یا سیستمی) است. به‌عنوان مثال در کلاس اکونومی، قیمت بلیط ارزان‌تر از کلاس بیزینس است. همچنین در مسیر کیش تهران ممکن است بلیط‌ چارتری و لحظه آخری با قیمت مناسب‌تری هم عرضه شود. طبق آخرین مصوبه انجمن هواپیمایی کشوری، قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران در سال 1400 حدود 1.300.000 تومان برآورد می‌شود. این مبلغ شامل کلاس بیزینس نمی‌شود و فقط برای کلاس اکونومی تصویب شده است. اما در شرایط غیرپیک و باتوجه به میزان تقاضای سفر، احتمال کاهش نرخ در این مسیر پروازی وجود دارد.

بلیط هواپیما کیش تهران لحظه آخری

ممکن است بلیط برخی پروازهای کیش به تهران در ساعات نزدیک به پرواز با قیمت مناسب‌تری به فروش برسند. این احتمال درخصوص فروش بلیط‌های کنسل‌شده در ساعات نزدیک به پرواز نیز وجود دارد که به آن بلیط‌های لحظه آخری می‌گویند. در بیشتر مواقع مسافران انتظار دارند که بلیط‌های لحظه آخری با قیمت ارزان‌تر به فروش برسند، اما گاهی هرچه به ساعت پرواز نزدیک می‌شوید، بهای بلیط افزایش پیدا می‌کند؛ پس بلیط‌های لحظه آخری همیشه ارزان‌تر نیستند و بهتر است بلیط خود را از قبل خریداری کنید.

سوالات متداول
 • پرواز کیش تهران چند ساعت طول می‌کشد؟
  پرواز کیش تهران معمولاً چیزی در حدود « 1 ساعت و 45 دقیقه تا 2 ساعت» طول می‌کشد.
 • پرواز کیش تهران در چه روزها و ساعاتی انجام می‌شود؟
  پرواز کیش تهران معمولاً در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود، با این تفاوت که ساعت‌های پرواز ممکن است متغیر باشند؛ به‌طورمثال ممکن است ساعت اولین پرواز کیش تهران در روز سه‌شنبه 11 ظهر و در روز چهارشنبه 9 صبح باشد.
 • کدام ایرلاین‌ها از کیش به تهران پرواز دارند؟
  در مسیر پرواز کیش به تهران در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی ماهان، ایران ایر، قشم ایر، کیش ایر، زاگرس، تابان، سپهران، آتا، ساها و معراج پرواز دارند.
 • نرخ بلیط کیش تهران چقدر است؟
  نرخ بلیط کیش تهران حدود 1.300.000 تومان است. این نرخ در روزهای مختلف همچون تعطیلات رسمی، اعیاد، روزهای پیک سفر یا روزهای غیرپیک، ممکن است تغییر کند (کمتر یا بیشتر شود). با این‌حال تعرفه‌ی عادی بلیط هواپیمای کیش تهران از همین قیمت شروع می‌شود.
 • در مسیر پرواز کیش تهران چه نوع کلاس‌های پروازی وجود دارد؟
  در این مسیر پروازی دو کلاس اکونومی و بیزینس وجود دارد.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#