اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید اینترنتی بلیط هواپیمای کیش به تهران

مسیر پرواز «کیش به تهران» از جمله پرترددترین مسیرهای سفر هوایی در ایران است که سالانه میزبان مسافران بسیاری است. اغلب مسافران در مسیر پرواز کیش به تهران کسانی هستند که به قصد گردش و تفریح به کیش سفر کرده‌اند و قصد بازگشت از این جزیره زیبا را دارند. یوتراوز خرسند است به شما بگوید که برای تهیه بلیط پرواز لحظه آخری و ارزان‌قیمت کیش به تهران هم می‌توانید با خیالی راحت و با بهترین قیمت این بلیط را از سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیمای یوتراوز نیز خریداری کنید. اگر به قصد گشت‌وگذار در تهران به این شهر سفر می‌کنید، لیست جاهای دیدنی تهران را اینجا بخوانید!

نقشه شهر تهران

رزرو اینترنتی بلیط هواپیمای کیش به تهران

برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیمای کیش به تهران می‌توانید با مراجعه به قسمت جستجوی بلیط در سایت یوتراوز، بلیط مورد نظر خود را پس از جستجو انتخاب کنید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر خود بایستی اطلاعات و مشخصاتی که از شما خواسته می‌شود را وارد کنید. پس از درج مشخصات و اطلاعات مورد نیاز و همچنین پرداخت هزینه بلیط پرواز، بلیط شما به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری می‌شود. برای تهیه بلیط پرواز کیش به تهران از سایت یوترواز خیال شما از بابت امنیت تهیه بلیط پرواز، به صرفه‌ترین و بهترین قیمت بلیط پرواز و همچنین خرید و استرداد آسان بلیط هواپیما راحت خواهد بود. چه بهتر آنکه بتوانید به آسانی و بدون دغدغه بلیط هواپیمای کیش به تهران خود را خریداری کنید.

سوالات متداول
 • پرواز کیش به تهران چند ساعت است؟
  پرواز کیش به تهران معمولاً چیزی در حدود «یک ساعت 45 دقیقه تا 2 ساعت» طول می‌کشد.
 • پرواز کیش به تهران در چه روزها و ساعاتی انجام می‌شود؟
  پرواز کیش به تهران معمولاً در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود با این تفاوت که ساعات آن پروازها، ممکن است متغیر باشد. به طور مثال ممکن است ساعت اولین پرواز کیش به تهران در روز سه‌شنبه 11 ظهر و در روز چهارشنبه 9 صبح باشد.
 • کدام ایرلاین‌ها از کیش به تهران پرواز دارند؟
  در مسیر پرواز کیش به تهران در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی ماهان، ایران ایر، قشم ایر، کیش ایر، زاگرس، تابان، سپهران، آتا، ساها و معراج پرواز دارند.
 • نرخ بلیط هواپیمای کیش به تهران چقدر است؟
  نرخ بلیط هواپیمای کیش به تهران معمولاً حدود «یک میلیون تومان» است. این نرخ در ایام خاص همچون تعطیلات و اعیاد، ممکن است تغییر کند. با این حال تعرفه‌ی عادی بلیط هواپیمای کیش به تهران حدوداً همان «یک میلیون تومان» است.
 • در مسیر پرواز کیش به تهران چه نوع کلاس‌های پروازی وجود دارد؟
  در این مسیر پرواز دو کلاس پروازی «اکونومی کلاس» و «بیزینس کلاس» وجود دارد.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#