#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما قشم به تهران در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز قشم به تهران در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های قشم ایر قشم به تهران7 پرواز در هفته
#
يکشنبه20 خرداد1 پرواز
دوشنبه21 خرداد1 پرواز
سه شنبه22 خرداد1 پرواز
چهارشنبه23 خرداد1 پرواز
پنجشنبه24 خرداد1 پرواز
جمعه25 خرداد1 پرواز
شنبه26 خرداد1 پرواز
#
پرواز های آسمان قشم به تهران4 پرواز در هفته
#
يکشنبه20 خرداد-
دوشنبه21 خرداد1 پرواز
سه شنبه22 خرداد1 پرواز
چهارشنبه23 خرداد-
پنجشنبه24 خرداد-
جمعه25 خرداد1 پرواز
شنبه26 خرداد1 پرواز
#
پرواز های زاگرس قشم به تهران3 پرواز در هفته
#
يکشنبه20 خرداد1 پرواز
دوشنبه21 خرداد-
سه شنبه22 خرداد1 پرواز
چهارشنبه23 خرداد-
پنجشنبه24 خرداد1 پرواز
جمعه25 خرداد-
شنبه26 خرداد-
#
پرواز های چابهار قشم به تهران3 پرواز در هفته
#
يکشنبه20 خرداد1 پرواز
دوشنبه21 خرداد-
سه شنبه22 خرداد1 پرواز
چهارشنبه23 خرداد-
پنجشنبه24 خرداد-
جمعه25 خرداد1 پرواز
شنبه26 خرداد-
#
پرواز های معراج قشم به تهران2 پرواز در هفته
#
يکشنبه20 خرداد-
دوشنبه21 خرداد-
سه شنبه22 خرداد1 پرواز
چهارشنبه23 خرداد-
پنجشنبه24 خرداد-
جمعه25 خرداد1 پرواز
شنبه26 خرداد-
#
پرواز های کاسپین قشم به تهران2 پرواز در هفته
#
يکشنبه20 خرداد-
دوشنبه21 خرداد-
سه شنبه22 خرداد1 پرواز
چهارشنبه23 خرداد-
پنجشنبه24 خرداد-
جمعه25 خرداد-
شنبه26 خرداد1 پرواز
#
پرواز های ایران ایر قشم به تهران2 پرواز در هفته
#
يکشنبه20 خرداد-
دوشنبه21 خرداد-
سه شنبه22 خرداد1 پرواز
چهارشنبه23 خرداد-
پنجشنبه24 خرداد-
جمعه25 خرداد1 پرواز
شنبه26 خرداد-

تاخیر و کنسلی پرواز قشم به تهران در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر زاگرس
  4%
 • کمترین کنسلی قشم ایر
  0%

بلیط هواپیما قشم تهران یکی از پرطرفدارترین بلیط‌های هوایی داخلی است که توسط ایرلاین‌های متعددی پوشش داده می‌شود. قشم به دلیل  آن‌که قطبی گردشگری به حساب می‌آید، از جمله شهرهایی است که مبدا و مقصد پروازهای بی‌شماری است. اکثر متقاضیان بلیط هواپیما قشم تهران نیز بنابه‌دلایل مختلفی به جزیره زیبای قشم سفر کرده‌اند و حال قصد برگشت به پایتخت را دارند. برای شروع سفر هوایی از قشم به تهران کار سختی پیش رویتان نیست و شما می‌توانید با رزرو سریع و آسان بلیط هواپیما از یوتراوز با ما همسفر شوید.  

خرید بلیط هواپیما قشم تهران

اگر سرعت و راحتی سفر را به هر چیزی ترجیح می‌دهید، خرید بلیط هواپیما تهران می‌تواند بهترین گزینه برای سفرتان از قشم به تهران باشد.  برایی خرید بلیط هواپیما قشم به تهران کافیست پس از ورود به سامانه خرید بلیط هواپیما یوتراوز، مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع آن را انتخاب کنید تا لیستی از بلیط‌های موجود در تاریخ مورد نظر برای شما نمایش داده شود. همچنین می‌توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت‌های هواپیمایی، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر سریع و آسان لذت ببرید. 

قیمت بلیط هواپیما قشم تهران

اگر شما از آن دسته مسافرانی هستید که دوست دارید سفر مقرون‌به‌صرفه‌ای داشته باشید، خرید بلیط پرواز قشم به تهران از یوتراوز می‌تواند برای شما انتخاب خوب و به‌صرفه‌ای باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین نرخ بلیط هواپیما تهران، مبدأ، مقصد و تاریخ سفر را وارد کنید تا لیستی از پیشنهادات را به همراه قیمت بلیط‌ها دریافت ‌کنید. همچنین باید این نکته را مدنظر داشته باشید که قیمت بلیط پرواز قشم تهران به عوامل بسیاری وابسته است. برای مثال اینکه بلیط پرواز خود را از کدام ایرلاین خریداری می‌کنید یا اینکه چه امکانات و خدماتی‌ در طول سفر به مسافران ارائه می‌شود، بر قیمت بلیط هواپیما تأثیرگذار است. عوامل دیگری مثل طول مسیر، بازه زمانی خرید بلیط هواپیما (پیک و غیرپیک) و  بیزینسی یا اکونومی بودن بلیط از جمله عواملی‌اند که در قیمت‌گذاری بلیط هواپیما قشم تهران تاثیرگذارند. باید این نکته را بدانید که یوتراوز با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت بلیط‌ها، دستتان را در انتخاب ارزان‌ترین بلیط این مسیر باز می‌گذارد.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ قشم

بلیط هواپیما قشم تهران لحظه‌ آخری

اگر اهل مسافرت‌های هوایی باشید، احتمالاً با بلیط هواپیما لحظه آخری آشنایی دارید. در پروازهای لحظه آخری هر قدر که به زمان پرواز نزدیک می‌شوید، با‌توجه‌به این‌که در چه روزی از هفته یا سال قرار دارید، قیمت بلیط شما کاهش یا افزایش می‌یابد. پس خرید بلیط لحظه‌آخری یکی از گزینه‌هایی است که مسافران برای سفر اقتصادی و مقرون به صرفه به دنبال آن هستند. اگر در زمان‌های غیرپیک سفر قصد دارید بلیط هواپیما قشم تهران لحظه آخری را بخرید، امکان خرید بلیط هواپیما ارزان برای شما فراهم می‌شود. اما در برخی مواقع مثل ایام پیک سفر خرید بلیط لحظه آخری ریسک زیادی دارد، چراکه ممکن است بلیطی برای فروش در لحظات آخر باقی‌ نماند یا اینکه با افزایش قیمت بلیط مواجه شوید و برنامه‌های شما بهم بریزد. با یوتراوز می‌توانید بلیط آنلاین هواپیما ارزان لحظه آخری قشم تهران خود را به آسانی و با چند کلیک بخرید و شانس خود را برای خرید بلیط هواپیما ارزان افزایش دهید.

بلیط هواپیما چارتری قشم تهران

همانطور که ممکن است تا به حال در لیست پروازهای موجود مشاهده کرده باشید، برای خرید بلیط هواپیما، دو انتخاب بلیط چارتری و سیستمی برای مسافران وجود دارد. اگرچه انتظار می‌رود بلیط چارتر قشم تهران هزینه کمتری نسبت به بلیط سیستمی داشته باشید اما در اغلب موارد تفاوت قیمت کمی با بلیط سیستمی دارد؛ اما همین تفاوت قیمتی اندک هم موجب شده تا در عین حال خرید بلیط هواپیما قشم تهران چارتری طرفداران خود را داشته باشد. یوتراوز برای دسترسی آسان به بلیط چارتری، فیلتر نوع بلیط را در نظر گرفته است. شما می‌توانید در لیست پروازها گزینه نوع بلیط چارتری را انتخاب کنید، در این حالت بلیط‌های موجود برای شما تفکیک می‌شود و می‌توانید به سادگی پرواز چارتری خود را انتخاب کنید. شما می‌توانید علاوه‌بر اعمال فیلتر بلیط چارتری از فیلتر قیمت نیز استفاده کنید تا بهترین قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران برای شما نمایش داده شود و بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

نقشه شهر تهران

راهنمای خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت قشم تهران

اگر شرایط کاری شما به‌گونه‌ای است که باید مرتباً بین قشم و تهران در رفت‌وآمد باشید؛ اگر مدت زمان کوتاهی را برای سفر به تهران در نظر دارید؛ اگر دوست دارید وقتی که تصمیم به بازگشت از سفر می‌گیرید، مرتباً ساعت و هزینه‌ پروازهای برگشت را چک نکنید و اگر می‌خواهید زمان و هزینه پرواز بازگشت‌تان از ابتدا مشخص باشد و استرس زمان و هزینه سفر را نداشته باشید؛ بلیط رفت و برگشت قشم بهترین انتخاب برای شماست. برای خرید بلیط هواپیما قشم به تهران رفت ‌و برگشت از یوتراوز باید مراحل زیر را طی کنید. 

 1. در پنل ابتدای این صفحه، گزینه دوطرفه بودن پرواز را انتخاب کنید، 
 2. سپس مبدأ (شهر: قشم) و مقصد (شهر: تهران) را مشخص کنید، تاریخ رفت ‌و برگشت سفرتان را انتخاب کرده، تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند، وارد کنید. 
 3. در نهایت دکمه جست‌وجو را کلیک کنید تا لیستی از بلیط‌های رفت و برگشت به همراه قیمت برای شما نمایش داده شود.

در صورتی‌که اگر فراموش کردید به صورت هم‌زمان بلیط رفت‌ و برگشت سفر خود را خریداری کنید، جای نگرانی نیست. چون هر زمانی‌که سفرتان را به پایان رساندید و قصد بازگشت به قشم را داشتید تنها با چند کلیک ساده می‌توانید بلیط هواپیما تهران قشم را از یوتراوز خریداری کنید و راهی جزیره زیبای قشم شوید.

بهترین زمان سفر به تهران

سفر به تهران مانند دیگر شهرهای ایران در هر زمانی متقاضی خاص خودش را دارد. تهران در ایام نوروز دارای خلوت‌ترین روزهای سال است، زیرا بسیاری از ساکنین این شهر برای مسافرت به زادگاه خود یا شهرهای دیگر می‌روند. در نتیجه میزان آلودگی کمتر و شرایط آب‌وهوایی نیز بسیار مناسب است، بنابراین می‌توان گفت فصل بهار و مخصوصاً نیمه اول فروردین ماه بهترین زمان سفر به تهران است که بازدید از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری آن می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد.  

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تهران

اطلاعات مسیر هوایی قشم به تهران

فاصله هوایی قشم تا تهران با هواپیما  1082 کیلومتر است و مدت زمان پرواز قشم تهران به‌طور متوسط 1 ساعت و 30 دقیقه محاسبه شده است که در برخی شرایط باتوجه‌به نوع مسیر، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند. پروازهای قشم تهران در تمامی روزهای هفته برقرار هستند و شرکت‌های هواپیمایی گوناگونی خدمات پرواز این مسیر را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید با فیلتر کردن ایرلاین دلخواه تنها پروازهای قشم به تهران آن ایرلاین را مشاهده کنید. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های آتا، ایران ایر، زاگرس و قشم ایر برای مسافران این مسیر فراهم است.

نحوه استرداد بلیط هواپیما قشم تهران

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است شما از سفر خود منصرف شوید و نخواهید از بلیط هواپیمای خریداری شده استفاده کنید. جهت استرداد آنلاین بلیط هواپیما باید در نظر داشته باشید که نحوه استرداد بلیط‌های چارتری و سیستمی متفاوت است. بلیط‌های سیستمی به‌جز مواردی خاص، قابل استرداد هستند؛ و میزان درصد جریمه و بازگشت پول با‌توجه‌به ایرلاین صادرکننده بلیط، مدت زمان باقی‌مانده تا پرواز و کلاس نرخی بلیط هواپیما، متغیر است. اما پروازهای چارتری عموماً غیرقابل استرداد هستند ولی اگر بلیط چارتری هم خریده‌اید، استرداد آن بسته به قوانین شرکت چارترکننده متفاوت است. به‌طورکلی برای استرداد آنلاین بلیط هواپیما در یوتراوز می‌توانید از طریق حساب کاربری، مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما و تماس تلفنی با پشتیبانی یوتراوز1548بلیط هواپیما قشم تهران خود را کنسل کنید و وجه خود را پس بگیرید.

سوالات متداول
 • جریمه استرداد بلیط پرواز قشم تهران چقدر است؟
  برای جریمه استرداد بلیط هواپیما قشم به تهران نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. اما به‌صورت کلی برای اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط می‌توانید از قسمت «مشاهده جزئیات» روی بلیط آنلاین، قوانین و شرایط کنسلی بلیط را کلیک کرده و مطالعه کنید.
 • میزان بار مجاز و جریمه اضافه بار در پرواز قشم تهران چقدر است؟
  میزان بار مجاز پرواز قشم به تهران را می‌توانید از قسمت «مشاهده جزئیات» روی بلیط مشاهده کنید. اما به‌صورت کلی میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی برای هر مسافر تا 20 کیلوگرم و در پروازهای فرست کلاس و بیزینسی تا 30 کیلوگرم تعیین شده است. به‌طورکلی میزان جریمه به همراه داشتن هر کیلوگرم اضافه بار در هر سفر با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر برابر است.
 • آیا پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم تهران، امکان تغییر یا ویرایش اطلاعات وجود دارد؟
  امکان تغییر یا اصلاح اطلاعات در بلیط هواپیما، بسته به نوع بلیط متفاوت است. به‌طور کلی امکان اصلاح اطلاعات در بلیط‌های سیستمی وجود ندارد و در صورت نیاز به ویرایش باید بلیط خریداری شده کنسل شود و بلیط جدید خریداری شود. اما در مورد بلیط‌های چارتری به قوانین چارترکننده بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی یوتراوز (1548 ☎) تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند
 • پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم تهران در یوتراوز، چطور می‌توانم بلیط خود را مشاهده کنم؟
  بلیط هواپیما خریداری شده در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار دارد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • برای پرواز قشم تهران چه زمانی در فرودگاه حاضر باشیم؟
  برای سفرهای داخلی باید بین یک تا یک‌ونیم ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید تا اقدامات مربوط به پرواز را انجام دهید. توجه کنید که کانتر صدور کارت پرواز 30 الی 40 دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز