اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

اطلاعات ایرلاین تابان

ایرلاین تابان در سال 1385 آغاز به کار کرد و جزو جدید‌ترین ایرلاین‌ها در ایران به شمار می‌آید. ناوگان هواپیمایی تابان دارای 7 فروند هواپیما است. یک فروند بوئینگ RJ85-145، پنج فروند هواپیما MD-88 و یک ایرباس A310-304ناوگان هواپیمایی تابان را تشکیل می‌دهد.

ترمینال پروازهای تابان در فرودگاه مهرآباد تهران، ترمینال شماره 4 است.

خرید بلیط هواپیما ایرلاین تابان

برای خرید بلیط هواپیما از ایرلان تابان کافی است به سایت یوتراوز مراجعه کرده و با وارد کردن مبدا و مقصد و زمان سفر خود، لیستی از بلیط‌های موجود تابان را، مشاهده کنید و می‌توانید نسبت به رزرو پرواز داخلی یا خارجی تابان اقدام کنید. همچنین اگر به هر دلیلی سفر شما کنسل شده و قصد استرداد بلیط هواپیما تابان را دارید به‌راحتی می‌توانید وارد پروفایل خود در سایت یوتراوز شده و بلیط خریداری شده را انتخاب و نسبت به استرداد آن اقدام کنید. همچنین برای اطلاع از جریمه کنسلی بلیط تابان باید به جزییات درج شده روی بلیط توجه کنید و در صورتی که سوالی در خصوص رزرو و یا استرداد بلیط هواپیمای خود دارید، تنها کافی است به شماره 1548 که شماره پشتیبانی سایت یوتراوز است تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید.

همچینین امکان رزرو هتل در سایت یوتراوز فراهم شده است تا به همراه خرید بلیط هواپیما، هتل خود را نیز رزرو و از سفری آسوده لذت ببرید. 

قیمت بلیط هواپیما تابان

هواپیمای تابان در مسیرهای مختلف پروازهای متعددی دارد که قیمت این بلیط‌ها به طول مسیر و خدمات ارائه شده وابسته و متغیر است. برای خرید بلیط ارزان از تابان کافی است به بررسی بلیط‌های ارزان این ایرلاین، در سایت یوتراوز بپردازید. همچنین گاهی بلیط‌های چارتری و لحظه آخری از بلیط‌های سیستمی ارزان تر هستند و ممکن است برای شما گزینه بهتری باشند. در هنگام رزرو بلیط، حتما به قوانین و مقرات استرداد آن دقت داشته باشید زیرا در اکثر پروازهای چارتر امکان کنسلی بلیط هواپیما خریداری شده وجود ندارد.

هواپیمایی تابان
هواپیمایی تابان ایر
مهم ترین مقاصد داخلی و خارجی تابان
مسیرهای هوایی تابان
مسیرهای هوایی

ایرلاین تابان مسیرهای داخلی و خارجی زیادی را پوشش می دهد. مهم‌ترین مسیرهای داخلی این ایرلاین در داخل از کشور شهرهای اهواز، اصفهان، کیش، مشهد، رشت، شیراز، تبریز، تهران، یزد، و زاهدان است و امکان رزرو بلیط هواپیما تابان در کلاس اکونومی برای این شهر‌ها و برخی از شهرهای دیگر وجود دارد. در پروازهای خارجی تابان بلیط هواپیما برای شهرهای نجف، بغداد، لاهور، مسکو، استانبول، تفلیس، ایروان و مسقط وجود دارد. 

ممکن است برخی از مسیرهای هواپیمایی تابان همیشگی نباشد. زیرا عوامل زیادی بر روی برنامه پروازی ایرلاین‌ها تاثیرگزار است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از وجود هواپیمایی تابان در مسیر مورد نظر خود با پشتیبانی سایت به شماره 1548 در تماس باشید.

سوالات متداول
 • هواپیمایی تابان ترمینال چند است؟
  ترمینال پروازهای تابان در فرودگاه مهرآباد تهران، ترمینال شماره 4 است.
 • تابان چه کلاس‌های پروازی دارد؟
  تنها کلاس پروازی تابان، کلاس اکونومی است.
 • استرداد بلیط هواپیما تابان چگونه است؟
  قوانین استرداد بلیط در قسمت جزئیات آن قید می‌شود و برای استرداد آنلاین کافی است به پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کرده و یا با شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید.
 • بار مجاز ایرلاین تابان چقدر است؟
  بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی تابان 30 کیلوگرم است و مسافران می‌توانند یک ساک دستی به وزن حداکثر 5 کیلوگرم با خود به درون کابین پرواز ببرند.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#