#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی تابان

شرکت هواپیمایی تابان در سال 1384 از شرکت هواپیمایی ایران کسب مجوز و در سال 1385 پروازهای خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی تابان ایر در مشهد است و قطب های اصلی آن، فرودگاه هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران و فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان است. هواپیمایی تابان مقاصد داخلی شهرهای تهران، شیراز، مشهد، کیش، قشم، اهواز و مقاصد خارجی عراق، عمان، پاکستان، روسیه، ارمنستان، ترکیه و گرجستان را پوشش می‌دهد. ناوگان تابان ایر دارای 7 فروند هواپیما است. یک فروند بوئینگ RJ85-145، پنج فروند هواپیما MD-88 و یک ایرباس A310-304 ناوگان هواپیمایی تابان را تشکیل می‌دهد.
 
ترمینال پروازهای تابان در فرودگاه مهرآباد تهران، ترمینال شماره 4 است.

خرید بلیط هواپیما تابان

خرید بلیط هواپیما تابان را می‌توانید به سادگی با وارد کردن مقصد و تاریخ رفت و برگشت سفر در قسمت جستجو یوتراوز انجام دهید. بعد از وارد کردن اطلاعات، یوتراوز به شما لیست پیشنهادی از بلیط های پروازی مبدا و مقصد نمایش می‌دهد. بلیط هواپیمایی تابان خود را با توجه به قیمت، زمان حرکت، نوع پرواز و … انتخاب و خریداری کنید.
امکان استعلام بلیط هواپیما تابان با کد ملی برای بلیط های سیستمی مشکلی ندارد. شما می‌توانید برای استعلام بلیط هواپیما تابان به صفحه این هواپیمایی یا سایت هواپیمایی کشور مراجعه کنید، گزینه اعتبارسنجی بلیط را انتخاب و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. به این شکل می‌توانید استعلام بلیط هواپیما تابان خود را داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما تابان

هواپیمایی تابان در مسیرهای مختلف پروازهای متعددی دارد؛ قیمت بلیط هواپیما تابان با توجه به طول مسیر و خدمات متغیر است. برای خرید بلیط ارزان از تابان کافی است در قسمت جستجو یوتراوز اطلاعات سفر خود را وارد کنید، بعد از نمایش لیست پیشنهادی، فیلتر قیمت را با توجه به محدوده قیمتی موردنظر خود تنظیم کنید. یوتراوز لیست پروازهای تابان را با توجه به محدوده قیمتی شما مرتب می‌کند و به شما نشان می‌دهد. همچنین گاهی بلیط‌های چارتری و لحظه آخری از بلیط‌های سیستمی ارزان تر هستند و ممکن است برای شما گزینه بهتری باشند. در هنگام رزرو بلیط، حتما به قوانین و مقرات استرداد آن دقت داشته باشید زیرا در اکثر پروازهای چارتر امکان کنسلی بلیط هواپیما خریداری شده وجود ندارد.

استرداد بلیط هواپیما تابان

استرداد بلیط هواپیما تابان به اندازه خرید آن کار ساده ای است و به صورت آنلاین انجام می‌شود. برای کنسلی بلیط هواپیما، وارد پروفایل یوتراوز خود شوید، در قسمتی که بلیط خریداری شده به شما نمایش داده می‌شود، امکان استرداد بلیط هواپیما وجود دارد. بعد از استرداد بلیط مبلغ پرداختی سریعا به حساب شما برمی‌گردد. در نظر داشته باشید تابان، مانند سایر هواپیمایی‌های کشور قوانین استرداد خود را دارد.  برای اطلاع از جریمه کنسلی بلیط تابان باید به جزییات درج شده روی بلیط توجه کنید و در صورتی که سوالی در خصوص رزرو و یا استرداد بلیط هواپیمای خود دارید، تنها کافی است به شماره 1548 که شماره پشتیبانی سایت یوتراوز است تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. همچنین امکان رزرو هتل در سایت یوتراوز فراهم شده است تا به همراه خرید بلیط هواپیما، هتل خود را نیز رزرو و از سفری آسوده لذت ببرید.

هواپیمایی تابان
مهم ترین مقاصد داخلی و خارجی تابان
مسیرهای هوایی تابان

ایرلاین تابان مسیرهای داخلی و خارجی زیادی را پوشش می دهد. مهم‌ترین مسیرهای داخلی این ایرلاین در داخل از کشور شهرهای اهواز، اصفهان، کیش، مشهد، رشت، شیراز، تبریز، تهران، یزد، و زاهدان است و امکان رزرو بلیط هواپیما تابان در کلاس اکونومی برای این شهر‌ها و برخی از شهرهای دیگر وجود دارد. در پروازهای خارجی تابان بلیط هواپیما برای شهرهای نجف، بغداد، لاهور، مسکو، استانبول، تفلیس، ایروان و مسقط وجود دارد. 

ممکن است برخی از مسیرهای هواپیمایی تابان همیشگی نباشد. زیرا عوامل زیادی بر روی برنامه پروازی ایرلاین‌ها تاثیرگزار است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از وجود هواپیمایی تابان در مسیر مورد نظر خود با پشتیبانی سایت به شماره 1548 در تماس باشید.

سوالات متداول
 • هواپیمایی تابان ترمینال چند است؟
  ترمینال پروازهای تابان در فرودگاه مهرآباد تهران، ترمینال شماره 4 است.
 • تابان چه کلاس‌های پروازی دارد؟
  تنها کلاس پروازی تابان، کلاس اکونومی است.
 • استرداد بلیط هواپیما تابان چگونه است؟
  قوانین استرداد بلیط در قسمت جزئیات آن قید می‌شود و برای استرداد آنلاین کافی است به پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کرده و یا با شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید.
 • بار مجاز ایرلاین تابان چقدر است؟
  بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی تابان 30 کیلوگرم است و مسافران می‌توانند یک ساک دستی به وزن حداکثر 5 کیلوگرم با خود به درون کابین پرواز ببرند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز