........
برای اطمینان از عدم ابطال پرواز ها، لطفا قبل از حرکت ، وبسایت فرودگاه های کشور را بررسی کنید یا با 199 تماس حاصل فرمایید.
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران به مسقط

اگر به دنبال آن هستید تا از تهران به مسقط سفر کنید، می‌توانید بهترین و به صرفه‌ترین بلیط‌ هواپیما تهران به مسقط را در یوتراوز خریداری کنید. برای خرید بلیط مورد نظر خود کافی است تا بلیط مورد نظر خود را جستجو کنید و با جستجو بلیط، لیستی از بلیط‌های پیشنهادی پرواز تهران به مسقط برای شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید بر اساس آن لیست بلیط خود را انتخاب کرده و پس از انتخاب بلیط مورد نظر خود آن را به صورت اینترنتی رزرو کنید.
علاوه بر مسیر تهران به مسقط، یوتراوز امکان خرید بلیط هواپیما خارجی در سایر مسیرها را نیز فراهم کرده است. همچنین در صورتی که در هر مرحله از خریدتان نیاز به راهنمایی داشته باشید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس گرفته و توسط پشتیبانان ما در یوتراوز که 24 ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما حاضر هستند، راهنمایی شوید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

نقشه شهر مسقط

خرید بلیط چارتر و سیستمی پرواز تهران به مسقط

با خرید از یوتراوز می‌توانید بلیط پرواز تهران به مسقط خود را به صورت چارتر و یا سیستمی خریداری کنید. برای خرید بلیط چارتر یا سیستمی نیاز است تا هنگام نمایش لیست بلیط‌های پیشنهادی پرواز تهران به مسقط که در کنار آ‌ن‌ها نوع بلیط از نظر چارتر و سیستمی مشخص شده است، بلیط خود را انتخاب کرده و پس از طی کردن مراحل خرید و وارد کردن مشخصات و موارد مورد نیاز پرواز تهران به مسقط مورد نظر خود را خریداری کنید. معمولا بلیط‌های چارتری و لحظه آخری جزو بلیط‌های ارزان هستند.

همچنین می‌توانید بلیط هواپیما تهران به مسقط خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید. برای خرید بلیط مورد نظرتان نیاز است تا هنگام جستجو بلیط گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه تمامی بلیط‌های پرواز تهران به مسقط برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید از میان بلیط‌های نمایش داده شده بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد مسقط
سوالات متداول
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیما تهران به مسقط به صورت غیرحضوری وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران به مسقط خود را به صورت غیرحضوری استرداد کنید. البته توجه داشته باشید که با استرداد بلیط مبلغی به عنوان جریمه کنسلی از شما کسر خواهد شد.
 • برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران به مسقط از یوتراوز به چه مدارکی نیاز داریم؟
  برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران به مسقط از یوتراوز به شماره پاسپورت، نام و نام خانوادگی بر اساس پاسپورت، رمز دوم کارت بانکی برای پرداخت هزینه بلیط، شماره تماس و ایمیل نیاز خواهید داشت.
 • چرا برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به ایمیل نیاز داریم؟
  ثبت ایمیل برای خرید بلیط به این منظور است که پس از خریدتان، بلیط خریداری شده شما به ایمیل‌تان ارسال شود. با ارسال بلیط به ایمیل این امکان را خواهید داشت تا بلیط خود را پرینت بگیرید.
 • مدت زمان پرواز تهران به مسقط به چه عواملی بستگی دارد؟
  معمولاً نه تنها مدت زمان پرواز تهران به مسقط بلکه به طور کلی مدت زمان پروازها به عواملی همچون نوع پرواز، شرایط آب‌وهوایی، تأخیر در پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز بستگی دارد.
 • هزینه پرواز تهران به مسقط چقدر است؟
  پرواز تهران به مسقط به طور حدودی بین 5 تا 8 میلیون تومان قیمت دارد. این نرخ با توجه به نوع پرواز و ایرلاین‌ ارائه‌دهنده پرواز و همچنین زمان پرواز مشخص می‌شود.
 • مسافت هوایی بین تهران تا مسقط چقدر است؟
  مسافت هوایی بین تهران تا مسقط به طور حدودی 1484 کیلومتر یا 922 مایل است و این مسافت به طور حدودی 2 ساعت و 15 دقیقه زمان می‌برد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز