اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد

از جمله بهترین راه‌های سفر از اصفهان به مشهد خرید بلیط هواپیما است. یوتراوز ارزان‌ترین بلیط‌های پرواز را به شما ارائه می‌دهد؛ شما می‌توانید با خیالی آسوده بلیط هواپیما اصفهان به مشهد خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید و از جاهای دیدنی مشهد بازدید کنید. برای افزایش امنیت سفر خود پیشنهادی می‌کنیم بلیط هواپیما رفت و برگشت خریداری کنید. برای اطلاع قیمت بلیط هواپیما از اصفهان به مشهد و جزئیات پروازها، تاریخ رفت و برگشت خود را در قسمت جستجو وارد کنید. لیست پیشنهادی یوتراوز به شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید با بررسی قیمت، بلیط اصفهان به مشهد مورد نظر خود را خرید کنید. 

اگر در هر مرحله از خرید بلیط پرواز اصفهان به مشهد و استرداد بلیط هواپیما خود نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس بگیرید و توسط پشتیبانان ما در یوتراوز راهنمایی شوید. پیشنهاد می‌کنیم راهنمای سفر به مشهد را بخوانید!

نقشه شهر مشهد

خرید بلیط چارتر و لحظه آخری اصفهان مشهد

برای خرید بلیط لحظه آخری پرواز اصفهان به مشهد، می‌توانید پس از درج زمان و تاریخ مورد نظر بلیط خود را خریداری کنید. بلیط لحظه آخری برای افرادی به کار می‌آید که بدون برنامه قبلی راهی سفر می‌شوند. خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد در لحظات آخر کار ساده‌ای نیست اما یوتراوز این امکان را برای شما فراهم کرده است. علاوه بر بلیط لحظه آخری، بلیط اصفهان مشهد چارتر در لیست بلیط های ارزان قیمت وجود دارد. برای خرید بلیط چارتری، در لیست پیشنهادی اصفهان مشهد، فیلتر نوع پرواز (چارتری و سیستمی) را فعال کنید. بلیط چارتر اصفهان مشهد به شما نمایش داده می‌شود، می‌توانید بلیط مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین راه برای داشتن سفری امن و آسان رزرو آنلاین محل اقامت است. بعد از خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد و مشخص شدن تاریخ دقیق حرکت، در هتل ضیافت الزهرا مشهد به صورت اینترنتی اتاق رزرو کنید و زمان رسیدن به شهر مشهد، اتاق شما برای اسکان و استراحت آماده تحویل است.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط هواپیما اصفهان به مشهد چقدر است؟
  بلیط هواپیما اصفهان به مشهد به طور میانگین حدود 600 تا 800 هزار تومان قیمت دارد و این قیمت با توجه به نوع پرواز و زمان پرواز متغیر است.
 • مدت زمان پرواز اصفهان به مشهد چقدر است؟
  پرواز اصفهان به مشهد در حالت عادی و بدون در نظر گرفتن شرایط جوی و تأخیر در پرواز حدود یک ساعت و 35 دقیقه تا یک ساعت 45 دقیقه زمان می‌برد.
 • آیا امکان خرید بلیط چارتر و سیستمی از یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و می‌توانید بلیط چارتر و سیستمی پرواز اصفهان به مشهد را به آسانی از یوتراوز خریداری کنید. برای این کار قرار نیست کار سختی انجام دهید. چرا که تمامی بلیط‌های سیستمی و چارتر پرواز اصفهان به مشهد در لیست بلیط‌های پیشنهادی برای شما نمایش داده می‌شود.
 • پرواز اصفهان به مشهد از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  تمامی پروازهای اصفهان به مشهد از فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان واقع در شمال شرق این شهر انجام می‌شود. این فرودگاه به طور تقریبی 26 کیلومتر از مرکز شهر اصفهان فاصله دارد و برای دسترسی به آن باید مسیری در حدود 30 دقیقه را طی کنید.
 • آیا می‌توان به صورت غیرحضوری پرواز اصفهان به مشهد را در یوتراوز استرداد کرد؟
  بله این امکان وجود دارد و می‌توانید پرواز اصفهان به مشهد خود را به صورت غیرحضوری استرداد کنید. البته در استرداد بلیط هواپیما باید توجه داشته باشید که مبلغی به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد. نرخ این جریمه با توجه به نوع پرواز، زمان کنسلی و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز متفاوت است.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#