........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تهران ارومیه

شهر ارومیه غربی‌ترین شهر در میان مراکز استان است که پروازهای متعددی از نقاط مختلف ایران به آن انجام می‌شود. جاذبه‌های گردشگری ارومیه مسافران زیادی را به خود جذب می‌کند و مسیر پرواز تهران به ارومیه از پرترددترین مسیرهای پروازی است. افراد بسیاری با خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران ارومیه و به قصد گردش به این شهر زیبا سفر می‌کنند. برای خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه در قسمت جستجو، تاریخ رفت و برگشت خود را وارد کنید، یوتراوز، لیست پیشنهادی از پروازهای موجود و اطلاعات کامل بلیط تهران ارومیه از جمله قیمت بلیط، نوع پرواز، شرکت هواپیمایی و زمان حرکت به شما نمایش می‌دهد. شما می‌توانید با بررسی جزئیات، بلیط‌ هواپیما تهران ارومیه مورد نظر خود را انتخاب کنید. یوتراوز علاوه بر  خرید بلیط هواپیما، امکان رزرو هتل و خرید بلیط قطار آنلاین را برای مسافران فراهم کرده‌است. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه قطار و هتل لیست پیشنهادی یوتراوز را دریافت کنید و از خدمات آن استفاده کنید. 

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران ارومیه

ارزانترین بلیط هواپیما تهران ارومیه را می‌توانید در لیست پروازهای لحظه آخری پیدا کنید. وقتی بدون برنامه قبلی ناچار به سفر می‌شوید، خرید بلیط هواپیما اولین چیزی ست که شما را نگران می‌کند. در شرایطی که چند ساعت بیشتر به زمان پرواز باقیمانده و هنوز امکان خرید بلیط هواپیما وجود دارد، می‌توانید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به ارومیه را خریداری کنید. خرید بلیط لحظه آخری هواپیما مراحل پیچیده‌ای ندارد و با مشخص کردن زمان سفر، می‌توانید پروازهای لحظه آخری را مشاهده و بلیط مناسب خود را خریداری کنید.  

نقشه شهر ارومیه

خرید بلیط رفت و برگشت پرواز تهران به ارومیه

یوتراوز انواع بلیط‌های رفت و برگشت مسیر پرواز تهران به ارومیه را در اختیار شما قرار داده است. اگر می‌خواهید برای مدت مشخصی در ارومیه اقامت داشته باشید و به تهران برگردید، می‌توانید بهترین پروازهای پیشنهادی برای بلیط رفت هواپیما تهران به ارومیه و مسیر برگشت پرواز ارومیه تهران را مشاهده کنید. برای خرید بلیط رفت و برگشت، در قسمت جستجو، گزینه دوطرفه را فعال کنید تا بلیط رفت و برگشت به صورت تفکیک شده به شما نمایش داده شود. می‌توانید بعد از بررسی بلیط‌ها در لیست پروازهای رفت و برگشت، بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید. راه دوم برای خرید بلیط هواپیما در مسیر بازگشت، مراجعه به صفحه اختصاصی پروازهای ارومیه تهران است. اگر سفر شما به هر دلیلی کنسل شد، برای اطلاع از قوانین و مقررات کنسلی به صفحه استرداد بلیط هواپیما سایت یوتراوز مراجعه و بدون نگرانی بلیط خود را کنسل کنید.

بلیط چارتری تهران ارومیه

اگرچه انتظار می‌رود بلیط هواپیما چارتر ارزان‌تر از نوع پرواز سیستمی و حتی بلیط لحظه آخری باشد، با مقایسه ساده قیمت‌ بلیط‌ها در لیست پیشنهادی یوتراوز، متوجه می‌شوید، بلیط هواپیما تهران ارومیه چارتر تفاوت قیمتی چندانی با نوع سیستمی آن ندارد. برای خرید بلیط تهران ارومیه چارتری می‌توانید در لیست پروازها فیلتر نوع پرواز را فعال کنید. در اینصورت یوتراوز بلیط‌های چارتر را به صورت تفکیک شده برای شما مرتب‌سازی می‌کند. به این شکل شما نیازی به جستجو طولانی ندارید و به راحتی می‌توانید بلیط چارتری تهران ارومیه خود را خریداری کنید.  

پرترددترین مسیر پروازی به مقصد ارومیه

قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه

برای مسافران زیادی مبلغ بلیط هواپیما تهران ارومیه از گزینه‌های مهم در انتخاب بلیط است. برای مشاهده هزینه بلیط هواپیما تهران ارومیه وارد لیست پروازهای یوتراوز شوید. فیلتر قیمت در گوشه سمت راست لیست پیشنهادی قرار گرفته‌است و شما می‌توانید به راحتی محدوده قیمتی بلیط دلخواه خود را مشخص کنید. یوتراوز با توجه به محدوده قیمتی شما، بلیط‌های هواپیما تهران ارومیه را از ارزان‌ترین تا گرانترین قیمت مرتب‌سازی می‌کند. با مقایسه ساده قیمت بلیط‌ها و جزئیات پرواز می‌توانید بلیط خود را انتخاب و خریداری کنید.

سوالات متداول
 • پرواز تهران به ارومیه چقدر طول می‌کشد؟
  پرواز تهران به ارومیه معمولاً بین یک ساعت و 15 دقیقه تا یک ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد و این مدت زمان ممکن است به واسطه شرایط آب‌وهوایی و تأخیر در پروازها با تغییراتی همراه شود.
 • پرواز تهران به ارومیه در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  معمولاً پرواز تهران به ارومیه در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. البته با قید این نکته که ممکن است در طول هفته یک تا نهایتاً سه روز به پروازهای تهران به ارومیه اختصاص پیدا کند.
 • مدارک مورد نیاز برای حضور در فرودگاه چیست؟
  برای حضور در فرودگاه همراه داشتن مدارکی همچون بلیط سفر (چه عکس و چه چاپی) به همراه کارت شناسایی معتبر مدارکی هستند که نیاز است تا هنگام حضور در فرودگاه همراه خود داشته باشید.
 • بهترین زمان خرید بلیط پرواز تهران به ارومیه چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران به ارومیه حوالی صبح است. چرا که در این زمان با خرید بلیط هواپیما تهران به ارومیه، فرصت بیشتری خواهید داشت تا پس از رسیدن به ارومیه کمی استراحت کنید و حتی ساعاتی را در این شهر زیبا قدم بزنید.
 • بهترین فصل‌ها برای سفر به ارومیه چه فصولی است؟
  معمولاً فصل بهار و پاییز از نظر آب‌وهوایی بهترین فصول برای سفر به ارومیه هستند. در واقع در این دو فصل علاوه بر آب‌وهوای خوب شاهد طبیعتی زیبا و جذاب خواهید بود.
 • فوق‌العاده‌ترین مکان‌های دیدنی ارومیه چه نام دارند؟
  شهر ارومیه پر از زیبایی‌ها و مکان‌های دیدنی فوق‌العاده‌ای است که تعدادی از آن‌ها عبارتند از: تفرجگاه بند، پارک جنگلی شیخ تپه، آبشار شملکان، کلیسای سیر، دریاچه ارومیه، قلعه کاظم داشی، دریاچه مارمیشو و بازار تاریخی ارومیه.
 • بهترین مراکز اقامتی ارومیه چه نام دارند؟
  مراکز اقامتی و هتل‌هایی همچون هتل آنا، هتل پارک، هتل ساحل، هتل آریا و هتل جهانگردی از جمله بهترین مراکز اقامتی ارومیه هستند که در میان آن‌ها قیمت هتل آنا با توجه به امکانات ویژه‌ای که دارد، از سایر هتل‌ها و مراکز اقامتی ارومیه بالاتر است.
 • بهترین مراکز خرید ارومیه چه نام دارند؟
  در میان مراکز خرید متعدد و مختلفی که در شهر ارومیه وجود دارد، مراکز خریدی همچون مجتمع بزرگ تجاری کیف و کفش رضا، بازار خیابان آهندوست ارومیه، پاساژ تندیس ارومیه، پاساژ پاکو و بازار خیام جنوبی از جمله بهترین مراکز خرید ارومیه هستند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز