#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش به اصفهان در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
latest info
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز کیش به اصفهان در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های کیش ایر کیش به اصفهان7 پرواز در هفته
#
جمعه22 تير1 پرواز
شنبه23 تير1 پرواز
يکشنبه24 تير1 پرواز
دوشنبه25 تير1 پرواز
سه شنبه26 تير1 پرواز
چهارشنبه27 تير1 پرواز
پنجشنبه28 تير1 پرواز
#
پرواز های آتا کیش به اصفهان2 پرواز در هفته
#
جمعه22 تير1 پرواز
شنبه23 تير-
يکشنبه24 تير-
دوشنبه25 تير-
سه شنبه26 تير1 پرواز
چهارشنبه27 تير-
پنجشنبه28 تير-
#
پرواز های زاگرس کیش به اصفهان1 پرواز در هفته
#
جمعه22 تير1 پرواز
شنبه23 تير-
يکشنبه24 تير-
دوشنبه25 تير-
سه شنبه26 تير-
چهارشنبه27 تير-
پنجشنبه28 تير-

تاخیر و کنسلی پرواز کیش به اصفهان در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر کیش ایر
  5%
 • کمترین کنسلی کیش ایر
  3%

خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان سریع‌ترین راه سفر به شهر زیبای اصفهان را برای شما مهیا می‌کند. کیش و اصفهان هر دو از شهرهای توریستی مهم در کشورمان به‌حساب می‌آیند که سالانه سفرهای هوایی زیادی نیز بین این دو شهر انجام می‌شود. اگر بلیط هواپیما کیش به اصفهان خود را از یوتراوز خریداری کنید در کنار راحتی، می‌توانید ارزانترین بلیط را برای خود و همسفرانتان خریداری کنید. در ادامه شما را راهنمایی می‌کنیم تا با خرید بلیط هواپیما از سامانه یکپارچه یوتراوز برای این سفر داخلی آماده شوید.

خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان

شما در یوتراوز می‌توانید با هر بودجه‌ای و در هر زمانی، دقیق‌ترین جست‌وجو و انتخاب بلیط هواپیما را داشته باشید. مراحل کوتاه و آسان خرید اینترنتی بلیط هواپیما از یوتراوز با وارد کردن مبدأ و مقصد و تاریخ سفر آغاز می‌شود و با چند کلیک به مرحله پرداخت و دریافت بلیط هواپیما ختم می‌شود تا بدون صرف وقت و هزینه برای خرید حضوری بلیط هواپیما در دنیای پرمشغله‌ی امروز، خدمتی در جهت سفر آسان و ارزان باشد. در سیستم خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش اصفهان از یوتراوز می‌توانید در تاریخ دلخواه‌تان تنها با یک جست‌وجوی ساده، تعداد پروازها و قیمت آن‌ها را ببینید و سپس با استفاده از فیلترها، ایرلاین، نوع بلیط (چارتری یا سیستمی) و امکانات پرواز را بسنجید و از میان ده‌ها گزینه‌ موجود، بهترین بلیط هواپیما کیش اصفهان را برای سفرتان انتخاب کنید. مقایسه همه‌جانبه بلیط در روزهای مختلف و ایرلاین‌ها و کلاس‌های مختلف در یوتراوز به شما کمک می‌کند مقرون‌به‌صرفه‌ترین و بهترین بلیط را خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان

هزینه بلیط هواپیما اصفهان در تصمیم‌گیری و بودجه‌بندی مسافرانی که می‌خواهند به اصفهان سفر هوایی داشته باشند، نقش بسیار پررنگی دارد. اگر قصد دارید در ایام تعطیلات نوروز از کیش به اصفهان سفر کنید، ممکن است به دلیل افزایش تقاضای بلیط هواپیما در این مسیر با افرایش قیمت روبه‌رو باشید. اما چنانچه بخواهید در مواقعی از سال مثل روزهای میانی هفته، ایام غیرپیک سفر و فصل‌های کم‌مسافر سال به اصفهان سفر کنید؛ از آن‌جایی‌که تعداد متقاضیان برای خرید بلیط در این مسیر کمتر می‌شوند، قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان نیز کاهش می‌یابد. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان در یوتراوز کافیست از ابتدای همین صفحه از سایت اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید تا در لحظه لیستی از بلیط‌های هواپیما اصفهان به همراه قیمت‌ها و جزئیات بلیط برایتان نمایش داده شود. یوتراوز بروزترین و ارزان‌ترین نرخ‌های بلیط هواپیما را به دلیل دسترسی مستقیم به آخرین نرخ پروازهای کلیه‌ی خطوط هوایی، در اختیارتان می‌گذارد. ضمن اینکه ابزارهایی مثل باکس قیمتی و فیلتر مرتب‌سازی براساس قیمت شما را در پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان کمک خواهند کرد. همچنین تیم پشتیبانی یوتراوز در تمام روزهای هفته و 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی تماس‌های شما هستند تا در هر مرحله از خرید اگر با مشکل یا سوالی مواجه شدید، شما را راهنمایی کنند.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ کیش

بلیط رفت و برگشت کیش اصفهان

خرید بلیط کیش اصفهان رفت و برگشت کمک می‌کند، با اطمینان خاطر سفر کنید و در طول سفر به دنبال بلیط برگشت نباشید. برای خرید بلیط و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما کیش رفت و برگشت ابتدا باید در ابتدای این صفحه گزینه دوطرفه بودن پرواز را بززنید. سپس مبدأ و مقصدتان را مشخص کرده و پس از آن تاریخ رفت‌وبرگشت سفرتان را انتخاب کنید. حال تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند، وارد کنید و در نهایت دکمه جست‌وجو را بزنید. پس از طی کردن مراحل ذکر شده لیست پروازها به صورت بلیط‌های رفت کیش اصفهان و بلیط‌ هواپیما اصفهان کیش در دو لیست مجزا به شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید با بررسی اطلاعات پرواز در هر دو لیست بلیط کیش اصفهان رفت و برگشت خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب بلیط‌، قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان رفت و برگشت به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید با پرداخت هزینه خرید خود را نهایی کنید.

نقشه شهر اصفهان

بلیط چارتری کیش اصفهان

خرید بلیط هواپیما چارتر کیش اصفهان همیشه طرفداران خود را دارد و معمولا افراد زیاد به‌خاطر صرفه‌جویی در هزینه‌های خود ترجیح می‌دهند این نوع بلیط را خریداری کنند. برای دیدن پروازهای چارتری کیش اصفهان، باید در صفحه لیست پروازها فیلتر نوع پرواز را اعمال کنیدتا تمامی بلیط‌های چارتری به شما نمایش داده ‌شود. برای بلیط هواپیما کیش اصفهان ارزان می‌توانید فیلتر نوع پرواز و قیمت را همزمان فعال کنید تا لیست پروازهای کیش به اصفهان از کمترین قیمت تا بیشترین هزینه برای شما مرتب سازی شود و انتخاب بلیط را برای شما ساده‌تر ‌کند. قیمت بلیط چارتر اصفهان باتوجه‌به تعداد متقاضیان برای خرید بلیط هواپیما، بازه زمانی پرواز (ایام پیک سفر یا غیرپیک) و تعداد صندلی‌های خالی هواپیما کاهش یا افزایش دارد اما در اغلب مواقع کمتر از بلیط‌های سیستمی به فروش می‌رسد. البته در برخی شرایط هم با‌توجه‌‌به ایام تعطیلات نوروز که تعداد متقاضیان خرید بلیط چارتر کیش اصفهان افزایش می‌یابد، قیمت بلیط چارتر این مسیر حتی گران‌تر از بلیط سیستمی آن فروخته می‌شود. 

بلیط کیش اصفهان لحظه آخری

اگر می‌خواهید بلیط ارزان هواپیما از کیش به اصفهان خریداری کنید نگاهی به بلیط هواپیما لحظه آخری بیندازید. افرادی که ناگهانی و بدون برنامه قبلی ناچار به سفر می‌شوند، شانس بیشتری برای استفاده از بلیط لحظه آخری کیش اصفهان دارند. این نوع بلیطها در آخرین ساعات قبل از پرواز به فروش می‌رسند و تنها در برخی مواقع نرخ کمتری نسبت به بلیط‌های سیستمی دارند. پس چنانچه قصد سفر دسته‌جمعی و در ایام پیک سفر را به اصفهان دارید پیشنهاد می‌کنیم خرید بلیط پرواز اصفهان خود را به آخرین لحظات موکول نکنید و هم‌اکنون بلیط پروازتان را از یوتراوز بخرید. 

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد اصفهان

اطلاعات مسیر هوایی کیش اصفهان

فاصله هوایی کیش تا اصفهان با هواپیما 720 کیلومتر است و شما پس از گذشت  1 ساعت و 20 دقیقه به اصفهان می‌رسید. تمامی پروازهای کیش اصفهان از فرودگاه بین المللی کیش (KIH) به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان (IFN) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. در حال حاضر امکان خرید بلیط کیش اصفهان هواپیمایی ایران ایر، بلیط هواپیما کیش اصفهان آتا، بلیط پرواز کیش اصفهان معراج ایر، بلیط هواپیما کیش به اصفهان زاگرس، بلیط کیش به اصفهان هواپیمایی فلای پرشیا و پرواز کیش به اصفهان هواپیمایی کیش ایر برای مسافرین فراهم است. همچنین پروازهای کیش اصفهان تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

بهترین زمان سفر به اصفهان

 همانطور که می‌دانید اصفهان یکی از توریست‌پذیرترین شهرهای ایران است که نه فقط ایرانیان، بلکه از کل جهان برای گردشگری راهی این شهر تاریخی می‌شوند. بهترین زمان سفر به اصفهان از نظر آب‌وهوا و زیبایی‌های شهر، از اوایل فروردین ماه تا اواخر اردیبهشت و از اواخر شهریور تا پایان مهرماه است که در این بازه زمانی مطلوب‌ترین شرایط آب‌وهوایی را در شهر نصف جهان تجربه خواهید کرد. اما اگر دوست دارید زمانی به این شهر سفر کنید که اصفهان خلوت‌تر باشد و سفر مقرون‌به‌صرفه‌ای داشته باشید می‌توانید در فصل تابستان و پاییز به این شهر سفر کنید تا گردشگران کمتری در اصفهان حضور داشته باشند و از تخفیفات مراکز اقامتی و گردشگری هم بهره‌مند شوید.

نحوه کنسلی و استرداد آنلاین بلیط هواپیما کیش اصفهان

اگر به‌هردلیلی تمایل داشتید بلیط هواپیما کیش اصفهان خود را کنسل کنید، تنها با چند کلیک ساده قادر به استرداد بلیط خود هستید. بدین منظور بهتر است صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما را در یوتراوز مطالعه کرده و از قوانین کنسلی بلیط هواپیما آگاه شوید. ضمناً به خاطر داشته باشید پس از کنسلی بلیط‌ پروازتان، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت. جهت اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط هواپیما لازم است بدانید قوانین استرداد بلیط هواپیما و میزان جریمه کنسلی از سمت شرکت‌های هواپیمایی اعلام می‌شود و شما می‌توانید تنها درصد جریمه کنسلی هر بلیط را از قسمت قوانین و شرایط کنسلی روی بلیط الکترونیک در یوتراوز مشاهده کنید یا از پشتیبانان ما (1548) در این مورد راهنمایی بخواهید.

سوالات متداول
 • جریمه اضافه بار در پرواز کیش اصفهان چقدر است؟
  عموما میزان جریمه به همراه داشتن هر کیلوگرم اضافه بار در هر سفر با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر برابر است.
 • آیا پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش اصفهان، امکان تغییر یا ویرایش اطلاعات وجود دارد؟
  امکان تغییر یا اصلاح اطلاعات در بلیط هواپیما، بسته به نوع بلیط متفاوت است. به‌طور کلی امکان اصلاح اطلاعات در بلیط‌های سیستمی وجود ندارد و در صورت نیاز به ویرایش باید بلیط خریداری شده کنسل شود و بلیط جدید خریداری شود. اما در مورد بلیط‌های چارتری به قوانین چارترکننده بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی یوتراوز (1548 ☎) تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
 • پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش اصفهان در یوتراوز، چطور می‌توانم بلیط خود را مشاهده کنم؟
  بلیط هواپیما خریداری شده در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار دارد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • برای پرواز کیش اصفهان چه زمانی در فرودگاه حاضر باشیم؟
  برای سفرهای داخلی باید بین یک تا یک‌ونیم ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید تا اقدامات مربوط به پرواز را انجام دهید. توجه کنید که کانتر صدور کارت پرواز 30 الی 40 دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود.
 • میزان بار مجاز در پرواز کیش به اصفهان چقدر است؟
  میزان بار مجاز در پرواز کیش به اصفهان به ایرلاین یا شرکت هواپیمایی انتخابی شما مثل ماهان، ایران ایر، زاگرس و آسمان و البته کلاس پروازی و مدل هواپیما و کلاس نرخی بلیط شما بستگی دارد. اما میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی معمولا 15 تا 25 کیلوگرم است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز