........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش به بندرعباس در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
latest info
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز کیش به بندرعباس در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های کیش ایر کیش به بندرعباس3 پرواز در هفته
#
يکشنبه17 تير1 پرواز
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير1 پرواز
چهارشنبه20 تير-
پنجشنبه21 تير1 پرواز
جمعه22 تير-
شنبه23 تير-
#
پرواز های ایران ایر کیش به بندرعباس1 پرواز در هفته
#
يکشنبه17 تير-
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير1 پرواز
چهارشنبه20 تير-
پنجشنبه21 تير-
جمعه22 تير-
شنبه23 تير-

تاخیر و کنسلی پرواز کیش به بندرعباس در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر کیش ایر
  0%
 • کمترین کنسلی کیش ایر
  5%

بلیط هواپیما کیش بندرعباس را می‎‌توان به روش حضوری و اینترنتی خریداری کرد اما آسان‌ترین راه برای سفر از بندرعباس به کیش خرید اینترنتی بلیط هواپیما این مسیر از یوتراوز است. گردشگران بسیاری در طول سال پس از گشت و گذار در جزیره کیش تصمیم می‌گیرند با خرید بلیط هواپیما  به شهر بندرعباس سفر کرده تا سیاحت خود را تکمیل ‌کنند. اکنون که شما هم قصد سفر به شهر بندرعباس را دارید، می‌توانید با خرید بلیط پرواز کیش بندرعباس راهی این شهر بندری زیبا کشورمان شوید.

خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس

اگر شما از آن دست افرادی هستید که خستگی‌های روزمره‌ با سفر رفتن از وجودتان خارج می‌شود، بدون‌شک سفر هوایی به بندرعباس گزینه مناسب پیش‌روی شماست. خرید بلیط هواپیما بندرعباس برای شما که به دنبال سفری راحت، مطمئن و لذت‌بخش هستند، اهمیت زیادی دارد. چنانچه دوست دارید بلیط هواپیما کیش بندرعباس را بخرید اما از راه و روش‌‌های خرید بلیط هواپیما کیش به بندرعباس آگاهی ندارید، نگران نباشید؛ چراکه در ادامه تمامی روش‌های خرید بلیط هواپیما این مسیر را برایتان بررسی می‌کنیم. شما میتوانید بلیط قطار را به چندین روش تهیه کنید. از جمله روشهای خرید بلیط عبارتند از:

 1. خرید از شعب فروش ایرلاین‌ها در فرودگاه کیش: اگر مایل به خرید حضوری بلیط هستید، میتوانید به دفاتر فروش حضوری ایرلاین‌ها مراجعه کنید و بلیط کیش بندرعباس را از آن‌جا خریداری کنید.
 2. دفاتر نمایندگی‌ فروش خدمات گردشگری: شما میتوانید به دفاتر نمایندگیهای فروش بلیطهای هواپیما مراجعه کنید و بلیط پرواز کیش به بندرعباس را به صورت حضوری آژانس‌های گردشگری خریداری کنید.
 3. خرید اینترنتی: بهترین و سریع‌ترین راه خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس به صورت اینترنتی است. بدین منظور می‌توانید در سایت و اپلیکیشن یوتراوز، بلیط هواپیما را به صورت آنلاین خریداری کنید. در این روش، میتوانید نوع  پرواز، شرکت‌های هواپیمایی، انتخاب کلاس صندلی و زمان پرواز خود را انتخاب کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن بلیط خود را بخرید و از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما در یوتراوز نیز بهره‌مند شوید.

نکات مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس

. از مهم‌ترین مواردی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس مورد توجه قرار می‌گیرد، می‌توان به زمان خرید بلیط اشاره کرد. عموما قیمت بلیط پرواز کیش بندرعباس در ایام خوش‌ آب‌وهوای سال (روزهای نیمه دوم سال) و در روزهای تعطیلات (به خصوص تعطیلات نوروز) با افزایش قابل توجهی روبه‌رو است. البته موارد دیگری چون کلاس پرواز، ایرلاین مربوطه و میزان تقاضا مسافران نیز در تعیین قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس موثر است. شما می‌توانید برای تفکیک بلیط‌ها محدوده هزینه بلیط موردنظر خود را مشخص کنید تا پروازهای موجود از کمترین تا بیشترین قیمت برای شما مرتب‌سازی شوند تا مناسب‌ترین بلیط پرواز را برای سفرتان بخرید.

 

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ کیش

بلیط چارتری هواپیما کیش بندرعباس

به‌طورکلی بلیط‌های هواپیما به دو دسته بلیط سیستمی و بلیط چارتری تقسیم‌بندی می‌شوند. بلیط‌ هواپیما سیستمی با قیمت مشخص و امکانات ثابت اما بلیط چارتری با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تر و عموماً ارزان‌تر از بلیط سیستمی اما با امکانات مشابه در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. بلیط‌های چارتری بلیط‌هایی هستند که به دو صورت عرضه می‌شوند؛ صورت اول اینکه خود ایرلاین بلیط‌ها را چارتر می‌کند و صورت دوم اینکه شرکت چارتر کننده بلیط‌ها را از ایرلاین خریداری کرده و به‌صورت بلیط چارتری ارائه می‌کند. برای حرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس چارتر از قسمت فیلتر نتایج جستجو، گزینه بلیط چارتری را فیلتر کنید تا تنها بلیط‌های چارتری کیش به بندرعباس را ببینید و مناسب‌ترین بلیط پرواز بندرعباس را انتخاب کنید و رزرو آن را به یوتراوز بسپارید.

خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس لحظه آخری

ارائه بلیط هواپیما لحظه آخری با قیمت ارزان یکی از خدمات پرطرفدار یوتراوز است. اگر قصد سفر به بندرعباس را دارید و می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد برسید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه پیش‌روی شما خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس لحظه آخری است. در پروازهای لحظه آخری تمامی امکانات بلیط سیستمی در اختیار شماست، با این تفاوت که هزینه بسیار کمتری پرداخت کرده‌اید. البته این نکته را هم مدنظر داشته باشید که بلیط‌های لحظه آخری همیشه هم ارزان‌تر از سایر بلیط‌ها نیستند؛ بلکه در مواقعی‌ باتوجه‌به پارامترهای ایرلاین ممکن است گران‌تر نیز باشند.

نقشه شهر بندرعباس

بلیط هواپیما کیش بندرعباس رفت‌وبرگشت

ممکن است موقع رفتن به بندرعباس تنها بلیط پرواز کیش به بندرعباس را خریداری کرده و برای بازگشت تصمیم گرفته باشید از راه دریایی به کیش بازگردید. اما همان‌طورکه می‌دانید مسیر دریایی ممکن است به دلیل آب‌وهوای نامساعد و طوفان دریایی برای سفر مناسب نباشد و در صورت برخورد با چنین شرایطی ناچار باشید که برای برگشت خود بلیط هواپیما بندرعباس کیش را خریداری کنید. اگر در شرایطی قرار گرفته‌اید که بلیط رفت‌وبرگشت هواپیما کیش بندرعباس را از ابتدا رزرو نکرده‌اید، جای نگرانی نیست. چون یوتراوز این امکان را فراهم کرده تا در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر جایی که باشید تنها با دسترسی به اینترنت بتوانید خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به بندرعباس را انجام دهید.

اطلاعات پرواز کیش به بندرعباس

فاصله هوایی جزیره کیش تا  شهر بندرعباس 250 کیلومتر و مدت زمان پرواز به‌طورمتوسط 55 دقیقه است. پرواز کیش به بندرعباس در روزهای متعددی از ماه در اختیار مسافران قرار می‌گیرد و شرکت‌های هواپیمایی گوناگونی خدمات این پرواز را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید با انتخاب مسیر پروازی خود در یوتراوز ایرلاین‌های ارائه‌دهنده خدمات این پرواز را مشاهده کنید و از مسافت هوایی و مدت زمان پرواز نیز مطلع شوید. یا اینکه مستقیما به سایت فرودگاه کیش مراجعه کنید و اطلاعات پرواز کیش بندرعباس را در آن مشاهده کنید. 

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد بندرعباس

بهترین زمان سفر به بندرعباس

اغلب شهرهای جنوبی باتوجه‌به موقعیت جغرافیای خاصی که دارند، در برخی فصول سال پذیرای مسافران و گردشگران کمتری خواهند بود. بنابراین در این مدت زمان خاص که گردشگران کمتری به بندرعباس سفر می‌کنند، بلیط هواپیما ارزان‌تر می‌شود. البته این نکته را هم به‌خاطر بسپارید که اگر محدودیت زمانی برای سفر ندارید بهتر است سفر خود را به روزهای غیر از تعطیلات موکول کنید. همچنین می‌توانید سفرتان را به چندین روز جلوتر از ایام پر از ازدحام جابه‌جا کرده و زودتر اقدام به خرید بلیط نمایید تا ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش به بندرعباس را بتوانید از یوتراوز خریداری کنید  

استرداد بلیط هواپیما کیش بندرعباس

گاهی پیش می‌آید که ممکن است پرواز از جانب ایرلاین و به‌دلایلی چون نقص فنی در هواپیما و شرایط جوی نامناسب کنسل شود و در شرایطی دیگر امکان دارد کنسل کردن بلیط هواپیما به دلایل انصراف از سفر، تغییر تاریخ سفر و ... توسط مسافر صورت گیرد. مسلماً در چنین شرایطی برخی مسافران تصمیم می‌گیرند بلیط خود را کنسل کرده و هزینه آن را دریافت کنند.

 اگر شما هم روزی در چنین شرایطی قرار گرفتید، نگران نباشید؛ چراکه  در یوتراوز برای استرداد آنلاین بلیط هواپیما کیش بندرعباس خریداری ‌شده دو راه پیش‌روی شما قرار دارد.

 1. در روش اول کافی‌ست به قسمت حساب کاربری خود مراجعه کنید و با انتخاب بلیط هواپیما مورد نظر درخواست استرداد خود را ثبت کنید. 
 2. در روش دوم باید به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما در یوتراوز مراجعه کرده و درخواست استرداد آنلاین بلیط هواپیما کیش بندرعباس را ثبت کنید. 

اگر برای کنسلی بلیط هواپیما خود احساس نیاز کردید که بهتر است راهنمایی در کنارتان وجود داشته باشد تا مراحل استرداد را بدون اشتباه به پایان برسانید، می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته ( 1548 ☎) ما تماس گرفته تا راهنمای شما باشند.

سوالات متداول
 • در چه زمان‌هایی احتمال پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما کیش به بندرعباس بیشتر است؟
  در زمان‌های کم‌سفر سال، روزهای وسط هفته و ماه، روزهای غیرمناسبتی و خارج از تعطیلات سال که سفر کمتر است، احتمال اینکه بتوانید بلیط ارزان بندرعباس را پیدا کنید، افزایش می‌یابد.
 • پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش بندرعباس از یوتراوز، چگونه می‌توانم به بلیط خریداری شده دسترسی یابم؟
  بلیط هواپیما خریداری شده در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار دارد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • آیا پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس، امکان تغییر یا ویرایش اطلاعات وجود دارد؟
  امکان تغییر یا اصلاح اطلاعات در بلیط هواپیما، بسته به نوع بلیط متفاوت است. به‌طور کلی امکان اصلاح اطلاعات در بلیط‌های سیستمی وجود ندارد و در صورت نیاز به ویرایش باید بلیط خریداری شده کنسل شود و بلیط جدید خریداری شود. اما در مورد بلیط‌های چارتری به قوانین چارترکننده بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی یوتراوز (1548 ☎) تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
 • میزان بار مجاز در پرواز کیش بندرعباس چقدر است؟
  میزان بار مجاز پرواز بندرعباس را می‌توانید از قسمت «مشاهده جزئیات» روی بلیط الکترونیک مشاهده کنید. اما به‌صورت کلی میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی برای هر مسافر تا 20 کیلوگرم و در پروازهای فرست کلاس و بیزینسی تا 30 کیلوگرم تعیین شده است.
 • جریمه اضافه بار در پرواز کیش بندرعباس چقدر است؟
  به‌طورکلی میزان جریمه به همراه داشتن هر کیلوگرم اضافه بار در هر سفر یک درصد از قیمت بلیط در همان مسیر هوایی محاسبه می‌شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز