اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به شیراز

با خرید بلیط هواپیما کیش به شیراز از یوتراوز می‌توانید بلیط خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید. برای این کار کافی است در قسمت جستجو بلیط، بلیط مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو، لیستی از بلیط‌های پیشنهادی پرواز کیش به شیراز برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید از این لیست بلیطی که مدنظرتان است را به صورت اینترنتی تهیه کنید. همچنین در صورتی که تمایل دارید تا بلیط پرواز کیش به شیراز خود را به صورت لحظه آخری خریداری کنید، می‌توانید با خیالی آسوده با جستجو زمان و تاریخ مورد نظرتان اقدام به تهیه بلیط هواپیما کیش به شیراز به صورت لحظه آخری کنید.
علاوه بر خرید بلیط هواپیما میتوانید از سایت یوتراوز هتل خود را رزرو کنید و یا بلیط قطار خریداری نمایید. همه ی این امکانات برای رفاه حال شما مسافران عزیز فراهم شده است تا از سفر خود لذت ببرید.

نقشه شهر شیراز

رزرو بلیط چارتر و سیستمی پرواز کیش به شیراز

اگر به دنبال آن هستید تا بلیط پرواز کیش به شیراز خود را به صورت چارتر و یا سیستمی خریداری کنید، می‌توانید با نمایش لیست بلیط‌های پیشنهادی پرواز کیش به شیراز که چارتر و سیستمی بودن آن‌ها مشخص شده است، بلیط مورد نظر خود را برای تاریخ و زمانی که قصد سفر به شیراز را دارید رزرو کنید. در صورتی که در هر مرحله از خرید و رزرو بلیط خود با سوالی مواجه شدید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس گرفته و توسط پشتیبانان ما راهنمایی شوید. پشتیبانان ما در یوتراوز 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند. 
درنهایت اگر پس از خرید بلیط قصد استرداد آن را داشتید برای اطلاع از شرایط استرداد و نحوه ثبت درخواست به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما مراجعه کنید

سوالات متداول
 • پرواز کیش به شیراز در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  پرواز کیش به شیراز به طور معمول در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. با این حال این امکان وجود دارد که با توجه به زمان انجام شدن پرواز و ایرلاین‌ ارائه‌دهنده پرواز، بلیط هواپیما کیش به شیراز در برخی روزها به فروش نرسد.
 • پرواز کیش به شیراز به طور میانگین چقدر قیمت دارد؟
  پرواز کیش به شیراز به طور میانگین حدود 550 هزار تومان قیمت دارد. این نرخ با توجه به زمان پرواز، نوع پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز با تغییراتی همراه می‌شود.
 • برای حضور در فرودگاه کیش و دریافت کارت پرواز، به همراه داشتن چه مدارکی الزامی است؟
  برای حضور در فرودگاه کیش و تهیه کارت پرواز، همراه داشتن شناسنامه به همراه کارت ملی و پرینت بلیط خریداری شده یا عکس آن از جمله مهم‌ترین مدارکی است که برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه کیش مورد نیازتان خواهد بود.
 • بهترین زمان برای سفر از کیش به شیراز چه زمانی است؟
  فصل بهار و به طور خاص ماه اردیبهشت بهترین زمان برای سفر از کیش به شیراز است. اردیبهشت‌ ماه یکی از بهترین زمان‌هایی است که با سفر به شیراز می‌توانید علاوه بر تجربه‌ی سفری دلنشین، زیبایی دو چندانی را ببنید و از آن لذت ببرید.
 • میزان بار مجاز برای سفر از کیش به شیراز چقدر است؟
  میزان بار مجازی که به طور عادی می‌توانید در پرواز کیش به شیراز همراه خود داشته باشید 20 کیلوگرم است. البته این میزان بار با توجه به نوع پرواز ممکن است کم یا زیاد هم باشد.
 • پرواز کیش به شیراز چقدر زمان می‌برد؟
  معمولاً مدت زمان پرواز کیش به شیراز از حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و 15 دقیقه متغیر است. این مدت زمان با توجه به نوع پرواز، شرایط جوی و بحث تأخیر در پروازها با تغییراتی همراه است.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#