........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش به شیراز در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز کیش به شیراز در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های کیش ایر کیش به شیراز7 پرواز در هفته
#
سه شنبه01 خرداد1 پرواز
چهارشنبه02 خرداد1 پرواز
پنجشنبه03 خرداد1 پرواز
جمعه04 خرداد1 پرواز
شنبه05 خرداد2 پرواز
يکشنبه06 خرداد1 پرواز
دوشنبه07 خرداد-
#
پرواز های آسمان کیش به شیراز3 پرواز در هفته
#
سه شنبه01 خرداد-
چهارشنبه02 خرداد1 پرواز
پنجشنبه03 خرداد-
جمعه04 خرداد-
شنبه05 خرداد1 پرواز
يکشنبه06 خرداد1 پرواز
دوشنبه07 خرداد-
#
پرواز های قشم ایر کیش به شیراز2 پرواز در هفته
#
سه شنبه01 خرداد1 پرواز
چهارشنبه02 خرداد-
پنجشنبه03 خرداد-
جمعه04 خرداد-
شنبه05 خرداد1 پرواز
يکشنبه06 خرداد-
دوشنبه07 خرداد-

تاخیر و کنسلی پرواز کیش به شیراز در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر آسمان
  8%
 • کمترین کنسلی آسمان
  0%

بلیط هواپیما کیش به شیراز اغلب توسط افرادی خریداری می‌شود که تمایل به سفر از جزیره زیبای کیش به شهر تاریخی و فرهنگی شیراز را دارند. پرواز کیش به شیراز برای گردشگرانی که قصد دیدن جاذبه‌های گردشگری در شیراز مانند باغ ارم شیراز، مسجد نصیرالملک، مقبره حافظ و سعدی را دارند، افرادی که به دلیل مسائل کاری به شیراز سفر می‌کنند، دانشجویان و افرادی که برای تحصیل به شیراز قصد سفر دارند، انجام امور پزشکی و مراجعه به بیمارستان‌ها، برای خانواده‌ها و افرادی که به دلیل تعطیلات و تفریح به شیراز می‌روند تا از تعطیلات خود لذت ببرند؛ استفاده می‌شود. اکنون که شما هم قصد خرید بلیط هواپیما کیش شیراز را در یوتراوز دارید، می‌توانید با خرید اینترنتی بلیط کیش به شیراز در سایت یا اپلیکیشن یوتراوز از مزایای قابل توجهی بهره‌مند شوید.

خرید بلیط کیش به شیراز

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از کیش به شیراز، می‌توانید از پنل ابتدای همین صفحه از سایت و اپلیکیشن یوتراوز استفاده کنید تا به راحتی بلیط خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. بدین منظور می‌توانید برای خرید بلیط کیش شیراز در سایت مطابق با مراحل زیر پیش بروید.

1. وارد کردن اطلاعات سفر: اطلاعات مسافران خود را وارد کنید، از جمله تاریخ سفر، تعداد مسافران و دیگر مشخصات مرتبط.

2. جستجو برای بلیط: پس از وارد کردن اطلاعات سفر، وب‌سایت به شما گزینه‌های مختلفی از جمله ایرلاین‌ها، تاریخ‌ها و قیمت‌ بلیط‌ها را نمایش می‌دهد. از این اطلاعات برای انتخاب بلیط مناسب خود استفاده کنید.

3. پرداخت: پس از انتخاب بلیط، به مرحله پرداخت بروید. اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید و پرداخت خود را انجام دهید.

4. دریافت بلیط الکترونیکی: بعد از پرداخت موفق، بلیط الکترونیکی شما به آدرس ایمیلی که وارد کرده‌اید ارسال می‌شود. شما می‌توانید بلیط خود را از ایمیل یا از پنل کاربری خود در وب‌سایت دریافت کنید.

5. چاپ بلیط (اختیاری): بلیط الکترونیکی به صورت الکترونیکی قابل استفاده است و نیازی به چاپ آن نیست. اما در صورت تمایل، می‌توانید بلیط را چاپ کرده و نگهداری کنید.

با انجام این مراحل، شما می‌توانید به سادگی بلیط هواپیما شیراز را آنلاین خریداری کنید و سفر خود را به بهترین شکل تجربه کنید.

قیمت بلیط کیش به شیراز

قیمت بلیط هواپیما کیش به شیراز تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. این قیمت‌ها ممکن است بستگی به تاریخ سفر، زمان رزرو، انتخاب ایرلاین، کلاس سفر، نوع بلیط، تعداد و سن مسافران و عوامل دیگر تغییر کند. برای اطلاع از قیمت بلیط کیش شیراز می‌توانید از پنل ابتدای صفحه اطلاعات مورد نیاز را مرحله به مرحله تکمیل کنید تا لیست قیمت پروازهای کیش به شیراز برایتان نمایش داده شود. 

اما به طور کلی می‌توان گفت که رزرو زودتر و در تاریخ‌های کم‌تر از لحاظ تقاضا معمولاً با قیمت‌های مناسب‌تری همراه است. برای بهره‌مند شدن از بهترین قیمت‌ها، توصیه می‌شود در انتخاب تاریخ سفر خود، انعطاف داشته باشید و قیمت‌ها را از لیست پرواز کیش به شیراز مقایسه کنید تا بهترین بلیط را برای خود بیابید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ کیش

ارزانترین بلیط کیش به شیراز

این روزها افزایش هزینه بلیط هواپیما از کیش به شیراز باعث می‌شود مسافران زیادی به دنبال خرید بلیط ارزان باشند. پس اگر شما هم قصد دارید بلیط هواپیما ارزان شیراز را بخرید، بهتر است عواملی چون کلاس پروازی، نوع بلیط و همچنین شرکت هواپیمایی ارائه‌دهنده بلیط را در یک شرایط خاص مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید بلیط ارزان‌قیمت کیش شیراز کنید. بدین منظور می‌توانید  بلیط چارتر را جایگزین بلیط سیستمی کنید و از فیلتر مرتب‌سازی براساس قیمت و باکس قیمتی نیز استفاده کنید. بدین صورت که پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سامانه و مشاهده لیست ارائه شده بلیط‌های پرواز، می‌توانید با کلیک بر روی مرتب‌سازی براساس قیمت، لیست ارائه شده بلیط‌ها را از کمترین قیمت به بیشترین مشاهده کنید. و علاوه‌براین از باکس قیمتی که در بالای این لیست وجود دارد، قیمت بلیط‌ها را از چندین روز قبل و بعد از تاریخ وارد شده بررسی کنید تا ارزان‌ترین پرواز کیش شیراز را در صورت عدم محدودیت تاریخ سفر در حوالی تاریخ منتخب‌تان انتخاب کنید و بخرید.

بلیط لحظه آخری کیش به شیراز

چنانچه برای سفر به شیراز در شرایطی قرار گرفتید که ناچار هستید، بدون برنامه قبلی به سفر بروید و خرید بلیط پرواز کیش به شیراز را برای آخرین مرحله سفر خود گذاشتید، شانس بیشتری برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به شیراز دارید. برای خرید بلیط لحظه آخری و مقایسه قیمت‌ بلیط‌ها کافیست نگاهی به لیست پروازهای موجود بیندازید؛ بلیط‌هایی که نزدیک به زمان پرواز هستند و هنوز امکان خرید آنها وجود دارد، پروازهای کیش شیراز لحظه آخری هستند که کمترین قیمت را نسبت به بلیط‌های پروازی دارند.

نقشه شهر شیراز

بلیط چارتر کیش به شیراز

با وجود قیمت ارزان بلیط‌های لحظه آخری، در ایام پیک سفر امکان خرید بلیط لحظه آخری وجود ندارد و حتی ممکن است قیمت بیشتری داشته باشد. لذا بلیط چارتر کیش به شیراز می‌تواند بهترین انتخاب بعد از بلیط لحظه آخری باشد. برای خرید بلیط چارتری شیراز کافی‌ست فیلتر نوع بلیط در صفحه لیست پروازها را بر روی بلیط چارتری  قرار دهید، با استفاده از فیلتر بلیط هواپیما کیش شیراز چارتری از نوع سیستمی آن تفکیک می‌شود و دیگر نیازی نیست برای دیدن هزینه بلیط هواپیما کیش شیراز ارزان چارتری و خرید آن جستجو طولانی داشته باشید.

بلیط هواپیما کیش شیراز رفت و برگشت

پرواز کیش به شیراز رفت و برگشت یک انتخاب عالی برای افرادی است که قصد سفر به این دو شهر دارند. این نوع بلیط امکان می‌دهد تا تاریخ رفت و برگشت را در یک بلیط ترکیب کرده و همچنین از تخفیف‌ها و امکانات ویژه برخوردار شوید. با خرید بلیط رفت و برگشت، می‌توانید زمان سفر خود را برای رفت و برگشت به شکل مطمئن ترتیب دهید و همچنین در مقایسه با خرید جداگانه دو بلیط، هزینه‌های خود را کاهش دهید. برای خرید بلیط رفت و برگشت تنها کافیست گزینه دو طرفه بودن پرواز را انتخاب کنید و سایر مراحل را تا انتها پیش بروید تا علاوه‌بر بلیط کیش به شیراز، بلیط هواپیما شیراز کیش را هم بخرید و با اطمینان بیشتری سفر کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد شیراز

اطلاعات پرواز کیش به شیراز

پروازهای کیش به شیراز در روزهای متعددی از ماه در اختیار شما قرار می‌گیرد و شرکت‌های هواپیمایی گوناگونی خدمات این پرواز را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات پرواز در یوتراوز ایرلاین‌های ارائه‌دهنده خدمات این پرواز را مشاهده کنید و از پروازهای امشب کیش به شیراز، مسافت هوایی و مدت زمان پرواز نیز مطلع شوید.

استرداد بلیط کیش شیراز

برای کنسل کردن بلیط هواپیما کیش شیراز کافیست به صفحه راهنمای استرداد آنلاین بلیط هواپیما مراجعه کرده یا به حساب کاربری خود بروید، بلیط خریداری شده را انتخاب و درخواست کنسلی آن را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته ما (1548 ) تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی ما در این راستا راهنمای شما باشند.

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش شیراز در یوتراوز

وجود پنل اختصاصی خرید بلیط هواپیما، پوشش بسیاری از پروازهای داخلی و خارجی، خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها، گارانتی بهترین قیمت بلیط هواپیما، دقت، سرعت و امنیت در خرید بلیط هواپیما، امکان خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و چارتری، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما و پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل از جمله مزایایی است که یوتراوز را در مقایسه با دیگر سایت‌های خدمات آنلاین پرواز متمایز کرده و اطمینان شما را برای خرید خدمات سفر از یوتراوز افزایش می‌‌دهد.

سوالات متداول
 • متوسط قیمت پرواز کیش به شیراز چقدر است؟
  برای اطلاع از قیمت پرواز کیش به شیراز اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید تا قیمت‌ها را ببینید. چراکه میانگین قیمت با توجه به زمان پرواز، نوع پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز متغیر است.
 • پرواز کیش به شیراز در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  پرواز کیش به شیراز به طور معمول در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. با این حال این امکان وجود دارد که با توجه به زمان انجام شدن پرواز و ایرلاین‌ ارائه‌دهنده پرواز، بلیط هواپیما کیش به شیراز در برخی روزها به فروش نرسد.
 • برای حضور در فرودگاه کیش و دریافت کارت پرواز، به همراه داشتن چه مدارکی الزامی است؟
  برای حضور در فرودگاه کیش و تهیه کارت پرواز، همراه داشتن شناسنامه به همراه کارت ملی و پرینت بلیط خریداری شده یا عکس آن از جمله مهم‌ترین مدارکی است که برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه کیش مورد نیازتان خواهد بود.
 • بهترین زمان برای سفر از کیش به شیراز چه زمانی است؟
  فصل بهار و به طور خاص ماه اردیبهشت بهترین زمان برای سفر از کیش به شیراز است.
 • میزان بار مجاز برای سفر از کیش به شیراز چقدر است؟
  میزان بار مجازی که به طور عادی می‌توانید در پرواز کیش به شیراز همراه خود داشته باشید 20 کیلوگرم است. البته این میزان بار با توجه به نوع پرواز ممکن است کم یا زیاد هم باشد.
 • پرواز کیش به شیراز چقدر زمان می‌برد؟
  معمولاً مدت زمان پرواز کیش به شیراز از حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و 15 دقیقه متغیر است. این مدت زمان با توجه به نوع پرواز، شرایط جوی و بحث تأخیر در پروازها با تغییراتی همراه است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز