........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش به شیراز در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
تخفیف کیش
banner tour

ایرلاین های پرواز کیش به شیراز در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های کیش ایر کیش به شیراز8 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي1 پرواز
جمعه30 دي1 پرواز
شنبه01 بهمن1 پرواز
يکشنبه02 بهمن1 پرواز
دوشنبه03 بهمن1 پرواز
سه شنبه04 بهمن1 پرواز
چهارشنبه05 بهمن2 پرواز
#
پرواز های فلای پرشیا کیش به شیراز3 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي-
جمعه30 دي-
شنبه01 بهمن1 پرواز
يکشنبه02 بهمن1 پرواز
دوشنبه03 بهمن1 پرواز
سه شنبه04 بهمن-
چهارشنبه05 بهمن-
#
پرواز های چابهار کیش به شیراز3 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي-
جمعه30 دي-
شنبه01 بهمن1 پرواز
يکشنبه02 بهمن1 پرواز
دوشنبه03 بهمن-
سه شنبه04 بهمن-
چهارشنبه05 بهمن1 پرواز
#
پرواز های قشم ایر کیش به شیراز2 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي-
جمعه30 دي1 پرواز
شنبه01 بهمن-
يکشنبه02 بهمن-
دوشنبه03 بهمن-
سه شنبه04 بهمن1 پرواز
چهارشنبه05 بهمن-
#
پرواز های آتا کیش به شیراز2 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي-
جمعه30 دي1 پرواز
شنبه01 بهمن-
يکشنبه02 بهمن-
دوشنبه03 بهمن-
سه شنبه04 بهمن1 پرواز
چهارشنبه05 بهمن-

خرید بلیط هواپیما کیش شیراز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش شیراز شما را از دردسرهای خرید بلیط حضوری نجات می‌دهد. شما می‌توانید با فعال کردن گزینه دوطرفه و وارد کردن تاریخ شروع و پایان سفر خود در قسمت جستجو، پرواز مورد نظر خود را پیدا کنید. خرید بلیط رفت و برگشت کیش شیراز کافی‌ست گزینه دو طرفه را انتخاب کنید تا لیست پروازهای موجود همراه با اطلاعات پرواز از جمله قیمت بلیط هواپیما کیش شیراز، نوع و کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی به شما نمایش داده شود. بلیط‌‌های پروازی به صورت دو لیست تفکیک شده از پروازهای رفت و بلیط‌های برگشت ارائه می‌شود که کمک می‌کند بدون جستجو طولانی بلیط مورد نظر خود را پیدا کنید و خرید ایده آل خود را داشته باشید. در نهایت اگر پس از خرید بلیط نیاز به استرداد آن داشتید برای اطلاع از شرایط استرداد و نحوه ثبت درخواست به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما مراجعه کنید. علاوه بر خرید بلیط هواپیما می‌توانید از سایت یوتراوز هتل خود را رزرو کنید. همه امکانات برای رفاه حال شما مسافران عزیز فراهم شده است تا از سفر خود لذت ببرید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ کیش

نقشه شهر شیراز

بلیط لحظه آخری و چارتری کیش شیراز

افزایش هزینه بلیط هواپیما کیش شیراز باعث می‌شود مسافران زیادی به دنبال خرید بلیط ارزان باشند. افرادی که بدون برنامه قبلی ناچار به سفر می‌شوند و خرید بلیط را برای آخرین مرحله سفر خود می‌گذارند، شانس بیشتری برای خرید بلیط لحظه آخری کیش به شیراز ارزان دارند. برای مقایسه قیمت‌ نگاهی به لیست پروازهای موجود بیندازید، بلیط‌هایی که نزدیک به زمان پرواز هستند و هنوز امکان خرید آنها وجود دارد، پروازهای کیش شیراز لحظه آخری هستند که کمترین قیمت را نسبت به بلیط‌های پروازی دارند.

 
با وجود قیمت ارزان بلیط‌های لحظه آخری، در ایام پیک سفر امکان خرید بلیط لحظه آخری وجود ندارد و حتی ممکن است قیمت بیشتری داشته باشد. بلیط هواپیما چارتر ارزان کیش به شیراز می‌تواند بهترین انتخاب بعد از بلیط لحظه آخری باشد. برای خرید بلیط چارتری کیش کافی‌ست فیلتر نوع بلیط در صفحه لیست پروازها را بر روی بلیط چارتری  قرار دهید، با استفاده از فیلتر بلیط هواپیما کیش شیراز چارتری از نوع سیستمی آن تفکیک می‌شود و دیگر نیازی نیست برای دیدن هزینه بلیط هواپیما کیش شیراز ارزان چارتری و خرید آن جستجو طولانی داشته باشید.  در صورتی که در هر مرحله از خرید و رزرو بلیط خود نیاز به راهنمایی داشته باشید، پشتیبانان یوتراوز با شماره تماس 1548 در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد شیراز
سوالات متداول
 • پرواز کیش به شیراز در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  پرواز کیش به شیراز به طور معمول در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. با این حال این امکان وجود دارد که با توجه به زمان انجام شدن پرواز و ایرلاین‌ ارائه‌دهنده پرواز، بلیط هواپیما کیش به شیراز در برخی روزها به فروش نرسد.
 • پرواز کیش به شیراز به طور میانگین چقدر قیمت دارد؟
  پرواز کیش به شیراز به طور میانگین حدود 550 هزار تومان قیمت دارد. این نرخ با توجه به زمان پرواز، نوع پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز با تغییراتی همراه می‌شود.
 • برای حضور در فرودگاه کیش و دریافت کارت پرواز، به همراه داشتن چه مدارکی الزامی است؟
  برای حضور در فرودگاه کیش و تهیه کارت پرواز، همراه داشتن شناسنامه به همراه کارت ملی و پرینت بلیط خریداری شده یا عکس آن از جمله مهم‌ترین مدارکی است که برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه کیش مورد نیازتان خواهد بود.
 • بهترین زمان برای سفر از کیش به شیراز چه زمانی است؟
  فصل بهار و به طور خاص ماه اردیبهشت بهترین زمان برای سفر از کیش به شیراز است. اردیبهشت‌ ماه یکی از بهترین زمان‌هایی است که با سفر به شیراز می‌توانید علاوه بر تجربه‌ی سفری دلنشین، زیبایی دو چندانی را ببنید و از آن لذت ببرید.
 • میزان بار مجاز برای سفر از کیش به شیراز چقدر است؟
  میزان بار مجازی که به طور عادی می‌توانید در پرواز کیش به شیراز همراه خود داشته باشید 20 کیلوگرم است. البته این میزان بار با توجه به نوع پرواز ممکن است کم یا زیاد هم باشد.
 • پرواز کیش به شیراز چقدر زمان می‌برد؟
  معمولاً مدت زمان پرواز کیش به شیراز از حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و 15 دقیقه متغیر است. این مدت زمان با توجه به نوع پرواز، شرایط جوی و بحث تأخیر در پروازها با تغییراتی همراه است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز