اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

رزرو اینترنتی بلیط هواپیمای ارومیه به تهران

مسیر پرواز ارومیه به تهران از جمله مسیرهای پرواز غرب کشور به پایتخت است و مسافران قابل توجهی سالانه در این مسیر پروازی جابه‌جا می‌شوند تا از جاهای دیدنی تهران دیدن کنند. برای خرید بلیط هواپیمای ارومیه به تهران می‌توانید با مراجعه به یوتراوز و جستجوی پرواز مورد نظر خود، بلیط پرواز ارومیه به تهران را به صورت اینترنتی رزرو کنید. برای تهیه بهترین و ارزان‌ترین بلیط‌های پرواز ارومیه به تهران می‌توانید با خیالی راحت و به آسانی بلیط هواپیمای ارومیه به تهران خود را خریداری کنید. با خرید بلیط پرواز ارومیه به تهران از یوتراوز دیگر نیازی نیست نگران امنیت خرید خود و پشتیبانی آن باشید. در واقع امنیت خرید شما تضمین می‌شود و از جهتی در صورتی که در حین خرید با سوال و نکته‌ای مواجه شدید، پشتیبانان ما 7 روز هفته و 24 ساعته در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ بدهند.

نقشه شهر تهران

خرید بلیط لحظه آخری پرواز ارومیه به تهران

اگر تمایل داشته باشید تا بلیط لحظه آخری پرواز ارومیه به تهران را خریداری کنید، می‌توانید به آسانی با مراجعه به قسمت جستجوی بلیط و انتخاب تاریخ و زمان مورد نظر خود، بلیط لحظه آخری پرواز ارومیه به تهران را با قیمتی مناسب خریداری کنید. چنانچه به دنبال آن هستید تا بلیط چارتر و یا سیستمی پرواز ارومیه به تهران را خریداری کنید، می‌توانید به آسانی هنگام خرید بلیط از میان بلیط‌های پیشنهاد شده، بلیطی را که مدنظرتان است تهیه نمایید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر خود و طی کردن مراحل خرید آن، بلیط چارتر و یا سیستمی شما خریداری خواهد شد.

سوالات متداول
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیمای ارومیه به تهران در یوتراوز وجود دارد؟
  نه تنها این امکان وجود دارد که بلیط خود را استرداد و کنسل کنید، بلکه می‌توانید استرداد و کنسل کردن بلیط خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام دهید.
 • پرواز ارومیه به تهران از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  شهر ارومیه یک فرودگاه دارد و این فرودگاه در شمال شهر ارومیه و با فاصله‌ای در حدود 14 کیلومتر از مرکز این شهر قرار گرفته است و برای دسترسی به این فرودگاه، باید مسافتی به مدت زمان 20 دقیقه را طی کنید.
 • میزان بار مجاز برای سفر از ارومیه به تهران چقدر است؟
  بار مجاز برای پرواز ارومیه به تهران پیش از هر چیز به نوع پرواز و کلاس پرواز بستگی دارد. با این حال، بار مجاز برای پرواز از ارومیه به تهران برای هر چمدان 20 کیلوگرم است و بیشتر از این مقدار مجاز نیست و با هزینه‌ی بار همراه خواهد شد.
 • ارزان‌ترین بلیط پرواز تهران به ارومیه را در چه زمانی تهیه کنیم؟
  معمولاً اواخر و اوایل هفته بلیط‌های پرواز ارومیه به تهران قیمت مناسب‌تری دارد و در این زمان‌ها می‌توانید ارزان‌ترین بلیط‌های پرواز تهران به ارومیه را خریداری کنید.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز ارومیه به تهران چه ساعاتی است؟
  معمولاً اوایل صبح بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیمای تهران به ارومیه است، چرا که در این ساعات می‌توانید با خیالی آسوده به پرواز خود برسید و از آن طرف زمان بیشتری برای استراحت داشته باشید.
 • کدام ایرلاین‌ها از ارومیه به تهران پرواز دارند؟
  ایرلاین‌هایی همچون آتا، آسمان، قشم ایر، معراج و کاسپین از جمله ایرلاین‌هایی هستند که از ارومیه به تهران پرواز دارند.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#