اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا

خرید بلیط هواپیما ارومیه تهران

مسیر پرواز ارومیه تهران از جمله مسیرهای پرتردد پروازی غرب کشور است؛ سالانه مسافران زیادی برای بازدید از جاهای دیدنی تهران از ارومیه به تهران سفر می‌کنند. برای خرید بلیط هواپیما ارومیه تهران چارتر و سیستمی، در قسمت جستجو مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود را وارد کنید. لیست پیشنهادی یوتراوز پروازهای ارومیه تهران موجود را با جزئیات پرواز به شما نمایش می‌دهد. با توجه به این جزئیات و بررسی موقعیت سفر خود، می‌توانید بهترین بلیط ارومیه تهران را انتخاب و خریداری کنید. در صورتی که بعد از خرید بلیط هواپیما ارومیه تهران سفر شما به هر دلیلی کنسل شد، می‌توانید با مراجعه به پروفایل خود استرداد بلیط هواپیما را انجام دهید و هزینه خرید پرداختی سریعا به حساب شما برمی‌گردد.

نقشه شهر تهران

قیمت بلیط هواپیما ارومیه تهران

قیمت پرواز ارومیه تهران با توجه به جزئیات پرواز از جمله نوع (بلیط چارتری و سیستمی)، کلاس و زمان پرواز متغیر است. شما می‌توانید در قسمت جستجو یوتراوز مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص کنید. یوتراوز به شما لیست پیشنهادی ارائه می‌کند که قیمت بلیط هواپیما ارومیه تهران چارتری و سیستمی و سایر جزئیات پرواز در آن ثبت شده است. برای مرتب شدن لیست پیشنهادی با توجه به قیمت بلیط هواپیما ارومیه تهران، کافی است از فیلتر قیمت در گوشه سمت راست استفاده کنید. محدوده قیمت مورد نظر خود را مشخص کنید تا بلیط های موجود از کمترین قیمت به بیشترین قیمت برای شما نمایش داده شود. به این شکل دیگر نیازی به بررسی تمام پروازهای ارومیه تهران نیست و در زمان شما صرفه جویی می‌شود.

بلیط ارزان هواپیما ارومیه به تهران

خرید بلیط هواپیما ارزان از کلیدی‌ترین نیازهای افرادی است که اهل سفر هستند. اگرچه با افزایش قیمت بلیط های هواپیما، خرید بلیط ارزان کار مشکلی به نظر می‌رسد. اما جای نگرانی نیست، شما می‌توانید بلیط هواپیما ارزان خود را با جستجو ساده در یوتراوز خریداری کنید. در قسمت جستجو، مسیر رفت ارومیه تهران یا مسیر برگشت تهران ارومیه و تاریخ سفر خود را مشخص کنید. شما می‌توانید با استفاده از فیلتر قیمت، محدوده مورد نظر خود را مرتب کنید. لیست پروازها از کمترین تا بیشترین قیمت برای شما نشان داده می‌شود. علاوه براین می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط ها در روزهای بعد و قبل سفر، خرید بهتری داشته باشید.

خرید بلیط لحظه آخری ارومیه تهران

خرید بلیط لحظه آخری ارومیه تهران می‌تواند به صورت چارتری یا سیستمی باشد. اگرچه در مسیر پرواز ارومیه تهران، تعداد بلیط‌های چارتری معمولا کمتر از بلیط‌های سیستمی است. بلیط لحظه آخری ارومیه تهران در شرایطی کاربرد دارد که به صورت ناگهانی ناچار به سفر می‌شوید و باید سریعا بلیط تهیه کنید. جالب است بدانید خرید بلیط هواپیما ارزان اغلب در خریدهای لحظه آخری اتفاق می‌افتد اگرچه ریسک بیشتری دارد. شما می‌توانید در این شرایط بلیط هواپیما چارتر ارزان ارومیه تهران خریداری کنید.

سوالات متداول
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیمای ارومیه به تهران در یوتراوز وجود دارد؟
  نه تنها این امکان وجود دارد که بلیط خود را استرداد و کنسل کنید، بلکه می‌توانید استرداد و کنسل کردن بلیط خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام دهید.
 • پرواز ارومیه به تهران از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  شهر ارومیه یک فرودگاه دارد و این فرودگاه در شمال شهر ارومیه و با فاصله‌ای در حدود 14 کیلومتر از مرکز این شهر قرار گرفته است و برای دسترسی به این فرودگاه، باید مسافتی به مدت زمان 20 دقیقه را طی کنید.
 • میزان بار مجاز برای سفر از ارومیه به تهران چقدر است؟
  بار مجاز برای پرواز ارومیه به تهران پیش از هر چیز به نوع پرواز و کلاس پرواز بستگی دارد. با این حال، بار مجاز برای پرواز از ارومیه به تهران برای هر چمدان 20 کیلوگرم است و بیشتر از این مقدار مجاز نیست و با هزینه‌ی بار همراه خواهد شد.
 • ارزان‌ترین بلیط پرواز تهران به ارومیه را در چه زمانی تهیه کنیم؟
  معمولاً اواخر و اوایل هفته بلیط‌های پرواز ارومیه به تهران قیمت مناسب‌تری دارد و در این زمان‌ها می‌توانید ارزان‌ترین بلیط‌های پرواز تهران به ارومیه را خریداری کنید.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز ارومیه به تهران چه ساعاتی است؟
  معمولاً اوایل صبح بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیمای تهران به ارومیه است، چرا که در این ساعات می‌توانید با خیالی آسوده به پرواز خود برسید و از آن طرف زمان بیشتری برای استراحت داشته باشید.
 • کدام ایرلاین‌ها از ارومیه به تهران پرواز دارند؟
  ایرلاین‌هایی همچون آتا، آسمان، قشم ایر، معراج و کاسپین از جمله ایرلاین‌هایی هستند که از ارومیه به تهران پرواز دارند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز