اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

تهیه اینترنتی بلیط هواپیما کیش به مشهد

برای سفر از کیش به مشهد پیش از هرچیز راهنمای کامل سفر به مشهد را مطالعه کنید. فراموش نکنید که برای خرید اینترنتی ارزان‌ترین و به صرفه‌ترین بلیط‌های این مسیر پرواز می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. یوتراوز تلاش کرده است تا مناسب‌ترین بلیط‌های هواپیما کیش به مشهد را در اختیار شما قرار دهد. برای تهیه اینترنتی بلیط پرواز کیش به مشهد هم کافی است تا پس از جستجو بلیط مورد نظر خود و انتخاب آن، مراحل خرید بلیط را پشت سر بگذارید و بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید. در صورت تمایل به خرید بلیط لحظه آخری هم می‌توانید با درج تاریخ و زمان مورد نظر خود به انواع بلیط‌های هواپیما کیش به مشهد با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت دست پیدا کنید. پس از آنکه بلیط‌های پرواز کیش به مشهد برای شما نمایش داده شد می‌توانید بدون دغدغه و به آسانی بلیط مورد نظر خود را به صورت لحظه آخری تهیه کنید.
مشهد به دلیل وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) همواره پذیرای مسافران زیادی است بنابراین قبل از سفر به صورت آنلاین، هتل یا هتل آپارتمان خود را رزرو کنید زیرا ممکن است در پیدا کردن محل اقامت دچار سردرگمی و مشکل شوید.

نقشه شهر مشهد

خرید بلیط چارتر و سیستمی پرواز کیش به مشهد

با یوتراوز می‌توانید بلیط پرواز کیش به مشهد خود را به صورت چارتر و سیستمی هم تهیه کنید. برای تهیه این بلیط کافی است پس از جستجو بلیط مورد نظر خود و نمایش لیست پیشنهادی بلیط‌های پرواز کیش به مشهد، از بین بلیط‌های نمایش داده شده که چارتر و سیستمی بودن آن‌ها مشخص است، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از طی کردن مراحل خرید بلیط، بلیط هواپیما کیش به تهران خود را خریداری کنید. در ضمن اگر به هر علتی از خرید خود پشیمان شدید، می‌توانید بلیط مورد نظر خود را به آسانی کنسل یا استرداد کنید. البته پیش از استرداد بلیط مورد نظر خود باید توجه داشته باشید که مبلغی به عنوان جریمه استرداد یا کنسلی بلیط از شما کسر خواهد شد. این مبلغ با توجه به زمان کنسلی و نوع پرواز و همچنین شرکت هواپیمایی ارائه‌دهنده پرواز ممکن است متفاوت باشد. پیشنهاد می‌کنیم لیست کامل جاهای دیدنی مشهد را مطالعه کنید!

سوالات متداول
 • پرواز کیش به مشهد چقدر زمان می‌برد؟
  از آن‌ جایی که مسافت هوایی بین کیش و مشهد حدود 1200 کیلومتر یا 749 مایل است، پرواز کیش به مشهد بین 2 ساعت تا 2 ساعت 15 دقیقه زمان می‌برد.
 • چه ایرلاین‌هایی از کیش به مشهد پرواز دارند؟
  در مسیر پرواز کیش به مشهد ایرلاین‌هایی همچون آتا، ایران ایرتور، زاگرس، سپهران، کاسپین و همچنین کیش ایر از جمله شرکت‌های هواپیمایی هستند که از کیش به مشهد پرواز دارند.
 • چه کلاس‌های پروازی از کیش به مشهد پرواز دارند؟
  در مسیر پرواز کیش به مشهد دو کلاس پروازی بیزینس کلاس و اکونومی کلاس پرواز دارند.
 • آیا امکان خرید بلیط رفت و برگشت پرواز کیش به مشهد از یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط هواپیما کیش به مشهد را به صورت رفت و برگشت از یوتراوز تهیه کنید. برای تهیه این بلیط کافی است هنگام جستجوی بلیط، گزینه رفت و برگشت را از قسمت فیلتر جستجو بلیط انتخاب کنید تا تمامی بلیط‌های رفت و برگشت پرواز کیش به مشهد برای شما نمایش داده شود. پس از آن می‌توانید از میان بلیط‌‌های نمایش داده شده بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.
 • هزینه بلیط هواپیما کیش به مشهد چقدر است؟
  بلیط هواپیما کیش به مشهد به طور میانگین قیمتی در حدود 750 تا 800 هزار تومان دارد. این قیمت با توجه به ایام خاص سال یا تعطیلات با تغییراتی همراه خواهد شد.
 • برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه کیش همراه داشتن چه چیزهایی الزامی است؟
  برای دریافت کارت پرواز کیش به مشهد و حضور در فرودگاه همراه داشتن کارت ملی، شناسنامه و همچنین پرینت بلیط خریداری شده یا عکس آن از جمله چیزهایی است که مورد نیازتان خواهد بود.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#