........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش به مشهد در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
تخفیف کیش
banner toure

ایرلاین های پرواز کیش به مشهد در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های سپهران کیش به مشهد14 پرواز در هفته
#
سه شنبه02 خرداد2 پرواز
چهارشنبه03 خرداد2 پرواز
پنجشنبه04 خرداد2 پرواز
جمعه05 خرداد2 پرواز
شنبه06 خرداد2 پرواز
يکشنبه07 خرداد2 پرواز
دوشنبه08 خرداد2 پرواز
#
پرواز های کیش ایر کیش به مشهد6 پرواز در هفته
#
سه شنبه02 خرداد1 پرواز
چهارشنبه03 خرداد1 پرواز
پنجشنبه04 خرداد1 پرواز
جمعه05 خرداد1 پرواز
شنبه06 خرداد-
يکشنبه07 خرداد1 پرواز
دوشنبه08 خرداد1 پرواز
#
پرواز های ایران ایرتور کیش به مشهد3 پرواز در هفته
#
سه شنبه02 خرداد-
چهارشنبه03 خرداد1 پرواز
پنجشنبه04 خرداد-
جمعه05 خرداد1 پرواز
شنبه06 خرداد1 پرواز
يکشنبه07 خرداد-
دوشنبه08 خرداد-
#
پرواز های زاگرس کیش به مشهد3 پرواز در هفته
#
سه شنبه02 خرداد-
چهارشنبه03 خرداد1 پرواز
پنجشنبه04 خرداد-
جمعه05 خرداد1 پرواز
شنبه06 خرداد-
يکشنبه07 خرداد1 پرواز
دوشنبه08 خرداد-
#
پرواز های وارش کیش به مشهد2 پرواز در هفته
#
سه شنبه02 خرداد-
چهارشنبه03 خرداد-
پنجشنبه04 خرداد-
جمعه05 خرداد1 پرواز
شنبه06 خرداد-
يکشنبه07 خرداد-
دوشنبه08 خرداد1 پرواز

تاخیر و کنسلی پرواز کیش به مشهد در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر زاگرس
  6%
 • کمترین کنسلی سپهران
  0%

خرید بلیط هواپیما کیش مشهد

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش به مشهد ارزان را می‌توانید با یوتراوز تجربه کنید. برای خرید بلیط پرواز کیش مشهد می‌توانید در قسمت جستجو مقصد و تاریخ رفت کیش مشهد و برگشت مشهد کیش را مشخص کنید. یوتراوز لیست پیشنهادی از اطلاعات پرواز کیش مشهد را در اختیار شما قرار می‌دهد. با بررسی جزئیات از جمله قیمت، نام شرکت هواپیمایی مانند بلیط کیش مشهد ماهان، نوع پرواز چارتری و سیستمی، کلاس پروازی و زمان بلیط هواپیما مشهد، می‌توانید بلیط هواپیما مناسب خود را خریداری کنید. علاوه بر این خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان کیش مشهد به راحتی با جستجو در لیست پیشنهادی یوتراوز امکان‌پذیر است.
 
برای سفر از کیش به مشهد پیش از هرچیز راهنمای کامل سفر به مشهد را مطالعه کنید. مشهد به دلیل وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) همواره پذیرای مسافران زیادی است. شما می‌توانید قبل از آغاز سفر خود، به صورت آنلاین، در هتل ضیافت الزهرا رزرو انجام دهید. اگر به هر علتی از خرید خود پشیمان شدید، می‌توانید بلیط مورد نظر خود را به آسانی کنسل یا استرداد کنید، در نظر داشته باشید که مبلغی به عنوان جریمه استرداد یا کنسلی بلیط از شما کسر خواهد شد. این مبلغ با توجه به زمان کنسلی و نوع پرواز و همچنین شرکت هواپیمایی ارائه‌دهنده پرواز ممکن است متفاوت باشد. 

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ کیش

نقشه شهر مشهد

ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش به مشهد

 اگرچه اغلب مسیرهای پروازی به کیش قیمت بالایی دارند اما مسافران تلاش می‌کنند، بلیط هوایی کیش مشهد را به قیمت مناسب‌تری خریداری کنند. بلیط لحظه آخری کیش مشهد و بلیط هواپیما کیش مشهد چارتر در لیست ارزان‌ترین پروازها به چشم می‌خورد. برای رسیدن به بلیط قیمت مناسب شما می‌توانید از لیست پیشنهادی و فیلتر قیمت یوتراوز استفاده کنید. مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود را در قسمت جستجو مشخص کنید. بعد از نمایش لیست پیشنهادی، فیلتر قیمت را در گوشه سمت راست، با توجه به نرخ بلیط هواپیما کیش مشهد مورد نظر خود تنظیم کنید. در نهایت یوتراوز قیمت بلیط هواپیما کیش مشهد را از کمترین قیمت تا بیشترین قیمت برای شما مرتب‌سازی می‌کند. برای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش به مشهد می‌توانید روزهای قبل و بعد از تاریخ سفر خود را از لحاظ قیمت بررسی کنید. در صورتی که زمان حرکت شما قابل تغییر بود، بلیط مناسب‌تر خریداری کنید. در صورت تمایل به خرید بلیط لحظه آخری هم می‌توانید با درج تاریخ و زمان مورد نظر خود به انواع بلیط‌های هواپیما کیش به مشهد با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت دست پیدا کنید. یادتان باشد برای کاهش هزینه‌ها می‌توانید از فیلترهای موجود در جستجو هتل‌های مشهد استفاده کنید و محل اقامت‌تان را با هزینه مناسب‌تری رزرو کنید. پیشنهاد می‌کنیم لیست کامل جاهای دیدنی مشهد را مطالعه کنید!

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد مشهد
سوالات متداول
 • پرواز کیش به مشهد چقدر زمان می‌برد؟
  از آن‌ جایی که مسافت هوایی بین کیش و مشهد حدود 1200 کیلومتر یا 749 مایل است، پرواز کیش به مشهد بین 2 ساعت تا 2 ساعت 15 دقیقه زمان می‌برد.
 • چه ایرلاین‌هایی از کیش به مشهد پرواز دارند؟
  در مسیر پرواز کیش به مشهد ایرلاین‌هایی همچون آتا، ایران ایرتور، زاگرس، سپهران، کاسپین و همچنین کیش ایر از جمله شرکت‌های هواپیمایی هستند که از کیش به مشهد پرواز دارند.
 • چه کلاس‌های پروازی از کیش به مشهد پرواز دارند؟
  در مسیر پرواز کیش به مشهد دو کلاس پروازی بیزینس کلاس و اکونومی کلاس پرواز دارند.
 • آیا امکان خرید بلیط رفت و برگشت پرواز کیش به مشهد از یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط هواپیما کیش به مشهد را به صورت رفت و برگشت از یوتراوز تهیه کنید. برای تهیه این بلیط کافی است هنگام جستجوی بلیط، گزینه رفت و برگشت را از قسمت فیلتر جستجو بلیط انتخاب کنید تا تمامی بلیط‌های رفت و برگشت پرواز کیش به مشهد برای شما نمایش داده شود. پس از آن می‌توانید از میان بلیط‌‌های نمایش داده شده بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.
 • هزینه بلیط هواپیما کیش به مشهد چقدر است؟
  بلیط هواپیما کیش به مشهد در هرروز به عوامل زیادی بستگی دارد. این قیمت با توجه به ایام خاص سال یا تعطیلات با تغییراتی همراه خواهد شد. برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما کیش مشهد رفت و برگشت می‌توانید در یوترواز جستجو کنید.
 • میزان بار مجاز در پرواز کیش به مشهد چقدر است؟
  میزان بار مجاز، به ایرلاین، کلاس پروازی، نوع پرواز و ... بستگی دارد. اما میزان بار مجاز برای بلیط های کلاس اکونومی معمولا بین 15 تا 25 کیلومتر است.
 • برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه کیش همراه داشتن چه چیزهایی الزامی است؟
  برای دریافت کارت پرواز کیش به مشهد و حضور در فرودگاه همراه داشتن کارت ملی، شناسنامه و همچنین پرینت بلیط خریداری شده یا عکس آن از جمله چیزهایی است که مورد نیازتان خواهد بود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز