اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#

خرید پرواز مشهد بغداد از یوتراوز

وجود شهرهای مذهبی جهان همچون کربلا و نجف اشرف در کشور عراق و حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد، موجب شده تا پرواز مشهد بغداد از مسیرهای پرتردد مسافرتی برای ایرانی‌ها و شیعیان عراق باشد. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما مشهد بغداد از بهترین شرکت‌های هواپیمایی ایران همچون ماهان و ایرلاین‌های خارجی همانند فلای بغداد، برای زائران و گردشگران فراهم شده است. 

برای خرید پرواز مشهد بغداد از یوتراوز کافی‌ست تاریخ پرواز خود را جست‌وجو و از لیست پروازهای موجود بهترین را انتخاب کنید. صفرتاصدِ فرایند خرید پرواز مشهد بغداد در یوتراوز، از جست‌وجو تا پرداخت وجه و دریافت بلیط، به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود. تیم پشتیبانی یوتراوز همیشه و از همان ابتدای سفر در کنار شماست و چنانچه هنگام خرید بلیط با سوالی مواجه شوید، فقط کافی‌ست با شماره 1548 تماس بگیرید. از طرفی امکان کنسلی آنلاین پرواز نیز در یوتراوز فراهم شده است تا چنانچه به هردلیلی از سفر خود منصرف شدید، بتوانید پروازتان را بدون نگرانی کنسل کنید. برای گردشگرانی که قصد خرید بلیط دوطرفه دارند، امکان خرید بلیط هواپیما بغداد مشهد نیز در یوتراوز فراهم شده است.

نقشه شهر بغداد

قیمت بلیط هواپیما مشهد بغداد

قیمت بلیط هواپیما مشهد بغداد به عوامل مختلفی مانند نوع ایرلاین (داخلی و خارجی)، زمان پرواز، کلاس پروازی و نوع پرواز، بستگی دارد. در حال حاضر ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما مشهد بغداد را یوتراوز ارائه می‌کند. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما مشهد بغداد و مسیر برگشتِ آن می‌توانید تاریخ پروازتان را در یوتراوز جست‌وجو کنید و علاوه بر اطلاع از قیمت روز، ارزان‌ترین بلیط از بازه زمانی سه روز قبل تا سه روز بعدِ تاریخ موردنظر خود را ببینید.

خرید پرواز مشهد بغداد چارتر

تقاضای بالای پرواز در مسیر مشهد بغداد و بازگشتِ آن موجب شده تا هم پرواز مشهد بغداد چارتر و هم پرواز سیستمی (با نرخ مصوب) در این مسیر موجود باشد که امکان خرید هر دو نوع آن در یوتراوز فراهم است. بعد از جست‌وجوی تاریخ پروازتان در یوتراوز، بالای نام ایرلاین، نوع چارتری یا سیستمی آن مشخص شده است؛ اطلاع از نوع پرواز برای گردشگرانی که قصد دارند همراه کودک خود سفر کنند، اهمیت دارد؛ چراکه قیمت پرواز مشهد بغداد چارتر برای کودکان و بزرگسالان تفاوتی ندارد. از طرفی قوانین و مقررات کنسلی پروازهای چارتری و سیستمی متفاوت است. بنابراین توجه به نوع پرواز در برنامه‌ریزی سفر و مدیریت هزینه‌های شما موثر است.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد به بغداد چقدر است؟
  قیمت بلیط هواپیما مشهد از حدود 3 میلیون تومان شروع می‌شود و با توجه به ایام خاص سال و تعطیلات ممکن است تغییر کند.
 • پرواز مشهد بغداد چند ساعت طول می‌کشد؟
  پرواز مشهد بغداد در حالت عادی بین 3 تا 4 ساعت طول می‌کشد، اما ممکن است با توجه به شرایط آب‌وهوایی و تأخیر در پروازها تغییر کند.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز مشهد بغداد چه وقتی‌ست؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد بغداد از نظر آب‌وهوایی فصول پاییز و زمستان است. از آن‌جایی‌که عراق آب‌وهوایی گرم و خشک دارد، بهتر است که برای آسایش بیشتر این فصول را برای سفر انتخاب کنید.
 • آیا امکان کنسلی بلیط به صورت آنلاین در یوتراوز وجود دارد؟
  بله؛ اگر به هردلیلی از خرید خود پشیمان شدید، می‌توانید به سادگی بلیط خود را کنسل کنید. هزینه بلیط بعد از کسر جریمه کنسلی به شماره حساب یا به کیف پولتان واریز می‌شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز