اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد به بغداد

یکی از مسیرهای پرتردد میان ایران و عراق مسیر پرواز مشهد به بغداد است. هر ساله مسافران بسیاری به قصد زیارت کربلا و نجف و همچنین کاظمین، بلیط هواپیما مشهد به بغداد را خریداری می‌کنند. برای خرید بلیط پرواز مشهد به بغداد می‌توانید ارزان‌ترین بلیط‌ هواپیما برای این مسیر را از یوتراوز بخواهید.
با خرید بلیط هواپیما از یوتراوز دیگر نگران امنیت و پشتیبانی خرید خود نخواهید بود. چرا که یوتراوز تلاش کرده است تا خریدی امن را به همراه پشتیبانی 24 ساعته در تمامی روزهای هفته برای شما فراهم آورد. بنابراین در صورتی که هنگام خرید یا پس از آن نیاز به پشتیبانی داشتید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس گرفته و از راهنمایی پشتیبانان ما بهره‌مند شوید.

نقشه شهر بغداد

خرید بلیط چارتر و سیستمی پرواز مشهد به بغداد

اگر قصد دارید تا بلیط پرواز مشهد به بغداد خود را به صورت چارتر و یا سیستمی خریداری کنید، می‌توانید به آسانی با مراجعه به یوتراوز و جستجو بلیط مورد نظر خود این کار را انجام دهید. پس از جستجو بلیط، می‌توانید در میان بلیط‌های پیشنهاد شده پرواز مشهد به بغداد بلیطی را انتخاب کنید که مدنظرتان است. در کنار هر کدام از بلیط‌های پیشنهاد شده، چارتر و یا سیستمی بودن بلیط مورد نظر به شما نشان داده شده است.
در صورتی هم که تصمیم به خرید بلیط رفت و برگشت پرواز مشهد به بغداد دارید، می‌توانید با جستجو بلیط مورد نظرتان و انتخاب گزینه رفت و برگشت، از میان بلیط‌های پیشنهاد شده بلیطی که مدنظر دارید را تهیه کنید. در ارائه و پیشنهاد بلیط‌های رفت و برگشت هم تلاش کرده‌ایم تا بهترین بلیط‌ها را با ارزان‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد به بغداد چقدر است؟
  بلیط هواپیما مشهد به بغداد به طور معمول حداقل قیمتی در حدود 3 میلیون تومان دارد و این قیمت، با توجه به ایام خاص سال و تعطیلات ممکن است با تغییراتی همراه شود.
 • پرواز مشهد به بغداد چند ساعت طول می‌کشد؟
  پرواز مشهد به بغداد در حالت عادی بین 3 تا 4 ساعت طول می‌کشد و ممکن است این مدت زمان با توجه به شرایط آب‌وهوایی و تأخیر در پروازها با تغییراتی همراه شود.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز مشهد به بغداد چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد به بغداد از نظر آب‌وهوایی فصول پاییز و زمستان است. از آن جایی که عراق آب‌وهوایی گرم و خشک دارد، بهتر است که برای آرامش و آسایش بیشتر این فصول را برای سفر به بغداد انتخاب کنید.
 • آیا امکان کنسل کردن و استراداد بلیط به صورت آنلاین در یوتراوز وجود دارد؟
  بله، این امکان وجود دارد. در واقع اگر به هردلیلی از خرید خود پشیمان شدید، می‌توانید به سادگی و بدون دغدغه بلیط هواپیما خود را کنسل و استرداد کنید. البته توجه داشته باشید که برای استرداد و کنسلی بلیط هواپیما باید مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کنید. این مبلغ با توجه به زمان استرداد بلیط و شرکت هواپیمایی مورد نظر متفاوت است.
 • بلیط هواپیما مشهد به بغداد در چه روزهایی فروخته می‌شود؟
  بلیط هواپیما مشهد به بغداد به طور معمول در تمامی روزهای هفته فروخته می‌شود و برای خرید بلیط پرواز مشهد به بغداد در تاریخ و زمانی که مورد نظرتان است، تنها کافی است زمان مورد نظر خودتان را در قسمت جستجو بلیط قید کنید.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#