........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به سلیمانیه

با خرید از یوتراوز می‌توانید بهترین و به صرفه‌ترین پروازهای تهران به سلیمانیه را مشاهده کرده و به صورت اینترنتی خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به سلیمانیه از یوتراوز کافی است بلیط مورد نظر خود را در قسمت جستجو بلیط جستجو کرده و پس از جستجو، لیستی از بلیط‌های پیشنهادی پرواز تهران به سلیمانیه برای شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید از میان آن‌ها بلیط مورد نظر خود را برای سفر به صورت اینترنتی خریداری کنید.

همچنین اگر قصد دارید تا بلیط پرواز تهران به سلیمانیه خود را به صورت لحظه آخری تهیه کنید، یا برای این مسیر پرواز چارتر رزرو کنید، می‌توانید با جستجو تاریخ و زمان مورد نظرتان بلیط‌های موجود لحظه آخری و چارتری پرواز تهران به سلیمانیه را مشاهده کنید. پس از مشاهده هم می‌توانید با انتخاب بلیط مورد نظرتان، پرواز تهران به سلیمانیه به صورت لحظه آخری یا چارتری خریداری کنید.

برای رزرو بلیط هواپیما خارجی در سایر مسیرها نیز می توانید روی یوتراوز حساب باز کنید همچنین اگر به هر دلیلی سفر شما کنسل شد می توانید نسبت به استرداد بلیط خود به صورت آنلاین اقدام نمایید.


پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

نقشه شهر سلیمانیه

رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز تهران به سلیمانیه

اگر تصمیم دارید تا بلیط پرواز تهران به سلیمانیه خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید، می‌توانید در هنگام جستجو بلیط گزینه رفت و برگشت را انتخاب کرده تا بلیط‌های رفت و برگشت پرواز تهران به سلیمانیه برای شما نمایش داده شود. پس از نمایش بلیط‌ها این امکان را خواهید داشت تا بلیط رفت و برگشت مورد نظر خود را برای زمان و تاریخی که مدنظرتان است به صورت اینترنتی رزرو کنید.
در هر مرحله از خرید بلیط اگر به سوالی برخورد کردید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس بگیرید تا پشتیبانان ما در یوتراوز به سوال شما پاسخ بدهند و شما را راهنمایی کنند. شایان ذکر است که بدانید پشتیبانان ما در یوتراوز 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

سوالات متداول
 • هزینه پرواز تهران به سلیمانیه چقدر است؟
  پرواز تهران به سلیمانیه به طور میانگین حدود 3 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. نرخ این پرواز با توجه به عوامل مختلفی همچون نوع پرواز، زمان پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز بستگی دارد.
 • پرواز تهران به سلیمانیه چقدر زمان می‌برد؟
  پرواز تهران به سلیمانیه حدود 2 ساعت و 30 دقیقه زمان می‌برد.
 • پرواز تهران به سلیمانیه به کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  غالباً تمامی پروازهای تهران به سلیمانیه به فرودگاه بین‌المللی سلیمانیه واقع در غرب این شهر انجام می‌شود. این فرودگاه حدود 14 کیلومتر با مرکز شهر سلیمانیه فاصله دارد و طی کردن این فاصله حدود 20 دقیقه زمان می‌برد.
 • چه کلاس‌های پروازی در مسیر تهران به سلیمانیه وجود دارد؟
  در مسیر پرواز تهران به سلیمانیه دو کلاس پروازی اکونومی کلاس و بیزینس کلاس وجود دارد.
 • کدام ایرلاین‌ها از تهران به سلیمانیه پرواز دارند؟
  در این مسیر پروازی ایرلاین‌هایی همچون هواپیمایی ماهان و کاسپین از جمله ایرلاین‌هایی هستند که از تهران به سلیمانیه پرواز دارند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز