اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید آنلاین بلیط قطار قم به تهران

یکی از پرترددترین مسیرهای کشور، مسیر قم به تهران است و هستند افرادی که با خرید آنلاین بلیط قطار قم به تهران در این مسیر جابه‌جا می‌شوند. در واقع مسیر ریلی قم به تهران همانند مسیر جاده‌ای آن از جمله محبوب‌ترین و مهم‌ترین مسیرهای ریلی کشور به حساب می‌آید. دلایل مختلفی وجود دارد که افراد با تهیه بلیط قطار در این مسیر تردد می‌کنند و در میان آن دلایل، مسائل کاری و گاهی هم تفریحی در اولویت هستند. در واقع افراد ممکن است برای بازدید از جاهای دیدنی مهم تهران همچون برج میلاد، موزه‌های تهران، مکان‌های تفریحی و یا حتی خرید از بازارهای تهران بلیط قطار قم به تهران را تهیه کنند.

خرید بلیط قطار قم به تهران برای کودکان

اگر قصد دارید تا بلیط قطار قم به تهران را برای کودک خود تهیه کنید، توجه به برخی نکات خالی از لطف نیست. پیش از هر چیز و در واقع مهم‌ترین نکته، نرخ بلیط قطار است؛ نرخ بلیط قطار برای کودکان زیر 2 سال 10 درصد و برای کودکان 2 تا 12 سال 50 درصد از مبلغ بلیط برای بزرگسالان است. البته اگر کودک شما زیر 2 سال سن داشته باشد و قصد داشته باشید تا برای او صندلی مجزا رزرو کنید، موظف هستید تا 50 درصد از مبلغ بلیط برای بزرگسالان را پرداخت کنید. ضمناً بهتر است توجه داشته باشید که طبق قوانین و مقررات راه‌آهن، امکان خرید بلیط برای کودکان تنها وجود ندارد. در واقع حضور حداقل یک بزرگسال همراه کودک الزامی است.

رزرو کوپه دربست در مسیر ریلی قم به تهران

ممکن است اغلب افراد تصور کنند که با توجه به مسافت نه چندان زیاد قم و تهران، امکان رزرو کوپه دربست در این مسیر ریلی وجود ندارد. باید به این دست از افراد بگوییم که سخت در اشتباه هستند. چرا که در مسیر ریلی قم به تهران و در صورت وجود قطار کوپه‌ای، این امکان را خواهید داشت تا کوپه مورد نظر خود را به صورت دربست رزرو کنید. برای رزرو کوپه به صورت دربست هم نرخ بلیط قطارتان با حذف خدمات ایستگاهی و پذیرایی از روی صندلی‌های خالی محاسبه خواهد شد.

نقشه شهر تهران

رزرو آنلاین بلیط قطار قم به تهران رفت و برگشت

اگر تمایل دارید تا برای سفر از قم به تهران با قطار، بلیط خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید از انواع بلیط‌های رفت و برگشت قطار قم به تهران بهره‌مند شوید. برای خرید این بلیط کافی است در هنگام جستجوی بلیط قطار، گزینه دو طرفه را انتخاب کرده و پس از آن با درج تاریخ بازگشت خود در قسمت جستجو، لیستی از بلیط‌های رفت و برگشت قم به تهران را در آن تاریخ مشاهده کنید. ضمناً این امکان را هم دارید تا علاوه بر بلیط قطار جهت اقامت در تهران، محل اقامت خود را از میان هتل‌های تهران انتخاب کرده و به صورت آنلاین رزرو کنید.

رزرو اینترنتی کوپه مخصوص بانوان در مسیر ریلی قم به تهران

از جمله مواردی که در مسیر ریلی قم به تهران می‌توانید از آن بهره‌مند شوید، رزرو اینترنتی کوپه مخصوص بانوان است که جهت رفاه و آسایش هر چه بیشتر خانم‌ها برای سفر با قطار در این مسیر ریلی تعبیه شده است. در صورتی که قصد دارید تا بلیط چنین کوپه‌ای را رزرو کنید، بد نیست بدانید که می‌توانید علاوه بر خودتان برای دخترتان و همچنین پسر زیر 6 سال خود نیز بلیط تهیه کنید.

استرداد آنلاین بلیط قطار قم به تهران

پس از خرید بلیط قطار ممکن است به هر دلیلی از جمله پشیمانی در خرید، قصد داشته باشید تا بلیط خود را کنسل کنید. برای این کار کافی است به صفحه استرداد آنلاین بلیط قطار مراجعه کرده و با گذراندن مراحل مربوط به استرداد بلیط، بلیط خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن کنسل کنید. ضمنا اگر در هنگام استرداد یا خرید بلیط و یا حتی هر مسئله دیگری مربوط به بلیط قطار قم به تهران با سوالی مواجه شدید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با شماره 1548 تماس گرفته و توسط تیم پشتیبانی ما اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول
 • مدت زمان سفر از قم به تهران با قطار چقدر است؟
  با توجه به مسافت میان دو شهر که آنچنان زیاد هم نیست، سفر از قم به تهران با قطار حدود 3 ساعت زمان می‌برد.
 • نرخ بلیط قطار قم به تهران به طور میانگین چقدر است؟
  پیش از هر چیز بهتر است بدانید نرخ بلیط قطار به عواملی همچون نوع بلیط، نوع قطار، مسافت و زمان سفر بستگی دارد. با در نظر گرفتن این موارد می‌توانیم نرخ بلیط قطار اتوبوسی قم به تهران را 7 هزار تومان و نرخ بلیط قطار کوپه‌ای این مسیر را حدود 55 هزار تومان در نظر بگیریم.
 • آیا امکان استرداد بلیط به صورت آنلاین در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و در صورت نیاز به استرداد بلیط می‌توانید، بلیط خود را به صورت آنلاین در یوتراوز استرداد کنید.
 • بلیط قطار قم به تهران به صورت رفت و برگشت موجود است؟
  بله؛ شما می‌توانید در صورت تمایل بلیط قطار قم به تهران را به صورت رفت و برگشت از یوتراوز خریداری کنید.
 • آیا امکان حمل خودرو با قطار در مسیر ریلی قم به تهران وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید جهت تمایل در این مسیر ریلی خودرو خود را به وسیله قطار جابه‌جا کنید.
 • در یک خرید برای چند مسافر می‌توانیم به صورت همزمان بلیط تهیه کنیم؟
  با توجه به نوع قطار که کوپه‌ای باشد یا نه و همچنین اگر کوپه‌ای باشد چند نفر ظرفیت داشته باشد، می‌توانید برای مسافران همراه خود به صورت آنلاین و همزمان بلیط تهیه کنید. مثلاً در یک قطار کوپه‌ای 4 نفره، این امکان را خواهید داشت تا به صورت همزمان برای 4 نفر بلیط تهیه کنید.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#