........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

بلیط قطار اصفهان به مشهد به سبب وجود جاذبه‌های مختلف گردشگری، زیارتی و تاریخی و مراکز مختلف آموزشی و تجاری، درمانی و زیبایی و ... یکی از پرفروش‌ترین انواع بلیط قطار در یوتراوز است. اکنون که شما هم می‌خواهید در طول راه جاذبه‌های دیدنی مسیر اصفهان مشهد را از پشت پنجره‌های قطار ببینید و زمان بیشتری را در کوپه رزرو شده در کنار عزیزانتان بگذرانید، می‌توانید خرید بلیط قطار اصفهان به مشهد را از همین صفحه از سایت و بدون مراجعه حضوری به دفتر فروش بلیط قطار اصفهان مشهد انجام دهید و سفر خاطره‌انگیز خود را به مشهد آغاز کنید.

قیمت بلیط قطار اصفهان مشهد

قیمت بلیط قطار اصفهان مشهد 1402 نرخ ثابتی ندارد و به‌طور معمول با توجه به فاکتورهایی چون مسافت مسیر اصفهان تا مشهد، شرکت ریلی، نوع بلیط قطار (بلیط قطار اتوبوسی یا بلیط قطارسریع‌السیر)، درجه‌بندی قطارها و نوع خدمات قطارها، خدمات پذیرایی، بازه زمانی خرید بلیط قطار، ظرفیت کوپه‌های قطار، سن مسافران، روز و ساعت حرکت قطار، خدمات جانبی مثل حمل ماشین با قطار، خدمات بیمه مسافران و سایر هزینه‌ها تعیین می‌شود. 

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت بلیط قطار اصفهان به مشهد در یوتراوز، پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سایت انواع بلیط قطار اصفهان مشهد را به صورت الکترونیک همراه با قیمت مشاهده کرده و باتوجه به اعمال فیلترهای مورد نظر همواره بهترین خرید را از میان لیست قیمت بلیط قطار اصفهان مشهد داشته باشید. 

قیمت بلیط قطار اصفهان مشهد رجا و فدک

چنانچه می‌خواهید تنها از یک شرکت ریلی خاص مثل فدک یا رجا بلیط خود قطار را بخرید می‌توانید پس از دیدن لیست بلیط‌های قطار اصفهان مشهد از قسمت فیلتر نتایج جستجو که در کنار صفحه قرار دارد، شرکت رجا یا فدک را فیلتر کرده تا تنها بلیط قطار اصفهان مشهد رجا را به همراه قیمت بلیط قطار اصفهان مشهد رجا یا بلیط قطار اصفهان مشهد فدک را به همراه قیمت بلیط قطار اصفهان مشهد فدک ببینید و به انتخاب خود بهترین بلیط قطار اصفهان مشهد را بخرید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدأ اصفهان

بلیط قطار اصفهان مشهد رفت و برگشت

بلیط قطار اصفهان به مشهد رفت و برگشت یک گزینه اقتصادی و راحت برای سفر بین این دو شهر پرترافیک ایران است. این بلیط برای شما، این امکان را فراهم می‌کند که به سرعت و به صورت مستقیم از اصفهان به مشهد و بالعکس سفر کنید. 

برای خرید بلیط قطار اصفهان مشهد رفت و برگشت و اطلاع از قیمت بلیط قطار اصفهان مشهد رفت و برگشت کافی‌ست در همین صفحه پس از انتخاب دوطرفه بودن مسیر، تأیید مبدأ و مقصد، تاریخ رفت‌ و برگشت و تعداد مسافرین را وارد نموده تا لیستی از بلیط‌های موجود از کارگزاران ریلی مختلف را مشاهده کنید. علاوه‌براین در سمت راست سایت فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط قطار اصفهان مشهد را با انتخاب نوع کلاس سالن قطار و ساعت حرکت را همراه با بهترین قیمت پیدا کنید و در چند لحظه آن را خریداری کنید. ضمناً به یاد داشته باشید در صورتی که فراموش کردید همزمان بلیط رفت و برگشت خود را بخرید، جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد؛ چراکه در یوتراوز می‌توانید در کسری از ثانیه بلیط قطار مشهد اصفهان خود را بخرید و راهی شهر زیبای اصفهان شوید.

بلیط قطار اصفهان مشهد ارزان

اگر شما هم می‌خواهید سفر مقرون‌به‌صرفه‌ای از اصفهان به مشهد داشته باشید و ارزان‌ترین بلیط قطار اصفهان مشهد را بخرید، کافیست تنها با چند کلیک ساده، اطلاعات مورد نیاز سایت را وارد کنید تا لیست بلیط‌های قطار اصفهان مشهد را ببینید، سپس می‌توانید با استفاده از فیلتر مرتب‌سازی براساس قیمت که در بالای لیست بلیط‌ها قرار دارد، گزینه‌ها را از ارزان به گران مرتب کنید و مقرون‌به‌صرفه‌ترین بلیط را متناسب با شرایط خود بخرید. علاوه‌براین می‌توانید در صورتی‌که محدودیتی در تاریخ سفر خود ندارید و برنامه سفرتان قابل انعطاف است، از باکس قیمتی نیز استفاده کنید و ارزانترین بلیط را در محدوده سفر خود انتخاب کنید و بخرید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که ارزانترین نرخ بلیط قطار اصفهان مشهد معمولاً مربوط به قطارهای اتوبوسی و سه ستاره است و بالاترین هزینه بلیط قطار اصفهان مشهد نیز به قطارهای پنج ستاره مربوط می‌شود.

بهترین زمان رزرو بلیط قطار اصفهان مشهد

بهترین زمان برای تهیه بلیط قطار اصفهان مشهد با توجه به هدف‌تان از سفر و زمان سفر می‌تواند متغیر باشد. اما اگر به دنبال خرید بلیط ارزان و با امکانات خوب هستید، حتماً از 1 ماه قبل از تاریخ مورد نظر، خرید بلیط قطار خود را انجام دهید یا از امکان پیش فروش بلیط قطار در یوتراوز استفاده کنید.

نقشه شهر مشهد

انواع بلیط قطار اصفهان مشهد

برای خرید بلیط قطار از اصفهان به مشهد انتخاب‌های مختلفی پیش رو دارید که بهتر است قبل از خرید بلیط قطار با محبوب‌ترین شرکت‌های ریلی ارائه دهنده بلیط قطار اصفهان مشهد آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

بلیط قطار اصفهان مشهد رجا

بلیط قطار اصفهان به مشهد رجا براساس بودجه شما انتخاب می‌شود و امکانات مختلفی دارد. قطارهای رجا بسیار متنوع هستند و براساس بودجه‌ سفرتان می‌توانید از قطارهای ارزان‌قیمت گرفته تا قطارهای لوکس این شرکت ریلی را برای سفر به شهر مقدس مشهد انتخاب کنید. شرکت رجا به عنوان بزرگترین شرکت ریلی ایران قطارهای مختلفی دارد که می‌توان به قطار سیمرغ، قطار سبز رجا، قطار پلور سبز، قطار اتوبوسی پردیس، قطار دلیجان، قطار خلیج‌فارس، سپهر و سریر اشاره کرد. دو قطار سپهر و سریر در مسیر اصفهان به مشهد فعال هستند. یکی از قطارهای مهم شرکت ریلی رجا در مسیر اصفهان به مشهد قطارهای 4 ستاره سپهر است که در قالب کوپه‌های 4 تخته مسافرگیری دارند. برای خرید بلیط قطار سپهر کافی است زمان حرکت خود را در سایت یوتراوز وارد کرده و از لیست نمایش داده شده بلیط سپهر خود را خریداری کنید.

بلیط قطار اصفهان مشهد فدک

اگر دوست دارید سفری لوکس و دل‌انگیز را از شهر اصفهان به مشهد تجربه کنید، بلیط قطار فدک را خریداری کنید. قطارهای فدک پنج‌ستاره هستند و می‌توانید تجربه یک سفر لذت‌بخش را در این قطارها داشته باشید.

بلیط قطار اصفهان مشهد نورالرضا

قطار اصفهان مشهد شرکت ریلی نورالرضا یکی از بهترین قطارها با امکانات مناسب در این مسیر است. این قطار 4 ستاره با عنوان قطار 4 ستاره نور و در کوپه‌های 4 نفره مسافرگیری می‌کند. برای خرید بلیط قطار نور از یوتراوز کافی است زمان حرکت خود را وارد کرده و بلیط خود را ازشرکت نورالرضا انتخاب کنید.

بلیط قطار اصفهان مشهد غزال

بلیط قطار اصفهان به مشهد غزال یکی از پرمتقاضی‌ترین بلیط‌های قطار در این مسیر است. قطار غزال با ارائه خدمات با کیفیت و سرعت بالا، به شما این امکان را می‌دهد تا به سرعت و به راحتی از اصفهان به مشهد سفر کنید و از امکانات رفاهی و ایمنی خوبی برخوردار شوید.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد مشهد

خرید بلیط قطار اصفهان مشهد

خرید بلیط قطار مشهد در یوتراوز بسیار راحت و سریع انجام می‌شود و شما می‌توانید در چند دقیقه با تکمیل کردن اطلاعات مورد نیاز سایت در پنل ابتدای صفحه خرید بلیط قطار اصفهان مشهد خود را از هر کارگزار ریلی چون نورالرضا و غزال، رجا و فدک و در هر ساعتی از شبانه‌روز انجام دهید و از تخفیفات ویژه یوتراوز بهره‌مند شوید. با یوتراوز خرید آسان و لذت‌بخشی را تجربه خواهید کرد؛ چون علاوه‌بر خرید اینترنتی از سایت، امکان نصب و استفاده از اپلیکیشن یوتراوز برای گوشی‌های همراه‌تان نیز وجود دارد و شما می‌توانید اپلیکیشن را از سایت دانلود کرده و مراحل خرید بلیط را تا دریافت بلیط الکترونیک روی ایمیل یا حساب کاربری خود ادامه دهید.

استرداد بلیط قطار اصفهان مشهد

کنسلی آنلاین بلیط قطار اصفهان مشهد در یوتراوز به سه شیوه متفاوت انجام می‌شود. برای این کار کافیست به حساب کاربری خود در سایت وارد شده و درخواست کنسلی خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت درخواست شما را بررسی نموده و هزینه بلیط را صرف 48 تا 72 ساعت به حساب شما واریز کنند. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط قطار مراحل کنسلی را طی کرده یا از طریق تماس با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز (1548)، درخواست خود را مطرح کرده و فرآیند استرداد بلیط قطار اصفهان مشهد خود را پیگیری کنید.

مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار اصفهان مشهد در یوتراوز

خرید اینترنتی بلیط قطار از یوتراوز علاوه‌بر سهولت در فرآیند خرید و پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با سایت‌های دیگر، مزایای دیگری نیز دارد. با خرید اینترنتی بلیط قطار در یوتراوز شما نه‌تنها حق انتخاب بیشتری دارید بلکه می‌توانید با مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها مثل زمان حرکت، شرکت ریلی خدمت‌دهنده و قیمت بلیط و تمام جزئیات بلیط‌ها از میان لیست بلیط‌های اصفهان مشهد؛ بهترین انتخاب را داشته و با پرداخت سریع و آسان از مزایای استرداد آنلاین بلیط قطار، خرید بلیط قطار اصفهان مشهد با هتل و تور اصفهان مشهد با قطار و همچنین خرید بلیط هواپیما و استفاده از خدمات پشتیبانی 24 ساعته و تخفیفات ویژه یوتراوز نیز بهره‌مند شوید. پس فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون بلیط قطار اصفهان به مشهد را با چند کلیک ساده در همین صفحه از یوتراوز بخرید.

سوالات متداول
 • چگونه از قیمت بلیط قطار اصفهان مشهد مطلع شوم؟
  برای اطلاع از قیمت بلیط قطار از اصفهان به مشهد باید در هر روز اطلاعات خواسته شده سایت را وارد کنید تا قیمت‌ بلیط‌ها برایتان نمایش داده شود.
 • هزینه بلیط قطار اصفهان مشهد برای نوزادان و کودکان چقدر است؟
  قیمت بلیط قطار برای نوزادان زیر دو سال تنها 10 درصد بهای بلیط (معادل بهای بیمه مسافر) بزرگسالان محاسبه می‌شود؛ اما در صورتی‌که شما بخواهید صندلی برای نوزاد خود رزرو کنید باید 50 درصد بهای بلیط را پرداخت کنید. همچنین بهای بلیط کودکان 2 تا 12 سال نیم‌بها محاسبه می‌شود. تمامی افراد بالای 12 سال نیز بزرگسال محسوب شده و کل بهای بلیط را باید برای آنان پرداخت کنید.
 • جریمه استرداد بلیط قطار اصفهان مشهد چقدر است؟
  برای اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط می‌توانید از قسمت مشاهده جزئیات روی بلیط الکترونیک، قوانین و شرایط کنسلی بلیط را مطالعه کنید.
 • پس از خرید بلیط قطار اصفهان مشهد، چگونه می‌توانم به بلیط خریداری شده دسترسی یابم؟
  پس از خرید، بلیط قطار در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار می‌گیرد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • آیا پس از خرید بلیط قطار اصفهان به مشهد امکان ویرایش وجود دارد؟
  امکان تغییر نام مسافر یا هر ویرایش دیگری در بلیط قطار وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط خریداری شده کنسل شده و بلیط جدید صادر شود.
 • چند ساعت قبل از حرکت قطار اصفهان مشهد در ایستگاه حاضر باشم؟
  یک ساعت قبل از حرکت قطار حضور در ایستگاه راه آهن الزامی است و همچنین 10 دقیقه قبل از حرکت قطار، درهای سالن‌ها توسط مامورین قطار بسته می‌شود و امکان سوار شدن مسافر وجود ندارد.
 • مقدار بار مجاز برای بلیط قطار اصفهان مشهد چقدر است؟
  مقدار بار مجازی که می‌توانید همراه داشته باشید، به ازای هر نفر حداکثر 30 کیلوگرم وزن و ابعاد 75 سانتی‌متر است.
 • مدت زمان قطار اصفهان مشهد چقدر است؟
  مدت زمان سفر با قطار از اصفهان به مشهد معمولاً 18 ساعت طول می‌کشد.
 • قطار اصفهان مشهد از کدام ایستگاه‌ها عبور می‌کند؟
  قطار اصفهان مشهد از ایستگاه‌های بین راه اصفهان به مشهد شامل سیستان، هرند، ورزنه، ساسان، عقدا، ارژنگ، چادرملو، طبس، تربت حیدریه، فریمان و کاشمر عبور می‌کند تا به مشهد برسد.
 • چه قطارهایی در مسیر اصفهان به مشهد وجود دارند؟
  قطارهای بسیاری وجود دارند که شما را از اصفهان به مشهد می‌برند. انواع قطار رجا، فدک، غزال، نورالرضا، ریل ترابر سبا و ... را می‌توانید از یوتراوز بخرید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز