........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

خرید بلیط قطار بندرعباس به تهران

مسیر ریلی بندرعباس به تهران یکی از پرترددترین مسیرهای قطار کشور است که سالانه علاوه بر تعداد بالای مسافران، کالاها و محصولات بسیاری در این مسیر جابه‌جا می‌شوند. برای خرید بلیط قطار تهران می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید؛ چرا که یوتراوز انواع بلیط‌های قطار این مسیر را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد.

هزینه بلیط قطار بندرعباس به تهران

برای سفر از بندرعباس به تهران یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید، نرخ بلیط قطار بندرعباس به تهران است. نرخ این بلیط با توجه به موارد مختلفی همچون نوع قطار، نوع بلیط، مدت زمان سفر و ... تعیین می‌شود. با توجه به این موارد هزینه خرید بلیط قطار در این مسیر ریلی به طور میانگین از حدود 170 هزار تومان تا 400 هزار تومان متغیر است.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدأ بندرعباس

خرید بلیط رفت و برگشت قطار بندرعباس به تهران

در صورتی که قصد دارید تا برای انجام کار یا به منظور تفریح و بازدید از جاهای دیدنی تهران به این شهر سفر کنید و پس از آن به بندرعباس بازگردید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا در هنگام جستجوی بلیط مورد نیازتان بتوانید با انتخاب گزینه رفت و برگشت و درج زمان مورد نظر، از میان بلیط‌های نمایش داده شده بلیطی که مدنظر دارید را به صورت آنلاین و با بهترین قیمت خریداری کنید. در ضمن این امکان را خواهید داشت تا علاوه بر رزرو آنلاین بلیط قطار بندرعباس به تهران بتوانید بلیط هواپیما بندرعباس به تهران را هم به صورت اینترنتی از یوتراوز خریداری کنید.

استرداد آنلاین بلیط قطار بندرعباس به تهران

اگر به هر علتی از خرید خود پشیمان شدید و قصد داشتید تا سفر خود را کنسل کنید، می‌توانید با مراجعه به بخش استرداد آنلاین بلیط قطار، بلیط مورد نظر خود را استرداد کنید. در استرداد آنلاین بلیط قطار هم یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید بدانید، قوانین استرداد بلیط قطار است که در هنگام مراجعه به بخش استرداد بلیط قطار با آن‌ها آشنا خواهید شد. ضمناً اگر در هر مرحله از فرآیند استرداد آنلاین بلیط قطار با سوال یا نکته‌ای مواجه شدید و نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با شماره 1548 تماس گرفته و توسط پشتیبانان ما در یوتراوز راهنمایی‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

نقشه شهر تهران

رزرو اینترنتی بلیط قطار بندرعباس به تهران

در صورت تمایل به رزرو آنلاین بلیط قطار بندرعباس به تهران می‌توانید با درج موارد مورد نیاز در قسمت جستجوی بلیط قطار و پس از نمایش لیست بلیط‌های پیشنهادی این مسیر ریلی، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از انتخاب آن و طی کردن مراحل مربوطه بلیط خود را به صورت آنلاین رزرو کنید. همچنین این امکان را دارید تا جهت اقامت در شهر تهران، با مراجعه به لیست هتل‌های تهران، محل اقامت خود را انتخاب کرده و هتل خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

حمل خودرو با قطار در مسیر ریلی بندرعباس به تهران

بندرعباس یکی از مهم‌ترین شهرهای ترانزیتی ایران است و به همین واسطه هم مسیر بندرعباس به تهران از جمله مسیرهای پرتردد قطار در کشور محسوب می‌شود. حمل خودرو با قطار از جمله مهم‌ترین مواردی است که در این مسیر ریلی و ترانزیتی مورد توجه قرار گرفته است. البته حمل خودرو در این مسیر شرایطی دارد و  آگاهی از آن اهمیت بسیاری دارد. به طور مثال برای حمل خودرو با قطار در مسیر ریلی بندرعباس به تهران اطلاعات دقیق مالک خودرو، نوع خودرو و شماره پلاک و شاسی مواردی هستند که همراه داشتن آن‌ها الزامی است.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد تهران

خرید بلیط قطار بندرعباس به تهران برای کودکان

درصورتی که قصد دارید برای کودک خود بلیط بخرید، بهتر است تا نکات و موارد مربوط به این نوع بلیط را هم بدانید. اولین نکته نرخ بلیط است؛ نرخ بلیط برای کودکان زیر 2 سال، 10 درصد از مبلغ کل بلیط و برای کودکان 2 تا 12 سال به صورت نیم‌‌بهاست. در صورتی که تمایل داشته باشید تا برای کودک زیر 2 سال خود صندلی مجزا رزرو کنید، موظف خواهید بود تا بلیط را به صورت نیم‌بها خریداری کنید. نکته دوم در رابطه با خرید بلیط برای کودکان، وجود محدودیت در تنهایی سفر کردن آن‌هاست. طبق قوانین راه‌آهن هیچ کودکی نمی‌تواند تنهایی سفر کند و همراهی حداقل یک بزرگسال همراه آن الزامی است.

سوالات متداول
 • آیا امکان استفاده از بلیط در صورتی که نام مسافر را اشتباه وارد کرده باشیم وجود دارد؟
  خیر، این امکان وجود ندارد. در واقع چنانچه نام مسافر را به اشتباه وارد کرده باشید، نمی‌توانید از بلیط خود استفاده کنید و در صورتی که قصد داشته باشید تا از همان بلیط استفاده کنید، باید مبلغ بلیط را مجدداً پرداخت کنید. بنابراین در چنین شرایطی بهتر است تا در همان ابتدا بلیط خود را استرداد کنید و مجدداً بلیط دیگری را خریداری کنید.
 • آیا امکان انتخاب پذیرایی در هنگام خرید بلیط وجود دارد؟
  به طور کلی 24 ساعت پیش از حرکت قطار با دریافت بلیط در صورتی که قطار مورد نظرتان امکان سرو غذا داشته باشد، می‌توانید پذیرایی خود را انتخاب کنید. البته برای این نوع پذیرایی به طور معمول باید هزینه‌ای مجزا بپردازید. همچنین در صورتی که بلیط شما و نوع قطارتان ویژه و VIP باشد این امکان برای شما وجود دارد تا از خدمات پذیرایی به صورت رایگان و روی بلیط بهره‌مند شوید.
 • در مسیر ریلی بندرعباس به تهران کدام شرکت‌های ریلی خدمات‌دهی دارند؟
  در این مسیر شرکت‌های ریلی همچون 4 ستاره غزال، 3 ستاره جوپار و 3 ستاره البرز از جمله شرکت‌هایی هستند که خدمات‌دهی دارند.
 • آیا چاپ بلیط قطار بندرعباس به تهران الزامی است؟
  پس از اینکه خریدتان نهایی شود، شماره سریال بلیط به همراه ساعت و تاریخ حرکت، سالن و کوپه قطار انتخابی به شما پیامک می‌شود و یا به ایمیلتان ارسال می‌شود. حال چنانچه به پرینت بلیط‌تان نیاز باشد، می‌توانید در ایستگاه راه‌آهن پرینت بلیط خود را دریافت کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز