........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
download application

خرید آنلاین بلیط قطار تهران به بندرعباس

شهر بندرعباس یکی از مهم‌ترین شهرهای جنوب ایران است و سالانه مسافران زیادی با هدف تجاری، تفریحی و بازدید از جاهای دیدنی بندرعباس به این شهر سفر می‌کنند. یکی از بهترین راه‌های سفر به این شهر خرید آنلاین بلیط قطار بندرعباس است. از جمله مسیرهای ریلی پرتردد به این شهر، مسیر ریلی تهران به بندرعباس است و شما می‌توانید با خرید آنلاین بلیط قطار تهران به بندرعباس از یوتراوز، بهترین و ارزان‌ترین بلیط این مسیر را خریداری کنید.

قیمت بلیط قطار تهران به بندرعباس

از جمله مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای اغلب مسافران ایجاد شود، قیمت بلیط قطار است. نرخ بلیط قطار تهران به بندرعباس به موارد و نکات مختلفی همچون نوع بلیط، نوع قطار و شرکت ریلی بستگی دارد. در ضمن نرخ این بلیط غیر از موارد فوق، به زمان سفر هم بستگی دارد. در واقع اگر شما قصد داشته باشید تا در ایام پیک سفر از تهران به بندرعباس سفر کنید، طبیعی است که قیمت بلیط قطار تهران به بندرعباس هم نسبت به شرایط عادی با افزایش قیمت همراه باشد. با در نظر گرفتن این نکات و موارد می‌توانیم قیمت بلیط قطار تهران به بندرعباس را در شرایط عادی به صورت میانگین حدود 250 تا 300 هزار تومان در نظر بگیریم.

بهترین زمان سفر به بندرعباس

در صورتی که تصمیم خود را گرفته‌اید و قصد دارید با تهیه بلیط قطار تهران به بندرعباس به این شهر سفر کنید، توجه به بهترین زمان سفر به بندرعباس از جمله مواردی است که باید حتماً مورد توجه قرار دهید. بهترین زمان سفر به بندرعباس با توجه به آب و هوای گرم و شرجی این شهر از اواسط پاییز آغاز شده و تا اوایل فصل بهار ادامه دارد. البته سفر در این بازه زمانی به معنای آن نیست که گرما را تجربه نخواهید کرد، بلکه به این معناست که کمتر با آب و هوای گرم سر و کار خواهید داشت و به نوعی از آب و هوایی معتدل بهره‌مند خواهید شد.

استرداد آنلاین بلیط قطار تهران به بندرعباس

چنانچه به هر علتی از خرید بلیط قطار تهران به بندرعباس خود پشیمان شدید، می‌توانید به سادگی و در کمترین زمان ممکن بلیط خود را استرداد کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم که پیش از استرداد با شماره 1548 تماس بگیرید و توسط تیم پشتیبانی ما در یوتراوز که به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته برای پاسخگویی به شما آماده هستند، راهنمایی‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

نقشه شهر بندرعباس

رزرو آنلاین بلیط قطار تهران به بندرعباس

یوتراوز این امکان را برای شما به وجود آورده تا اگر تمایل دارید بلیط قطار تهران به بندرعباس خود را برای زمان مشخصی رزرو  کنید، این امکان را داشته باشید تا بلیط خود را به سادگی و با بهترین قیمت و به صورت آنلاین خریداری کنید. با رزرو آنلاین بلیط قطار تهران به بندرعباس در یوتراوز خیالتان از بابت کیفیت سفر و امنیت آن بلیط راحت خواهد بود. همچنین در صورتی که در فرآیند رزرو بلیط با مشکلی مواجه شوید، تیم پشتیبانی ما با شماره 1548 در خدمتتان خواهد بود.

ایستگاه‌های بین راهی قطار تهران به بندرعباس

مسیر ریلی تهران به بندرعباس از ایستگاه‌های محمدیه، کاشان، بادرود، زواره، اردکان، میبد، یزد، بافق، احمدآباد، خاتون‌آباد، سیرجان، کهه، تزرج، زاد محمود و فین می‌گذرد و به همین جهت برای سفر از تهران به بندرعباس با قطار باید از حدود 15 ایستگاه عبور کنید.

مدت زمان سفر از تهران به بندرعباس با قطار

مسافت تهران تا بندرعباس 1276 کیلومتر است و در صورتی که قصد داشته باشید تا با خودروی شخصی از تهران به بندرعباس سفر کنید، باید حدود 14 ساعت و 30 دقیقه را در مسیر باشید. در صورتی که با قطار سفر کنید، باید حدود 19 ساعت در مسیر باشید و این مدت زمان به واسطه اینکه قطار در ایستگاه‌های بین راهی توقف دارد نسبت به سفر جاده‌ای زمان بیشتری نیاز دارد.

حمل خودرو با قطار در مسیر ریلی تهران به بندرعباس

اگر قصد دارید در سفر به بندرعباس خودروی خود را همراهتان ببرید، کافی است تا روی یوتراوز حساب باز کنید. چرا که یوتراوز این امکان را برای شما به وجود آورده است تا در صورت نیاز به انتقال خودرو خود به بندرعباس بتوانید در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب خودرو خود را منتقل کنید. در انتقال خودرو توجه به مواردی همچون اطلاعات دقیق مالک، نوع خودرو و شماره پلاک و شاسی الزامی است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بلیط، راهنمای سفر به بندرعباس را بخوانید!

سوالات متداول
 • آیا می‌شود برای چند مسافر به صورت همزمان بلیط قطار رزرو کرد؟
  به طور کلی این امکان وجود دارد؛ البته با این قید که ظرفیت یک ردیف یا کوپه متغیر است. به عنوان مثال شما می‌توانید در یک قطار چهارتخته برای چهار نفر به صورت همزمان بلیط تهیه کنید.
 • آیا در خرید بلیط قطار برای کودکان و نوزادان محدودیتی وجود دارد؟
  بله؛ محدودیت وجود دارد. در واقع طبق قوانین راه‌آهن بایستی در هر کوپه قطار حداقل یک بزرگسال، مسافران کودک و نوزاد را همراهی کند.
 • نرخ بلیط برای کودکان و نوزادان به چه صورت محاسبه می‌شود؟
  نرخ بلیط برای کودکان و نوزادان بدین صورت است که برای نوزاد (زیر 2 سال) 10 درصد از مبلغ کل بلیط دریافت خواهد شد و برای کودکان 2 تا 12 سال به صورت نیم‌بها خواهد بود. چنانچه قصد داشته باشید برای نوزاد خود صندلی مجزا رزرو کنید، می‌بایست بلیط قطار را به صورت نیم‌بها در نظر بگیرید.
 • اگر نام خود را اشتباه وارد کرده باشیم، امکان استفاده از بلیط وجود دارد؟
  در صورتی که اطلاعات بلیط با اطلاعات کارت شناسایی مسافر مطابقت نداشته باشد، مسافر بدون بلیط تلقی شده و چنانچه با این حال سوار قطار شود، مبلغ کل بلیط توسط رئیس قطار از وی دریافت خواهد شد. بنابراین اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، بهتر است تا در همان ابتدا بلیط خود را استرداد کنید و مجدداً بلیط جدید خریداری کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز