#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
latest info
ZiyafatAlzahra

رزرو آنلاین بلیط قطار بندرعباس به اصفهان

اصفهان و بندرعباس از جمله مهم‌ترین شهرهای تجاری و صنعتی ایران هستند و به همین واسطه بلیط قطار بندرعباس به اصفهان به عنوان یکی از محبوب‌ترین بلیط‌های قطار کشور شناخته می‌شود. در ضمن شهر اصفهان جاهای دیدنی بسیاری دارد و علاوه بر آن بسیاری از افراد به واسطه سوغاتی‌ها، غذاهای سنتی و صنایع دستی اصفهان به این شهر سفر می‌کنند.

قیمت بلیط قطار بندرعباس به اصفهان

قیمت بلیط قطار بندرعباس به اصفهان یکی از مهم‌ترین فاکتورهای سفر به این شهر است و بسیار حائز اهمیت است. عوامل مختلفی در نرخ بلیط قطار اثرگذار هستند و در میان آن عوامل نوع قطار، نوع بلیط، زمان سفر و مسافت میان دو شهر از جمله مهم‌ترین مواردی هستند که بر نرخ بلیط قطار اصفهان اثر مستقیم می‌گذارند.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدأ بندرعباس

بهترین زمان سفر به اصفهان با قطار

چنانچه به طور قطع تصمیم گرفته‌اید تا بلیط قطار بندرعباس به اصفهان را خریداری کنید، توجه به زمان سفر یکی از موارد مهم برای تجربه‌ی سفری دلنشین است. با این اوصاف طبیعی است آب و هوا، نقش بسیار مهمی در تعیین بهترین زمان سفر به اصفهان داشته باشد. شهر اصفهان از نظر آب و هوایی به عنوان یکی از شهرهای کویری و خشک ایران به حساب می‌آید و به همین جهت در میان ایام سال، اوایل بهار و پاییز بهترین زمان‌هایی هستند که شما می‌توانید با خرید بلیط قطار بندرعباس به اصفهان به این شهر سفر کنید.

استرداد اینترنتی بلیط قطار بندرعباس به اصفهان

در صورتی که از خرید بلیط قطار بندرعباس به اصفهان خود پشیمان شده‌اید و قصد دارید تا سفر خود را کنسل کنید، یوتراوز این امکان را به وجود آورده است تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با مراجعه به صفحه استرداد بلیط قطار، بلیط خود را استرداد کرده و طبق قوانین و مقررات استرداد بلیط قطار هزینه‌ای را که بابت بلیط پرداخت کرده‌اید دریافت کنید.

نقشه شهر اصفهان

خرید بلیط قطار بندرعباس به اصفهان رفت و برگشت

از جمله موارد دیگری که می‌توانید در جهت آن روی یوتراوز حساب باز کنید، خرید بلیط قطار به صورت رفت و برگشت است. در واقع یوتراوز این امکان را برای شما به وجود آورده است که بلیط قطار بندرعباس به اصفهان خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید. برای این کار کافی است تا در هنگام جستجو بلیط علاوه بر درج تاریخ رفت، تاریخ برگشت را هم وارد کنید تا تمامی بلیط‌های رفت و برگشت موجود در این مسیر، از شرکت‌های مختلف ریلی همچون رجا و فدک برای شما نمایش داده شود.

خرید بلیط قطار بندرعباس به اصفهان برای کودکان

اگر تمایل دارید تا بلیط قطار بندرعباس به اصفهان را برای کودک خود خریداری کنید، توجه به نرخ بلیط و محدودیت‌هایی که در خرید آن وجود دارد را نباید نادیده بگیرید. نرخ بلیط کودکان به این صورت است که برای کودکان زیر 2 سال، 10 درصد از مبلغ کل بلیط و برای کودکان 2 تا 12 سال 50 درصد از مبلغ کل بلیط از شما دریافت خواهد شد. در ضمن اگر قصد داشته باشید تا برای کودک زیر 2 سال خود صندلی مجزا رزرو کنید، موظف خواهید بود تا 50 درصد از مبلغ بلیط را پرداخت کنید. در رابطه با محدودیت‌های موجود هم بهتر است بدانید که طبق قوانین راه‌آهن، به هیچ عنوان نمی‌توانید برای کودک تنها بلیط خریداری کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد اصفهان

مدت زمان سفر از بندرعباس به اصفهان با قطار

مسافت میان بندرعباس و اصفهان 930 کیلومتر است و از نظر زمانی حدود 11 ساعت زمان می‌برد. این در صورتی است که بنابر دلایل مختلفی همچون توقف در ایستگاه‌های بین راهی و سوختگیری، این مدت زمان برای سفر با قطار با تغییراتی همراه است. با توجه به مواردی که گفتیم، مدت زمان سفر با قطار در مسیر بندرعباس به اصفهان حدود 16 ساعت و 15 دقیقه است.

حمل خودرو با قطار در مسیر بندرعباس به اصفهان

با خرید بلیط قطار بندرعباس به اصفهان این امکان را خواهید داشت تا در صورت تمایل به حمل اتومبیل شخصی خود، خودرو خود را به وسیله قطار از بندرعباس به اصفهان منتقل کنید. برای حمل خودرو با قطار در این مسیر همراه داشتن اطلاعات دقیق مالک، نوع خودرو و شماره پلاک و شاسی از جمله مواردی هستند که حتماً باید همراه خود داشته باشید.

سوالات متداول
 • برای حضور در ایستگاه راه‌آهن بندرعباس و سفر به اصفهان با قطار همراه داشتن چه مدارکی الزامی است؟
  برای سفر با قطار و حضور در ایستگاه راه‌آهن بندرعباس، همراه داشتن کارت ملی و بلیط قطار از جمله مدارکی هستند که برای سفر به آن نیاز خواهید داشت.
 • ایستگاه راه‌آهن اصفهان تا مرکز شهر چقدر فاصله دارد؟
  ایستگاه راه‌آهن اصفهان تا مرکز شهر اصفهان حدود 15 کیلومتر فاصله دارد و این مسافت در بهترین حالت و به طور حدودی 30 دقیقه زمان می‌برد.
 • آیا امکان استرداد بلیط حمل خودرو با قطار وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و طبق قوانین موجود در رابطه با استرداد بلیط حمل خودرو با قطار، در صورت استرداد تا ساعت 12 روز قبل از حرکت 90 درصد، از ساعت 12 ظهر روز قبل تا 3 ساعت مانده به حرکت 70 درصد و از 3 ساعت مانده به حرکت تا زمان حرکت قطار 50 درصد از مبلغ بلیط به شما باز خواهد گشت. در صورتی که قطار حرکت کند، بلیط شما غیرقابل استرداد خواهد شد.
 • آیا امکان استفاده از بلیط در صورتی که نام مسافر اشتباه وارد شده باشد وجود دارد؟
  در صورتی که اطلاعات مسافر با اطلاعات بلیط خریداری شده مغایرت داشته باشد، مسافر بدون بلیط خواهد بود و اگر قصد داشته باشید تا از بلیط استفاده کنید، باید مبلغ کل بلیط را مجدداً بپردازید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز