#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به رشت‎‎ در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
latest info
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز تهران به رشت‎‎ در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های ایران ایر تهران به رشت‎‎6 پرواز در هفته
#
دوشنبه18 تير1 پرواز
سه شنبه19 تير1 پرواز
چهارشنبه20 تير1 پرواز
پنجشنبه21 تير1 پرواز
جمعه22 تير-
شنبه23 تير1 پرواز
يکشنبه24 تير1 پرواز
#
پرواز های آسمان تهران به رشت‎‎1 پرواز در هفته
#
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير-
چهارشنبه20 تير1 پرواز
پنجشنبه21 تير-
جمعه22 تير-
شنبه23 تير-
يکشنبه24 تير-

تاخیر و کنسلی پرواز تهران به رشت‎‎ در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر ایران ایر
  5%
 • کمترین کنسلی آسمان
  0%

خرید بلیط هواپیما تهران رشت

خرید بلیط هواپیما از تهران به رشت همیشه طرفداران خود را دارد و مورد استقبال مسافران قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با کیفیت‌ترین و قیمت مناسب‌ترین بلیط‌های پرواز تهران به رشت را به صورت اینترنتی خریداری کنید. همچنین با فعال کردن گزینه دوطرفه و تعیین تاریخ رفت و برگشت، می‌توانید پرواز تهران رشت مناسب خود را انتخاب کنید. یوتراوز برای خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران رشت، لیست پیشنهادی از پروازهای این مسیر را به شما نمایش می‌دهد که اطلاعات کامل پروازها مانند زمان حرکت، قیمت بلیط، نوع پرواز چارتر و سیستمی و کلاس پروازی در آن ثبت شده‌است. برای داشتن بهترین خرید بلیط هواپیما تهران رشت، تمام موارد را به دقت بررسی و خرید خود را نهایی کنید. علاوه بر خدمات رزرو آنلاین بلیط هواپیما یوتراوز خدمات دیگری مانند رزرو هتل و رزرو بلیط قطار  را نیز برای شما مسافران محترم فراهم کرده است. 

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز تهران به رشت

در یوتراوز می‌توانید بلیط رفت و برگشت تهران رشت خود را خریداری کنید. کافی‌ست در قسمت جستجو گزینه دوطرفه را فعال و تاریخ رفت و برگشت سفر خود را وارد کنید. با انتخاب این گزینه انواع بلیط‌های پیشنهادی همراه با قیمت بلیط هواپیما تهران رشت رفت و برگشت تفکیک می‌شوند تا بتوانید بلیط مورد نظر خود را از میان مسیرهای رفت و مسیرهای برگشت به صورت مجزا انتخاب کنید. در روش دیگر برای خرید بلیط برگشت، می‌توانید مستقیما به صفحه اختصاصی پرواز رشت تهران مراجعه کنید.

اگر در هر مرحله از خرید با سوال و نکته‌ای روبه‌رو شدید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس بگیرید و پس از ارتباط با پشتیبانان ما در یوتراوز پاسخ سوال و یا ابهام خود را دریافت کنید. پشتیبانان ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت شما خواهند بود. در نهایت اگر قصد خرید بلیط قطار تهران رشت را نیز دارید، یوتراوز امکان خرید بلیط قطار در این مسیر را نیز به راحتی فراهم کرده است.

نقشه شهر رشت

قیمت بلیط هواپیما تهران رشت چارتری و سیستمی

بعد از پروازهای لحظه آخری خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان در لیست اولویت پرواز ارزان قرار می‌گیرد. زمانی که در قسمت جستجو تاریخ رفت و برگشت سفر خود را وارد می‌کنید. لیست پیشنهادی برای خرید بلیط هواپیما تهران رشت چارتری و سیستمی به شما نمایش داده می‌شود. با مقایسه نرخ بلیط هواپیما تهران به رشت مشخص می‌شود نوع چارتری و سیستمی پروازها تفاوت قیمت زیادی ندارند. بعد از نمایش لیست پروازها می‌توانید فیلتر قیمت مورد نظر خود را تنظیم کنید و با توجه به هزینه بلیط هواپیما از تهران به رشت بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد رشت

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران رشت

وقتی در مورد بلیط هواپیما تهران رشت ارزان صحبت می‌کنیم، اولین گزینه خرید بلیط لحظه آخری است. افرادی که بدون برنامه تصمیم به خرید بلیط و شروع سفر می‌گیرند، اغلب موفق به خرید ارزانترین بلیط هواپیما می‌شوند. زمانی که بتوانید بلیط هواپیما چارتر تهران رشت لحظه آخری خریداری کنید، این هزینه کمتر می‌شود. اما در نظر داشته باشید خرید بلیط لحظه آخری همیشه بهترین گزینه نیست. در ایام تعطیلات و پیک سفر به رشت، بلیط هواپیما به سرعت به فروش می‌رسد و دیگر بلیطی برای خرید لحظه آخری وجود دارند. بلیط هواپیما تهران رشت ارزان را می‌توانید با توجه به تعیین محدوده هزینه مورد نظر از فیلتر قیمت یوتراوز پیدا و خریداری کنید.

سوالات متداول
 • پرواز تهران به رشت از کدام ترمینال فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود؟
  اغلب پروازهای تهران به رشت از فرودگاه مهرآباد، از ترمینال شماره 2 این فرودگاه انجام می‌شود. برای دسترسی به پارکینگ این ترمینال می‌توانید از میدان آزادی و بزرگراه لشگری استفاده کنید.
 • آیا امکان خرید بلیط چارتر و سیستمی پرواز تهران به رشت از یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط پرواز تهران به رشت خود را به صورت چارتر یا سیستمی از یوترواز خریداری کنید.
 • میزان بار مجاز برای پرواز تهران به رشت چقدر است؟
  میزان بار مجازی که می‌توانید برای پرواز تهران به رشت همراه خود داشته باشید، به طور میانگین 20 کیلوگرم است. امّا با این حال این میزان بار با توجه به نوع پرواز و ایرلاین ارائه دهنده پرواز ممکن است متفاوت باشد.
 • هزینه پرواز تهران به رشت چقدر است؟
  نرخ پرواز تهران به رشت به دلایل متعدد و مختلف متغیر است. با این حال پرواز تهران به رشت به طور میانگین 450 هزار تومان برای هر نفر هزینه دارد.
 • کدام کلاس‌های پرواز در مسیر پرواز تهران به رشت پرواز دارند؟
  در مسیر پرواز تهران به رشت دو کلاس پروازی بیزینس کلاس و اکونومی کلاس وجود دارد.
 • پرواز تهران به رشت در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  پرواز تهران به رشت معمولاً در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. البته این زمان با توجه به ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز با تغییراتی همراه می‌شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز