#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به تبریز در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
latest info
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز تهران به تبریز در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های آتا تهران به تبریز48 پرواز در هفته
#
جمعه15 تير6 پرواز
شنبه16 تير7 پرواز
يکشنبه17 تير7 پرواز
دوشنبه18 تير7 پرواز
سه شنبه19 تير6 پرواز
چهارشنبه20 تير8 پرواز
پنجشنبه21 تير7 پرواز
#
پرواز های ماهان تهران به تبریز4 پرواز در هفته
#
جمعه15 تير1 پرواز
شنبه16 تير-
يکشنبه17 تير-
دوشنبه18 تير1 پرواز
سه شنبه19 تير1 پرواز
چهارشنبه20 تير-
پنجشنبه21 تير1 پرواز
#
پرواز های کاسپین تهران به تبریز2 پرواز در هفته
#
جمعه15 تير1 پرواز
شنبه16 تير-
يکشنبه17 تير-
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير1 پرواز
چهارشنبه20 تير-
پنجشنبه21 تير-
#
پرواز های قشم ایر تهران به تبریز2 پرواز در هفته
#
جمعه15 تير-
شنبه16 تير-
يکشنبه17 تير1 پرواز
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير-
چهارشنبه20 تير-
پنجشنبه21 تير1 پرواز
#
پرواز های ایران ایرتور تهران به تبریز2 پرواز در هفته
#
جمعه15 تير-
شنبه16 تير-
يکشنبه17 تير1 پرواز
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير-
چهارشنبه20 تير1 پرواز
پنجشنبه21 تير-
#
پرواز های ایران ایر تهران به تبریز1 پرواز در هفته
#
جمعه15 تير1 پرواز
شنبه16 تير-
يکشنبه17 تير-
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير-
چهارشنبه20 تير-
پنجشنبه21 تير-
#
پرواز های آسا جت تهران به تبریز1 پرواز در هفته
#
جمعه15 تير-
شنبه16 تير-
يکشنبه17 تير-
دوشنبه18 تير1 پرواز
سه شنبه19 تير-
چهارشنبه20 تير-
پنجشنبه21 تير-
#
پرواز های معراج تهران به تبریز1 پرواز در هفته
#
جمعه15 تير-
شنبه16 تير-
يکشنبه17 تير-
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير1 پرواز
چهارشنبه20 تير-
پنجشنبه21 تير-
#
پرواز های آسمان تهران به تبریز1 پرواز در هفته
#
جمعه15 تير-
شنبه16 تير-
يکشنبه17 تير-
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير-
چهارشنبه20 تير-
پنجشنبه21 تير1 پرواز

تاخیر و کنسلی پرواز تهران به تبریز در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر آسمان
  0%
 • کمترین کنسلی ایران ایر
  0%

تبریز، مقصد افراد زیادی از سراسر ایران است که به دلایل مختلف به این کلانشهر سفر می‌کنند. اگر از بی‌شمار گردشگری که در فصول مختلف مهمان تبریز هستند، بگذریم، تهرانی‌های زیادی با اهداف کاری، تجاری، تحصیلی و پژوهشی، راهی این سفر شیرین می‌شوند. از همین رو، در همه روزهای سال در این مسیر پرواز وجود دارد که بیشتر آن‌ها متعلق به شرکت هواپیمایی آتا هستند.

شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران تبریز خود را از سایت یوتراوز با مناسب‌ترین قیمت، خریداری و درصورت نیاز، آن را استرداد کنید. تمام فرایند خرید بلیط هواپیما و استرداد بلیط هواپیما در این سایت آنلاین است و به واسطه کارشناسان پرواز، بصورت 24 ساعته پشتیبانی می‌شود. برای دریافت خدمات رایگان پشتیبانی می‌توانید در هر ساعت از روز با شماره 1548📞 تماس بگیرید.

در صورت تمایل با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید قطارهای موجود در این مسیر را نیز بررسی کنید:

👈 بلیط قطار تهران تبریز 👉

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

بلیط هواپیما تهران تبریز رفت و برگشت

بلیط هواپیما تهران تبریز، یکی از پرطرفدارترین پروازهای داخلی کشور محسوب می‌شود. به همین دلیل در این مسیر، در تمام روزهای هفته از ایرلاین‌های مختلف پرواز وجود دارد و می‌توانید با خیال راحت برای خرید بلیط خود بصورت رفت و برگشت، برنامه‌ریزی کنید. از آن‌جایی که تبریز سومین کلانشهر ایران محسوب می‌شود، در طول سال میزبان مسافران زیادی است و همیشه خطوط هوایی و زمینی آن شلوغ و پرتردد هستند. از همین رو، خرید بلیط برگشت، یکی از مهم‌ترین الویت‌های افرادی است که بصورت مداوم در این مسیر رفت‌وآمد دارند.

این شهر حدود 620 کیلومتر با تهران فاصله دارد و این مسیر با خودرو، تقریبا 7 ساعت طول می‌کشد. افرادی که به قصد سفرهای کاری یا تحصیلی راهی این شهر هستند، ترجیح می‌دهند با خرید بلیط تهران تبریز رفت و برگشت، هم زمانِ خود را از دست ندهند و هم مجبور نباشند که دائما خستگی سفر در جاده‌های طولانی را به دوش بکشند. این مسیر با هواپیما فقط 1 ساعت طول می‌کشد. اگر شما هم به خرید بلیط تهران تبریز رفت و برگشت فکر می‌کنید، می‌توانید به راحتی بلیط خود را با کم‌ترین قیمت از سایت یوتراوز خریداری کنید و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار شوید. (تلفن پشتیبانی: 1548📞)

نقشه شهر تبریز

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز رفت و برگشت

افراد زیادی هستند که حتی به خرید بلیط برگشت خود فکر هم نمی‌کنند اما خرید بلیط تهران تبریز رفت و برگشت، بسیار بصرفه‌ است. شما می‌توانید با برنامه‌ریزی دقیق، بلیط برگشت خود را بسیار ارزان‌تر بخرید و از بابت پرشدن ظرفیت پروازها نیز دغدغه‌ای نداشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز، تحت‌تاثیر عوامل مختلفی همچون، روزهای پیک سال و ایام غیرپیک سال، نوع پرواز (چارتری یا سیستمی)، کلاس پروازی (اکونومی و بیزینس) تغییر می‌کند. با این‌حال هیچ نگرانی از بابت قیمت بلیط به دلتان راه ندهید؛ چون یوتراوز لیست کاملی از انواع بلیط هواپیما تهران به تبریز را در اختیارتان قرار می‌دهد و شما می‌توانید متناسب با بودجه خود هرکدام را که مایلید رزرو کنید.

بلیط هواپیما تهران تبریز چارتر

خرید بلیط هواپیما تهران تبریز چارتر، برای آن‌هایی که زیاد سفر می‌کنند، از نان شب هم واجب‌تر است. افراد زیادی این مسیر را برای سفرهای کاری یا تحصیلی طی می‌کنند و قیمت بلیط، ارزانی و دمِ‌دست‌بودنِ آن برای‌شان اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه امکان خرید بلیط چارتری در پرواز تهران تبریز از طریق سایت یوتراوز وجود دارد. پس خیالتان راحت! چون قرار است با یوتراوز سفر کنید.

** بسیاری از آژانس‌های غیرمعتبر، اعلام می‌کنند که امکان استرداد بلیط چارتر وجود ندارد. اما باید بدانید که بلیط‌های چارتر فقط از 3 ساعت قبل از پرواز، غیرقابل‌استرداد هستند و طبق قانون، هر آژانس یا چارترکننده‌ای موظف است با کسر جریمه‌های معمول، هزینه بلیط را به شما برگرداند. شما می‌توانید در هر زمان، بعد از خرید بلیط هواپیما تهران تبریز چارتر، از طریق پنل یوتراوز بلیط خود را بصورت آنلاین کنسل کنید. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید با شماره 1548📞، پشتیبانی یوترواز تماس بگیرید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز چارتر

بلیط‌های چارتری در مسیرهای پرترددی مانند بلیط هواپیما تهران تبریز، معمولا به دلیل رقابت آژانس‌های چارترکننده، بسیار ارزان‌تر و بصرفه‌تر از بلیط‌های سیستمی هستند. از آن‌جایی که قیمت بلیط‌ها به نوع ایرلاین و تاریخ سفر شما بستگی دارد، نمی‌توان درباره قیمت بلیط چارتر هواپیما تهران تبریز، نظر قطعی داد. شما می‌توانید با واردکردن تاریخ سفر خود، لیست قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز را از طریق سایت یوتراوز مشاهده کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تبریز

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به تبریز

یکی از روش‌های خرید بلیط هواپیما ارزان از تهران به تبریز، خرید بلط لحظه آخری است. معمولا آژانس‌های چارترکننده، یکی دو روز مانده به تاریخ پرواز، قیمت بلیط‌های خود را تا حد زیادی کاهش می‌دهند تا هواپیما بدون صندلی خالی پرواز کند و ضرر مالی کمتری به آژانس برسد. از آن طرف هم، همیشه کسانی هستند که چمدان‌به‌دست، همیشه دنبال یک موقعیت خوب برای سفر می‌گردند. خبر خوب این‌که می‌توانید با مراجعه به سایت یوتراوز، بلیط هواپیما لحظه آخری خود را تهیه کنید و راهی ماجراجویی خود شوید.

بلیط هواپیما تهران تبریز ارزان

خرید بلیط هواپیما چارتر و لحظه آخری، یکی از روش‌های خرید بلیط ارزان هستند اما یک روش بهتر برای پیداکردن پروازهای اقتصادی وجود دارد! در سایت یوتراوز، امکانی به وجود آمده تا بتوانید با واردکردن مسیر موردنظر خود، از ارزان‌ترین پروازها روز و همچنین پروازهای با هدیه ویژه باخبر شوید. کافی‌ست در کادر تیره همین صفحه، روی «به من خبر بده» کلیک کنید تا نتایج برای شما پیامک شوند.

بلیط هواپیما تهران تبریز آتا

بیشترین پرواز در مسیر تهران تبریز، از طریق شرکت هواپیمایی آتا انجام می‌شود. این ایرلاین هر روز در این مسیر پرواز دارد و معمولا تعداد این پروازها حتی به 8 پرواز در روز هم می‌رسد. بلیط هواپیما تهران تبریز آتا در 3 نوبت صبح، بعدازظهر و شب، پراکنده شده و شما مجبور نیستید برنامه سفر خود را با زمان پرواز خود هماهنگ کنید. امکان خرید بلیط هواپیما تهران تبریز آتا، مانند تمام ایرلاین‌های موجود در این مسیر، از سایت یوتراوز وجود دارد. کافی‌ست مسیر و تاریخ سفر خود را جستجو کنید تا نتایج برای آن روز و روزهای آتی به شما نمایش داده شود.

بلیط هواپیما تهران تبریز ماهان

شرکت هواپیما ماهان، به دلیل ارائه خدمات عالی، به‌روزبودن ناوگان، رفتار شایسته‌ی پرسنل و کادر پرواز و نداشتن سوانح هواپیمایی، یکی از ایمن‌ترین ایرلاین‌های داخلی کشورمان محسوب می‌شود. به همین جهت خرید بلیط هواپیما تهران تبریز ماهان از پرتقاضاترین بلیط‌های این مسیر است. 

خوشبختانه در سایت یوتراوز، امکان خرید پرواز تهران تبریز از تمام شرکت‌های هواپیمایی که این مسیر را پوشش می‌دهند، فراهم شده است. حالا نوبت شماست که انتخاب کنید!

بلیط هواپیما تهران تبریز ایران ایرتور

ایران ایرتور یکی دیگر از شرکت‌های هواپیمایی است که در مسیر تهران به تبریز پرواز دارد. این ایرلاین در روزها یک‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه در این مسیر پرواز دارد و شما می‌توانید با جستجوی بلیط هواپیما تهران تبریز در این روزها، بلیط خود را خریداری کنید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز ایران ایر تور، با توجه به تاریخ سفر و تاریخ خرید شما متفاوت خواهد بود. برای مشاهده قیمت‌های به‌روز و دقیق، ابتدا مسیر خود را از طریق سایت یوترواز جستجو کنید و سپس به مقایسه قیمت‌ها در روزهای مختلف بپردازید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما از تهران به تبریز از سایت یوتراوز

برای خرید بلیط از سایت یوتراوز، فقط به کد ملی یا شماره پاسپورت خود و یک کارت بانکی با رمز پویا نیاز دارید. اگر به فرایند رزرو بلیط از این سایت آشنایی ندارید، راهنمای زیر را دنبال کنید:

 1. مبدأ (تهران) و مقصد (تبریز) را انتخاب کنید.
 2. تاریخ رفت سفر خود را مشخص کنید.
 3. در صورت تمایل، تاریخ برگشت خود را نیز مشخص کنید.
 4. تعداد مسافرانی که در این سفر همراه شما هستند را وارد کنید.
 5. دکمه جستجو را کلیک کنید.

حالا می‌توانید لیست پروازهای موجود در تاریخ موردنظرتان را مشاهده کنید. اگر بلیط موردنظر خود را پیدا کردید، حتما با مشاهده جزئیات پرواز، مواردی نظیر مدت زمان سفر، بار مجاز، مدل هواپیما و ترمینال پرواز و مهم‌تر از همه، قوانین و شرایط کنسلی بلیط خود را بررسی کنید تا با آگاهی کامل از شرایط، راهی سفر شوید. 

سپس روی «انتخاب بلیط» کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات فردی هدایت شوید. در این صفحه باید شماره کارت ملی، نام و نام خانوادگی به فارسی و به انگلیسی، جنسیت و تاریخ تولد خود را به همراه اطلاعات تماس خود وارد کنید تا به مرحله پرداخت هزینه بلیط هواپیما تهران تبریز برسید.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط هواپیما از تهران به تبریز چقدر است؟
  قیمت بلیط بر حسب نوع ایرلاین، نوع بلیط (سیستمی یا چارتری)، تاریخ سفر و کلاس پروازی شما متغیر است. می‌توانید لیست قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز را از طریق سایت یوتراوز مشاهده کنید.
 • قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز برای نوزادان چقدر است؟
  قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز برای نوزادان (10 روزه الی 2 ساله)، 10 درصد قیمت بلیط بزرگسال است.
 • قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز برای کودکان چقدر است؟
  قیمت بلیط هواپیما برای کودکان (2 الی 12 سال) بر حسب شناسه نرخی بلیط، متفاوت است اما معمولا قیمت آن 50 الی 75 درصد بهای بلیط بزرگسال محاسبه می‌شود.
 • آیا پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران تبریز، امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد؟
  امکان تغییر یا اصلاح اطلاعات در بلیط هواپیما، بسته به نوع بلیط متفاوت است. امکان اصلاح اطلاعات در بلیط‌های سیستمی وجود ندارد و در صورت نیاز به ویرایش، باید بلیط خریداری شده کنسل شود و بلیط جدید خریداری شود. اما در مورد بلیط‌های چارتری به قوانین چارترکننده بستگی دارد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز