........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
تخفیف کیش
banner toure

ایرلاین های پرواز تهران به یزد در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های یزدایر تهران به یزد7 پرواز در هفته
#
سه شنبه28 شهريور2 پرواز
چهارشنبه29 شهريور3 پرواز
پنجشنبه30 شهريور-
جمعه31 شهريور2 پرواز
شنبه01 مهر-
يکشنبه02 مهر-
دوشنبه03 مهر-
#
پرواز های ایران ایر تهران به یزد4 پرواز در هفته
#
سه شنبه28 شهريور1 پرواز
چهارشنبه29 شهريور-
پنجشنبه30 شهريور1 پرواز
جمعه31 شهريور1 پرواز
شنبه01 مهر-
يکشنبه02 مهر1 پرواز
دوشنبه03 مهر-
#
پرواز های آتا تهران به یزد3 پرواز در هفته
#
سه شنبه28 شهريور-
چهارشنبه29 شهريور-
پنجشنبه30 شهريور-
جمعه31 شهريور1 پرواز
شنبه01 مهر1 پرواز
يکشنبه02 مهر1 پرواز
دوشنبه03 مهر-
#
پرواز های آسمان تهران به یزد1 پرواز در هفته
#
سه شنبه28 شهريور-
چهارشنبه29 شهريور-
پنجشنبه30 شهريور-
جمعه31 شهريور-
شنبه01 مهر1 پرواز
يکشنبه02 مهر-
دوشنبه03 مهر-

تاخیر و کنسلی پرواز تهران به یزد در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر آتا
  1%
 • کمترین کنسلی ایران ایر
  3%

خرید بلیط هواپیما از تهران به یزد

خرید بلیط هواپیما تهران یزد، با توجه به فاصله زمینی این دو شهر که یکی از طولانی‌ترین فواصل جاده‌ای در ایران است، تقاضای زیادی دارد. این فاصله 630 کیلومتری و عموما خشک و کویری، با خودرو در مدت زمان 6 الی 7 ساعت طی می‌شود اما به لطف پرواز تهران به یزد، فقط 1 الی 1 و نیم ساعت طول می‌کشد. 

چهار شرکت هواپیمایی در این مسیر پیوسته پرواز دارند که عبارتند از:

 1. ماهان
 2. آسمان
 3. آتا
 4. ایران ایر

در صورت عدم بروز عوامل غیرپیش‌بینی، بلیط هواپیما تهران به یزد، در تمام روزهای هفته موجود است. شما می‌توانید به سادگی، بلیط هواپیما خود را از سایت سفر یوتراوز و با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید. خوشبختانه استرداد بلیط هواپیما در این سایت، درست مانند فرایند خرید آن، کاملا آنلاین است. اگر با نحوه استرداد بلیط آشنا نیستید، صفحه «راهنمای استرداد بلیط هواپیما» را ببینید.

تمام مراحل خرید بلیط هواپیما تهران یزد تا پرواز شما و حتی استرداد آن، 24 ساعته توسط کارشناسان پرواز یوتراوز پشتیبانی می‌شود. هر کجای این فرایند به مشکل برخوردید یا سوالی داشتید، کافی‌ست با شماره چهاررقمی 1548📞 تماس بگیرید تا از راهنمایی کارشناس پرواز برخوردار شوید.

🔴 اگر با جستجوی واژه «بلیط هواپیما تهران یزد امروز»، به این صفحه رسیده‌اید، کافی‌ست دکمه جستجو را بزنید تا تمام پروازهای همان روز به شما نمایش داده شود. اما اگر در روزهای آینده راهی سفر هستید، برای خرید بلیط هواپیما تهران به یزد، ابتدا تاریخ سفر را مشخص کنید. در صفحه جدید می‌توانید از طریق نوار نتایج بالا، کم‌ترین قیمت بلیط برای روزهای قبل و روزهای بعد تاریخ موردنظر خود را مشاهده کنید و با کلیک بر روی آن‌ها، لیست کامل پروازها را ببینید.

محبوب‌ترین پروازها از مبدا تهران

بلیط هواپیما تهران یزد چارتر

تصور اشتباهی درباره بلیط‌های چارتری وجود دارد و آن این است که این نوع بلیط همیشه ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی هستند. اما به هیچ‌وجه این‌طور نیست. تفاوت بلیط‌های سیستمی و بلیط چارتر در این است که قیمت بلیط‌های سیستمی در هر شرایطی ثابت است اما قیمت بلیط‌های چارتر توسط آژانس‌ها تعیین می‌شود و می‌تواند گران‌تر یا ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی باشد.

از آن‌جایی که پروازهای زیادی از تهران به یزد انجام می‌شود، رقابت زیادی بر سر فروش صندلی‌های پرواز چارتر وجود دارد. این موضوع سبب‌شده که قیمت بلیط هواپیما تهران یزد چارتر، بسیار بصرفه باشد. شما می‌توانید همین حالا با کلیک بر روی دکمه جستجو، لیست بلیط‌های موجود را از طریق سایت یوتراوز مشاهده کنید.

نقشه شهر یزد

قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد

قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد، با توجه به کلاس پروازی، بازه زمانی خرید، نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) و همچنین ایرلاین، متفاوت است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت یوتراوز، قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد را برای همان روز و روزهای آتی ببینید و بلیط خود را از بین پروازهای موجود انتخاب کنید.

برای رزرو بلیط هواپیما تهران یزد با پایین‌ترین قیمت نیز کافی‌ست در کادر بالای همین صفحه، روی کلید «به من خبر بده» کلیک کنید تا ارزان‌ترین قیمت بلیط همان روز و همچنین پروازهای با هدیه ویژه یوتراوز برای شما پیامک شود.

برای دیدن ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد روش دیگری هم وجود دارد. بعد از جستجوی مسیر در تاریخ موردنظر، لیست پروازها نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از ویژگی مرتب‌سازی بر اساس قیمت، بلیط‌های موجود را به ترتیب از ارزان‌ترین تا گران‌ترین بلیط پیش روی خود داشته باشید. امکان مرتب‌سازی بلیط‌ها بر اساس زمان نیز وجود دارد. همچنین می‌توانید از طریق منوی سمت راست، با انتخاب کلاس پروازی (اکونومی _ بیزینس) یا ایرلاین، قیمت بلیط‌هایی که مدنظر دارید را مشاهده کنید.

بلیط هواپیما تهران یزد ارزان

اولین روشی که برای خرید بلیط ارزان هواپیما از تهران به یزد وجود دارد، مرتب‌سازی بلیط‌ها با فیلتر ارزان‌ترین است. شما می‌توانید پس از جستجوی مسیر و تاریخ خود، در صفحه جدید روی ارزان‌ترین کلیک کنید تا پروازهای موجود از ارزان‌ترین تا گران‌ترین مرتب شوند. اما اگر نمی‌خواهید مدام سایت را چک کنید، از طریق باکسی که در ابتدای همین صفحه قرار داده شده، روی گزینه «به من خبر بده» کلیک کنید تا اطلاعات ارزان‌ترین پروازهای روز یا پروازهای با هدیه ویژه یوتراوز برای شما پیامک شود.

بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت

از آن‌جایی که معمولا در تمام روزهای هفته در مسیر تهران به یزد، پرواز وجود دارد، به سادگی می‌توانید برای زمان برگشت خود برنامه‌ریزی کنید و نگران پُرشدن ظرفیت صندلی‌ها نباشید. با خرید بلیط هواپیما یزد تهران رفت و برگشت، علاوه‌بر این‌که در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید، می‌توانید بدون نگرانی، به برنامه‌های قبل و بعد سفر خود برسید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت از سایت یوتراوز، ابتدا گزینه «دو طرفه» را انتخاب کنید و سپس تاریخ رفت و برگشت خود را انتخاب کنید. ممکن است در تاریخ برگشت شما پروازی وجود نداشته باشد، در این صورت می‌توانید تاریخ برگشت خود را تغییر دهید و مجددا جستجو کنید. سپس به راحتی می‌توانید از بین بلیط‌های موجود، بلیط رفت و برگشت خود را انتخاب و هر 2 بلیط را بصورت همزمان خریداری کنید. هر زمان به مشکل برخوردید، می‌توانید با شماره تلفن 1548📞 تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناس پرواز برخوردار شوید.

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت، به زمان سفر شما و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز بستگی دارد. هر چه فاصله زمانی بین 2 بلیط بیشتر باشد، شانس شما برای پیداکردن بلیط‌های ارزان‌تر بیشتر می‌شود. از آن‌جایی که قیمت بلیط هواپیما، نرخ ثابتی نیست، نمی‌توانیم درباره آن نظری قطعی داشته باشیم. اما شما می‌توانید از طریق این صفحه از سایت یوتراوز، تاریخ خود را جستجو کنید تا لیست بلیط‌ها به همراه قیمت به شما نشان داده شود.

بلیط هواپیما تهران یزد ایران ایر

یکی از ایرلاین‌های فعال در مسیر تهران یزد، ایران‌ایر است. این ایرلاین معمولا در 4 روز از هفته از تهران به یزد، پرواز دارد که می‌توانید از طریق این صفحه، تعداد و روزهای پرواز آن را مشاهده کنید. اگر به چارت تاخیر و کنسلی نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید که بلیط هواپیما تهران یزد ایران‌ایر، در میان تمام پروازها، کم‌ترین کنسلی پرواز را داشته است. پس اگر سفر مهمی پیش‌رو دارید، بهتر است این ایرلاین را برای پرواز خود انتخاب کنید.

🔵 این چارت دائما در حال بروزشدن است و می‌توانید از طریق آن، تعداد پروازها، تعداد کنسلی و تعداد پروازهای تاخیردار هر ایرلاین را طی 3 ماه گذشته مشاهده کنید.

پرترددترین پروازها به مقصد یزد

بلیط هواپیما تهران یزد ماهان

معمولا شرکت هواپیمایی ماهان هر روز 2 بار در مسیر تهران به یزد پرواز دارد. پس اگر دنبال بلیط هواپیما تهران یزد ماهان هستید با مشکل خاصی روبه‌رو نمی‌شوید. برای مشاهده و خرید این بلیط، ابتدا تاریخ سفر و تعداد مسافران را مشخص و سپس از بین پروازهای موجود، بلیط هواپیمایی ماهان را پیدا کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد ماهان

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد ماهان نسبت به ایرلاین‌ها دیگری که در این مسیر پرواز دارند، نسبتا ارزان‌تر است. اما از آن‌جایی که معمولا نرخ بلیط برای تاریخ‌های مختلف مشابه نیست، نمی‌توان درباره آن نظر قطعی داد. همان‌طور که پیش از این هم توصیه کردیم، برای مشاهده قیمت به‌روز، مسیر و تاریخ خود را از طریق سایت یوتراوز جستجو کنید تا تمام پروازهای موجود با قیمت‌های دقیق به شما نمایش داده شود.

راهنمای خرید بلیط هواپیما تهران یزد از سایت یوتراوز

برای خرید بلیط هواپیما از تهران به یزد، راه طولانی یا سختی پیش‌رو ندارید. کافی‌ست با دنبال کردن راهنمای زیر، بلیط موردنظرتان را پیدا کرده و خریدتان را نهایی کنید:

 1. در اولین مرحله، یک‌طرفه یا دوطرفه بودن بلیط‌ را مشخص کنید.
 2. سپس مبدا (تهران) و مقصد (یزد) خود را وارد کنید. 

📌 اگر از طریق جستجوی واژه بلیط هواپیما تهران یزد» به این صفحه هدایت شده باشید، مبدا و مقصد بصورت پیش‌فرض انتخاب شده‌اند و نیازی به واردکردن آن‌ها ندارید.

 1. در گام بعدی، تاریخ رفت (در صورت نیاز، برگشت) سفرتان را انتخاب کنید.
 2. تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند را مشخص کنید.
 3. روی دکمه جست‌وجو کلیک کنید تا لیست بلیط‌ها برای جستجوی شما نمایش داده شود.

در تمام مراحل بالا می‌توانید بلیط‌های ارائه‌شده را بر اساس قیمت، کلاس پرواز (اکونومی، بیزینس و فرست‌کلاس) و ایرلاین، فیلتر کرده و بلیط‌ها را بر اساس سلیقه و نیاز خودتان دسته‌بندی کنید.

بعد از انتخاب بلیط، به صفحه جدیدی وارد می‌شوید که در آن باید اطلاعات فردی خودتان را وارد کنید. برای خرید بلیط بصورت اینترنتی به موارد زیر نیاز دارید:

 1. نام و نام خانوادگی به انگلیسی (مطابق با پاسپورت)
 2. کدملی یا شماره پاسپورت
 3. تاریخ تولد
 4. اطلاعات تماس (تلفن همراه و ایمیل)

سپس با پرداخت مبلغ، می‌توانید فایل رزرو بلیط تهران یزد خود را دانلود کنید و هنگام مراجعه به فرودگاه، آن را به مسئول مربوط نشان دهید. لینک بلیط به اطلاعات تماس شما نیز ارسال می‌شود و لازم نیست نگران حفظ آن باشید.


مزایای خرید بلیط هواپیما تهران یزد از یوتراوز

اگر هنوز برای سوال «چرا باید از یوتراوز بلیط هواپیما بخرم؟» پاسخی پیدا نکرده‌اید، در ادامه می‌توانید دلایل خوبی برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از طریق یوتراوز پیدا کنید:

🔷 برخورداری از پنل اختصاصی سایت و اپلیکیشن یوتراوز

🔶 رابط کاربری آسان و ساده برای خرید بلیط هواپیما

🔷 امکان خرید بسیاری از پروازهای داخلی و خارجی

🔷 سرعت و امنیت بالا در زمان خرید بلیط هواپیما

🔶 امکان خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و چارتر با ارزان‌ترین قیمت

🔷 ارائه اطلاعات مفید و موردنیاز برای هر مسیر پروازی

🔷 بهره‌مندی از تخفیفات ویژه و جشنواره‌های فروش یوتراوز

🔶 امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما

🔷 پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای هفته (تلفن پشتیبانی: 1548📞)

سوالات متداول
 • پرواز تهران به یزد، چند ساعت طول می‌کشد؟
  پرواز تهران به یزد، بسته به ایرلاینی که با آن سفر می‌کنید، بین 1 الی 1 و نیم ساعت طول می‌کشد.
 • پرواز تهران به یزد در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  تقریبا در تمام روزهای هفته، بلیط هواپیما از تهران به یزد وجود دارد.
 • قیمت بلیط هواپما تهران به یزد چقدر است؟
  نرخ‌ بلیط‌های هواپیما، به ویژه بلیط‌های چارتری، به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده نرخ به‌روز و دقیق بلیط هواپیما تهران به یزد، می‌توانید به سایت سفر یوتراوز مراجعه کنید.
 • کدام ایرلاین‌ها در مسیر تهران به یزد پرواز دارند؟
  شرکت‌های هواپیمایی ماهان، ایران ایر، آسمان و آتا، از ایرلاین‌های فعال در این مسیر هستند.
 • بلیط هواپیما تهران یزد چارتر را از کجا تهیه کنم؟
  از طریق سایت یوتراوز می‌توانید بلیط چارتر تهران یزد خود را به راحتی خریداری کنید.
 • بلیط هواپیما تهران یزد ارزان است؟
  باتوجه به این‌که پروازهای زیادی در این مسیر انجام می‌شود، قیمت بلیط هواپیما تهران یزد بسیار بصرفه است.
 • در کدام روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران یزد ماهان موجود است؟
  تقریبا در تمام روزهای هفته می‌توانید بلیط هواپیما تهران یزد ماهان را خریداری کنید.
 • میزان بار مجاز در پرواز تهران به یزد برای هر نفر چقدر است؟
  میزان بار قابل حمل در پرواز تهران یزد، به نوع هواپیمای شما بستگی دارد اما معمولا مجاز به حمل 20 کیلوگرم بار هستید و برای بارهای اضافه خود مشمول جریمه می‌شوید.
 • قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد برای نوزادان و کودکان چقدر است؟
  قیمت بلیط برای نوزادان (10 روزه تا 2 ساله، 10 درصد مبلغ بلیط بزرگسال است. اما بلیط کودک (2 تا 12 سال) بسته به ایرلاین‌ها، متفاوت محاسبه می‌شود اما معمولا بین 50 یا 70 درصد بهای بلیط بزرگسالان محاسبه می‌شود.
 • چگونه بلیط هواپیما تهران یزد را کنسل کنیم؟
  به راحتی می‌توانید بلیط خود را از طریق ورود به پنل یوتراوز، بصورت آنلاین کنسل کنید. اگر با فرآیند استرداد بلیط آشنایی ندارید، می‌توانید با پشتیبانی یوتراوز (☎1548)، تماس بگیرید.
 • جریمه کنسلی هواپیما تهران یزد چقدر است؟
  جریمه استرداد هواپیما تهران یزد، بسته به نوع بلیط شما (سیستمی یا چارتری) و زمان کنسل‌کردن، متفاوت خواهد بود. درصد جریمه هر بلیط، بصورت شفاف در سایت یوتراوز قابل مشاهده است. حتما هنگام خرید بلیط به جریمه کنسل‌کردن بلیط خود دقت کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز