........
برای اطمینان از عدم ابطال پرواز ها، لطفا قبل از حرکت ، وبسایت فرودگاه های کشور را بررسی کنید یا با 199 تماس حاصل فرمایید.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به یزد در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

ایرلاین های پرواز تهران به یزد در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های یزدایر تهران به یزد13 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين3 پرواز
پنجشنبه23 فررودين-
جمعه24 فررودين2 پرواز
شنبه25 فررودين3 پرواز
يکشنبه26 فررودين2 پرواز
دوشنبه27 فررودين3 پرواز
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های ایران ایر تهران به یزد4 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين1 پرواز
پنجشنبه23 فررودين1 پرواز
جمعه24 فررودين-
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين1 پرواز
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های آتا تهران به یزد4 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين-
پنجشنبه23 فررودين-
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين1 پرواز
دوشنبه27 فررودين1 پرواز
سه شنبه28 فررودين-

تاخیر و کنسلی پرواز تهران به یزد در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر آتا
  3%
 • کمترین کنسلی ایران ایر
  9%

بلیط هواپیما تهران یزد در همه روزهای هفته موجود است اما معمولا مسافران، با عدم موجودی آن مواجه می‌شوند. خرید بلیط هواپیما از تهران به یزد با درنظرگرفتن مسافت بین این دو شهر و قیمت نسبتا پایین بلیط آن، گزینه ایده‌آلی برای اکثر افراد است. بنابراین پروازهای این مسیر به سرعت پر می‌شود و تا روزها و حتی هفته‌های آینده، صندلی خالی در هیچ پروازی پیدا نمی‌شود. 

پس همین حالا، تاریخ سفر خود را در تقویم وارد کنید و دکمه جستجو را بزنید تا لیست بلیط‌های موجود در تاریخ موردنظر شما نمایش داده شود. اگر در تاریخ انتخابی شما بلیطی وجود نداشت، می‌توانید شانس خود را با خرید تورهای یزد امتحان کنید. معمولا تورها، پروازهای چارتری و ارزانی دارند که در حالت عادی فرصت خرید آن‌ها را نداریم. برای اطلاع از تورهای یوتراوز، کافی‌ست با شماره 1548📞 تماس بگیرید و با داخلی تور صحبت کنید.

اطلاعات پرواز تهران یزد

در حال حاضر، پرواز تهران یزد در همه روزهای هفته و در ساعات مختلف روز، توسط این چهار شرکت هواپیمایی انجام می‌شود:

 1. یزد ایر
 2. آسمان
 3. آتا
 4. ایران ایر

 

بیش‌ترین پروازهای این مسیر توسط ایرلاین ایران‌ایر انجام می‌شود و مدت زمان این پرواز، حدود 1 ساعت و 10 دقیقه است. برای اطلاع از برنامه پروازهای مسیر تهران – یزد به صورت لحظه‌ای، می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. اطلاعات تمام پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه یزد در صفحه زیر قابل مشاهده است.

👈 اطلاعات پرواز تهران یزد

اما اگر دنبال اطلاعات بلیط پرواز تهران یزد خود می‌گردید، کافی‌ست هنگام خرید بلیط روی «مشاهده جزئیات» کلیک کنید. سپس می‌توانید تمام اطلاعات بلیط شامل شماره پرواز، ترمینال، میزان بار مجاز، مدت زمان سفر و کلاس نرخی را ببینید. قوانین و شرایط کنسلی هم در این قسمت به شما نمایش داده شده که توصیه می‌کنیم حتما قبل از خرید بلیط، آن را از نظر بگذرانید تا از میزان جریمه کنسلی بلیط خود اطلاع داشته باشید.

اگر بلیط خود را خریداری کرده‌اید، می‌توانید تمام این اطلاعات را در برگه بلیط صادرشده پیدا کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد چقدر است؟

قیمت سیستمی بلیط هواپیما تهران یزد در نیمه دوم سال 1402 را در این جا مشاهده می‌کنید:

🔹 نرخ رسمی آسمان برای پرواز تهران به یزد: 1 میلیون و 200 هزار تومان

🔸 نرخ رسمی ایران‌ایر برای پرواز اکونومی تهران به یزد: 1 میلیون تومان

🔹 نرخ رسمی ایران‌ایر برای پرواز بیزینس تهران به یزد: 1 میلیون و 600 هزار تومان

🔸 نرخ رسمی ایران‌ایر برای پرواز بیزینس تهران به یزد: 1 میلیون و 600 هزار تومان

🔹 نرخ رسمی یزدایر برای پرواز تهران به یزد: 1 میلیون و 500 هزار تومان

 

اما همان‌طور که می‌دانید، قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد، با توجه به زمان خرید، نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) و همچنین نوع ایرلاین، تعیین می‌شود و عدد ثابتی ندارد. برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط هواپیما تهران به یزد، مسیر و تاریخ سفر خود را در سایت یوتراوز انتخاب کنید تا موجودی بلیط‌ها و آخرین تغییرات قیمتی آن‌ها را ببینید.

محبوب‌ترین پروازها از مبدا تهران

آیا خرید بلیط هواپیما تهران یزد چارتر، به صرفه است؟

یک تصور اشتباه درباره بلیط‌های چارتری وجود دارد و آن این است که این نوع بلیط‌ها همیشه ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی هستند. اما در واقعیت به هیچ‌وجه این‌طور نیست. تفاوت بلیط‌های سیستمی و بلیط چارتر در این است که قیمت بلیط‌های سیستمی در هر شرایطی ثابت است اما قیمت بلیط‌های چارتر توسط آژانس‌ها تعیین می‌شود و می‌تواند در مقاطعی از زمان، گران‌تر یا ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی باشد. به عنوان مثال، وقتی تقاضای خرید بلیط هواپیما برای شهرهای گرمسیر ایران در فصل پاییز زیاد می‌شود، قیمت بلیط هواپیما چارتر آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. 

از آن‌جایی که پروازهای زیادی از تهران به یزد انجام می‌شود، رقابت زیادی بر سر فروش صندلی‌های پرواز چارتر وجود دارد. این موضوع سبب‌شده که قیمت بلیط هواپیما تهران یزد چارتر، بسیار بصرفه باشد. شما می‌توانید همین حالا با کلیک بر روی دکمه جستجو، لیست بلیط‌های موجود را از طریق سایت یوتراوز مشاهده کنید و با مقایسه قیمت‌ها، ارزان‌ترین بلیط را پیدا کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد چارتر چقدر است؟

همان‌طور که گفتیم، قیمت بلیط هواپیما چارتر برخلاف بلیط‌های سیستمی، متغیر است. بنابراین نمی‌توان درباره قیمت آن نظر قطعی داد. معمولا هر چه به لحظات آخر پرواز نزدیک‌تر می‌شویم، قیمت بلیط‌ها کمتر می‌شود که به آن‌ها بلیط لحظه آخری می‌گوییم. اما در هر صورت، هیچ تضمینی برای پیداکردن بلیط چارتری ارزان وجود ندارد. توصیه می‌کنیم برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما تهران یزد، مسیر و تاریخ سفر خود را در سایت یوتراوز جستجو کنید.

نقشه شهر یزد

چگونه پرواز لحظه آخری تهران یزد پیدا کنیم؟

گاهی اوقات برنامه سفر را از مدت‌ها پیش در ذهنمان می‌چینیم و به محض پیداکردن یک فرصت خوب، چمدان‌هایم را می‌بندیم. بلیط لحظه آخری یکی از همان بهانه‌هاست. اگر شما هم دنبال این فرصت می‌گردید، توصیه می‌کنیم اپلیکیشن سفر یوتراوز را روی تلفن خود نصب کنید. ممکن است نصب اپلیکیشن، با وجود سایت‌های اینترنتی مختلف، کاری غیرضروری به نظر برسد، اما اگر می‌خواهید زودتر از بقیه از فرصت‌های این چنینی سفر مطلع شوید، حتما یک اپلیکیشن روی تلفن همراه خود داشته باشید.

👈 دانلود اپلیکیشن سفر یوتراوز

چگونه بلیط هواپیما ارزان تهران یزد پیدا کنم؟

پیداکردن بلیط هواپیما تهران یزد ارزان، فرمول ساده‌‌ای دارد. کافی‌ست از چند هفته قبل برای سفر خود برنامه داشته باشید. معمولا چند روز مانده به تاریخ پرواز، قیمت بلیط‌ها بیشتر می‌شود و مجددا هر چه به ساعت پرواز نزدیک می‌شوید، قیمتشان رو به کاهش می‌رود. 

برای پیداکردن ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد، می‌توانید از این روش هم استفاده کنید: 

بلیط هواپیما مسیر خود را در تاریخ موردنظر در سایت یوتراوز جستجو کنید. سپس از طریق فیلتر مرتب‌سازی، ارزان‌ترین را انتخاب کنید تا بلیط‌ها از ارزان‌ترین تا گران‌ترین بلیط برای شما مرتب شوند. همچنین می‌توانید از طریق فیلتر انتخاب ایرلاین، نرخ کمتر بلیط تهران یزد را پیدا کنید.

چگونه بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت بخرم؟

از آن‌جایی که معمولا در تمام روزهای هفته در مسیر تهران به یزد، پرواز وجود دارد، می‌توانید بلیط هواپیما یزد تهران خود را همزمان با بلیط رفت رزرو کنید. برای خرید بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت از سایت یوتراوز، ابتدا گزینه «دو طرفه» را انتخاب کنید و سپس تاریخ رفت و برگشت خود را انتخاب کنید. ممکن است در تاریخ برگشت شما پروازی وجود نداشته باشد، در این صورت می‌توانید تاریخ برگشت خود را تغییر دهید و مجددا جستجو کنید. سپس به راحتی می‌توانید از بین بلیط‌های موجود، بلیط رفت و برگشت خود را انتخاب و هر 2 بلیط را بصورت همزمان خریداری کنید. هر زمان به مشکل برخوردید، می‌توانید با شماره تلفن 1548📞 تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناس پرواز برخوردار شوید.

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت، به زمان سفر شما و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز بستگی دارد. هر چه فاصله زمانی بین 2 بلیط بیشتر باشد، شانس شما برای پیداکردن بلیط‌های ارزان‌تر بیشتر می‌شود. از آن‌جایی که قیمت بلیط هواپیما، نرخ ثابتی نیست، نمی‌توانیم درباره آن نظری قطعی داشته باشیم. اما شما می‌توانید از طریق این صفحه از سایت یوتراوز، تاریخ خود را جستجو کنید تا لیست بلیط‌ها به همراه قیمت به شما نشان داده شود.

پرترددترین پروازها به مقصد یزد

بلیط هواپیما تهران یزد ایران ایر در چه روزهایی موجود است؟

یکی از ایرلاین‌های فعال در مسیر تهران یزد، ایران‌ایر است. این ایرلاین معمولا در 4 روز از هفته از تهران به یزد، پرواز دارد که می‌توانید از طریق این صفحه، تعداد و روزهای پرواز آن را مشاهده کنید. بلیط هواپیما تهران یزد ایران‌ایر، در میان تمام پروازها، کم‌ترین کنسلی را دارد. پس اگر سفر مهمی پیش‌رو دارید، بهتر است این ایرلاین را برای پرواز خود انتخاب کنید.

بلیط هواپیما تهران یزد ماهان در چه روزهایی موجود است؟

شرکت هواپیمایی ماهان، سابقا در این مسیر فعال بود اما در حال حاضر هیچ پروازی از تهران به یزد توسط ماهان انجام نمی‌شود. برای اطلاع از بلیط‌های موجود در مسیر تهران – یزد، مسیر و تاریخ سفر خود را در سایت یوتراوز جستجو کنید تا آخرین پروازها و ظرفیت باقی‌مانده هر کدام را ببینید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هوپیما تهران یزد

برای خرید بلیط هواپیما از تهران به یزد، راه طولانی یا سختی پیش‌رو ندارید. کافی‌ست با دنبال کردن راهنمای زیر، بلیط موردنظرتان را پیدا کرده و خریدتان را نهایی کنید:

 1. در اولین مرحله، یک‌طرفه یا دوطرفه بودن بلیط‌ را مشخص کنید.
 2. سپس مبدا (تهران) و مقصد (یزد) خود را وارد کنید. 
 1. در گام بعدی، تاریخ رفت (در صورت نیاز، برگشت) سفرتان را انتخاب کنید.
 2. تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند را مشخص کنید.
 3. روی دکمه جست‌وجو کلیک کنید تا لیست بلیط‌ها برای جستجوی شما نمایش داده شود.

در تمام مراحل بالا می‌توانید بلیط‌های ارائه‌شده را بر اساس قیمت، کلاس پرواز (اکونومی، بیزینس و فرست‌کلاس) و ایرلاین، فیلتر کرده و بلیط‌ها را بر اساس سلیقه و نیاز خودتان دسته‌بندی کنید.

بعد از انتخاب بلیط، به صفحه جدیدی وارد می‌شوید که در آن باید اطلاعات فردی خودتان را وارد کنید. برای خرید بلیط بصورت اینترنتی به موارد زیر نیاز دارید:

 1. نام و نام خانوادگی به انگلیسی (مطابق با پاسپورت)
 2. کدملی یا شماره پاسپورت
 3. تاریخ تولد
 4. اطلاعات تماس (تلفن همراه و ایمیل)

سپس با پرداخت مبلغ، می‌توانید فایل رزرو بلیط تهران یزد خود را دانلود کنید و هنگام مراجعه به فرودگاه، آن را به مسئول مربوط نشان دهید. لینک بلیط به اطلاعات تماس شما نیز ارسال می‌شود و لازم نیست نگران حفظ آن باشید.

راهنمای استرداد بلیط هواپیما تهران یزد

قبل از هر چیز باید بدانید که مرجوع‌کردن بلیط هواپیما طبق قانون شامل جریمه می‌شود. این جریمه که درصدی از کل مبلغ بلیط است، با نزدیک‌شدن به تاریخ پرواز بیشتر می‌شود تا جایی که با از دست‌دادن هواپیما، تمام مبلغ صندلی سوخت شده و هیچ مبلغی به شما پس داده نمی‌شود. پس زمان اهمیت زیادی در فرآیند استرداد بلیط قطار دارد. اگر بلیط خود را از سایت یوتراوز خریده‌اید، می‌توانید بلیط خود را به صورت آنلاین کنسل کنید و نیازی به مراجعه به راه‌آهن یا آژانس‌های مسافرتی ندارید.

برای اطلاع از میزان جریمه کنسلی می‌توانید در زمان خرید بلیط روی «مشاهده جزئیات» و سپس روی «قوانین و شرایط کنسلی» کلیک کنید. اما برای استرداد بلیط کافی‌ست در گوشه سمت چپ بالای صفحه، گزینه ورود را انتخاب کنید و وارد پنل شخصی خود در سایت یوتراوز شوید. (برای ورود به پنل، از شماره تلفنی که با آن بلیط خریده‌اید استفاده کنید.)

سپس گزینه سوابق خرید و استرداد را انتخاب کنید و از لیست بلیط‌های موجود، روی بلیطی که قصد استرداد آن را دارید، کلیک کنید. در مرحله بعد، دلیل استرداد بلیط خود را علامت بزنید. انتخاب هر کدام از گزینه‌ها، هیچ مشکلی در فرآیند استرداد شما ایجاد نمی‌کند. در انتها، اگر چند بلیط خریده‌اید، مسافرانی که قصد کنسل‌کردن بلیط‌شان را دارید، مشخص کنید.

در آخر، درصد جریمه و مبلغ قابل استرداد به شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید انتخاب کنید که مبلغ باقی‌مانده به حساب شما در کیف پول یوتراوز واریز شود یا به حساب بانکی‌تان. اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، می‌توانید صفحه راهنمای تصویری استرداد بلیط هواپیما را ببینید یا با شماره 1548📞، پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز، تماس بگیرید.

سوالات متداول
 • پرواز تهران به یزد، چند ساعت طول می‌کشد؟
  پرواز تهران به یزد، بسته به ایرلاینی که با آن سفر می‌کنید، بین 1 الی 1 و نیم ساعت طول می‌کشد.
 • پرواز تهران به یزد در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  تقریبا در تمام روزهای هفته، بلیط هواپیما از تهران به یزد وجود دارد.
 • قیمت بلیط هواپما تهران به یزد چقدر است؟
  نرخ‌ بلیط‌های هواپیما، به ویژه بلیط‌های چارتری، به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده نرخ به‌روز و دقیق بلیط هواپیما تهران به یزد، می‌توانید به سایت سفر یوتراوز مراجعه کنید.
 • کدام ایرلاین‌ها در مسیر تهران به یزد پرواز دارند؟
  شرکت‌های هواپیمایی ماهان، ایران ایر، آسمان و آتا، از ایرلاین‌های فعال در این مسیر هستند.
 • بلیط هواپیما تهران یزد چارتر را از کجا تهیه کنم؟
  از طریق سایت یوتراوز می‌توانید بلیط چارتر تهران یزد خود را به راحتی خریداری کنید.
 • بلیط هواپیما تهران یزد ارزان است؟
  باتوجه به این‌که پروازهای زیادی در این مسیر انجام می‌شود، قیمت بلیط هواپیما تهران یزد بسیار بصرفه است.
 • در کدام روزهای هفته، بلیط هواپیما تهران یزد ماهان موجود است؟
  تقریبا در تمام روزهای هفته می‌توانید بلیط هواپیما تهران یزد ماهان را خریداری کنید.
 • میزان بار مجاز در پرواز تهران به یزد برای هر نفر چقدر است؟
  میزان بار قابل حمل در پرواز تهران یزد، به نوع هواپیمای شما بستگی دارد اما معمولا مجاز به حمل 20 کیلوگرم بار هستید و برای بارهای اضافه خود مشمول جریمه می‌شوید.
 • قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد برای نوزادان و کودکان چقدر است؟
  قیمت بلیط برای نوزادان (10 روزه تا 2 ساله، 10 درصد مبلغ بلیط بزرگسال است. اما بلیط کودک (2 تا 12 سال) بسته به ایرلاین‌ها، متفاوت محاسبه می‌شود اما معمولا بین 50 یا 70 درصد بهای بلیط بزرگسالان محاسبه می‌شود.
 • چگونه بلیط هواپیما تهران یزد را کنسل کنیم؟
  به راحتی می‌توانید بلیط خود را از طریق ورود به پنل یوتراوز، بصورت آنلاین کنسل کنید. اگر با فرآیند استرداد بلیط آشنایی ندارید، می‌توانید با پشتیبانی یوتراوز (☎1548)، تماس بگیرید.
 • جریمه کنسلی هواپیما تهران یزد چقدر است؟
  جریمه استرداد هواپیما تهران یزد، بسته به نوع بلیط شما (سیستمی یا چارتری) و زمان کنسل‌کردن، متفاوت خواهد بود. درصد جریمه هر بلیط، بصورت شفاف در سایت یوتراوز قابل مشاهده است. حتما هنگام خرید بلیط به جریمه کنسل‌کردن بلیط خود دقت کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز