........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به یزد در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
تخفیف کیش
banner toure

ایرلاین های پرواز تهران به یزد در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های آسمان تهران به یزد8 پرواز در هفته
#
پنجشنبه03 فررودين1 پرواز
جمعه04 فررودين1 پرواز
شنبه05 فررودين1 پرواز
يکشنبه06 فررودين1 پرواز
دوشنبه07 فررودين1 پرواز
سه شنبه08 فررودين2 پرواز
چهارشنبه09 فررودين1 پرواز
#
پرواز های آتا تهران به یزد7 پرواز در هفته
#
پنجشنبه03 فررودين1 پرواز
جمعه04 فررودين1 پرواز
شنبه05 فررودين1 پرواز
يکشنبه06 فررودين1 پرواز
دوشنبه07 فررودين1 پرواز
سه شنبه08 فررودين1 پرواز
چهارشنبه09 فررودين1 پرواز
#
پرواز های ماهان تهران به یزد4 پرواز در هفته
#
پنجشنبه03 فررودين-
جمعه04 فررودين2 پرواز
شنبه05 فررودين1 پرواز
يکشنبه06 فررودين-
دوشنبه07 فررودين-
سه شنبه08 فررودين1 پرواز
چهارشنبه09 فررودين-
#
پرواز های ایران ایر تهران به یزد3 پرواز در هفته
#
پنجشنبه03 فررودين1 پرواز
جمعه04 فررودين-
شنبه05 فررودين-
يکشنبه06 فررودين1 پرواز
دوشنبه07 فررودين-
سه شنبه08 فررودين1 پرواز
چهارشنبه09 فررودين-
#
پرواز های فلای پرشیا تهران به یزد1 پرواز در هفته
#
پنجشنبه03 فررودين-
جمعه04 فررودين-
شنبه05 فررودين-
يکشنبه06 فررودين-
دوشنبه07 فررودين1 پرواز
سه شنبه08 فررودين-
چهارشنبه09 فررودين-

تاخیر و کنسلی پرواز تهران به یزد در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر ماهان
  2%
 • کمترین کنسلی آسمان
  2%

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران یزد

مسیر پرواز تهران یزد از جمله مسیرهای پرتردد است که مسافران و گردشگران زیادی، برای بازدید از جاهای دیدنی یزد، به این شهر سفر می‌کنند. در نتیجه یوتراوز ساده‌ترین روش خرید اینترنتی پرواز تهران یزد همراه با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید مناسب‌ترین نرخ بلیط هواپیما تهران یزد و بلیط هواپیما یزد تهران را در لیست پروازهای تهران یزد مشاهده کنید.

با وارد کردن مسیر و تاریخ رفت و برگشت در قسمت جستجو، لیست پیشنهادی برای خرید بلیط هواپیما تهران یزد چارتر و سیستمی به شما نمایش داده می‌شود. لیست پیشنهادی یوتراوز اطلاعات پرواز تهران یزد از جمله قیمت بلیط، کلاس پرواز، نوع پرواز برای خرید بلیط چارتری و سیستمی، زمان حرکت، ظرفیت باقیمانده پرواز، نام شرکت هواپیمایی و … را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر خرید اینترنتی در صورتی که بعد از خرید بلیط هواپیما سفر شما کنسل شد، یوتراوز شرایط کنسلی بلیط هواپیما را به صورت اینترنتی فراهم کرده است. پس نگران استرداد بلیط اینترنتی خود نباشید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدا تهران

نقشه شهر یزد

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد

نرخ بلیط هواپیما تهران یزد برای اغلب افراد که قصد سفر از تهران به یزد را دارند، اولویت بالایی پیدا می‌کند. در خرید بلیط هواپیما تهران یزد، برای رسیدن به بهترین قیمت بلیط هواپیما، یوترواز امکان استفاده از فیلتر محدوده قیمت را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید محدوده مبلغ بلیط هواپیما تهران یزد را با توجه به محدوده قیمت بلیط هواپیما مناسب خودتان تنظیم کنید. در این‌صورت مبلغ بلیط هواپیما تهران یزد، از کمترین قیمت تا بالاترین قیمت بلیط هواپیما برای شما مرتب و نمایش داده می‌شود. علاوه براین می‌توانید بلیط چارتری و سیستمی پرواز تهران یزد را در روزهای قبل و بعد بررسی و مقایسه کنید. در صورتی که برنامه زمانی سفر شما منعطف باشد، اینکار کمک شایانی در پیدا کردن بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران یزد به شما می‌کند.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد یزد

پرواز لحظه آخر تهران یزد

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به صورت ناگهانی ناچار به سفر می‌شوید. تصور کنید باید در اولین زمان ممکن از تهران به یزد برسید. پس نباید  پرواز لحظه آخر تهران یزد را از دست بدهید. در قسمت جستجو یوتراوز تاریخ رفت و مسیر خود را مشخص کنید. در لیست پیشنهادی یوتراوز می‌توانید پرواز لحظه آخر تهران یزد را با بهترین قیمت بلیط هواپیما خریداری کنید. بلیط هواپیما چارتر ارزان می‌تواند گزینه دوم شما باشد. در نهایت با توجه به فاصله تهران تا یزد، در صورتی که زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد دارید، بلیط قطار تهران یزد برای ارائه به شما آماده است.

سوالات متداول
 • بهترین مکان‌های دیدنی یزد چه نام دارند؟
  یزد را به خانه‌های خشتی و زیبای فوق‌العاده‌اش می‌شناسند. این شهر مکان‌ها و جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد که در میان آن‌ها مسجد جامع یزد، میدان امیر چخماق، میدان وقت ‌الساعت، باغ دولت آباد، خانه لاری‌ها و میدان مارکار از جمله دیدنی‌ترین و معروف‌ترین جاذبه‌های یزد هستند.
 • بهترین مراکز اقامتی یزد چه نام دارند؟
  در یزد مراکز اقامتی متعددی وجود دارد که تعدادی از بهترین مراکز اقامتی آن عبارتند از: هتل داد یزد، هتل صفائیه یزد، هتل باغ مشیرالممالک یزد، هتل ارگ جدید یزد، هتل آنتیک ملک التجار یزد و هتل لاله یزد.
 • نام بهترین مراکز خرید یزد چیست؟
  بهترین مراکز خرید یزد عبارتند از: مرکز خرید آریا، مرکز خرید شقایق، مرکز خرید الماس، پاساژ کویتی‌ها، مجموعه تجاری-تفریحی یزد و مجموعه بازارهای قدیمی یزد.
 • بهترین زمان برای سفر به یزد چه زمانی است؟
  اگر قصد دارید از سفر خود بیشترین استفاده را ببرید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً اویل صبح را برای سفر از تهران به یزد انتخاب کنید. با انتخاب این زمان برای خرید بلیط هواپیما، خواهید توانست استفاده بیشتر و بهتری از سفر خود ببرید.
 • آیا امکان استرداد و کنسلی بلیط پرواز پس از خریداری بلیط از یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد که پس خرید بلیط خود اگر قصد کنسل کردن و استرداد بلیط را داشتید، بتوانید به صورت اینترنتی و غیرحضوری بلیط پرواز تهران به یزد خود را استرداد کنید. البته برای استرداد بلیط هم توجه داشته باشید که طبق قوانین تعریف شده باید مبلغی مشخص را به عنوان جریمه به ایرلاین و شرکت هواپیمایی مورد نظر پرداخت کنید تا بتوانید پرواز خود را کنسل و استرداد کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز