........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

قطار طوس

قطار طوس یکی دیگر از قطارهای شرکت ریلی رجا است که به عنوان قطارهای آلمانی این شرکت به حساب می‌آید. این قطار از جمله قطارهای 4 تخته و 3 ستاره ناوگان ریلی کشور است که هر ساله تعداد زیادی از مسافران را در مسیرهای مختلف ریلی جابه‌جا می‌کند. قطار طوس امکانات، خدمات و ویژگی‌های متعددی دارد و همین موارد باعث می‌شود تا هر مسافری برای تهیه بلیط قطار، به فکر رزرو بلیط قطار طوس نیز بیفتد. 

رزرو آنلاین بلیط قطار طوس

راه‌های مختلفی برای تهیه بلیط قطار طوس وجود دارد که بهترین راه‌ خرید آنلاین بلیط قطار است. یوتراوز با ارائه انواع بلیط‌های قطار با بهترین قیمت، این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید به آسانی بلیط مدنظر خود را تهیه کنید. با رزرو آنلاین بلیط قطار طوس در یوتراوز علاوه بر بهره‌مندی از تخفیفات ویژه می‌توانید بلیط خود را با بهترین کیفیت و بدون دردسرهای روتین خرید بلیط حضوری تهیه کنید. برای این کار کافی است تا در قسمت جستجوی بلیط، اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و پس از درج اطلاعات، جستجوی خود را نهایی کنید. با این کار انواع بلیط‌های قطار از جمله بلیط قطار طوس برای شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید در صورت تمایل بلیط مورد نظر خود را با بهترین قیمت انتخاب کرده و پس از انتخاب آن با طی کردن مراحل خرید بلیط، بلیط خود را رزرو کنید.

امکانات، خدمات و ویژگی‌های قطار طوس

قطار 3 ستاره و 4 تخته طوس یکی از بهترین قطارهای حال حاضر ناوگان ریلی کشور است که با توجه به خدمات، امکانات و ویژگی‌های متعددی که دارد و در عین حال قیمت مناسبی هم دارد، همیشه مورد اقبال مسافران بوده است. این قطار دارای امکانات و خدماتی از جمله سیستم صوتی و تصویری با قابلیت اتصال هندزفری، شیشه‌های دوجداره و بدنه عایق در برابر گرما و سرما، سیستم تهویه مطبوع، پریز برق، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در هر واگن، امکان سفارش غذا در هنگام تهیه بلیط، سرویس خواب با ملحفه تمیز و بالشت، تخت خواب، توزیع نشریات و جعبه کمک‌های اولیه در هر واگن است.

همچنین مزایای این قطار هم از دیگر دلایلی است که باعث می‌شود تا افراد برای رزرو آنلاین بلیط قطار طوس ترغیب شوند. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • قیمت مناسب در برابر امکانات و خدمات با کیفیت
 • آرام و ایمن
 • وجود امکاناتی از جمله سرویس خواب کامل، کتابخانه، صندلی‌های راحتی و ... جهت رفاه حال بیشتر مسافران
 • ارائه میان وعده به مسافران در طول سفر

استرداد آنلاین بلیط قطار طوس

این احتمال وجود دارد که پس از خرید بلیط قطار طوس به هر علتی از جمله پشیمانی از خرید، قصد داشته باشید تا سفر خود را کنسل کنید. در چنین شرایطی بهترین راه، استرداد آنلاین بلیط قطار است. برای استرداد به صورت آنلاین هم کافی است تا به صفحه استرداد بلیط قطار مراجعه کرده و با درج اطلاعات خواسته شده در خواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، مدت کوتاهی زمان نیاز است تا درخواست شما بررسی شده و تایید شود. پس از تایید درخواست‌تان مبلغی که باید در نتیجه استرداد به شما بازگردد، بازگشت داده خواهد شد.

قطار طوس
خرید آنلاین بلیط مسیرهای پرتردد قطار طوس
مسیرهای پرتردد ریلی قطار طوس
مسیرهای ریلی

در حال حاضر به علت محدودیت قطارهای طوس در مسیرهای ریلی مختلف، این قطار میان سه مسیر اصلی تهران، مشهد و تبریز به ارائه خدمات به مسافران نیز می‌پردازد. به همین جهت هم مسیرهای ریلی این قطار به اختصار عبارتند از: مشهد تهران مشهد، مشهد تبریز مشهد و تهران تبریز تهران.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط قطار طوس با توجه به چه مواردی محاسبه می‌شود؟
  نرخ بلیط قطار طوس به موارد مختلفی بستگی دارد امّا مهم‌ترین عواملی که در نرخ بلیط قطار اثرگذار هستند، به اختصار عبارتند از: زمان سفر، مسافت میان مبدا و مقصد مورد نظرتان، نوع بلیط قطار و نوع قطار
 • آیا امکان خرید بلیط قطار طوس به صورت رفت و برگشت وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و در صورتی که تمایل داشته باشید تا بلیط قطار خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، کافی است تا در هنگام جستجوی بلیط گزینه دو طرفه را انتخاب کرده و پس از انتخاب این گزینه، تاریخ بازگشت خود را وارد کنید. پس از ورود اطلاعات خواسته شده، انواع بلیط‌های قطار مسیر مورد نظرتان از جمله بلیط قطار طوس برای شما نمایش داده خواهد شد.
 • آیا خرید بلیط قطار طوس برای کودکان دارای محدویت است؟
  طبق قوانین و مقررات راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، نه تنها خرید بلیط قطار طوس بلکه تمامی قطارها برای کودکان، با محدودیت همراه است که مهم‌ترین محدویت هم عدم امکان خرید بلیط قطار برای کودکان تنها است و در واقع برای خرید بلیط کودکان بهتری است تا حداقل یک بزرگسال همراه او باشد.
 • آیا امکان استرداد بلیط قطار طوس به صورت آنلاین وجود دارد؟
  بله و در واقع چنانچه تمایل داشته باشید تا بلیط قطار طوس را به صورت آنلاین استرداد کنید، می‌توانید به صفحه استرداد آنلاین بلیط قطار در یوتراوز مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز